Avalon 2

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462
Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 19.01.2013, 19:40 hod.

Pokud máš na mysli například 4th Seal stone, tak ty padají v různých lokací, když najdeš 1-4 stony od jednoho druhu tak je s něčím(teď si nevzpomínám s čím) smícháš v 5a v kostce, tak se otevře portál do speciální lokace, kde je boss ze kterého padne Stone of power, a když budeš mít všechny 4 power stony tak je smícháš v kostce a vznikne ti talisman Avalon Trophy :wave:

Deeluxe
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Deeluxe

Re: Avalon 2

Příspěvek od Deeluxe » 20.01.2013, 08:52 hod.

Presne to som myslel.. mam jeden z Arona a jeden z Infernal Pit ale nejak mi uz nepdaju nikde ostatne.. A to ma sancu padnut z bossa alebo aj z mobov?

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 20.01.2013, 09:49 hod.

No to je takový menší bug u toho Arona, protože ono to nedroplo z arona, ale z těch červených kozlů, protože ti samí kozlové jsou v dungu ve 3a v jednom z chrámů, ono to má padat jenom v tom dungu, ale jak jsou u Arona ti samí kozlové tak se ta šance na drop stonu přenesla i na ně... A drop je velmi malý, třeba v infernalu mi padali pořád, ale v Ice Cellar vůbec... a v dungách žádní bosové nejsou, tak jen z mobů to padá...

Deeluxe
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Deeluxe

Re: Avalon 2

Příspěvek od Deeluxe » 20.01.2013, 13:40 hod.

Aha :D zato som sa cudoval jak blazon co to z neho pada.. a to bolo z kozlov :/ a nevies cca kde pada aky? Padaju v abbadone, mauzoleu..? A z Izuala nepadaju?

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 20.01.2013, 13:48 hod.

Říkám ti, že to padá jen v dungách takže to z Izuala nepadá :D Už si to fakt nepamatuju :D myslím že 2.sigil padal u Raven, pak eště ve dvou chrámech na hrázi, driften cavern. Možná ti poradí někdo jiný s tím ;)

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: Avalon 2

Příspěvek od Ferek » 20.01.2013, 15:37 hod.

Nazdar, tie stony padaju vo vsetkych uber leveloch, okrem myslim Mausolea a Dissused Fane myslim tam kde su sestry, Lich king, Lich king Avatar a Patroni, takisto ziaden stone nepada ani v levely so Shadow Demonom a ani vo Swampy Pit.
Ale poradim ti jednu fintu, ked budes mat stastie tak ti staci nadropovat 1 - 4 lock stone padaju v 1 - Pit of Acheron, 2 - Ancient Tunnels, 3 - Stony tomb lvl 2, a 4 - Stony tomb lvl 1.
Recept je 1 -4 stones + 3x Sum. elixir + Scorll town portal v kostke v meste v V. akte, ak budes mat stastie tak sa ti tam vygeneruju vsetci bossovia na Avalon Trophy quest, ale davaj bacha je to tam o hubu :l.
edit: A este stone na Trophy Quest nepada ani v uber Tristrame.

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 20.01.2013, 16:07 hod.

Jo ta lokace kde jsou všichni bosové aj s Krogothem je fakt masakr, ale nechápu proč to Grammator udělal... nebo jestli to byla nějaká chyba a už to neopravil.

Deeluxe
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Deeluxe

Re: Avalon 2

Příspěvek od Deeluxe » 21.01.2013, 18:32 hod.

No som zvedavy :D potom informujem, skusim to s asskou..

Deeluxe
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Deeluxe

Re: Avalon 2

Příspěvek od Deeluxe » 22.01.2013, 21:12 hod.

No mna asi picne :D som to runoval jak blazen a ked to chcem spojit tak mi to napise

UNHANDELED EXCEPTION: ACCESS_VIOLATION(c0000005)

Deeluxe
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Deeluxe

Re: Avalon 2

Příspěvek od Deeluxe » 29.01.2013, 18:54 hod.

Tak cas spravil svoje a podarilo sa mi to otvorit, fakt masaker, pres moju assku bol jediny problemovejsi boss Krogoth, ale aj ten siel dolu. Ale chcel som sa spytat, dakde na fore som videl fragword s fragmentom X, co vznika z toho fragwordu?

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 30.01.2013, 09:35 hod.

C A B D X
Obrázek
je s nim celkom sranda, daj si ho ako secondary weapon a ak ides ripnut, tak rychlo switch :)
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Deeluxe
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Deeluxe

Re: Avalon 2

Příspěvek od Deeluxe » 30.01.2013, 17:11 hod.

Na nestastie neviem co je suicide :P nepoznam ten spell.. ale dakuje za link Filus. A co ta stranka, nepodari sa , nemas zalohu?

