INFO + Finální verze Avalonu

Moderátor:Dark_Deamon


Uživatelský avatar
Zin Stonehead
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od Zin Stonehead » 03.10.2015, 16:51 hod.

Zdravím, nemáte někdo někde info o tom, ze kterých kousků bossů se skládají jaké předměty?

repeek
Fallen Shaman
Příspěvky:85

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od repeek » 22.10.2015, 23:20 hod.

je to treba tady http://avalon.akfabian.sk/index.php?x=info

Me spis zajima jestli ti to taky tak moc pada jak psal filus? Me to haze ten samy error a casto ve stejnych lokacich, napriklad Ancient Tunnels ani nemuzu projit, crashne to po 2 min max.

Neni nekde ke stazeni nejaka starsi verze? Co si pamatuju tak to nepadalo tolik...

Uživatelský avatar
Zin Stonehead
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od Zin Stonehead » 23.10.2015, 19:15 hod.

Díky moc! Padá mi to asi tak ve dvaceti procentech případů, ale řekl bych, že to je tím, že mám naplněno asi dvacet stránek v truhle předměty a je to na tu hru moc... Častěji, než že by to spadlo při startu, nebo v průběhu hry, se mi stává, že to spadne při ukončení a neuloží se mi předměty, co jsem nasbíral, musím si zálohovat postavu. Problém s Cursed Targe mám tentýž jako filuS. Jedna prastará verze by měla být ke stažení tady: https://www.diablofans.cz/diablo2lod/ind ... cs&file=42

repeek
Fallen Shaman
Příspěvky:85

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od repeek » 23.10.2015, 23:27 hod.

hmm, asi to bude instalackou, zkusim sehnat jinou teda
tu verzi ze stranek jsem hral, ale tam jeste neni hotova asska, takze jsem ji zavrhnul

jinak nasel jsem verze z 22.8.2011 a 27.1.2011 ale pada to stejne :))

Uživatelský avatar
Zin Stonehead
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od Zin Stonehead » 01.11.2015, 17:10 hod.

Tak jsem včera rozehrál Avalon od začátku na hardcore a objevil jsem asi další chybku. Nejde dokončit Forgotten Tower quest, protože tam jednoduše na konci není The Countess. Jsem zvědav, zda ten problém je jen v první obtížnosti, nebo bude ve všech...

Uživatelský avatar
Zin Stonehead
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od Zin Stonehead » 14.11.2015, 22:20 hod.

A je to i v druhý obtížnosti a pravděpodobně to bude i ve třetí. Prostě tam není The Countess, ale Black Dragon... Doufám, že ty chyby, co jsme tu objevili, ještě Grammator opraví.

Kde bych našel poslední verzi, ve který ještě všechno fungovalo? Horší drop teď už oželím, když už tak nějak všechno mám.

Uživatelský avatar
Zin Stonehead
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od Zin Stonehead » 16.11.2015, 02:38 hod.

A další chybka..: Když jsem si šel pro Second Stone of Power, tak v Bloody River vůbec nebyl Sheedu, ani žádnej jinej boss, zato mi to v jednom místě shodilo hru. Zkoušel jsem to čtyřikrát a vždy to dopadlo stejně.

repeek
Fallen Shaman
Příspěvky:85

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od repeek » 16.11.2015, 09:30 hod.

Countess se da splnit kdyz zabijes Shadow Demona. Par vterin to trva, ale me se to splnilo v pohode.

Padani u me vyreseno reinstallem, akorat u Assasinky me to zustalo, ostatni chary jsou v pohode.

Jinak nema nekdo staty monster co posilal Gramm?
https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 64#p102264

Uživatelský avatar
Zin Stonehead
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od Zin Stonehead » 18.11.2015, 21:09 hod.

Mně se to padání nějak vyřešilo samo a to hraju právě za vražedkyni... Zabil jsem tam všechno: Shadow Demona, Black Dragony, kostlivce, i ten střílecí sloup vzadu, počkal jsem tam několik minut a stejně se ten quest nesplnil. Zkusil jsem to na všechny tři obtížnosti, na hardcore i na normal, pro jistotu i za barbara a furt nic. Fakt nevím, čím to může být, jestli to tobě chodí.

Uživatelský avatar
Zin Stonehead
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od Zin Stonehead » 22.11.2015, 12:36 hod.

Tak jsem zkusil pro jistotu stáhnout jinou instalačku a přeinstalovat hru, všechny chyby ale zůstávají stejné...

