Zy-el

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Re: Zy-el

Příspěvek od ZOMB » 02.07.2012, 17:12 hod.

nejlíp asi uděláš, když si nainstaluješ D2SE mod manager a stáhneš si Zy-El modplugin...
odkaz: http://phrozenkeep.hugelaser.com/forum/ ... =58201&f=7
prostě jen stáhneš, nainstaluješ, stáhneš modplugin Zy-el, ted vložíš do složky pro mody a spustíš aplikaci... kdybys měl s něčím problém nebo nerozumněl en návodu tak klidně napiš... není na tom ale nic těžkého (celé to číst určitě nemusíš, vše pochopíš z obrázků :) )
taky to používám a všechno jede bez problémů...
jinak taky teď jedu Zy-El když mám čas, za novou postavu (ať to je sranda)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: Zy-el

Příspěvek od Joko » 02.07.2012, 17:15 hod.

taky jsem to začal hrát za novou postavu a je zajímavý tam jenom pobíhat nevšímat si monster otvírat truhly atd. jediné co ted zvladnu zabít je Kobalt a to pred ním stejnak zdrhám (mám Amazonku) peníze zatím mám naštěstí mi vypadl jewel za si 3900
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
bunneyx
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bunney#2517
Bydliště:Ostrava

Re: Zy-el

Příspěvek od bunneyx » 02.07.2012, 17:46 hod.

JJ Zombe dík, už mi to jede jen se to trochu seká, ale to bude na mojí straně :)
Jinak ještě otázka k D2SE: existuje pro tento program i mod ,,Back to the Hellfire,,?

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Zy-el

Příspěvek od ZOMB » 02.07.2012, 18:11 hod.

zatím ne, ale autor na tom dělá...
ten mod je totiž trochu složitější než ostatní mody (protože změnil hodně systémů ve hře)

Joko: na začátku používej nějakou socketed zbraň a narvi do ní co nejvíc šutrů (nej je safír a rubín)
důležitá jsou taky runová slova (runy padají furt) a taky runová slova v charmech (jo, to tam je možné)

good luck!
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
bunneyx
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bunney#2517
Bydliště:Ostrava

Re: Zy-el

Příspěvek od bunneyx » 02.07.2012, 18:34 hod.

Jo dá tam šutry ale pak jí nenasadí, dkyž req. je 4 nebo snad jo?

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 02.07.2012, 18:42 hod.

nejlepší start je udělat v kostce z chiped gemu a receptu flawed gem, prodat a koupit stít + zbran s %dmg to undead...to se mi vyplatilo nejvíc...

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: Zy-el

Příspěvek od Joko » 03.07.2012, 13:13 hod.

no tak ten chiped gem co mám od začatku mam uz fkawed (našel jsem flawed a ten chiped se zvýšil coč jsem netušil) a stěmi sockety si budu muset ješte chvilku počkat mám teprv lvl 2 :oops: jelikož jsem to moc ještě nehrál ale je to celkem zajímavý
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Zy-el

Příspěvek od Marast » 04.07.2012, 12:12 hod.

Hele kluci. Jakou verzi tohoto módu by jste doporučili stáhnout :?: Uvažuji, že bych jej vyzkoušel.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Zy-el

Příspěvek od Attia » 04.07.2012, 17:04 hod.

já stahoval tu co je tady na centrale. tusi 4.4c a zda se mi OK. je to navic myslim posledni verze. Nekdo tu rikal ze je mnohem tezsi ale to mylsim tobe vadit nebude :-D

Uživatelský avatar
bunneyx
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bunney#2517
Bydliště:Ostrava

Re: Zy-el

Příspěvek od bunneyx » 04.07.2012, 17:55 hod.

Prosím vás o českou radu, co mám craftit a dělat když mám nekromancera lvl 15 ..do ted sem nic necraftil, jen sbíral věci
EDIT: a taky se vám ten mod dlouho načítá?

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Zy-el

Příspěvek od Marast » 04.07.2012, 19:27 hod.

Odpověď na tvou druhou otázku jsem právě objevil.

Cituji uživatele seltsamuel: "Another note is that it needs LONG time to startup on machines with too less ram as its cube recipes are gigantic!"

