Společné hraní módu

Obecná diskuze o módech pro Diablo 2 Lord of Destruction.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183
Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Slayer » 23.10.2013, 08:26 hod.

Jo přesně tak, těch statů by mělo být dokonce 60 ale mám za to že jsem viděl v dokumentaci že to bylo pro různé verze jinak. Co jsem nedávno hrál tento mód a zkoušel jsem ho zprovoznit s plugama kvuli bedně, tak když jsem udělal v plugách postavu tak taky neměla ty začátečnické stat/skill bonusy. Dále s plugama nešlo nasadit mercovi to co normálně nemůže mít - glovy, boty, ringy atd... takže z těchto důvodů a možná i dalších které jsem neobejvil jsem se na plugy vykašlal a hrál jsem to normálně.

Jinak co se týče té solo verze ta by měla být zjednodušená pro jednu postavu, nebo tak jsem to pochopil. Ten mód je defaultně udělán právě pro partu a pro multiplayer, takže ta solo verze je pro ty co se jim nechce anebo nemůžou hrát ve více lidech.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Javurek » 23.10.2013, 09:07 hod.

Ta MP verze je ale právě co jsem koukal až na vyší verzi módu a ta není zrovna nejlepší. navíc tam ani snad nejsou TP a tak podobně.

Uživatelský avatar
Slayer
Wraith
Příspěvky:183

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Slayer » 23.10.2013, 12:02 hod.

Jo tak tp tam nejsou, ale to nebyly už v 1.21 - prostě to tak autor chtěl kvuli feelu "deep in dungeon" ale je pravda že jsem se teď díval a taky jsem ji nikde neviděl. Ale i tak je ta sólo verze někdy dost těžká ale ve více lidech si myslím že by to šlo. Já se asi nezapojím, mám toho teď rozehraného více ale budu sledovat vývoj, jestli o tom budete psát.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od kolij » 23.10.2013, 14:16 hod.

Tak mě už to jede :) a já dostal na začátek 90 statů :D

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Ferek » 23.10.2013, 17:16 hod.

Ahojte, no ja by som to skúsil tiež, ale museli by sme hrať fakt spolu.
Zobral by som Frenzy barbara s ním mi to celkom ide a dostal som sa s ním aj najďalej V akt Nightmare a myslím, že by to išlo aj ďalej, lenže už som potom nehral.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od kolij » 23.10.2013, 17:30 hod.

:) jj taky bych hrál jen MP... mě by to asi ani moc dlouho hrát sám nebavilo :D

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Javurek » 23.10.2013, 19:50 hod.

Tak kdy začnem? co v pátek nějak později odpoledne, nebo večer?

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Ferek » 24.10.2013, 07:23 hod.

V piatok asi skôr nie ako áno, neviem či budem doma. U mňa by som to videl až na nedeľu, ale cez týždeň pondelok až štvrtok by som si vedel nájsť čas cca od 19 alebo od 20 hod. večer tak na 2 hodinky.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Javurek » 24.10.2013, 10:07 hod.

Už to vidík že se stejně nikdy nedomluvíme :D, asi bych to teda nechal stylem jak psal Hami prvně. Prostě budeme hrát solo, pokud možné né všichni stejnou postavu :D Klidně víc postav a občas když se setkáme tak zahrajem spolu. Nebo v případě kdy jeden z nás nebude schopen solo něco dát tak se napojíme a dáme to spolu. Co vy na to?

Uživatelský avatar
saesa
Wraith
Příspěvky:183
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od saesa » 24.10.2013, 16:02 hod.

Já bych taky zahrál, ale jedině multi.
ambin píše:@saesa: cheatovani a editovani nema s kvalitnejsim PvP nic spolecneho a kdyby si kvalitni PvP nekdy hral
Hraju annihilus.net a projectdablo2.com

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Attia » 24.10.2013, 16:06 hod.

a kterej teda jedete? HU?

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od kolij » 24.10.2013, 17:24 hod.

Já bych hral jenom multi taky... Jo planujem HU

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Javurek » 24.10.2013, 18:02 hod.

Tak ale kdy dejte nějakej termín, teď mám 4 dny cca volno .)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Attia » 24.10.2013, 19:11 hod.

nechci vám kazit ideau a pokud se slezete tak CG a GL ale myslím že slízat se častěji je poněkud nereálné...pokud bych chtěl hrát multi, tak bych hrál tak, že každej pojede singl s tím že když se občas najde situace a budete cca stejný levely a budete mít čas, tak se může dát multi, ale hrát pouze multi si myslím je nereálné a blbost...už jen proto že každej chce hrát jinak často, takže se slezete jednou a pak čekat x dní/týdnů než se vám podaří spojit se znovu myslím že nebude bavit nikoho...vídíte že je problém domluvit se na první hře...natož pak plánovat pravidelný hraní :-D tohle bych rovnou zavrhl a vydal se na SP. A pokud bude čas, chuť a cca stejný lvl, tak se může jet multi...

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Ferek » 25.10.2013, 10:21 hod.

Veď sa uvidí no :). Ale ako som písal Pondelok až Štvrtok môžem v podstate stále cca od 19 hod. do 22 hod. v iný čas a v iné dni je skôr nereálne nie je čas.
Ale mohli by sme si pomôcť ako bolo písané, (lenže ja už novu postavu sám začínať asi nebudem jedine ak sa pôjde MP), mám pár postáv na Normale a toho barbara na Naghtmare pred questom s barbarmi (tam som sa zasekol je to dosť HC).
Ak sa nepodarí budem mať aspoň viac času na 5. kolo ligy :).

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od hami » 27.10.2013, 08:42 hod.

a co je na HU 1.3 špatnýho??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Javurek » 27.10.2013, 09:07 hod.

Snad nebudu kecat, ale co jsem tenkrát četl, tak 1.21 dělal jiný člověk než ty vyšší verze. Jsou tam některé změny které nejsiou zrovna nejlepší. Teď už asi ale fakt nevzpomenu co to bylo. Ke stáhnutí jsem stejně našel jen tu Solo verzi.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Javurek » 27.10.2013, 16:58 hod.

Tak jsem začal paladina Avengera ať je sranda :) na SOFTCORE. Jméno Angel. postupně budu dopisovat postup hrou, chci projít vše. jen se trochu bojím že nebude mana ale vidím to tak že kromě elemental skilů dám něco i do sacrifice a útočné aury nějaké, protože s mana burn monstrama budou problémy.

Jinak pokud to nevíte zakládal jsem k HU už dřív několik informačních témat jsou připíchnuté nahoře v této sekci.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od Attia » 27.10.2013, 20:19 hod.

pokud vím, tak co jsem si pročítal kdysi fórum na HU který už nefunguje tak se tam bavily že 1,3 jak psal Javor dělaly jiný lidi, kteří měli nějaký svoje oblíbený postavy který neskutečně boostli a naopak jiný jsou nehratelný. 1.21 je údajně nejvíc vybalancovaná co se týče hratelnosti všech postav. Bohužel stále i tady platí že poison je No.1...Ale osobně jsem 1.3 nehrál, je to jen z toho co jsem se dočetl na různých fórech.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Společné hraní módu

Příspěvek od hami » 27.10.2013, 20:50 hod.

a spouštíte to s d2se nebo klasicky??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o módech“