HC Zealot - Joko

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845
HC Zealot - Joko

Příspěvek od Joko » 19.06.2012, 17:39 hod.

Rozhodl jsem se zkusit Zealota , protože se mi zdá celkem pěknej a jinej build se mi zatím nelíbil víc.

Základní Informace:
Charakter:Paladin
Jméno:Joagim
Build:Zealot
LVL:25
Quest:Horadrická Hůl (špatný link nějak questy 2. aktu nefungují)

Pravidla:
Players X:povoleno
Verze Hry:1.13
Mody/Programy/PlugY:Není Povoleno(PlugY pro sběratelské účely)
ESC:Povoleno

Doufám, že mi bude žít déle než většina ostatních postav a , že se vzládnu dostat do Nightmare.
Naposledy upravil(a) Joko dne 10.07.2012, 10:38 hod., celkem upraveno 7 x.
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

AnubiX
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Zealot - Joko

Příspěvek od AnubiX » 19.06.2012, 20:45 hod.

Tak at to jde :) hrál jsem zealota ted hraju Dark Slayerku a začátky byly se Zealotem mnohem lehčí teda :)

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: HC Zealot - Joko

Příspěvek od Joko » 20.06.2012, 13:17 hod.

O to mi celkem jde.Předtím jsem zkusil sorceressku ale pižlat příšery hůlkou ve chvilkách kdy není mana ani lektvar mně teda fakt nebavilo.
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: HC Zealot - Joko

Příspěvek od Joko » 21.06.2012, 17:13 hod.

I.AKT
Okamžitě jsem natsavil players 8 a vyrazil splnit první úkol.Nenarazil jsem na "žádný" odpor a za chvilku byla jeskyně čístá a stopy po příšerách též nebyly.Po té co jsem zabil Blood Raven , a bohužel drop nebyl nijak zajímavej , jsem si začal myslet , že je to nějak jednoduché.Pročistil jsem Mauzoleum a Cryptu , kde mi Bonebreaker dropl štít Pelta Lunata (Zde Obrázek).Během záchrany Caina jsem si pohrál s Griswoldem , který ani nevěděl co se děje.Poté jsem se vydal do zřícenin pradávného hradu abych se postaral o The Countess , co se týče dropu , za zmínku stojí snad jen runa NEF.Před kostelem jsem narazil na malou skupinku s unikatním bossem a vypadl mi Cleglaw's Claw (Obrázek Zde).Když jsem zabil pana kováře , Smithe , rozhodl jsem se zkusit štěsti u Charsi , ale bohužel to nevyšlo a prodal jsem ji ten šmejd zpátky.Pak jsem se vydal na samotnou Andariel.Rozhlodl jsem se ji zkusit zabít s players 8 ale nakonec s ní nebyl problém , akorát má věrná lučištnice zaplatila životem a já jsem použil pouhých 7 lektvarů.Drop opět nestál za nic pouze 2 rare+nějaký magic a 2 drahokamy.

Joagim:
Staty
Zbraň
Štít
Rukavice
Brnění
Helma
Boty
Opasek
Amulet
Prsten 1
Prsten 2

Pomocník:
Zbraň
Helma
Brnění :oops:

Kouzla a Aury:
Defensive Auras:
Cold Resist: 0 + 1
Offensive Auras:
Might: 1 + 1
Blessed Aim: 1
Concetration: 1
Thorns: 0 + 1
Combat Skills:
Sacrifice: 10
Zeal: 8
Naposledy upravil(a) Joko dne 10.07.2012, 10:38 hod., celkem upraveno 1 x.
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845

Re: HC Zealot - Joko

Příspěvek od Joko » 22.06.2012, 17:18 hod.

O víkendu nečekejte žádné novinky.Jedu se třídou kempovat a vrátím se až v pondělí.
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“