realm

Vše co se týká Diablo II realmů

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
hunzisak
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
realm

Příspěvek od hunzisak » 26.07.2012, 12:28 hod.

http://d2.likedi.cz/ zkousel nekdo tento realm a naky zkusenosti snim?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: realm

Příspěvek od Javurek » 26.07.2012, 15:02 hod.

Nedělaj tam resety, je to stabilní, admini jsou vstřícní, ale jsou tam některé speciální úpravy patchu, to si tam u nich přečti.

Fatman
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: realm

Příspěvek od Fatman » 29.07.2012, 18:33 hod.

hele čoveče .. dobrý realm .. hraju tam tak půl roku skoro a je to super ;) .. hraje tam dost lidí, nové RW které jsou dobré a celkově se tam všichni kamarádi se všema ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Friendly Diablo & Duet

Příspěvek od Abuzus » 10.07.2013, 13:42 hod.

Tak jsem na chvilku zakotvil u Likediho. Pomoci chantky rychle naexpil Babu a neuvědomil si, že 1.11 nemá respec :-))) No nic, tak mám BoBabu :-)), ale proč píšu:

Má-li někdo chuť, prosím názor na vytvoření duetu postav, který by chodil pospolu pomocí dvou Woken.
Proč? - protože, pro prču, jen tak

Nějaké indicie:
- mají chantku i na Hell (což je hooodně friendly...), přidává 10k FireDmg, to by se asi mělo využít prvotně - při dobré konstelaci není podmínkou...
- 5000 krav - bude to asi chtít i jedno plošné kouzlo !!!
- postavy toho poměrně dost můžou schytat, měli by něco vydržet, mohla by to řešit i třetí postava - BoBaba, který by nechodil, jen občas Buffnul, nebo rovnou chodící Dudu OakSagista, Prayer/Defiance žoldák ???
- měli by mít "slušný" MF (každý má jiné nároky, odstartujeme to na 200??
- jsem na startu, takže jako handicap - nejvyšší runa by měla být 1x IST
- stejně tak Shako, Drakuly apod. zatím nemám nic, právě tento duet by to měl najít a v poho přežít.

Nevím, jaké máte zkušenosti Vy, ale hodně lidí se bálo Duriela, jakmile vás tam ale vleze víc, tak je to najednou beránek - to by měla být podstatu tohoto Duetu, pokud nejsem zcela mimo mísu....

Má-li někdo chuť a vědomosti, prosím o návrh takového Duetu. Teoreticky můžou chodit i 3-4, ale pak hrajete šachy a ne Diablo. V duetu jde ještě trošku "válčit".

Osobní preference: Můj noťas spolu s chatařským připojením nezvládá Summonera :-)) Kdyby ho šlo z těchto čistě osobních důvodů prosím vynechat.

Potrapte prosím své závity, vy, co se v mechanice hry vyznáte více než já nebo alespoň máte více zkušeností se skloubením postav, což je skoro každý :-)))

Thnx, Abu
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: realm

Příspěvek od Javurek » 10.07.2013, 15:31 hod.

Paladin+kdokoliv díky aurám .)

Nebo někdo kdo bude dělat štít :D

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: realm

Příspěvek od Abuzus » 10.07.2013, 16:13 hod.

Tak jasně, Paladin s Convou se nabízí. Bude Foher dost silný jako druhé plošné kouzlo? Žoldáka asi Thorn? A teď co k němu. Pořád mi vyvstává Werebear s Oak Sagem jako tank. Jenom bych místo Grizzlyho dal asi vlky a žoldáka Holy Freeze nebo raději Rougue, ať to kosí z dálky?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: realm

Příspěvek od Javurek » 10.07.2013, 16:37 hod.

Thorn je úplně na nic. Might nebo defiance na mercovi.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: realm

Příspěvek od Abuzus » 10.07.2013, 17:08 hod.

A koho by jsi vzal do party?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: realm

Příspěvek od Javurek » 10.07.2013, 17:32 hod.

Ono je to jedno, možná by byla ideální kombinace Chargedzon + support pala s max conviction+ Fanatism(když bude někdo light imune) + might merc. Amazonka pak bude mít tím charged strike brutální dmg. Ale dívím se že tě bude bavit pořád jak magor překlikávat okna :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: realm

Příspěvek od Fraxinus » 11.07.2013, 07:50 hod.

Jen bacha na jednu věc: ono je strašně fajn mít mocnou auru (convu) s ještě mocnějšími skilly (CHL), ale pak to svede k přístupu typu "já som drsoň". Častokrát to pak vede ke smrti rychlejší, než bys řekl rip.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: realm

Příspěvek od Abuzus » 11.07.2013, 09:22 hod.

Tak čistá Java s Convou bude zabiják, ale ani jeden z nich není pro mně tankující postava, co by jsi navrhnul ty, vyhlášený teoretik?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: realm

Příspěvek od Javurek » 11.07.2013, 11:50 hod.

No tankující postava budu muset většinu času jen stát takže by to mohl být paladin s max block, max vitality, s guardian angel na max resisty, defiance, CTA...

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: realm

Příspěvek od Abuzus » 24.07.2013, 21:22 hod.

Asi jsem te mel poslechnout. Udelal jsem Foher+Blizzka. Chtel jsem mit 2 elementy. Ne, ze by to Blizzka s Convou nedavala, ale Java by to kosila asi rychleji a ten Foher je bez vybavy zatim asi nejslabsi postava, co jsem hral. (ale ja toho moc nehral :_)) Zatim lvl 66, uvidim co najdeme. Žoldáci Defiance a Prayer.
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „Realmy“