Path to Empire

Diskuze k jednotlivým módům a vlastním projektům

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
WitreX.CZ
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Třinec
Kontaktovat uživatele:
Path to Empire

Příspěvek od WitreX.CZ » 05.05.2012, 10:46 hod.

chci udělat mod kde bude něco jako by takovy mini svět a přidat tam hodně věci. Bude se to jmenovat Path To Empire taky chci aby ten svět měla
každa postava jiný něco aby to vypadalo podobně wow nebude to na akty
ale celý svět...

Jenže potřebuji někoho kdo by mi pomohl takže pokud chcete napište a ja si vás ověřím pokud tedy budete chtit mate možnost a
Věrný Pařan Hry Diablo II.

Obrázek

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Path to Empire

Příspěvek od Programos » 05.05.2012, 11:03 hod.

No, nevím jestli se ti to ještě oplatí, když za tejden a kus tu máme Diablo 3. Kromě toho si nejsem jistej, jestli to co popisuješ je technicky možný, nicméně - držím palce.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
WitreX.CZ
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Path to Empire

Příspěvek od WitreX.CZ » 05.05.2012, 11:25 hod.

Programos píše:No, nevím jestli se ti to ještě oplatí, když za tejden a kus tu máme Diablo 3. Kromě toho si nejsem jistej, jestli to co popisuješ je technicky možný, nicméně - držím palce.
ano jistě ale taky musim upozornit že ne každeho d3 chytne mě asi jo ale nejspiš se pak vratim k D2LOD jako snad většina...
Věrný Pařan Hry Diablo II.

Obrázek

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Path to Empire

Příspěvek od TrackThor » 05.05.2012, 12:30 hod.

WitreX.CZ píše:nejspiš se pak vratim k D2LOD jako snad většina...
nedělal bych si takovýhle iluze :D ještě vzhledem k tomu, že tam bude kupa lidí, kteří d2 nehrajou nebo nehodlají hrát, ten poměr lidí, co se vrátěj k d2, bych spíš tipoval jako minimální
Obrázek

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Path to Empire

Příspěvek od Drakkari » 05.05.2012, 12:48 hod.

Viděl bych to na podobné procento lidí kteří, zůstali po vydání diabla 2 v diablu prvním. Já osobně se do LOD nevrátím, možná tak jednou za dva roky si zahraju jedničku, pak dvojku z nostalgie a pak zase ruce pryč.
Škoda, že trojka nepujde modovat no, kdyby jsi to co plánuješ provedl na novém diablu mohlo by to být zajímavé :) Ale jak jsem řekl, Blizz hodil všem modařům v případě Diabla 3 pod nohy klacky, vlastně ne klacky, celé klády a rovnou jim k tomu ty nohy z přerážel takže nic :D

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Path to Empire

Příspěvek od Javurek » 05.05.2012, 13:56 hod.

WitreX.CZ píše:chci udělat mod kde bude něco jako by takovy mini svět a přidat tam hodně věci. Bude se to jmenovat Path To Empire taky chci aby ten svět měla
každa postava jiný něco aby to vypadalo podobně wow nebude to na akty
ale celý svět...

Jenže potřebuji někoho kdo by mi pomohl takže pokud chcete napište a ja si vás ověřím pokud tedy budete chtit mate možnost a

Ehm, z toho co jsi napsal usuzuji, že s moddingem máš prakticky nulové zkušenosti, takže na nějaké úpravy světa d2 tak jak popisuješ, fakt zapomeň, protože to ti neudělají ani top světoví moddeři za rok.

Ale třeba jsem to špatně pochopil, protože jsi moc nepopsal co vše chceš měnit a taky by bylo dobré jaké ty osobně máš zkušenosti s moddingem.

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Path to Empire

Příspěvek od hami » 05.05.2012, 15:26 hod.

já si myslim, že kdyby někdo udělal průlomovej mód do D2 tak se bude hrát eště dost dlouho.
Třeba mód THE HELL na D1 má na tungle přibližně tolik lidí jako D2
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Path to Empire

Příspěvek od kolij » 05.05.2012, 16:47 hod.

Průlomovej mod pro D2 je rozhodně Median XL a Metalstorm, který jak doufám spatří světlo světa :D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Path to Empire

Příspěvek od ZOMB » 05.05.2012, 19:40 hod.

WitreX.CZ: tak na tohle rozhodně potřebuješ (nebo někoho kdo umí) Céčko a Assembler (i když já vím o způsobu, jak to udělat bez zásahu vlastní rukou do kódu hry - léta praxe, to samé doporučuji i tobě)
být tebou, tak si projdu všechny možné tutoriály ohledně moddingu a zkusím si všechno možné... pak možná pozměníš plán, co chceš dělat... a zároveň so rozmyslíš, jestli máš opravdu tolik volného času, který do moddingu chceš investovat...
jinak stejně jako ty doufám, že bude hodně lidí bude hrát dvojku po vydání trojky (já osobně si asi trojku nadělím na Vánoce pod stromeček - jestli se mi tedy vůbec bude chtít)
-třeba to bude podobně jako u Falloutu 2 (další z králů RPG her - i potom co vyšla trojka a FNV je zde stále nemalá skupina lidí, kteří dvojku stále hrajou... co ty víš, jak to dopadne...)
jinak napiš ještě co dalšího plánuješ udělat, a já ti napíšu, zda je to možné bez zásahu do kódu hry...
kolij: k průlomovým modům bych ještě přidal Zy-El, Eastern sun, a obzvláště u nás oblíbený Grammatorův Avalon mod...
a na Metalstorm se taky moc těším (obzvláště na to, jak jím chce Nefarius rozdrtit Diablo trojku :) )
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Path to Empire

Příspěvek od hami » 05.05.2012, 22:20 hod.

o Metalstorm sem nikdy neslyšel
jaký má charakteristický znaky??
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Path to Empire

Příspěvek od ZOMB » 06.05.2012, 07:05 hod.

Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Path to Empire

Příspěvek od hami » 06.05.2012, 10:33 hod.

koukal sem na celkem dost screenů, ale mě by spíš zajímalo čim ten mód vyniká- co nejvíc mění (co je jinak)
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Path to Empire

Příspěvek od ZOMB » 06.05.2012, 11:32 hod.

ze screenů jde vidět, že Nefarius si hodně hraje s inteligencí monster (používají elixíry, nové aury a enchantmenty) a celkově je těžší je zabít...
podle mě v plánu to, co mnoho moderů - udělat Diablo těžší a složitější
ale abych nebyl OT...
WitreX.CZ: co dál plánuješ? učíš se moddingu tak moc, že nemáš čas se kouknout na forum ohledně svého plánovaného modu? :D :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Módy a nové projekty“