PlugY

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183
Re: PlugY

Příspěvek od Slayer » 22.05.2011, 17:58 hod.

Zdravím, měl bych malý dotaz ohledně ini souboru v plugy. Celkem tomu rozumím jen nevím co přesně znamenají některé řádky u world eventu. Zkoušel jsem prodávat soje s defaultním nastavením ini souboru a příjde mi to, že každý soj přivolá ubera. To se mi sice líbí ale chtěl bych vědět jak to nastavovat, nebo co se změní když v tom něco pozměním. Nejsou mi jasny pouze tyto veličiny ( za kterýma je otazník ). Rád bych totiž nějak rozumně nastavil ten counter prodaných sojů, jestli to jde. Docela mě vadí ta hláška při zapnutí hry na hell ( někdy i samovolně při hře. ) když se píšou nesmyslné hodnoty prodaných sojů.

[WORLD EVENT]
ActiveWorldEvent=1
ShowCounterInAllDifficulty=0
ItemsToSell=The Stone of Jordan
MonsterID=333 ?
OwnSOJSoldChargeFor=100 ?
InititalSOJSoldMin=200 ?
InititalSOJSoldMax=3000 ?
TriggerAtEachSOJSoldMin=75 ?
TriggerAtEachSOJSoldMax=125 ?
ActiveAutoSell=1
TimeBeforeAutoSellMin=0
TimeBeforeAutoSellMax=1200

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: PlugY

Příspěvek od siroga » 23.05.2011, 04:28 hod.

sem to taky zrovna predevcirem koumal a nejak sem prisel jen na to co ty a u dvou z tech otaznikem jen tak trochu tusim co asi dela :D

TriggerAtEachSOJSoldMin=75 ?
TriggerAtEachSOJSoldMax=125 ?

tyhle radky nejspis znamenaji po kolika prodanych SOJich se diablo spawne (tim myslim po kolika automaticky prodanejch, realne ti vzdycky staci prodat jen 1)

kdyz sem jejich hodnotu zmenil na 1 a 1 tak se dia spawnul hned po uvodni hlasce, kdyz na 2 a 2 tak po druhej hlasce a kdyz 1 a 2 tak randomove po prvni nebo druhej

ted jeste po rychlej zkousce , MonsterID=333 je nejspis ID diabla, kdyz tam nastavim jinou hodnotu a po hlasce ze diablo chodi po zemi vyjdu treba do stone field a jdu k tristramu tak na miste kde by mnel byt diablo (misto Rakanishu a jeho kumpanu) chybi jak dia tak rakanishu s kumpany.

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: PlugY

Příspěvek od Slayer » 24.05.2011, 10:14 hod.

Aha, díky za postřeh. Já se v tom asi stejně nebudu rýpat. Jen mě otravuje ta hláška xxxx stones of jordan sold to merchant, která se objeví při zapnutí hry. Ale vypadá to, že to stejně změnit nepůjde.

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: PlugY

Příspěvek od siroga » 24.05.2011, 15:23 hod.

ActiveWorldEvent=1 zmen na ActiveWorldEvent=0 a hlaska se zobrazovat nebude

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: PlugY

Příspěvek od Slayer » 24.05.2011, 16:19 hod.

Pak ale bude event neaktivní ne ? Do jisté míry by to bylo dobré, ale já jsem to myslel spíš tak jestli by to nešlo nějak nastavit aby se ukazovala reálná čísla... např když jsem nic neprodal, tak nic. Pak prodám 1 soj tak se bude psávat 1 soj sold... a ne hned třeba 2568 a podobné čísla, i kdžy jsem ani žádný neprodal.

