Je nejaký mod pre 14b?

Návody jak co udělat a upravit

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
kuko85
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Je nejaký mod pre 14b?

Příspěvek od kuko85 » 02.05.2018, 15:18 hod.

Ahojte,

pár mesiacov dozadu som si stiahol Diablo 2 datadisk, viete poriadne si zadrtiť, zaspomínať na staré časy. Diablo 2 je jednoducho moja srdcovka.

Poslednú dobu som si na youtube všimol, že niektorí hráči majú vylepšenú verziu. Môžu napríklad do svojej truhly vkladať viacej predmetov, tiež sú tam nejake nové predmety a podobne.

Tak som sa začal o to zaujímať a dostal som sa k módu PlugY 10. Nainštaloval som si ho, zapol hru aaaa nič. Všimol som si, že spomínaný mod je funkčný na verzi 13b či 13c? To je jedno. Teraz problém. Ja mám oficálnu verziu Diablo 2 stiahnutú cez battle.net a tam je verzia 14b.

Teraz čo s tým? Mám dve možnosti.
a) nájsť nejaký podobný mod pre verziu 14b
b) degradovať verziu 14b na 13b? Je to vôbec možné? Ak áno, ako?

Viete mi niekto poradiť s týmto problémom? Som tak trochu analfabet v týchto veciach, sotva viem nainštalovať hru :D.

Ďakujem.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Je nejaký mod pre 14b?

Příspěvek od BliiNky » 03.05.2018, 09:16 hod.

Pokud ovládáš angličtinu, vyzkoušej Bliss Version Switcher, vše o něm najdeš zde, včetně videotutoriálu. https://www.diabloii.net/forums/threads ... er.849147/

EDIT: Aby ti s pomocí Version Switcheru fungovaly PlugY, je třeba nastavit jako výchozí soubor nikoliv Game.exe, ale soubor PlugY.exe.

Pokud to nebude fungovat, doporučuju jako alternativu rozšířené truhly využívat program ATMA. Info zde: https://www.diablofans.cz/diablo2lod/edi ... .html#atma

P. S. ATMA by měla být kompatibilní se všemi verzemi D2 (na 1.14 to každopádně vyzkoušené nemám).

Adenai
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Je nejaký mod pre 14b?

Příspěvek od Adenai » 07.11.2018, 16:08 hod.

Huh právě se snažím přelouskat co je tam kolem toho všeho psáno,ale přijde mi to docela zmatené.Docela by se šiklo,kdyby tu někdo hodil malý návod v češtině.Některé módy vyžadují starší verze.Např ZyEl

Odpovědět

Zpět na „Tutoriály, Návody“