Hellworms
Quill Rat
Příspěvky:2
BattleTag:hellworms#2207

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od Hellworms » 28.11.2015, 20:08 hod.

zdravím.. chtěl bych se zeptat, není někde nebo nemá někdo nějaký dobrý build kromě necra?

Uživatelský avatar
Zin Stonehead
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od Zin Stonehead » 05.12.2015, 12:53 hod.

Já jedu vražedkyni přes Blade Furry a funguje to výborně, prostě všechno kosím na dálku a jediný, co mě občas dostane, jsou lučištníci v Avalonu, který mě maj často na jednu ránu. Nicméně dal jsem si aspoň jeden bod do všech skillů, protože díky výbavě mám všechny skilly na 110. Na levým tlačítku mám Teleport.

Helma: Tharr Visor + 3x Fragment C
Zbraně: 2x Murderess's Claw + 6x Fragment B
Brnění: Juggernaut + 1x Fragment B
Rukavice: Mark of a Devi
Boty: Shadowstep
Opasek: The Hannival
Prsteny: Buster, Chipped Worldstone
Amulet: Mark of the Krogoth
V inventáři: 4x Theowiki na fire, lightning a cold damage a na magic resist, pak Hell Mark, Stone of Blood, Vicinity of Infinity, Acolyte, Lord of Theowiki, Annihilus, Soulstone, Chironex, Krogoths Horn, Hellfire Torch, Grammator's Experiment, Book of the Ages
Všechno, co může být Powered, je Powered.

Jinak jsem zjistil další chybku: Když mám v inventáři Soul Shifter, po pár vystřelených hvězdicích se mi sekne hra. Myslím, že to bude kvůli tý divný bílý auře, která zakrývá celou postavu, když je v inventáři.

Nemáte někdo na Grammatora kontakt?

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od Tapeworm » 15.12.2015, 08:06 hod.

Mám dotaz zda někdo nemá nějakou předchozí verzi avalonu, ve které jsou funkční knížky. Jde mi o to udělat klíče k zamčeným knihám a v téhle nové jak už tady píšete to nejde. Dík.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od Tapeworm » 15.12.2015, 08:10 hod.

Zin Stonehead píše:Mně se to padání nějak vyřešilo samo a to hraju právě za vražedkyni... Zabil jsem tam všechno: Shadow Demona, Black Dragony, kostlivce, i ten střílecí sloup vzadu, počkal jsem tam několik minut a stejně se ten quest nesplnil. Zkusil jsem to na všechny tři obtížnosti, na hardcore i na normal, pro jistotu i za barbara a furt nic. Fakt nevím, čím to může být, jestli to tobě chodí.
Nevím jak v téhle nové verzi, ale mám takový dojem, že dříve tam byl bug a pro splnění Q se musel nejdřív sundat ten sloup za dragonem a až potom teprve dragon. Je to ale už dost let co jsem hrál avalon naposledy. Teď zase zkouším, ale tenhle Q jsem nezkoušel splnit.

Jinak co se padání hry týká, je tahle nová verze super. Dříve co pamatuji tak to padalo často a v různých situacích. Teď se mi stalo jen jednou, že mi padla hra a to ve chvíli kdy jsem zabíjel diabla v avalon trophy. Ve chvíli kdy umřel tak ta padlo. Podruhé už to bylo v pohodě. Jinak mi hra nepadla ani jednou a nikde. Jediné co se stává je pád hry při zakládání nové hry. Tak 1 z 5 založení se hra sekne s chybovou hláškou a je třeba ji vypnout a zapnout znovu.

Uživatelský avatar
Zin Stonehead
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od Zin Stonehead » 09.01.2016, 15:33 hod.

Zkusil jsem tedy první zlikvidovat sloup a pak všechno ostatní, stejně se ten quest nesplnil...

milik_26
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od milik_26 » 07.02.2016, 19:58 hod.

Ahoj,
chtěl jsem poprosit o radu.
Hraju Avalon asi 3 měsíce za Paladina, sám, respektivě s mercem (lučištnice). Mám postavu na 103 levelu. Postup dopředu je velice pomalý. Ale teď mi z Azure lorda vypadla zbraň, truncheon Bear´s charge, který má kletbu "+1 to Destroy curse". V jejím popisu je "enhances damage and steals life". Na základě tohoto a popisů na webech (Destroy curse = Death curse ??) čekám, že budu z kletbou zasažených monster moci sát život. Ovšem neděje se tak. Po zakouzlení se objeví symbol jako má Amplify damage, ale jen se mi zvýší damage, sání života se nekoná - ani při zealu ani při smite.
Kde může být chyba?
Pokud bych měl kletbu, která umožňuje sání a zároveň zvýší fyzické poškození (odstraní fyzickou imunitu), mohl bych něco podniknout v "Disused fane" proti Patronům atd.
Díky

Uživatelský avatar
Zin Stonehead
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od Zin Stonehead » 31.03.2016, 00:12 hod.

