Nějakej CZ/SK realm???

Vše co se týká Diablo II realmů

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ghoust
Quill Rat
Příspěvky:8
BattleTag:Ghoust#2446
Nějakej CZ/SK realm???

Příspěvek od Ghoust » 28.02.2018, 07:28 hod.

Ahoj, nebyl by zájem o nějakej cz/sk realm?

Dneska sem se bavil s kámošem (Zvire - určitě poznáte, pokud znáte mě. :D ) a vzpomínali jsme na krásný časy na D2. (*trocha historie)

Rád bych spustil novej server, kde bychom oprášili starý dobrý Diablo. :D Klidně bych to mohl hostovat, PC mám víceméně online 24/7, teda pokud by byl zájem. V dnešní době sociálních sítí ani není problém nalákat hráče. :D Rád bych se do takového projektu znovu zapojil. Jsem i otevřený různému modingu, pokud ještě nějakej frčí, nebo to klidně pustit na 1.14, jako na bnetu. I když to už bychom mohli hrát rovnou tam. :D

*Začínali jsme na Antiku (1.10), kde jsme se prakticky učili. Asi půl roku před koncem realmu jsme konečně byli na vyšší úrovni a pak se spojily servery Antik s Hellgate - AHG (1.11b), kde jsme vlastně pokračovali. :D Nikdy jsme teda nedosáhli na velikány tehdejší D2 scény, ale aspoň jsme byli blízko. :D A i kdyby ne, tak jsme měli aspoň nejhezčí a nejlepší trade fórum. :D Potom jsme teda průměrně válcovali Avalon a pak další československý servery, ale už to prostě nebylo ono. Dokonce jsem chvilku pouštěl vlastní server s mým patchem - Destruction. :D Rád na to vzpomínám a rád bych to i vrátil zpátky, teda aspoň v rámci možností. Vím, že D2 už je trochu starší, ale tahle nostalgie přetrvá. :D
Legendary Ghoust

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějakej CZ/SK realm???

Příspěvek od Deef » 16.11.2018, 21:29 hod.

Ja by som si tiez zahral stare dobre baalruny na nejakom realme :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nějakej CZ/SK realm???

Příspěvek od Abuzus » 18.11.2018, 10:40 hod.

Zdar, jediný realm, kde bych se ubytoval (ted jedu klasiku LD2R), by byl klasika 1.13c s nekonečnou truhlou na MF.
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Realmy“