Avalon 2---pomoc

Návody jak co udělat a upravit

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
matlajs
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Avalon 2---pomoc

Příspěvek od matlajs » 04.09.2011, 12:27 hod.

Ahojte lidičky. Dostal jsem chuť s bratránkem si po dlouhé době zasmažit D2 s nějakym módem. Nejdřív jsme zkusili Mediana ale skončili jsme u Diabla na normála (demence). Pak jsme přešli k avalonu. Parádní mód,mnohem vyváženější a zábavnější. Nicméně bych potřeboval vědět jestli náhodou není nějaký podobný doc. seznam jako jste vytvořili u setů i na runové slova fragmenty apod. Moc tomu totiž nerozumíme, na stránkách to není moc srozumitelně vysvětlený. Pokud to tady je někde zašantročený mezi topicama tak se omlouvám za spam :D

Evil
Wraith
Příspěvky:136
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Avalon 2---pomoc

Příspěvek od Evil » 04.09.2011, 13:16 hod.

http://www.avalon.alexpension.sk/index.php?x=news
Tady bys měl najít vše, co potřebuješ. Kdyžtak se poptej na fóru :)

matlajs
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2---pomoc

Příspěvek od matlajs » 04.09.2011, 14:47 hod.

no právě tam tomu nerozumim na těchto stránkách :( nějaký všeobecný zkratky jako FCR apod asi zhruba vim, ale ty další zkratky ne. Nerad bych dělal něco co mi bude k ničemu :D Navíc jsem s bonerem/summonem na 92 levelu a rád bych se podíval někam, kde to můžu zvládnout, ale nezvládám kvůli výbavě.

ADD: bylo by dobré kdyby se vytvořilo pro negramoty jako já :D něco podobného pro avalon obsahující dohromady všechna runová slova i z čisté verze D2 a těm fragmentům tagy nerozumim :D

Odpovědět

Zpět na „Tutoriály, Návody“