Problém s battle.net

Hra více hráčů.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Syed Ali
Quill Rat
Příspěvky:15
Problém s battle.net

Příspěvek od Syed Ali » 12.12.2011, 18:29 hod.

Zdravím,
chtěl jsem se poprvé přihlásit a naučit se hrát na battle.net ale nejde se mi z hlavního menu vůbec přihlásit. Mam D2 LoD s nejnovějším patchem, tušim 1.13c a windows 7. Když dám v hlavním menu hry battle.net tak mi to vyhodí hlášku: ,,Licenční CD klíč,se kterým si tuto aplikaci nainstaloval, je určený pro jiný produkt. Prosím, přeinstaluj tuto aplikaci s použitím správného CD klíče.,, Mohl by mi někdo poradit jak tento problém vyřešit? Znamená to, že musím přeinstalovat celou hru? Kde v tom případě vezmu "správný" cd klíč? Není na to nějaký prográmek nebo tak něco abych to nemusel celé přeinstalovávat? Pokud mi někdo pomůže vyřešit tento problém, budu mu vděčný :)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Problém s battle.net

Příspěvek od Vorvy » 12.12.2011, 19:03 hod.

to predpokladam znamena, ze nemas originalni verzi hry, tudiz jedine reseni, ktere se tu od nas dozvis bude: kup si originalku ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Syed Ali
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: Problém s battle.net

Příspěvek od Syed Ali » 17.12.2011, 20:10 hod.

Ok. Budu si muset pořídit originál...

Sumoxxl
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Sumoxxl#2728
Bydliště:Košice

Re: Problém s battle.net

Příspěvek od Sumoxxl » 11.02.2012, 10:19 hod.

Mam vytvoreny ucet na Battle.net a mam tam zaregistrovanu hru.
Ked sa v LoD pokusam prihlasit na Battle.net tak mi napise ze konto neexistuje :o(((

Neviete mi niekto poradit ?


Dik
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s battle.net

Příspěvek od Fraxinus » 11.02.2012, 10:23 hod.

Diablo je příliš stará hra na to, aby se account z webu battle.netu přenesl do hry. V té si musíš "postaru" založit nový, který použiješ jen pro tu hru.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Sumoxxl
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Sumoxxl#2728
Bydliště:Košice

Re: Problém s battle.net

Příspěvek od Sumoxxl » 11.02.2012, 11:21 hod.

DIK
Obrázek

she-wa
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problém s battle.net

Příspěvek od she-wa » 15.02.2012, 00:10 hod.

mam diablo 2 Lod original i cd key ale nejde mi spustit battle net,píše mi to "použíjte nebo skontrolujte modem,"sit.kartu mam dobrou a připojení taky internet mi jede tak proč nejede battle net?

SkorpionST
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Problém s battle.net

Příspěvek od SkorpionST » 09.04.2012, 12:33 hod.

ahoj mam taky ,samy problém , píše my to (Pokud používáš modem pro připojeni Battle.Netu je Potřeba ho nejprve nastavit pro připojeni k internetu vice informacích nalezneš) jenom Evropa my nejde jdemy jen /U.S. EAST ASIA U.S. West/ nejde my to už od 5.4 2012 tak nevím asi jsem dostal ban za něco co asi nevím,ale je pravda ze je to dost ztara hra ale mněliby udělat alespon upozorněni na to když daj ban nebo co to je na psat ti alespon na Email. Napište ..?

Odpovědět

Zpět na „Multiplayer“