zmena ovladani

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Krigli
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2
zmena ovladani

Příspěvek od Krigli » 04.06.2012, 11:26 hod.

Ahoj, po delsi dobe se vracim do D2 a dycky mi trochu vadilo ovladani. Neexistuje nejaky mode nebo jednoduchy program na macra, ktery by umoznil bindovat ability primo na klavesy? Neco podobneho jak je v D3.
Diky.

Uživatelský avatar
Azure
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Azure#2998
Kontaktovat uživatele:

Re: zmena ovladani

Příspěvek od Azure » 04.06.2012, 11:33 hod.

Mám takovej zvláštní pocit, že to je v nastavení xD... zkus se tak podívat :)
Programování je mým koníčkem (C#, wpf, java)
My brethren I will take my place among you, once again. But this time as a mortal.

Krigli
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: zmena ovladani

Příspěvek od Krigli » 04.06.2012, 13:01 hod.

pokud vim, tak v nastaveni maximalne priradis klavesu abilite, ale mne vadi ten system kdy tlacitko prehodi abilitu, mysi ji musim pouzit a pak dalsim tlacitkem vratit zpatky puvodni abilitu. Rad bych klasiku kdy zmacknu tlacitko, provede se abilita a muzu dal rezat :D Asi sem rozmlsanej, ale tahle vec mi na D2 desne vadi :D

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: zmena ovladani

Příspěvek od hami » 05.06.2012, 18:23 hod.

Krigli: možná externí program, kde zadáš klávesu a k ní akci - jiná klávesa a pravé tlačitko myši
podobně se myslim ve warcraftu výrazně vylepšoval invoker
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Krigli
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: zmena ovladani

Příspěvek od Krigli » 06.06.2012, 09:40 hod.

Prave uz sem stahnul asi tri programy, ale zadny se mi nepovedlo rozchodit, nebo nedelal tohle. Zatim se mi to povedlo nastavit akorat na A4 mysi pres jeji vlastni editor, ale radsi bych to mel na klavesnici. Prave sem doufal, jestli tu nekdo nebude mit zkusenosti s nejakym podobnym programkem.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: zmena ovladani

Příspěvek od Vorvy » 06.06.2012, 10:47 hod.

Diablo 2 je koncipovana jako klikfest, takze asi dosud spis nikdo nemel potrebu pouzivat klavesove zkratky jinak, nez jako prepinac skillu. Aspon pak mohl davat mysi dalsi zahul :D :D
Kupodivu mě to stále baví..

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“