Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Vše co se týká Diablo II realmů

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:
Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od HaNacisKO » 05.06.2012, 18:36 hod.

Shadow[FLB] píše:Ked sa mozem zapojit do diskusie,bolo by to moc fajn,mat jeden veeelky SK/CZ rever,ale samozrejme ,ze taky server nikdy nebol a ani nebude :D,jeden server chce mat toto a druhy chce mat tamto,a server co ma toto tak ten druhy server mat nechce,atd atd.ked sa vytvori nejaky ten pvp server,tak sa tam nazbiera ta ista hrstka ktora hrala na AHG,odnas tam nepride asi nikto nanajvys tak jeden hrac :D My si budeme hrat furt to nase pvp nizsieho kalibru ako napisal vyssie Bloody a bude nam fajn :D
Nevím teda jak zbytek lidí, ale na posledním turnaju na AHG se losovaly teamy a já nafasoval papírově nejslabšího spoluhráča, který byl k dispozici. Stačilo mu dat plně vybavený char, půl týdňa s ním trénovat a pak už sme jen kecali na TeamSpeaku a všecky duely sme vyhráli 3:0, zabíjeli sme oba dva tak 50/50, takže naučit se PvP není žádná věda, stačí to nevzdat při prvních prohraných duelech.

Jinak server už běží, takže kdo chce, tak fwd2.cz a gg. Teď už jen sesbírat ty moje návody jak hrát za postavy, napsat návody na pefpe chary pro PvP server a hraje se.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

fwd2.cz
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od fwd2.cz » 05.06.2012, 19:05 hod.

Je to tak realm už běží v testovacím provozu. Link na patch je na této stránce http://fwd2.cz/ Realm fwd2.cz zone -1.
FWD2 tu bylo před D3 a bude tu i po něm.

Bloody-Michaelo105
Quill Rat
Příspěvky:7
BattleTag:Bloody#2183

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od Bloody-Michaelo105 » 05.06.2012, 20:56 hod.

Už som tam, v piatok vyhľadám neila a hádam rozbehneme nejakú akciu. Teraz som dva dni v práci, tak to nechám tak. Nech to riadne odpálime.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od Attia » 05.06.2012, 21:32 hod.

v pátek a sobotu jsem nepoužitelnej. V sobotu otec slaví 50 a v pátek se to celý bude připravovat takže se mnou spíš nepočítejte. Možná někdy pozdě večer se ukážu. Uvidíme

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od hami » 05.06.2012, 21:36 hod.

dá se to ňák rozběhat přes D2SE?
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od HaNacisKO » 06.06.2012, 18:51 hod.

Já to nikdy nepoužíval, ale pokud myslíš ten program, který v jednom Diablu dokáže přepínat módy, tak asi jo, bo se jedná jen o patch_d2.mpq.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od hami » 07.06.2012, 18:15 hod.

já spíš nevim jak nastavit tu gateway - v tom D2SE
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od HaNacisKO » 14.06.2012, 10:52 hod.

Tak sou dvě možnosti. Já to řeším tak, že mám v kompu víckrát nainstalované Diablo2 a o nějaké přepinání módů sem se ochudil. Nebo kontaktuj saesu či T0x1ca. Ti ten přepínač módů snad aj používali(jou). Jinak co se nastavování gatewaye týče, máš na mysli to samé, co BNgateway editor, ne? Čili IP, tajmzoun, nejm.
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

lazarus
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od lazarus » 14.06.2012, 14:34 hod.

to d2se nejak stale premazava gateway.
minule som mal klasicky naistalovane diablo 1.11 a hral na ahg, d2se som pouzival
na avalon. ak som spusitl d2se mal som vsetky gateway vymazane, cize ked som chcel
ist na ahg (klasicky cez loader), musel som zadat nanovo gateway...
ako obist ten problem, aby to nepremazavalo, netusim :)

je tam potom vec:
MYD2\D2SE\Standard_Realm.reg (If you ever have problems while quitting D2SE and the
original D2 realmgateways were not restored, you can reset via doubleclicking this .reg file.)

to som skusal, ale nastavi iba originalne- azijsku, americku europsku gateway...

Uživatelský avatar
HaNacisKO
Quill Rat
Příspěvky:34
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od HaNacisKO » 17.06.2012, 20:36 hod.

Takže je tu - historický první oficiální turnaj na PvP realmu FWD2. Jedná se o turnaj 1. ligy, který zároveň bude sloužit k rozdělení hráčů mezi první a druhou ligu, viz. následující text:
Zatímco do první ligy SE MOŽOU PŘIHLÁSIT VŠECI HRÁČI (včetně začínajících), do druhé ligy budou mít přístup POUZE ČISTĚ ZAČÍNAJÍCÍ HRÁČI a hráči, kterým se v první lize nebude moct dařit, takže tímto dáváme možnost VŠEM HRÁČŮM dosáhnout na stupně vítězů.

Více na adrese: http://www.fwd2.cz/forum/viewtopic.php?f=62&t=229
Kylie Minogue, aneb nikdy nepřestanu milovat ženskou, která mi byla víc jak 4 roky inspirací k hraní...
Nejlepší PvP postava s nejvyšším levelem na druhém ladderu AHG. Jn, asi ju mám tak trošičku rád... 8.9.2011 level up 98->99!

Uživatelský avatar
hami
Minion of Destruction
Příspěvky:839
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Sjednocení CZ/SK PvP scény pod jednotný realm

Příspěvek od hami » 24.06.2012, 22:41 hod.

lazarus: ona se dá nastavit ta gateway v tom d2se.ini přímo u módu
záhada je v tom, že si myslim, že mám vše správně, ale vyhodí mi to battle.net is unable to properly identify your version
Zy-El - Sorceres - Morgan - Lvl kolem 900 - Killuju vše na night (včetně Orifice To Oblivion)

Odpovědět

Zpět na „Realmy“