jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Návody jak co udělat a upravit

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
siroga
Gorebelly
Příspěvky:203
jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od siroga » 29.10.2010, 15:26 hod.

zacnu hezky z kraje, projizdel jsem si videjka na youtube a nahodou jse narazil na jedno kde autor tvrdil ze v diablu 2 jde mit hned po zalozeni postavy 26lvl, uz sem chtel psat ze to je zase nejakej fejk, ale podival sem se do komentu a tam to nikdo nepoprel dokonce tam mneli u drobnou upravu jak zacit na 33lvl, tak sem to skusil a ono to fungovalo :D

takze takovej strucnej navod : vytvorite si zastupce diabla na plose (souboru Diablo II.exe) pak na toho zastupce kliknete pravym tlacitke a date vlastnosti, a tam kde je cil (defaultne "c:\program files\diablo 2\diablo.exe") pridate jeste par znaku a presne aby to vypadalo takhle : puvodni cil - jak sem uz psal vyse "c:\program files\diablo 2\diablo.exe" a za to -act5. takze cesta bude vypadat ["c:\program files\diablo 2\diablo.exe" -act5] - bez tech hranatejch zavorek xD

a tim spustite hru, zalozite novou postavu a odstartujete hru, objevite se v patem aktu a budete mit lvl 33 (staty a skill pointy na rozdeleni taky) jinak ale nebude hotovej zadnej quest a nebude otevrenej zadnej port, takze se muzete portnout jen do prvniho aktu do vesnicky. jedina vyhoda toho je ze v podstate hru zacinate na 33lvl nic vic nic min.

jinak skousel sem to na oroginalni verzi diabla 2lod s pathem 1.13

pripadne se omlouvam jestli to tady uz nekde je =)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od Konig » 29.10.2010, 16:40 hod.

Trošku si musím rýpnout, ale k čemu je tohle to dobré?

Člověk nebude mít equip, nebude mít goldy, žádnou možnost koupit jakékoliv itemy. Nebude se moct dostat nikde, než běhat po pátém aktu.

Jak výhodné...;)
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Bartyx
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od Bartyx » 29.10.2010, 17:50 hod.

No jak píše. Portneš se do první vesnice v 1 aktu a jedeš od začátku, jen máš 33 lvl.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od Vorvy » 29.10.2010, 17:56 hod.

hm, nejde ani ak o itemy jako spis o to si tu postavu osahat (pokud si s ni jeste nehral).. asi by to bylo zajimavy pro HC chary, jejichz main skill je otevrenej od 30 lvl, ale jinak je to k nicemu..
Kupodivu mě to stále baví..

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od siroga » 29.10.2010, 19:09 hod.

Konig píše:Trošku si musím rýpnout, ale k čemu je tohle to dobré?
ono to udela jen to ze se objevis v patym aktu a na lvl 33 - nemas splneny questy, otevreny porty, zoldaka, nic , mas otevrenej port jen do prvniho aktu do tabora , takze vyhoda je ze treba nemusis setrit bodiky abys je pak mohl dat do skilu kterej chces pouzivat pak, proste mas rovnou lvl na to abys mohl pouzivat i posledni skilly. a muzes vesele zacit plnit questy od prvniho aktu.

jedina vyhoda je ze v podstate normal prelitnes jakoby nic a dal uz pokracujes normalne.
a jak se tu zminujou tak nevyhoda je ta ze kdyz za danej char neumis tak si ho neotukas.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od Vorvy » 29.10.2010, 19:30 hod.

siroga píše:takze vyhoda je ze treba nemusis setrit bodiky abys je pak mohl dat do skilu kterej chces pouzivat pak, proste mas rovnou lvl na to abys mohl pouzivat i posledni skilly.
sice pravda, ale nutno podotknout, ze do skillu z 30lvlu stejne nedas vic nez 4 body + tim ze budes mit velkej rozdil monster/char lvl, tak nebudes dostavat expy cca do IV aktu (takze jsi tam kde bys byl normalni hrou) a paklize main skill nema synergie, tak je to tez k nicemu, dalsi problem bude s manou a pouzivanim high lvl skillu, zacastis 5x a musis chlastat (pac zaklad +32xprirustek za lvl = cca 80-100), takze dokud nesezenej cajk s +mana/energy eventuelne TIRky tak to bude taky opruz..

ale jo, dejme tomu ze vyuziti to ma, zalezi na hraci ;) .. ja osobne bych to nepouzil
Kupodivu mě to stále baví..

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od siroga » 29.10.2010, 22:06 hod.

no jestli to pouzivat nebo ne je kazdeho vec, v podstate to na hru nijak extra vliv nema jelikoz hra v podstate zacina az na hell.

jen sem to sem napsal pac je to asi nejlepsi web o d2 co sem nasel, tak sem se chtel taky o neco podelit :P

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od Tabul » 29.10.2010, 22:19 hod.

Tak tohle je hustý :shock: Ale také k tomu nevidím žádné singlplayerové využití, leda tak kdyby to fungovalo i na realmech. => je to prostě neužitečnej mazec, který by se mohl napsat na web...
siroga píše:no jestli to pouzivat nebo ne je kazdeho vec, v podstate to na hru nijak extra vliv nema jelikoz hra v podstate zacina az na hell.
Podle mě je hra normálně začíná v 1aktu norm a končí po zabití Baala norm. Na vyšších obtížnostech jsou někde jiná monstra, které se do daného porstředí vůbec nehodí a akt bossové mají "falešné" barvy...

