Expansion Character

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196
Expansion Character

Příspěvek od ihatemylifep » 28.02.2015, 14:23 hod.

Ahoj, při vytvoření postavy je standardně zaškrtnuto expansion character, víte někdo jak se změní hra když nebudu hrát exp. character?
Jaká omezení bude mít ta postava?
Týká se to jen přístupu do pátého aktu, nebo se změní úplně dropy, přestanou padat runy pro danou postavu jako by to byla D2 classic postava? děkuji za objasnění, velmi se o to zajímám, rád bych začal pár postav v classic D2 bez datadisku z nostalgie a nevím jestli mám znovu instalovat hru nebo stačí odškrtnout expansion character.Děkuji za odpověď! :wave:

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Expansion Character

Příspěvek od Marast » 28.02.2015, 15:45 hod.

Zdar jak sviňa chlape. Zmínil jsi jen špičku ledovce. Jak jsi na tom s angličtinou :?: :idea:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Expansion Character

Příspěvek od ihatemylifep » 28.02.2015, 16:31 hod.

Anglicky umím ale nic jsem na netu nenašel...už jsem level 20 a mimo toho že nepadají runy tak se nic nezměnilo zatím..jen mi přijde že je ve hře víc champion monster a padá fakt že dost rare věcí.Ale nenašel jsem nikde seznam změn oproti datadisku.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Expansion Character

Příspěvek od Fraxinus » 28.02.2015, 19:27 hod.

Nejsou crafty, nejsou runy a runová slova, neměly by snad být ani jewely (myslím) a neměly by být elitní předměty. A neměly by být ani exceptional a elite unikáty a exceptional setové předměty.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Expansion Character

Příspěvek od Marast » 01.03.2015, 04:33 hod.

ihatemylifep píše:Anglicky umím ale nic jsem na netu nenašel...už jsem level 20 a mimo toho že nepadají runy tak se nic nezměnilo zatím..jen mi přijde že je ve hře víc champion monster a padá fakt že dost rare věcí.Ale nenašel jsem nikde seznam změn oproti datadisku.
Před časem jsem se o klasiku docela zajímal.
Zde si projdi následující rozcestník: http://diablo.incgamers.com/forums/thre ... ad.611653/
Odsud můžeš čerpat spoustu inspirace a hlavně informací co a jak a proč. ;)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“