Ako vratit portal k Pindleskinovi?

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416
Ako vratit portal k Pindleskinovi?

Příspěvek od Tib3rian » 30.01.2013, 11:30 hod.

Mam taky problem. Urcite som neni prvy komu sa to stalo. Este v case ked som nevedel akym sposobom sa runuje Pindleskin, som si so sorckou aktivoval waypoint v Nilathakovom dupeti. Ale tym som stratil portal k pindleskinovi. Nie je nahodou nejaka moznost ako vratit mapu s nektivovanym waypointom a teda s otvorenym cervenym portalom k Pindlovi? Nechce sa mi totiz levelovat dalsiu sosu :) Vdaka za odpoved.
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Ako vratit portal k Pindleskinovi?

Příspěvek od raisen » 30.01.2013, 11:31 hod.

Ve hře to normálně nikdy nepůjde. Buď na něho chodit z toho wp, nebo v programu Hero Editor si můžeš ubrat waypoint. Nebo ještě je možnost zakládat hru s někým, kdo nemá Nihlathaka splněného, a k němu se připojovat :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Ako vratit portal k Pindleskinovi?

Příspěvek od Tib3rian » 30.01.2013, 11:37 hod.

Vdaka za rychlu odpoved. takze to ide cez Hero editor. Fajn, ale potom premyslam ci to neni rovnaky podvod ako si stiahnut vylevelovanu postavu :) Co myslis raisen, ked uz som tu chybu urobil tak by som mal s nou zit, ci nie? :) Jak to beres ty?
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Ako vratit portal k Pindleskinovi?

Příspěvek od raisen » 30.01.2013, 11:41 hod.

Já osobně bych chodila z toho waypointu nebo bych udělala novou postavu :) Popřípadě se dá chodit Pindleskin i s jinou postavou. Třeba s nějakým barbarem, který může na něho použít Find Item :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Ako vratit portal k Pindleskinovi?

Příspěvek od Attia » 30.01.2013, 11:47 hod.

je to o tom jakej jsi sám sobě kritikem. Jsou lidi (i já) který by ta úprava přes HE štvala. Ani ne kvůli jiným ale z vlastního pocitu že ta postava už není nedotčená. Ale jinak si myslím že odebrání WPčka kvůli runování pindla není nijakej cheat kterým by sis výrazně pomohl ve hře. Když si to WP v HE odděláš, nikdo tě za cheatera asi považovat nebude ale jde o tvůj vlastní pocit ze hry.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Ako vratit portal k Pindleskinovi?

Příspěvek od Tib3rian » 30.01.2013, 11:58 hod.

j, tak dik. Mne po pravde uz ziadna postava neostala :) Totiz s barbom som chodil na pidla ale omylom som aktivoval(opat) waypoint. Samozrejme to som cely ja. Pouvazujem, ale asi si vylevelujem hammerdina(toho uz mam na 36 levely) alebo dalsiu sosu(jednu mam na 20 lvl). Uz som podobne male podvody vykonal a nemal som dobry pocit. Aj ked niekedy uvazujem ci cely PlugY neni prilis velky podvod :)
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Ako vratit portal k Pindleskinovi?

Příspěvek od Attia » 30.01.2013, 12:08 hod.

záleží jak máš plugy nastavené. Pokud plugy JEN na rozšíření truhly, myslím že se to za cheat považovat doslova nedá, protože jediný v čem ti to pomůže je to, že nemusíš zakládat hry přes TCP/IP a přehazovat si itemy na muly. Ovšem i tohle je pro někoho cheat. Proto záleží jak jsi sám k sobě krytický a co si povolíš a co ne...:-)

důležité není se řídit tím co říká většina ale tím co tebe baví.

Uživatelský avatar
Tib3rian
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tiberian#2416

Re: Ako vratit portal k Pindleskinovi?

Příspěvek od Tib3rian » 30.01.2013, 12:28 hod.

Ano, suhlasim. Ja mam na PlugY nastavene aj itemy z ladderu. Multak nehram, nemam moc s kym. Myslim si ze PlugY len meni styl hry. Pretoze untwinked neni moc naklonena item findingu. To jasne dokazuje smer akym sa v tomto vydalo Diablo 3 a aj ine diablovky. Asi uz moc kecam. Som ot v teme ktoru som zalozil :)
"My old enemy. You cannot hide from me...no matter what form you choose to wear. Let your true self be revealed...Diablo!"

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Ako vratit portal k Pindleskinovi?

Příspěvek od Attia » 30.01.2013, 12:56 hod.

já mám plugy nastavený na Big stash, shared stash, shared gold, ladder rw a aktivované uber questy. Tristr a UT. I když je to pro někoho cheat protože ladder RW nemůžeš na singlu mít, mě to tak prostě baví víc. Neřeším to :-)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Ako vratit portal k Pindleskinovi?

Příspěvek od Slw » 30.01.2013, 15:12 hod.

wp si můžeš aktivovat, ale nezabít nihla. nihl q to celé zavírá :) ono ty mapy dolů k němu mají 3 variace (u SuE bys to našel). jakmile si je zapamatuješ, víš kde si a můžeš runovat pindla a nihla na klíče
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
SkoroPaladin
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Brno

Re: Ako vratit portal k Pindleskinovi?

Příspěvek od SkoroPaladin » 30.01.2013, 20:22 hod.

Tož nevim jestli se moje odpověď dá aplikovat na všechny verze (moje zkušenost je z 1.07).
Nihlathaka zabít můžu a červený portal k Pindlovi mi nezmizí, ale waypoint v "Halls of pain" mít aktivovaný nesmím (jestli na to má nějaký vliv využití personalize netuším). V momentě kdy mám aktivovaný waypoint a zabiju Nihlathaka - portal zmizí (taky to řeším neaktivováním waypointu).
We are knights who say... NI!

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“