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: PlugY

Příspěvek od siroga » 25.05.2011, 07:16 hod.

no z toho jak sem to koumal tak se zapnutym eventem se ti hned po startu hlaska zobrazi vzdycky, i kdyz vypnes autosell tak ta hlaska zustava asi jako info kolik je jich prodano ... ale nevim jak by to bylo s nastavenim aby se ti event nespoustel po tom co prodas jeden soj ale docela blizky k tomu co pises by bylo :
ActiveWorldEvent=1
ShowCounterInAllDifficulty=0
ItemsToSell=The Stone of Jordan
MonsterID=333
OwnSOJSoldChargeFor=100 - tady nevim co by se dalo aby to nespoustelo event po tebou prodanym jednom soji
InititalSOJSoldMin=0
InititalSOJSoldMax=xxxxxxx - nahodny cislo u kteryho chces aby to zacinalo pocitat odznova, aby se ti tam neukazovaly treba za 2-3 roky 465456456465 soj sold to merchant
TriggerAtEachSOJSoldMin=tady nastavis dolni hranici spektra ze kteryho se vybere po kolika sojich se spawne diablo *
TriggerAtEachSOJSoldMax=tady nastavis horni hranici spektra ze kteryho se vybere po kolika sojich se spawne diablo *
ActiveAutoSell=0 - timhle se vypne autosell
TimeBeforeAutoSellMin=xx - tady to je jedno budes mit vyplej autosell
TimeBeforeAutoSellMax=xx - tady to je jedno budes mit vyplej autosell

* napr dolni 50 a horni 100 a diablo se bude spawnit kazdejch 50-100 prodanych soju, jednou se muze spawnou po 51 podruhy po 83 atd...

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: PlugY

Příspěvek od Slayer » 25.05.2011, 15:42 hod.

Děkuji za vysvětlení :)

gu-staff
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PlugY

Příspěvek od gu-staff » 13.01.2012, 09:07 hod.

Mám potíž. Do teď jsem hrál neorigo s Plugy a vše bylo v cajku. Včera jsem koupil origo včetně LoD, nainstaloval ale, když na ni chci hodit Plugy, napíše to "Checking library memory check failed". Nevíte někdo, co s tím?

gu-staff
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PlugY

Příspěvek od gu-staff » 13.01.2012, 13:58 hod.

Tak se omlouvám - má nevědomost. Battle.net mi hru automaticky upgradoval na verzi 1.13d, pro kterou zatím Plugy nevyšly...

Uživatelský avatar
hoparikus
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukas #2205

Re: PlugY

Příspěvek od hoparikus » 05.08.2013, 17:16 hod.

Ahoj mam mensi problem-jak zapnu sdilenou truhlu v tom nastaveni Plugy,koukal jsem tam a nejak se v tom nevyznam,samo o sobe mi ji to nezaplo a celkem by mi to tedka bodlo:)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: PlugY

Příspěvek od raisen » 05.08.2013, 17:52 hod.

Ve složce s hrou otevřeš "Mod PlugY" a soubor PlugY s konfiguračním nastavením. Tam už stačí najít řádek s "ActiveSharedStash=1". Asi tam budeš mít 0 :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
hoparikus
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukas #2205

Re: PlugY

Příspěvek od hoparikus » 05.08.2013, 19:33 hod.

Mam to tam s tou 1 napsano ale nejak to nefachci,zkousel sem reinstal plugu ale je to stejne

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: PlugY

Příspěvek od raisen » 05.08.2013, 19:37 hod.

A jak to vypadá, když to nejde sdílet? Nejde to přepnout přes tu ikonu truhly?
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
hoparikus
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lukas #2205

Re: PlugY

Příspěvek od hoparikus » 05.08.2013, 19:46 hod.

Prepinat truhlu jde ale nic tam nevidim s tou novou postavou,kdysi kdyz jsem hral tak jsem videl itemy u vsech postav co jsem mel v truhle

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PlugY

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.08.2013, 21:06 hod.

Podle mě je problém v tom, že Diablo nespoustíš přes PlugY, ale přes klasickou ikonu Diabla. Aby PlugY fungovaly, tak musíš hru spustit přes: PlugY, The Survival Kit...najdeš ve složce "Mod PlugY". To, že máš hru přes PlugY spuštěnou zjistíš tak, že v hlavním menu hry máš nalevo verzi patche a napravo verzi Plugů.

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“