Hoj, no čekal jsem, jestli ti neporadí někdo, kdo by tu konkrétní zbraň měl vyzkoušenou, ale asi to zbude na mě... To prokletí mi u mých věcí fungovalo, ale je možné, že v téhle konkrétní zbrani je nějaká chyba...
Aby ses posunul dál, doporučuju si vytvořit Black Round (3x Obsidian + Orb + Summoning Elixir), ta ti dá Super Conviction auru a pak nějaký vybavení, který dává hodně elemental damage.
Já když jsem dohrával Avalon poprvé, tak jsem se taky zasekl a po tom, co jsem strávil asi stovku hodin v podstatě na jednom místě, rozhodl jsem se trochu cheatovat a vytvořit si výbavu v Hero editoru. Možná se ti to bude zdát jako hnusnej podvod a myslíš si, že pak je hra hračkou, ale není tomu tak. Hero editor ti totiž neumožní vytvářet věci se speciálními vlastnostmi dostupnými pouze v Avalonu a hra samotná má spoustu systémových omezení, takže vytvořit výbavu, která by obstála v über levelech Avalonu není žádná sranda. Nakonec mi vytvoření výbavy se kterou jsem byl schopný projít celý Avalon a zabít Krogotha zabralo asi 50 hodin a naučil jsem se přitom spoustu věcí o fungování jak Diabla samotného, tak Avalonu. A i tak to bylo obtížné, protože ať se budeš snažit sebevíc, nelze vytvořit takovou výbavu, aby tě některá monstra ze hry nemohla zabít na jednu, max dvě rány. (alespoň mně se to nepovedlo)
Jestli chceš, můžu ti poslat svou postavu, u který mám nasbíraný v podstatě skoro všechno podstatné, co jde ve hře najít a můžeš si to pomocí překopírování a přejmenování d2x souboru přesunout ke své postavě (pokud hraješ s PlugY).

milik_26
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od milik_26 » 31.03.2016, 18:35 hod.

Ahoj,
jeden dobrák se našel a odpověděl mi soukromě. Názor byl takový, že to fungovat nebude, protože to je jedna z chyb Avalonu.
Destroy curse mám mimo jiné k dispozici i v rámci Sep a Bartuc setu. Tam se to chová stejně - nestealuje. Mimochodem, v Sepu je chyba(y), např. v určitém okamžiku ze zbraně funguje jen crushing blow, normální damage to nedává. Nebo v jiném případě dokonce damage nefunguje vůbec (proti fyzicky neimunním samozřejmě. Taky je pravda, že v uberlevelech mi normální life stolen + zeal funguje snad jenom u Devilkinů v Driftern cavern.
V modu už jsem poměrně daleko a včera jsem poprvé zabil Devila v Cryptě. Bylo to maso a zrovna férově jsem ho neporazil. Ale dál už to asi hrát nebudu, Avalon samotný zkoušet nebudu, určitě bych ho nedal a asi bych se při tom pěkně vztekal. Můj původní cíl bylo dát Tristram (s Dark brotherem), Azure lorda, Arona, Izuala a Karybduse. Arona a Dark brothera jsem dostal i bez BR.
Black round (BR)jsem měl jako první uber item. Bez Superconviction si to nedokážu představit. Plugy používám od doby, co jsem hrál D2 (cca 6 let zpět). To samé Hero editor a jeho použití a použití čehokoliv jiného apriori za nic špatného nepovažuji. Jsou to nástroje jako každé jiné a záleží na použití. Tak, jak to popisuješ ty, tak je mi toto použití sympatické.
Postavu (třeba zatím) poslat nechci. Důvody sousí s výše popsaným a také proto, že mám prostudovaný slovenský web věnovaný Avalonu, viděl jsem, co všechno tam lze vytvořit a akorát bych slintal a měl tendenci to vyzkoušet. A z lepšího vybavení se nechce přecházet na horší.
Děkuji za nabídku a za reakci.

hocico
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: INFO + Finální verze Avalonu

Příspěvek od hocico » 23.07.2016, 12:59 hod.

Ahoj chalani. Neviem či to sem patrí, no hráte to s cepom? Mam win 10 a cepo nie a nie zapnúť :( Vďaka za radu

Odpovědět

Zpět na „Avalon“