Hledám hráče na Hc hru

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Welwet » 02.08.2011, 11:10 hod.

mimochodem..dnes hraní odpadá.. ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.08.2011, 15:43 hod.

Pá + So + Ne jsem váš :) Jsem totiž u přýtelkyně na bytě a ještě tu není zařízenej net. To, že píšu teď je díky chycené wi-fi. Jen musím mít otevřené okno a ntb položenej na parapetu :D

Uživatelský avatar
Hed
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Hed » 04.08.2011, 16:06 hod.

No to nás velice těší :D :D

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Secondface » 04.08.2011, 16:53 hod.

v pátek mám nařízenou dovolenou takže můžem začít už ráno :P jestli se na to cítíte :D a vemte si Big Shok či redbul a acylpyrin :D at vás po 4hod. zase nebolí hlava :D
jinak dělá někdo screeny? at k tomu můžem pak dát příběh? :D jestli dáme aspoň NM :D

jo a pro ostatní jsme na 22 lvlu a padla nám myslím 1 setová věc.. :D a spousta uniq kopí pro merce a dost z nich úpně k ničemu :D

pokud se nemílím sestava se nám mění :) welweta přestal bavit barbar tak si dodělal na 22 lvl trapku assu :)

budu sám tankovat :D takže jestli ripne muj druid "Pedofil", tak to bude epic fail pro celý tým :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Welwet » 04.08.2011, 17:05 hod.

Já to hodně zvažuju..:D zatím jsem línej něco udělat :D :lol: takže je možné že to bude pořád baba..

a screeny našich pedofilních, fetish a jinaíčích hrátek někdy dělám.. :lol:

a hrát celej den taky můžu...ale záleží jeslti je pro vás 12 hodin ráno..? :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.08.2011, 17:25 hod.

Tak já bych stejně mohl nejdřív tak od 12+ hod. páč se mě budou dopoledne v nemocnici koukat do kufru...už teď mě je blbě :{

Ale potom bych mohl určo až do večíra. Jinak s nějakým bych počkal až od NM. Na Normal snad nikdy neripne, ne? :)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Welwet » 04.08.2011, 17:34 hod.

No já dnes asi stejně ještě nestihnu udělat tu assku..:o) a je fakt že na normal to moc smysl nemá :o)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Secondface » 04.08.2011, 22:04 hod.

2Dark_Deamon to ti mladá vaří mrtvoly, že se ti budou zítra dívat do kufru?? ti ho chudáka šoupla rovnou z kufru do "kufru" ne? :lol:

jinak teda zítra sraz v 12:30 j? počítám s Váma ;)
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Welwet » 05.08.2011, 08:46 hod.

no doufám že někdo nebude jako vždy scházet..

pracuju na té assce..:o)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Secondface » 07.08.2011, 15:16 hod.

tak. .. jsme v pátek rozjeli bez heda (protože náročně pracuje a chastá) 3 HC soose :D já fire welwet cold a deamon light.... já to ripnul na 14 lvlu od 3 champiónů goatmanů :D tak jsem to během chvilky dohnal... pak rip welwet :D na 21-22 lvlu v lagu u duriela :D takže jsme čekali... xD no a před chvílí ripl deamon od Fetish Shamanů takže :D :D :D celkem sranda...

deamon to dožene takže se bude hrát dál :) ale u diabla a dál jestli se ripne tak nwm :D to už se nám asi nebude chtít :P
já se přiznám že při druhým ripu bych to zabalil ;)
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Welwet » 07.08.2011, 15:36 hod.

To asi každej..ono se to nezdá, ale on si člověk za sossu hodně potom zahrává..zvlášť když jde ve trojici..všechno to padá..a tak si myslí že to jde v pohodě..ale ono ejhle není to tak..navíc to berem rychlovkou, takže kolikrát chodíme s holím zadkem...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Fraxinus » 07.08.2011, 16:29 hod.

Hoši, hoši. :D Radši si dejte v jednu chvíli pauzu, dejte jednomu všechny prachy, ať něco vygamblí. U Diabla to bez rezistů nepůjde a na jednu ránu by vás sfoukl všechny tři jak prd ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Secondface » 07.08.2011, 20:30 hod.

Tak diabla jsme dali... o to proč ne:D asfoukl nám jen 1 merce... byl moc rychle tuhej sotva se zmohl na 2 redlighting kterej ani nedokocil :D
ale welweta pak zfoukl v 5 aktu v prvním dungeonu boss hell lord s champiónama :D když ho chytil lag :D a prej už nikdy soss :( tak ted nevíme co máme s deamonem dělat...páč ve 2 je to na prd... možná si welwet vezme babu co ho nechal když si na cuatro udělal assu... :) no uvidíme zítra :) snad to nějak dopadne.

nechutné je že 2 chary defakto chcípli kvůli špatnému portu... port je sice dobrá věc :D ale u sossy ... se portnou zrovna do cc nebo jak welwet do lagu celkem o hubu :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Welwet » 07.08.2011, 21:12 hod.

teď si bude každej myslet že se vymlouvám na lagy! to jsi to musel říkat? :lol:

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od Secondface » 08.08.2011, 19:45 hod.

tak Hed bude hrát až po prázkách hlavně že založil vlákno a ted nás v tom nechal :(
Welweta přešlo nadšení do D2 po 2x riplé sosse a ztracenému barbovi. ale pevně věřím že se mu vrátí
no a Deamon... má mladou.. a evidentně jí musí odevzdávat tak 50% svého volného času kromě víkendů takže se tam přes tejden to diablo nevecpe :D takže doufám že pojede dom a stěhování k mladé odloží at jí ho můžem ukradnout na těch pár dní pro D2 :D

na to že jsme byli 4 se tu cítím trochu sám :D WELWETE :?: :?: :!: :!: :!: :!: :!: :D :D

asi to bude chtít nový nábor na HC :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

seizi
Quill Rat
Příspěvky:1

Re: Hledám hráče na Hc hru

Příspěvek od seizi » 28.08.2011, 11:05 hod.

caute ja bych klidne s vama zahral hraju D2 lod 1.12 přes hamachi :wave:

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“