PlugY

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104
Re: PlugY

Příspěvek od Vorvy » 23.11.2010, 08:18 hod.

ja osobne jsem to poprve instaloval ze slozky kam se mi ukladaji stazene soubory, cestu jsem mel preddefinovanou, neslo s ni hejbat (diablo 2 jsem mel nainstalovane tam, kam si to ma instalacni pruvodce hry preddefinovane).. slo to bez problemu.. jediny problem byl, ze dia mam na kompu vickrat, takze jsem si slozky prejmenoval abych si to rozlisil a tim padem uz to neslo (ale prejmenovat to zpet neni nijak slozita operace :D )

nvm, pokud ti to haze stale stejnej error, ze zvolena cesta neexistuje, tak dia musis proste nainstalovat tak, aby ta cesta odpovidala/vyhovovala i plugum kdyz u nich ti zmenit nejde..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Jendoslav
Doom Knight
Příspěvky:403
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Víte kde bydli Trautenberk ? Tak hned vedle bydlim ja ...

Re: PlugY

Příspěvek od Jendoslav » 23.11.2010, 09:23 hod.

2Bene: jeste detail nemas nahodou nainstalovanou starsi verzi PlugY ?? Jinak nevim proc Ti to nejde ... ja osobne bych to nakopcil primo do adresare D2 zadny podadresar a tam to spustil myslim ze takhle jsem to udelal ja ... pak jedine co me napada jestli nemas nejak poskozene dll knihovny protoze PlugY si je taktez vyhledava ... btw mas origos D2 instalaci ??
NecroSummoner - SP 1.10
BF Assassin - SP Avalon 1.10
PureSmiter Creamer lvl 84 5.akt Hell /P1 - HC 1.13c
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Benedikt
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Benedikt#2443

Re: PlugY

Příspěvek od Benedikt » 24.11.2010, 17:26 hod.

Mno nikdy sem zadnej Plug ani hack nepouzil, do slozky Diabla jsem to daval a nic. Co se tyce originalu, priznavam se ze ten nemam. Kdysi jsem mel ale ten nekam zmizel... uz je to taky pekna řadka let kdy Diablo II vyšlo a kdy sme to koupili. No ja teďka skoušel hrat verzi 1.13 pres hamachi s kamosem a neslo to, celkove mi vyhovuje patch 1.10 a stejne na to asi uz kaslu, nejak ozelim ze si neskusim Über Tristram :) Btw, da se hrat s uz hotovou postavou tady na servrech ?
Obrázek

Uživatelský avatar
possell
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:bfhlock

Re: PlugY

Příspěvek od possell » 17.12.2010, 11:56 hod.

Použij na verzi 1.13 PlugY, The Survival Kit v10.00 . Nainstaluj a spusť souborem plugy.exe. Pokud ti to nepude, nainstaluj The Survival Kit v9.00 a po té jen překopíruj soubory z v10. Než s tím začneš odinstaluj si češtinu.
Nebo mi napiš jak postupuješ při instalaci plugu na email: possell@seznam.cz


http://plugy.free.fr/en/index.html

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: PlugY

Příspěvek od Bemik » 12.01.2011, 18:35 hod.

Nazdar.... stáhl sem si plugy 10.00 ... mám verzi 1.10

Plugy používám JEN kvůli obrovské truhli a lehčímu přehazování než přez atmu nebo HE
Ale řekl sem si že zkusím uber diabla... mám dotaz ... kolik musí bejt prodaných SOJů aby se objevil ? vím že to není přesný číslo, ale nevíte rozpětí ?
Protože bych chtěl zkusit nechat jet PC teď když mám 2700 Sojů a počkat jestli se objeví Hláška po které bych hnedka ráno valil do stony na lov, nebo je to kravina... ?

Pokud ovšem pojede ten quest na 1.10 s plugy 10.00 (což myslím že by měl...)

Předem díky za odpovědi... Bémik
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Luk-ass
Fallen Shaman
Příspěvky:52
BattleTag:Krusty#2943

Re: PlugY

Příspěvek od Luk-ass » 12.01.2011, 19:19 hod.

pokud si stahl plugy z teto stranky tak by to melo byt rozmezi 75-125. Takze trebas 275-325, 375-425,.... atd. Jinak si to muzes nastavit v souboru plugy.ini editni to v notepadu a najdi si radek world event. A tam se da nastavit vse od rychlosti prodavani soju az po cislo kdy se aktivuje .).


btw kdyz tam hodis misto toho puvodniho prikazu toto mel by se ti uber objevit hodne rychle:

[WORLD EVENT]
ActiveWorldEvent=1
ShowCounterInAllDifficulty=0
ItemsToSell=The Stone of Jordan
MonsterID=333
OwnSOJSoldChargeFor=10
InititalSOJSoldMin=1
InititalSOJSoldMax=5
TriggerAtEachSOJSoldMin=8
TriggerAtEachSOJSoldMax=12
ActiveAutoSell=1
TimeBeforeAutoSellMin=0
TimeBeforeAutoSellMax=2
HC Athena MAzon 28 lvl
HC Givemepain berserk barb lvl 33

Uživatelský avatar
Malcom
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Malcom#2205
Bydliště:Rudná u Prahy

Re: PlugY

Příspěvek od Malcom » 30.01.2011, 19:36 hod.

Kluci hraju Plugy The Survival Kit v10.00 verzy hry 1.13,vse normalne fachalo a najednou mi nejde spustit rozehrane chary ani jeden a pri spousteni mi to napise UNABLE TO ENTER GAME,BAD HEADER,nefacha ani new char,proste to nechapu co se s tim mohlo stat :(

Uživatelský avatar
Malcom
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Malcom#2205
Bydliště:Rudná u Prahy

Re: PlugY

Příspěvek od Malcom » 02.02.2011, 16:12 hod.