Zdroj: The Phrozen Keep fórum - D2SE Modplugins
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Zy-el

Příspěvek od RIP » 04.07.2012, 20:33 hod.

Cau Maro, hral jsem Zy-el uz pred lety a ackoliv to byl zajimavy mod, byl pekne zabugovany a hra strasne rada padala, hlavne v tech insane levelech v Actu5, jiank pozor na capy a podob., ale co, uz si z toho prd pamatuju...Jo, a obrovska omluva za to, ze jsem se Ti tak dlouho neozval, promin

Edit:Jo, a ani se to nesnazte hrat HC, jsou tam invisible demoni, a tim mysli opravdu neviditelni, kteri vas daji jak nic a konec, padla klec :lol:

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Zy-el

Příspěvek od Marast » 04.07.2012, 21:06 hod.

Ahoj Honzíku. Teda doufám, že jsi to ty a že mne zrak nešálí :) Omluva se přijímá. A dalo by se říct, že přišla právě včas. :D

Ten mód si osobně vyzkouším. Ale napřed si o něm zkusím zjistit dostatek informací, abych pak nemusel křičet: "Pusťte mne z té klece ven, budu zpívat célý den." :lol:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Zy-el

Příspěvek od RIP » 04.07.2012, 23:11 hod.

Ne, zrak Te nesali :lol:

Sorry, ale nejak jsem potratil tady heslo a tak nejak celkem ztratil chut hrat d2 nebo chodit na d2.net, kde to po patchi 1.13 strasne upadlo...Ale jsem zpet a v plne sile ;) No, popravde, skoro nehraju, ale rad si o tom obcas pokecam, jinak jen rodina, prace sport, ale to uz jsem totalne OT...Budu moc rad, kdyz mi pisnes, pokecame jak za starych casu na jakekoliv tema

Zpatky k Zy-elu, celkem good postava byl Teeth necro, nebo klasicka Fury Java, mam pocit, ze se tam daly craftit small charmy az s +25to nejaky skill, hlavni v Zy-elu byl gold find a ne magic find, takze cim vic gold find, tim vic adidas :-) Kdesi na netu o tom byly pekne stranky a i forum, jen si nepamatuju kde :roll:

Edit:Vychazel jsem z techto stranek, http://jacknipper.cz/index.html ,ale ty uz budou pravdepodobne outdated, ikdyz Zy-el beha jen v 1.09d?, tak se toho zase tak moc zmenit nemohlo, krom tedy vyreseni nekterych bugu a pridani/odstraneni nekterych monster, receptu...Stale si ale myslim, ze tam muze byt nejake uzitecne info

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 05.07.2012, 08:49 hod.

ta stránka jacknipera je dosti zastaralá, na to na co dřív stačily elixiry jsou teď třeba cube-locky, takže to dost mění co se vůbec vyplatí vyrábět
bunneyx: Obecně je nejlepší jako první udělat crafted belt (je vlastně jedno z jakýho základu, ale musí mít 4 řádky), třeba u charsie, a dát do něj skilly
http://zyel.wikispaces.com/Crafted+Item+Recipes
Additional Crafted Enchantments - když použiješ ty unikátní itemy dá to minimálně +6skill (teda aspoň když jsem to skoušel)
jinak samozřejmě craftit ChOM
http://zyel.wikispaces.com/Charm+of+Making
Osvědčili se mi ty masters (nejvíc skill, a od major gold find, což je zde x-krát důležitější nežli magic find
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: Zy-el

Příspěvek od Joko » 05.07.2012, 15:16 hod.

je normální když dám do kostky 3 klíče trasmutuju a vznikne Mega-Collector s 1k???
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 05.07.2012, 18:12 hod.

jaký klíče??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: Zy-el

Příspěvek od Joko » 06.07.2012, 10:11 hod.

úplně normální u Akary za 75 gold
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 06.07.2012, 20:29 hod.

tak to nevim :D
skus to znova, nikdy sem na to nenarazil
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: Zy-el

Příspěvek od Joko » 06.07.2012, 21:52 hod.

tak jsem si to zkopíroval na disk a zkusil to na jiném PC a tam už to nefunguje takže asi nějaká "hezká" chyba
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“