Uživatelský avatar
filuS
Fallen Shaman
Příspěvky:71

Re: Avalon 2

Příspěvek od filuS » 30.01.2013, 22:43 hod.

zalohu mam (bezi mi na lokalnom serveri), sam som prekvapeny, ze prakticky sa nic nestratilo, aspon nic dolezite. Zial nemam ziadny webovy priestor, kde by som to hodil a vyrabat screenshoty z celej stranky sa mi teda nechce, bolo by to na dlho.
Poisonmancer fan
Former semi-pro Enemy Territory player
http://avalon.akfabian.sk
Golden Rule of Intrawebz:
Arguing on the internet is just like running Paralympics; even if you win, you are still retarded!

Deeluxe
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Deeluxe

Re: Avalon 2

Příspěvek od Deeluxe » 17.02.2013, 19:43 hod.

No chalani idem vas zasa trosku otravovat :) kamos zacal tiez hrat avalon a ked otvori LOCK STONE ako sa ma tak mu to tam vzdy da iba jedneho bossa, nejakeho Obwilino Kinga.. ked ho otvorim ja tak tam mam vzdy mrte bossov.. v com je chyba?

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Avalon 2

Příspěvek od kolij » 18.02.2013, 09:21 hod.

On musí určitě otvírat jiný stone než ty... Pokud máte stejnou verzi a opravdu by otvíral i stejný stone jak ty, tak musíte jít logicky do stejné lokace.

Bari
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od Bari » 18.07.2013, 11:52 hod.

Zdravím všechny závisláky, co i po dlouhých letech neustálého hraní mají chuť zavítat do těchto temných končin :)

Po asi dvouleté přestávce jsem si opět nainstalovat Avalon s tím, že začnu hrát nové postavy, vše prostě úplně od začátku. Avšak jedna věc mi tu chybí, proto k vám přicházím s prosbou o pomoc. Na stránkách diablofans u popisu Avalonu chybí seznam uber itemů + receptů, navíc jedna slovenská stránka, která byla opravdu přehledná a ze které jsem čerpal, když jsem hrál posledně, už neexistuje. Nic jiného jsem nenašel. Tím se dostávám ke své prosbě/otázce, nemáte někdo prosím třeba odkaz na nějaký takovýto seznam? Budu moc vděčný člověku, který pomůže :)

Bari


Eeeh, tak recepty jsem našel, hned o téma níž, jsem asi slepej :) ale stále bych byl vděčný i za popis vlastností uber itemů, který tam není :)

peeT
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Avalon 2

Příspěvek od peeT » 19.07.2014, 15:24 hod.

Zdravím všechny fandy Avalonu!
Rozhodli jsme se s pár kamarády znovu rozjet tento mod a snad do budoucna zařídit i server a ostatní potřebné věci.

Pokud máte zájem se tohoto projektu zúčastnit, dejte nám prosím vědět:
Facebook skupina: https://www.facebook.com/groups/821171327895584/
Email: peetnavratil@seznam.cz

O Avalonu jsme začli dělat i kompletní web se všemi informacemi a statistiky o monstrech lokacích apod.

(Web je zatím ve výstavbě - chystáme hosting a další nutné věci)
http://diablo2avalon.weebly.com/

Web bude kompletně v angličtině a potom až bude dodělána ENG verze tak dáme možnost výběru i češtiny!

Ještě bych poprosil autora modu tedy Grammatora, jestli by se mi mohl ozvat! :)
Facebook: http://www.facebook.com/peetnavratil
Email: peetnavratil@seznam.cz

Nenechte tento úžasný český mod jen tak zaniknout! Podpořte nás a pojďte s námi tento mod dostat až za hranice Česka a Slovenska!
peeT

Hellworms
Quill Rat
Příspěvky:2
BattleTag:hellworms#2207

Re: Avalon 2

Příspěvek od Hellworms » 06.11.2014, 17:10 hod.

peete tak to držím palce s rozjetím! sám ho ještě sem tam hraji a musím říct že lepší mod jsem zatím nenašel

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Avalon 2

Příspěvek od Tapeworm » 31.12.2014, 23:47 hod.

Ahoj,

Nemáte někdo soubor a nebo nějaké funkční stránky s komplet receptama do avalonu. Kdysi jsem to hrával a teď jsem se jen tak pro zábavu k tomu vrátil a občas to klikám. Jenže nikde nemůžu najít recepty na itemy. Našel jsem jich jen pár ale jinak nic.

Dík.

Uživatelský avatar
Hefko
Quill Rat
Příspěvky:41
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hefko#2171
Bydliště:Hlohovec

Re: Avalon 2

Příspěvek od Hefko » 11.01.2015, 01:02 hod.

Zahral by som si Avalon so starou partiou :) Rusty by možno išiel, Gramm asi drtí trojku, ale určite by si zahral aj on :)

Odpovědět

Zpět na „Avalon“