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od Vorvy » 30.10.2010, 06:42 hod.

tak samozrejme je super, ze ses s nami o to podelil, o tom zadna.. informace je to alespon pro me nova, zajimava a to ze se k tomu stavim tak negativne je dano tim, ze hru mam rad takovou jaka je, vsechno si rad prochazim (az na vybrane lokace) a predevsim rad pozoruju jak se postava zlepsuje po pridani skillpointu.. takze asi tak..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od Javurek » 30.10.2010, 08:22 hod.

Tohle mělo smysl dřív. Teď když je v 1.13 respec, už to defakto není potřeba.

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od Konig » 30.10.2010, 08:56 hod.

To, že v pátém aktu je port do prvního jsem netušil.

Každopádně, budu lvl 33 a skočím do prvního aktu. Co pak? Pak budu do třetího aktu zabíjet, kosit, dělat questy bez jakéhokoliv expu. A každého budeš dávát díky skillům lehce...

No, každému co libo jest, v tomto bych já opravdu uplatnění nenalezl >:roll:
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od Grammator » 30.10.2010, 09:17 hod.

netušil? a co třeba WP? :D
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od Konig » 30.10.2010, 10:36 hod.

Právěže když jsem občas zkoušel hodit postavu na určitý lvl, a dát ji questy, které potřebuje, (přes Hero vše) tak jsem potom byl třeba v pátem aktu, ale když jsem vešel na waypoint, tak jsem jinde jít nemohl, jakoby ostatní akty vůbec nebyly :roll:
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od Bemik » 30.10.2010, 11:33 hod.

musíš splnit questy... v heru
splnit questy... dat všechny wp... hodit si lvl jakej chceš... příslušnej počet skill a stat bodů... zvýšit si life (základ + bonus za lvl * lvl postavy - 1 + 60 (20 za každou úroveň questu golden bird)) ... ještě u questu jako osvobození anyi si odškrtni jen že si našel anyu ale malah ti nedala potion, aby sis ho mohl na každé úrovni vzít a mít dohromady + 30 all rez...

Pokud splníš tohle všechno, měl bys mít postavu stejně silnou jako normální hrou a nemusíš si nic procházet a můžeš si tu postavu začít hned s nějakám lvlem 90+

Já to využívám když chci zkusit nějakej build...
(i tak mám pocit že bonus do life/lvl je nějakej menší... mám dojem že to normální hrou dává víc... pokud není chyba na webu tak se mi to opravdu jen zdá...)
"Do what you fear and the death of fear is certain."

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od siroga » 30.10.2010, 11:51 hod.

Bemik píše:musíš splnit questy... v heru
splnit questy... dat všechny wp... hodit si lvl jakej chceš... příslušnej počet skill a stat bodů... zvýšit si life (základ + bonus za lvl * lvl postavy - 1 + 60 (20 za každou úroveň questu golden bird)) ... ještě u questu jako osvobození anyi si odškrtni jen že si našel anyu ale malah ti nedala potion, aby sis ho mohl na každé úrovni vzít a mít dohromady + 30 all rez...

Pokud splníš tohle všechno, měl bys mít postavu stejně silnou jako normální hrou a nemusíš si nic procházet a můžeš si tu postavu začít hned s nějakám lvlem 90+

Já to využívám když chci zkusit nějakej build...
(i tak mám pocit že bonus do life/lvl je nějakej menší... mám dojem že to normální hrou dává víc... pokud není chyba na webu tak se mi to opravdu jen zdá...)
no na tohle skouseni postavy spis pouzivam artmoney(je to takovej programek od rusaku kde si proste nastavis ze mas 999999999expu a zabijes potvoru(az pak se ti expy prepocitaji na lvl), v podstate bonusy za lvl ti spocita hra sama , jedina nevyhoda toho je ze nemas splneny questy.

ale jinak tenhle navod mne prisel uzitecnej jen na to aby se clovek nezdrzoval s obtiznosti kterou da kazdej at pojede bodiky jak chce, moje prvni postava byla druid a mnel sem na 30lvl 1 bodik v kazdym skilu a i s touhle postavou jsem normal dohral. proto u mne hra zacina az na hell :P

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od Konig » 30.10.2010, 12:48 hod.

Bemik: Samozřejmě vím, že to takhle jde, ale většinou když si s tím hraju, tak se mi nechce vše dávát postupně (i když vím, že je tam hromadná možnost všech questů, ale nikdy mi to pořádně nefungovalo :roll:) a tak dám jen ty nejdůležitější. No a potom to kolikrát nejde...
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od Bemik » 30.10.2010, 14:41 hod.

Taky mi to hromadně nejde :D
ale já zkouším build jednou za dobu a v poslední době vůbec, takže mi to problém nedělá...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: jak mit hned po zalozeni postavy 33lvl

Příspěvek od siroga » 30.10.2010, 15:09 hod.

Konig píše:tak dám jen ty nejdůležitější. No a potom to kolikrát nejde...
hm tak s hero editorem sem si chvili hral a je to tam docela prehledny, trochu slozitejsi na tvorbu jsou itemy ale i tam se to po chvili koumani da bez problemu zzvladnout, jinak ty questy neni vubec zadnej problem, akorat mi obcas nefunguje kdyz si posbiram od malah ty svitky na resisty tak mi de pouzit jen ten z hell (vim ze se kazdej pouziva jen na te obtiznosti pro kterou je urcen :P)

Odpovědět

Zpět na „Tutoriály, Návody“