Modding poradna

Návody jak co udělat a upravit

Moderátor:Dark_Deamon

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín
Re: Modding poradna

Příspěvek od bubavanek » 20.12.2012, 02:57 hod.

Ok to vyzkouším. Ještě otázečka, šlo by to udělat i pomocé automagics.txt ??

Díky

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Modding poradna

Příspěvek od Tordah » 23.12.2012, 21:07 hod.

slo. Ale daj pozor, automagics nefunguju na set/unik/.. predmety
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Modding poradna

Příspěvek od bubavanek » 31.12.2012, 01:49 hod.

To vůbec nevadí, jde mi jen o to, aby na normal předmětech byly nějaký použitelný staty, tedy jen na zbraních.

Ale ještě otázka. Asi jsem pitomej, ale do jav a quiver mi nejdou udělat sockety. Je to tak, že to vážně nejde?
Protože jinak do rukavek a bot jsem už sockety hodil, včetně dalších zbraní jako jsou dagger a a throw axe

Uživatelský avatar
Tordah
Adviser
Příspěvky:276
Kontaktovat uživatele:

Re: Modding poradna

Příspěvek od Tordah » 05.01.2013, 12:24 hod.

povol sockety v itemtype
“If you only read the books that everyone else is reading, you can only think what everyone else is thinking.” -H.M.

bubavanek
Gorebelly
Příspěvky:269
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Jičín

Re: Modding poradna

Příspěvek od bubavanek » 15.01.2013, 22:50 hod.

Tak další otázka.

Udělal jsem si unique small charm, ale nějak mi na něm nefungují vlastnosti mana/lvl a hp/lvl. Ale když jsem si na to udělal recept do kostky, tak se to normálně na tom charmu zobrazí a za každej lvl i připočítává.

Kde je chybka?

Marek2
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Modding poradna

Příspěvek od Marek2 » 16.02.2013, 15:49 hod.

Ahojte. Chcem sa opýtať. Rád by som si prezrel .txt súbory z jedného d2patch.mpq, ale keď ich vyextrahujem tak sa nelíšia od tých z pôvodného blizzard patchu. Zmeny v hre určite sú, aj keď porovnám .bin súbory tak sú iné. Existuje teda nejaký spôsob, kde by sa dali tie zmeny vidieť v .txt, prípadne nejako vyextrahovať z tých .bin súborov? Ďakujem.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Modding poradna

Příspěvek od Javurek » 16.02.2013, 17:41 hod.

Z Bin to tuším taky nějak jde, jenže to už je asi vyšší liga trochu .) Tohle se právě dělá pro to, aby když někdo vytvoří mód, tak mu to někdo nevykradl a nepoužil do vlastního módu. Pokud se chceš třeba něco naučit doporučuji mód Hell Unleashed, autor módu tam má i txt upravené, ne jen bin soubory.

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Modding poradna

Příspěvek od saesa » 17.02.2013, 08:21 hod.

Z .bin files to můžeš zcela amatérsky vytáhnout pomocí Ladik's MPQ Editoru. Když si tam vytvoříš strom těch souborů z patch_d2.mpq, tak se náhodně vygeneruje několik .txt souborů (třeba Misc.txt, Levels, atp.), a když to zkusíš vypnout/zapnout tak 20x, tak bys měl dostat všechny. :twisted:
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Marek2
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: Modding poradna

Příspěvek od Marek2 » 17.02.2013, 13:54 hod.

saesa, nejde mi to. Stále mi vyhodí(nevyhodí) tie isté súbory. Možno ty máš nejakú super hack verziu toho programu, alebo som jednoducho neschopný. :lol: Hľadal som to na nete aj na phrozenkeep, no a ževraj to nejde, vytiahnuť txt z bin. Resp. keby to aj šlo, tak by sa to nemalo robiť atď., ako písal Javurek. Takže ešte raz Vám ďakujem.

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Modding poradna

Příspěvek od saesa » 19.02.2013, 08:54 hod.

Zapomněl jsem dodat, že musíš přepsat název extrahovaného souboru na .txt. :D A když bude mít aspoň 100kb, tak máš naději.
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Hassan
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Modding poradna

Příspěvek od Hassan » 07.03.2021, 15:01 hod.

Ahoj prosím vás potřebuji poradit. Po dlouhé době jsem nainstaloval Diablo 2 LoD a moc rád bych si tam hodil mod na několikanásobné množství příšer. Mód mam ale nemohu ho zprovoznit. V menu hry mi popis o modu vyskočí ale ve hře aktivován asi neni. Může mi někdo pomoct ? Nějaké návody jsem tu pročetl ale jsem tak trochu jouda na to. Díky

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Modding poradna

Příspěvek od ZOMB » 07.03.2021, 16:10 hod.

Hassan píše:
07.03.2021, 15:01 hod.
Po dlouhé době jsem nainstaloval Diablo 2 LoD a moc rád bych si tam hodil mod na několikanásobné množství příšer.
O jaký mod přesně jde?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Tutoriály, Návody“