Kde najdem viac hracov

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Pikolo
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kde najdem viac hracov

Příspěvek od Pikolo » 20.11.2011, 21:30 hod.

Cavte, nedavno som si kupil origos D2+LOD a skusil battlenet.
1. A chcel by som sa spytat ci existuje nejaka miestnost na battlenete, kde su hraci len zo SR a CR.
2.Kde by som nasiel zoznam nejakych zaheslovanych hier. Skusil som tie nezaheslovane a je ich tam malicko, vadia mi tam boti a dost trva kym najdem niekoho s kym idem do terenu.
3.Daju sa nejako postavy zo Single previest aj na battlenet ?
Hram na 1.13 a nie Hardcore
Diky za rady

Uživatelský avatar
huibik
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Huibik#2776

Re: Kde najdem viac hracov

Příspěvek od huibik » 24.11.2011, 21:13 hod.

si si isty, ze si si zalozil LoD postavu? mozno na classic je tych hier menej, ale na LoD sa mi nestalo, ze by bola nudza o pocet otvorenych hier, duplom nie na nonhardcore. a potom, zalezi aj od servera, na europe asi po polnoci vela gamerov nebude. skus v 'normalnych' hodinach.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Kde najdem viac hracov

Příspěvek od Rakiii » 24.11.2011, 23:26 hod.

1.Hned jak vlezes na EUROPE realm měl by ses objevit na kanálu:diablo II europe-cze-1
nebo to napiš do channel (vpravo dole)
2. Do zaheslovaných se bez hesla nedostaneš
3. Ne

Pikolo
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Kde najdem viac hracov

Příspěvek od Pikolo » 26.11.2011, 15:46 hod.

Uz som to skusil a len som len expoval a mam 80 lvl barbar a nevie niekto ked sa dostanem na battlenete na obtiaznost Hell tak ako sa mozem vratit k Nightmare ? A co sa stane ked prejdem obtiaznost Hell okrem pribudnutia titulu ? Potom uz si budem moct vybrat ktoru obtiaznost chcem hrat ?

huibik
urcite mam LOD postavu na non ladderi a tych hier tam vidim tak 20 ale na 3/4 z nich je len 1 hrac a zbytok sa mi zda dost malo hier na to ze to ma byt multiplayer pre Europu a praveze v normalnych hodinach je tam tolko malo otvorenych hier, keby niekto vedel o stranke kde je zoznam zaheslovanych hier bolo by fajn.

Rakiii
1.jj to bude ten problem mna hodil na kanal: USA cosi...dik za ten presny nazov uz mi to naslo CZ kanal, neni tam moc hracov, ale aspon im rozumiem :D

Uživatelský avatar
cleo
Quill Rat
Příspěvky:22
Bydliště:Kedysi GWoD ;-)

Re: Kde najdem viac hracov

Příspěvek od cleo » 26.11.2011, 15:50 hod.

Pikolo píše: urcite mam LOD postavu na non ladderi
Tohle je urcite problem, ja sice na BN nejsu ale kazdy hraje na Ladder charactery , aby byli v rebricku meli rw a podobne , mohli sa predbihat v expeni a aby jich nekto videl ze sou "dobry" .

Zaloz si ladder character a urcite tech her bude vic . Pokat vim nekdy nedavno byl na BN reset , to sposobilo ze kazdy ladder char sa stal non ladder a preslo sa na novy rebricek.
Je ťažké byť idiot lebo konkurencia je obrovská 8-)

Uživatelský avatar
NOX
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Kde najdem viac hracov

Příspěvek od NOX » 26.11.2011, 17:03 hod.

K tej obtiaznosti: vidis zalozene hry iba na tej obtiaznosti na ktorej si, ale vytvarat mozes hry na hociakej obtiaznosti kt. si už s danou postavou prešiel.
Na non ladderi hrá tiež dosť ľuďí, ale má to pár nevýhod oproti ladderu. Už to ale není veľa po toľkých rokoch. Já osobne Hell prechádam poväčšine sám pretože rushe neuznávam, žiadnu vyhovujúcu založenú hru nenájdem a keď vytvorím aj tak sa nikto nepripojí :D.
Ak ťa otravujú tí reklamo-spammeri, daj si lvl restriction tak aby sa na teba nepripojili lvl 1, dosť ich to zredukuje.
"We have long lain dormant, and the time to play has come. After our long wait, we are filled with great hunger. Soon, now, we shall feed..."

Pikolo
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Kde najdem viac hracov

Příspěvek od Pikolo » 30.11.2011, 22:25 hod.

cleo
skusil som aj ladder aj non ladder a na oboch je asi rovnaky pocet hracov, ale moc ma to tam nebavi rychlo naexpim a je pokoj, len neviem kde zohnat vybavu lebo mam sice 80 lvl, ale predmety na sebe onicom :D a teda na hell bez super vybavenia dlho neprezijem a lepsie predmety sam tazko ziskam

NOX
ja som hral singla sam do 78 lvl a potom ma to prestalo bavit, ale uz by som to sam nehral bo len mlatis a cim ides dalej tak je to hrozny stereotyp a len sem tam nejaky new predmet vypadne raz za 5 levelov :D a ty si presiel od 1 lvl na battlenete setko sam az do hell alebo do kolkeho levelu ? Lebo je velky rozdiel expovat sam a expovat s niekym.
Mne vadi ked sa pripojim na hocijaku hru a su tam hned spameri, takze ak chcem hrat bez nich musim vediet o nejakej zakodovanej alebo hrat sam.

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“