Zy-el

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Zy-el

Příspěvek od Psychotoxic » 29.06.2014, 08:26 hod.

Nemá niekto tento pdf subor u seba v počítači? http://zyel.wikispaces.com/file/view/Zy ... dGuide.pdf
Ak by ste mali mohli by ste ho uploadnuť na ulož to? Lebo z jeho stránky mi nejde stiahnuť, a keď si to prezerám priamo z jeho stránky načítava sa dosť pomaly

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Zy-el

Příspěvek od kolij » 29.06.2014, 08:30 hod.


Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 29.06.2014, 09:12 hod.

Ten pdf soubor od zy-elu je genialni,nikdy.nezapomenu prvni pocity kdyz jsem to otevrel...neco jako "ten clovek si snas dela p*del :-D takovy kvanta informaci...:-D"

Odesláno z mého HUAWEI Y300-0100

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Psychotoxic » 12.07.2014, 04:58 hod.

Diky za ten soubor, mimochodom neviete čo može byť za problém tu: https://www.youtube.com/watch?v=WPWFbYk ... e=youtu.be
Naštastie mám zálohu charu, ale hento mi spraví vždy po nejakej dobre hrania. Presnejšie keď idem napríklad reštartovať hru idem do menu znova dám singleplayer vyberiem svoju postavu a potom mi spraví hento.

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Psychotoxic » 03.11.2014, 16:52 hod.

Tak toto je zaujímavé keď ma zaujívu a ja sa cez hromadu monstier nemožem dostať k svojej postave tak dám ESC save and exit a potom sa chcem znova prihlasit do hry ale vtedy na mna vyskoci error hlaska ktoru možete vidieť na videu ktore som tu dal

EDIT: Teraz skušam robit tie Zy-El Artefakty ale ani to nefunguje
Do kocky dám 1 Zy-el scroll, 3 demon keys, 3 unikátne Jewely, 1Zy tunu, 1 El runu a k tomu crf (vycraftený) amulet) a nič

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: Zy-el

Příspěvek od bloodryane » 18.01.2015, 02:24 hod.

hraje to jeste nekdo naposled jsme to hral pred 10 lety a stavil u toho tunu hodin max lvl 4300 asa ? jestly je to jeste funkcni ? :D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 18.01.2015, 17:58 hod.

už to asi bude tak rok co jsem to naposled hrál :)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: Zy-el

Příspěvek od bloodryane » 18.01.2015, 20:00 hod.

chci si to znova rozjet ale nevim co jit asa je ohrana tak nevim co dalsiho premyslim na sockou nebo amazonkou . Ale nevim co noveho tam je da se jit ama na jinak nez na bow/cros. treba javel ci pike ? a jak je to s resitama na hell pro socku tam byla tuna mobu co se nedala :D kdyz tak nahodte co lepsi nebranim se i jinym postavam aspon nejak zabava

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 18.01.2015, 22:23 hod.

zas tak moc jsem zy-el nehrál, abych věděl jakej build je reálnej
ale hrál jsem palacha a sorcku, a musim říct, že sorcka byla o dost lehčí
možná, že na ňákej total late game, kde člověk chodí jen insane lvl na hell a má dobrou výbavu je palach silnější, ale v místech kde jsem měl s apalacehm strašný problémy - normal - jsem dal s sorckou v pohodě
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: Zy-el

Příspěvek od bloodryane » 19.01.2015, 11:08 hod.

jedu tedka necra ale ten s emne nelibi uz od pohledu :D a skousim taktiku kterou jsem vycetl nafarmit co nejvic goldu pres players127 (truhly,kameny)a pak si nakoupit co je treba na vybusne lahve olej a pod... ale asi se vratim k assa melee cerna K..da je k nezaplacenia pokazde men fascinovaly ty nove glavy shuriken a podobne proste podle mne nevic co se itemu tyce nadupana postava :D ostatni itemy jenom to same co vanila ...

bloodryane
Fallen Shaman
Příspěvky:68

Re: Zy-el

Příspěvek od bloodryane » 19.01.2015, 17:30 hod.

tedka si vsimam ono neni na 4.4c spolecna truhla ? je to zrusene nebo na to pada item ?
a jeste jedna vec ceho jsme si vsim co je NOT available for Mac users

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Zy-el

Příspěvek od ihatemylifep » 20.01.2015, 23:06 hod.

Já jednou hrál necra,došel jsem někde ke konci prvního aktu a dál to nešlo,velké kvanta monster a malá damage tak jsem se vrátil ke classic D2 :)
Not available for Mac users znamená že to jde jen na Windowsech,ne na jiných systémech jako Mac a Linux. :wave:

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“