Zy-el

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 01.07.2011, 22:16 hod.

palach
teď mam ze 7 dvojek krásnej amulet co mi dává několik set life asi 160dmg reduced a skilly a nevym zda se mi vyplatí spotřebovat karty vyšších řádů či ne. Protože to budou sice karty vyššího řádu, ale zas nebudou tak hezky seskupený
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

ikski
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:ikski#2800

Re: Zy-el

Příspěvek od ikski » 03.07.2011, 13:47 hod.

ten mod je bohuzel tak deravej ze to cloveka ani nebavi hrat

http://img41.imageshack.us/img41/1041/beznzvupf.jpg

holt preteceni promennych temer na kazdem kroku

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 03.07.2011, 21:09 hod.

mě spíš vadí až příliš velká rozsáhlost třeba stoky (radament) jsem najednou nedal-už mě to nebavilo, a atk sem to po nalazení portálu vypnul a dohrál jindy
je to prostě moc zdlouhavé a systém postavený tak že v pozdější fázy dosahujete všuda capu taky neni moc dobrý (tam sem se eště nedostal)

edit: nevíte jestli v zy-el existuje oskill??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 27.01.2012, 23:14 hod.

hrajete stále někdo zy-el??
já právě dohrál normal - lvl 200. Máte někdo zkušenosti s tou novou verzí?? Třeba jak nejjednodušeji udělat kvalitní zbraň nebo kam chodit expit. Mam palacha
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Stoupa37
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Stoupa37 » 01.02.2012, 09:14 hod.

hami: Jasne, Zy-El se bude hrat jeste dlouho. Diky te spouste zmen, co je ve verzi 4.4, stoji za to pustit se do toho znovu. Sice se mi asi libila vic verze s tokeny - tusim 2.6, ale ve verzi 4.4 mam teprve lvl 350, tak uvidime jak bude dal ;-) Zatim je to docela legrace, spousta novinek... fakt to stoji za to

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 02.02.2012, 15:47 hod.

a kde expíš??
nebo jdeš prostě dál do night??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Stoupa37
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Stoupa37 » 03.02.2012, 09:45 hod.

No, párkrát jsem prolezel Suicide Sanctum na Normal, ale ted jdu uz Hell, zatim prvni akt. Matrix a kravy se daji rovnou, ale pekelne az nakonec, jinak se trapis. Az projdu Hell, pujdu pekelne na Normal. Na kralicich a spol to jde slusne nahoru. Ale hlavne uz tam padaji casti ZyEl scrolu

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 03.02.2012, 11:01 hod.

za jakou hraješ postavu ??
jakou výbavu se snažíš co nejdřív získat?
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Stoupa37
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Stoupa37 » 03.02.2012, 11:33 hod.

Hraju amazonku, ze začátku bow, teď už v kombinaci javelin /hlavně kvůli poison a lightning/ Pro začátek je nejlepší mít charm s fire golemem - měl by ho najít každý okolo lvl 8, pak najmout pomocnici, která je pro začátek dobrá, pak už jsou pomocníci na nic. No a výbava je celkem fuk. Stačí si dát dohromady pár obrázků a protlouct se na lvl 120 kde už máš silnější skilly a už to běží. Od 255lvl si vytvoříš runový Oath of a zase dál až k ZyEl artefaktům. Bohužel už nefungují některý recepty na craft věci, takže je to trochu složitější. Ale zase i napínavější :-)

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 03.02.2012, 15:52 hod.

jj na ten oath sem docela koukal,ale to jde asi jen do brnění a štítu ne?
na výrobu zy-el artefaktu je asi nutný seskládat celej svitek, to je asi na dlouho co?
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Stoupa37
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Stoupa37 » 03.02.2012, 16:45 hod.

oath jde řeba i do luku. Ale pro zábavu je hezký dát si třeba do štítu vlky - 16 vyvolaných vlků na vyšším lvl už protivníky dost zbrzdí než je odpravíš :-) A svitek je třeba fakt složit celý, ale není to až tak hrozný. Stačí jen párkrát proběhnout Insany a tam stejně budeš chodit na expy...
Co máš za postavu?

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 03.02.2012, 17:38 hod.

paladina
zatim mam hlavně zeal a fana
dá se tu normal unik weapon řeměnit na exception jako v normálnim D2?
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Stoupa37
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Stoupa37 » 04.02.2012, 11:29 hod.

jj, Exceptional a z nich pak i Elite. Recepty jsou na strane 27 prirucky. Paladin je dobra postava, jen trva trochu dyl, nez se tema zastupama proseka :-) Jeste jsem mel rad Druida. Planuju si ho jako dalsi postavu

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 04.02.2012, 18:54 hod.

to se ti ale udělá obyčejnej a potřebuješ 3
já bych chtěl vylepšit unikát
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Stoupa37
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Stoupa37 » 06.02.2012, 10:50 hod.

Hm, priznam, to jsem nezkousel. Treba to funguje taky - je i spousta receptu ktery v prirucce popsany nejsou...

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 06.02.2012, 15:27 hod.

a když si chci udělat craftovaný brnění, který chci mít až do konce hry. Stále ho vyplepšovat
Záleží z jakýho "základu" ho udělam??
je jedno zda ho udělam z Quilted Armor nebo z chaos armoru??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Stoupa37
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zy-el

Příspěvek od Stoupa37 » 06.02.2012, 16:31 hod.

at jsem bral jakykoli, stejne se mi vzdycky po premene na craft jako naschval vygenerovalo s mizernyma parametrama :-) Takze bych spis doporucil ten typ ze ktereho se da udelat ZyEl artefakt a ten pak vylepsovat. Na artefakty se dostanes dost brzy a parametry maji dobry a nasetrenyma svitkama se daji jeste vylepsit

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 06.02.2012, 18:49 hod.

no ale craft by se měl snáž vylepšovat ne??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
huibik
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Huibik#2776

Re: Zy-el

Příspěvek od huibik » 06.02.2012, 23:32 hod.

ano, craft sa da vylepsovat presne podla receptov a cube lock scrollov a pomocou zyel scrollu vam ten recept prida nasobky tych vlastnosti, cize setrite cas a suroviny. napriklad do stitu sa da pridat gold drop v percentach povedzme 10%, ale ked do receptu date cube lock a zyel csroll, prida vam to tusim 30nasobok, cize 300%. cube lock musite pouzit na to, aby sa vam negenerovali nove vlastnosti, ale aby stare ostali a nove sa pridali, bez locku sa generuju nahodne nove plus vlastnosti z receptu.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zy-el

Příspěvek od hami » 07.02.2012, 11:29 hod.

když dělam craft, záleží na tom z čeho ho dělam??
zda z chaos armor či z leather aror nebo jeto fuk?
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“