Nikdo nevite co s tim muze byt?Uz jsem i smaznul a preinstaloval a nic,kua,plsss :-|

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: PlugY

Příspěvek od damagedeath » 02.02.2011, 16:16 hod.

Zkus přeinstalovat hru...prvně si ale zálohuj složku save celou. Pokud to nepomůže, tak zkus jen hlavní ikony charakterů bez map a stashe...pokud nepomůže ani to, tak pak nevím. Múže tam udělat binec i to, že se ti může pomíchat společná stash softcore a hardcore postav, který by měli být oddělený. Pokud jsi otevíral postavy v atmě, tak ta ti to může taky zasekat...

Uživatelský avatar
Malcom
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Malcom#2205
Bydliště:Rudná u Prahy

Re: PlugY

Příspěvek od Malcom » 02.02.2011, 16:21 hod.

Dia jsem preinstaloval celeho,save zkopcil a je pravda,ze jsem si prehazoval veci v Atme,a HC postavy mam take rozehrate,jenze me nejde vytvorit a ni new character vubec,to mi prijde divne :( jinak thanks

EDIT:Dekuji mooc damagedeathovi,za pomoc,smaznul jsem Atmu a zkusil prekopcit jen samotne savy a uz to bezi bez problemu,by me nanapadlo ze to muze zbusobovat ta ATMA ;)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: PlugY

Příspěvek od damagedeath » 03.02.2011, 09:33 hod.

u Atmy je problém, že se ti tam objeví ta stránka ze stashe, kterou jsi měl naposledy otevřenou, za další je stash větší, takže se ti itemy překrývají...pak to způsobí, že tu postavu prostě nerozjedeš kvůli stashi...


jinak rád jsem pomohl :wave:

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: PlugY

Příspěvek od siroga » 03.02.2011, 16:16 hod.

Bemik píše: Ale řekl sem si že zkusím uber diabla... mám dotaz ... kolik musí bejt prodaných SOJů aby se objevil ? vím že to není přesný číslo, ale nevíte rozpětí ?
v pripade plugy staci prodat jedinej soj a ukaze se ti hlaska ze diablo chodi po zemi, nebo samozrejme muzes pockat nez se to proda samo ... u mne se to spousti asi kazdecjh 250-300 prodanych soju... ale napr kdyz tam mas hlasku ze se prodalo 1200 a hra uz to ma nastaveny ze se to spusti od 1300 tak kdyz prodas ty ten svuj soj tak se hned hodi hlaska ze se jich prodalo 1300 a ze diablo chodi po zemi...

smoula666
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PlugY

Příspěvek od smoula666 » 12.02.2011, 16:19 hod.

Ahoj, potřeboval bych poradit. Mám Dia2 patch 1.10, Avalon 2 a chtěl jsem zkusit Plugy, kvůli World event na SP, ale PlugY nespustím ani kdybych se rozkrájel, pořád mi to padá a to jsem zkoušel od 1.10 až po 7.01b. Nevíte čím by to mohlo být ?? Zkoušel jsem i přeinstalovat Dia2,ale to taky nepomohlo.

Díky za návrhy

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: PlugY

Příspěvek od siroga » 12.02.2011, 17:48 hod.

plugy uz je samo o sobe jako mod tak pochybuju ze ti to pujde s avalonem ...
jinak na 1.10 je plugy 9.00 ne? bo ja mam na 1.13 10.00 ...

smoula666
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PlugY

Příspěvek od smoula666 » 12.02.2011, 18:41 hod.

vzdyť se tu píše, že to tak používají
siroga píše:plugy uz je samo o sobe jako mod tak pochybuju ze ti to pujde s avalonem ...
jinak na 1.10 je plugy 9.00 ne? bo ja mam na 1.13 10.00 ...

Uživatelský avatar
Tabul
Wraith
Příspěvky:159
Bydliště:Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: PlugY

Příspěvek od Tabul » 13.02.2011, 02:16 hod.

PlugY na některé módy fungují (Median XL), ale jestli fungují na Avalon to nevim. Zkus je nejdříve rozchodit na normálním diablu a až potom tam dej Avalon.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: PlugY

Příspěvek od Vorvy » 13.02.2011, 20:07 hod.

na avalonu samozrejme take funguji..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: PlugY

Příspěvek od damagedeath » 14.02.2011, 09:50 hod.

smoula666: musíš mít patch 1.10

1. prvně nainstaluj Avalon (jen překopíruj dané soubory z Avalonu do hry)
2. nainstaluj plugy verze 9.00
3. nespouštěj to přes ttu ikonu na ploše, zu klidně smaž, spusť to přes ikonu v adresáři diabla (plameny a uprostřed napsaný plugy) - nesmíš to spouštět přes normální ikonu diabla 2 LOD

- možné problémy:
občas se stane, že se nestáhne celý Avalon mód (nevím kolik má teď, ale tak kolem 32 mb, tak si zkontroluj, zda ho máš celej)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: PlugY

Příspěvek od raisen » 17.02.2011, 11:57 hod.

Dneska, když jsem chtěla spustit plugy, tak se mi objevila hláška "Checking library memory check failed". Nezná to někdo? Včera mi to normálně šlo, dnes už ne. Hádám, že to asi vyřeší jen přeinstal, do kterého se mi moc nechce.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: PlugY

Příspěvek od damagedeath » 17.02.2011, 12:23 hod.

Pokud máš Plugy, tak se vyplatí si po každém hraní zálohovat složku "save". Pokud máš tento problém, tak pak kolikrát stačí jen tu složku překopírovat. V tomto případě už pomůže jen reinstal... :-|

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“