B.net ?

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
maxXx
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:maxXx#1320
Re: B.net ?

Příspěvek od maxXx » 04.12.2010, 02:46 hod.

Taky hraju tak dyštak kontakt přes PM rád bych se také seznámil s novými lidmi...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...

Hrom
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: B.net ?

Příspěvek od Hrom » 17.12.2010, 17:22 hod.

Ahoj, platí ještě vaše nabídky na vytvoření nějaký skupiny? Rád bych si zahrál s novými lidmi.

sowiczka
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: B.net ?

Příspěvek od sowiczka » 21.12.2010, 22:16 hod.

Zdravím, mohl by mi prosím někdo poradit, jak začít hrát b.net? Jde to s již rozehranou postavou? Teď jsem to zkoušela a nabídlo mi to jen vytvoření nové postavy. Všechno je v anj, a já tomu nerozumím :-(. Nechtělo to po mně ani žádné kódy ... Díky za rady.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: B.net ?

Příspěvek od Y0G1 » 21.12.2010, 22:38 hod.

a mas original d2? ak nie pozri si na fore realmy a rad ti aj cez pm odporucim ktory ..ak mas origo a chces cez b ne tak jedine novu postavu od 1 lvl a hlavne hraj na europe battle net :)

sowiczka
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: B.net ?

Příspěvek od sowiczka » 21.12.2010, 22:47 hod.

Mám origo, i jsem to zmákla na europe bn ;-). A s tou rozehranou postavou to nejde hrát nikde? Ještě stupidní otázka: jak poznám, že už s někým hraju?

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: B.net ?

Příspěvek od Y0G1 » 21.12.2010, 23:08 hod.

s rozehranou postavou jde hrat jenom pres hamachi a nebo singlac ..jak s nekym hrajes bu zalozis hru a niekto sa napoji alebo ty sa napojis na niekoho----+ ked sa niekto napoji napise ti to meno hraca a potom ze miniony boli silnejsi vdaka tomu ze sa napojil hrac

sowiczka
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: B.net ?

Příspěvek od sowiczka » 21.12.2010, 23:11 hod.

Aha, tak to nezvládnu, začnu hrát od začátku. Mohl bys mi ještě prosím poradit, jak se můžu k někomu napojit já? Nejlíp - klikni tam a tam :oops:

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: B.net ?

Příspěvek od Y0G1 » 21.12.2010, 23:14 hod.

no povacsine ked sa dostanes na b net mas takjoin game a tam vidis zalozene hry :)

sowiczka
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: B.net ?

Příspěvek od sowiczka » 21.12.2010, 23:23 hod.

Díky moc, už jsem to objevila, ale mám další problém. Co jsem se "podívala," nic není v čj, takže to prostě nezmáknu. Jak jsem si tady četla ty předchozí příspěvky, že si tady zakládáte "vlastní" skupinu, mohla bych se nějak připojit?

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: B.net ?

Příspěvek od Y0G1 » 23.12.2010, 08:33 hod.

ano muzes jdi do zlozky multiplayer a tam su realmy :) takze si nejaky vyber a hura hrat _)

sowiczka
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: B.net ?

Příspěvek od sowiczka » 23.12.2010, 16:25 hod.

To jsem zase já :oops: . Když to otevřu, mám tam jen nabídku other multiplayer, tak kliknu a tam mi to nabízí buď Open b.net nebo TCP/IP Game. Dala jsem to první a to se mi zobrazí už ta moje stará, dávno rozehraná, postava. Když dám to druhý, tak to po mně chce nějaký IP :?: Není tam žádný "realm," po pravdě, nevím ani co to je, ale nic takovýho mi to nenabízí. Díky za trpělivost :oops: :oops:

pepa90
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: B.net ?

Příspěvek od pepa90 » 23.12.2010, 16:47 hod.

Musíš kliknout v hlavním menu hry na battle.net(je to hned pod single player) a ne na other multiplayer, pokud máš originálku, tak můžeš jít na jeden ze čtyř realmů, mezi kterýma můžeš přepínat hned pod tlačítkem battle.net, pokud nemáš originálku, můžeš jít na jeden z realmů, o kterých se můžeš dočíst tady http://diablo2lod.diablo3.cz/multiplayer.html

sowiczka
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: B.net ?

Příspěvek od sowiczka » 23.12.2010, 18:00 hod.

Mně to prostě nejde :cry: Zkusím popsat, jak na to jdu: kliknu na battle.net, zadám heslo, otevře se okno s mojí postavou, vpravo v rohu svítí realm Europe, když to rozkliknu, nic jinýho v tý nabídce není, takže pokračuju, a otevře se mi takový dvojokno, kdy v té pravé části svítí Create, Join, Channel, Ladder, Quit. Když dám Create, zadám heslo a hraju sama, když dám join, tak se mi otevře okno, kde se ASI můžu přidat do hry, ale když se přidám, tak tam stojím sama a hlavně to na mě mluví jen anglicky. Proto jsem se ptala, jestli se můžu přidat k někomu z domoviny a to mi právě radil YOG1 jít přes Multiplayera, no a to už jsem popisovala, že mi to nějak nejde. (Jo a mám originálku, ale ještě to po mně nechtělo to sériový číslo.)

pepa90
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: B.net ?

Příspěvek od pepa90 » 23.12.2010, 18:32 hod.

To sériový číslo to chce jenom při instalaci. Ty realmy si vybírej ještě před tím, než se připojíš na battle.net, hned v hlavním menu, jak zapneš hru, tak tam máš tlačítko battle.net, těsně pod ním máš pravděpodobně battle.net europe, tak na to klikni, a měla bys tam mít na výběr další, jako U.S. West, U.S East, Asia a případně ještě Classic Beta, nejvíc čechů bude asi na Europe, takže na ty jiný ani nechoď, ale mám pocit, že YOG1 ti radil ať se podíváš do složky multiplayer, a myslel tím jako na tomto webu tady: http://diablo2lod.diablo3.cz/multiplayer.html a ne ve hře, tady uplně dole jsou nějaký český realmy, kam se můžeš připojit, ale musíš si stáhnout program BN Gateway editor, kterej si můžeš stáhnout tady http://diablo2lod.diablo3.cz/index.php? ... t=Programy

sowiczka
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: B.net ?

Příspěvek od sowiczka » 23.12.2010, 23:02 hod.

Díky za rady, tak se to povedlo. Založila jsem teda vlastní hru a už se ke mně někdo přidal. Sice se mnou nehrál, ale už jsem viděla, že to fakt funguje. Díky za ochotu a trpělivost.

pepa90
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: B.net ?

Příspěvek od pepa90 » 23.12.2010, 23:45 hod.

Není zač.

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: B.net ?

Příspěvek od ondrous555 » 27.03.2011, 22:48 hod.

nevite nekdo v kolik hodin bude reset na Bnetu?

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: B.net ?

Příspěvek od ondrous555 » 28.03.2011, 00:40 hod.

co sem nasel tak reset by mal byt asi kolem 9 hodiny rani ale co mne tam zarazilo mrknete na tu stranku http://forums.battle.net/thread.html?to ... 7&sid=3000 to uplne dole ja nejsem zadny cestinar natoz anglictinar tam dole prodavaji enigmu pro leader prvni den po resetu za 9,95dolaru?
je to Bnet forum coz mne zarazi to je legalni?

jeli to tak museji mit nejakou podporu od blizardu neni mozna aby sehnali za 1den BER a JAH nebo to jde?

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“