Pařeniště realm přichází.

Vše co se týká Diablo II realmů

Moderátor:Dark_Deamon

Henrryy
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Pařeniště realm přichází.

Příspěvek od Henrryy » 23.11.2010, 18:22 hod.

Chlapaci to ja vim.
Skusil jsem dokonce odebrat vsechny realmy (usa .....evrope....) a nechal jsem jen pareniste. Ale stejne me to loga do toho ruskyho serveru(ten mam taky odebrany. Vubec nevim co stim mam delat - jeste jsem se stim nesetkal - skusim preinstalovat Dia2

Henrryy
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Pařeniště realm přichází.

Příspěvek od Henrryy » 23.11.2010, 19:54 hod.

Uz to slape :-)

Artus
Quill Rat
Příspěvky:2

Re: Pařeniště realm přichází.

Příspěvek od Artus » 01.12.2010, 23:25 hod.

Tento patch je ukradnuty. A je v zaujme noveho realmu aby si vytvoril novy vlastny patch

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Pařeniště realm přichází.

Příspěvek od HaNacisKO » 02.12.2010, 11:11 hod.

Ale prosím tě, sám si ukradnutý. Co se technické stránky týče, tak patch naprogramoval Simi. Co se obsahu týče, tak v patchu nejsou žádné věci typické pro druhé současné realmy (cow lvl, kupování run, xx lvl na HF hammer). Anih v UT je z dob původního HG (kde jsem byl jen tak mimochodem sysopem a pak adminem, navíc ani v UT nebyl původním záměrem, ale technická nutnost verze 1.10), modifikaci run/gemů maj všeci (dokonce i na polských serverech) a velikost truhly je něco, co jsem viděl v 2002 na ES módu...
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pařeniště realm přichází.

Příspěvek od neferty » 02.12.2010, 16:55 hod.

Prosím tě artuši, už radši nikam nikdy nic nepiš. :roll:
nevím, co sem napsat

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Pařeniště realm přichází.

Příspěvek od Drakesis » 02.12.2010, 18:59 hod.

neferty píše:Prosím tě artuši, už radši nikam nikdy nic nepiš. :roll:
4 násobný zápor, jak je ta čeština krásná. :lol:

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Bacha - změna IP adresy pro připojení na server !

Příspěvek od HaNacisKO » 03.03.2011, 01:09 hod.

Vzhledem k problémům s dropováním postav a snaze najít levnější hosting jsme se rozhodli přenést Diablo2, Counter-Strike a další příslušenství na testovací server.

IP pro připojení na Diablo II, Counter-Strike, WarCraft III a Team Speak je 77.93.192.225

O dalších krocích budete informováni.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Bacha - změna IP adresy pro připojení na server !

Příspěvek od HaNacisKO » 10.03.2011, 22:48 hod.

Takže ta nová IP nám zůstává natrvalo. Oficiální stránky zůstávájí na www.pareniste.org, pokud se Vám nezobrazí ani po stisknutí klávesy F5, tak počkejte jeden až dva dny, dokud nedojde k aktualizaci DNSek.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Změna herního módu a mechanismů.

Příspěvek od HaNacisKO » 10.04.2011, 12:31 hod.

- povolen konvert postavy z Classicu na LoD, opravena truhla na Classicu.
- počet krav byl navýšen, 2x na normalu, 4x na nightmaru, 8x na hellu.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Odpovědět

Zpět na „Realmy“