Diablo 2 stav Realmu

Vše co se týká Diablo II realmů

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
mOlOtOw
Quill Rat
Příspěvky:5
Diablo 2 stav Realmu

Příspěvek od mOlOtOw » 17.11.2013, 06:48 hod.

Ahoj po dlhej dobe som zacal zase hrat diablo 2... velmi ma to zas chitilo aj ked som ho vzdy hral hlavne rekreacne. Velmi rad by som o hrani diabla pokecal a tak som sa regol na toto forum. A tak mi napadlo spytat sa ze ked si objednam originalku diabla 2, ci si uzijem hru viacerych hracov. Chcem sa opytat v akom stave je realm ci su tam ludia co to este po takej dlhej dobe hraju... A tak celkovo sa chcem opytat akym sposobom sa to hra po nete... ci su tam nejake pvp suboje alebo plnenie questov v grupach... Budem velmi rad ak sa mi k tomu kludne kvetnato vyjadrite. A tiez sa chcem opytat na to ak by som chcel skusit hru po nete, ci viete aj o nejakom servery pre hracov co nemaju originalku? Diki moc ludia.... Peklu zdar.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 stav Realmu

Příspěvek od Javurek » 17.11.2013, 09:22 hod.

Tak určitě bych ti doporučil koupit originálku. Skvělá hra jako Diablo 2 si to zaslouží. Po netu můžeš hrát bud LAN, TCP/IP, privátní servery nebo officiální battle net. Battle než už z daleka není co býval před lety když jsem tam dost hrával. Je tam prostě už x-krát meně lidí ale myslím že tam stále hraje dost lidi na to aby jsi nehrál sám. Jen se připrav na to že většina třeba ani nebudou češi.

Na privátních serverech je to různé, většina je méně nbé více modifikovaných a nwehraje tam tolik lidí jako na battle netu, v proovnání fakt málo. Zase u těcjh našich jsou tam ale jen lidi z ČR/SK a většinou lepší ekonomika protože nikdy nepodvádí.

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: Diablo 2 stav Realmu

Příspěvek od Maarshjaz » 17.12.2013, 11:42 hod.

A nebo si tu najdi partu a hraj s nima po hamachi, na battlenetu je to dle mého zabitý už jenom kvůli podvodům apod ..
Ale originálka za to určitě stojí.

Odpovědět

Zpět na „Realmy“