HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.09.2012, 10:41 hod.

Pěkně to svištíš. Jen malá otázečka...Nebylo by lepší mít ve štítu místo Ancients' Pledge RW Rhyme? Vím, že AP je hlavně o resistech a dává jich dost, ale Rhyme dělá za málo pěněz (Shael+Eth) hodně muziky. Resisty, i když ne tolik, nějakej ten MF, ale hlavně Cannot be Frozen, které může v určitých soubojích zachránit kejhák.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Asman » 07.09.2012, 12:15 hod.

Pokud se budu s resisty pohybovat v přijatelných hodnotách tak si to složím, díky za tip.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Asman » 07.09.2012, 18:51 hod.

4. Akt Nightmare

Hned za městem Immune monstra, tak se pozná 4. akt NM. Na players 1 pohodička, Outer steppes jsem vykouzlil celé. V Plains of Despair jsem se pozastavil nad tímto dropem. Co víc si přát(nebo spíše nepřát?). Chtěl jsem trošku naexpit, takže jsem vymlátil všechny tři venkovní lokace. Žádný problém se nenaskytl, všechny body šli do Frozen Orbu. Ten sundaval všechny monstra na dvě vykouzlení. Proto jsem si na River of Flame nahodil players 2 pro mírné ztížení a více expů. A hle, hned z prvního bosse unique. A dokonce k ničemu! Hellforge byla blízko, ale po zabití Hephasta s Fanatismou a sejmutí tohoto screenu mi hra padla. Škoda, charm mohl být pěkný. Napodruhé měl Hephasto také Fanatism, nevím co se stalo s lučišnicí, byla jako omámená, stála na místě a nechala do sebe mlátit. Po pár portech a flaškách pro lučišnici z něj zbylo tohle. Hellforge mi radost neudělala, Sol jsem tam nechal ležet. I na players 2 bylo všechno až moc lehké. Když jsem došel do Chaos Sanctuary, tak mě překvapil Oblivion Knight zeleným hlenem, který mi shodil 200 životů. Trošku jsem zopatrněl. Frozen Orb se ale postaral o všechno potřebné, bosspack Pit Lordů nebyl žádný problém, ani si nebouchli. Pokračoval jsem přes hory, Doly a Shaely dále. Infector byl také vyjímečně bezproblémový, pomocnice situaci kontrolovala fearem. Akorát při roztahávání jeden z jeho kámošů zůstal hlídat tu klikací lávovou studničku, takže jsem se při portu k ní neuvěřitelně lekl. Po uklidnění a kliknutí na studničku jsem se vydal na Diabla. Ten mi asi 6x po sobě dal Red Lightning Hose, nicméně to vyřešilo "snězení" Full rejuv láhve(pomocnice to bohužel schytala). Po necelé minutě si už hověl na zemi vedle Infectora v hromadě bordelu.
Frozen Orb jsem si po tomto aktu oblíbil. Velký damage a rozptyl, prostě parádička. Horší to bude s Cold Immune monstry v pátém aktu(Frozen Creepeři v jeskyních, v kombinaci s např. Blood Lordy). Tento problém se pokusím vyřešit nalevelováním v nepovinných zónách jako Abbadon/Pit of Acheron. Později by mi s tím mohla pomoci i nová hůlka, takže doufám, že mě Anya nezklame.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od raisen » 07.09.2012, 18:59 hod.

Prostě nepochopím, proč nám ta hra nemůže hodit něco normálního jako quest drop :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 07.09.2012, 20:08 hod.

Bylo by to fajn, kdy by padly dripy, co se hodi :) ale asi by me to bavilo min, takhle vzdycky cekam na ten drop a na tu barvu, kterou vidim jako prvni, podle toho se ridi usmev na rtech :D
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.09.2012, 20:42 hod.

No...ale co se třeba týče Unique Ringu, tak je můj úsměv pořád na bodu mrazu, protože mi je jasný, že to na 99% bude Nagelring :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od raisen » 07.09.2012, 20:45 hod.

Takže jenom jedno procento na Manald? :D
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.09.2012, 21:03 hod.

:D :D Spíš 0,5% na Manald a to další půl procento na zbytek ostatních :D A to do této kategorie vůbec neřadím Stone of Jordan, protože ten snad číslování ani nemá. Za 10 let hraní jsem ho viděl pouze jednou. Asi před půl rokem mi ho dala překvapivě NM Andariel.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od BliiNky » 07.09.2012, 21:31 hod.

Zrovna o SoJi jsem na jednom zahraničním fóru onehdy četl zajímavý topic od jednoho hráče, který se rozhodl pro 1500 runů na NM Andy. Během nich mu SoJ vypadl pětkrát :) Ono se do toho stačí jen pořádně zakousnout a možný je skutečně všechno >:D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od raisen » 07.09.2012, 21:38 hod.

Já to vzdala po nějakém 110. runu s MF něco kolem 600, neboť nepadaly žádné prsteny. Ale ještě předtím, kdysi, jsem se tam jen tak doplazila jednou a naposledy s War cry barbarem (měl MF sotva 40), nějak ji uřvala k smrti a bum, SoJ :D Magická hra.

Ale to už je OT, tak končím :-)
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od RIP » 07.09.2012, 23:09 hod.

Myslim, ze neco podobneho bylo na d2.net, tam bylo takovych threadu spousta, treba 10k Pindlu apod., tam clovek teprve dostal predstavu, co to znamena lovit veci....Jinak muj rekord je asi 4k runu na Pindlovi za tyden, ale to byl hnus

Zrovna NM Andy je celkem lehky cil pro nejakou Fire soso, podle me se to da urcite do 30s, takze tech 1500 netrva ani tak dlouho :lol:

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Asman » 08.09.2012, 06:51 hod.

Je to smutný jak to nepadá no, ještě když nedělám opakované nájezdy. Pokud zklame Anya a nebudu mít štěstí na Ko, Vex a Pul tak nevím co budu dělat. Baal by mohl vyhodit něco normálního, doufám, že se k němu dostanu.
U ringů z Mephista jsem to měl přibližně 30% Nagel, 30% Manald a 40%(snad počítám dobře) zbytek. Kromě Wisp Projectora a SoJe mi tam padli všechny.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Asman » 09.09.2012, 11:47 hod.

5. Akt Nightmare

Tak a teď to začne padat a budu mít super výbavu na hell. Nebo taky ne. Přes oddychový spawn kostlivců jsem se dostal až k Shenkovi s Mightem. Tam se kostlivci stali méně oddychovými, Shenk moc velký odpor nekladl. Zachránil jsem bouchače v ohrádkách, na Abaddon jsem zapomněl, tak jsem se stavil jen v Pitu, kde mi poprvé padla Fullka. V žádné z jeskyní jsem nenarazil na Cold Immune, s vyjímkou Frozen River, kde jsem potkal rovnou dva CI bosse u sebe, Sukubu a Multiple-Shot kostlivcomága. Po dlouhé době tak přišel na řadu Fireball-pořád slušně silný. Scroll za osvobození Anyy mi resisty moc nezvedl. Zbraň za osvobození mě ale zvedla, naštvaného ze židle. Co to SAKRA je?? Fuj, radši jsem šel potrestat Nihlathaka. Po cestě k němu mi padli tři věci co stojí za zmínku. První byly tyto ruce, přinejmenším zajímavé. Druhý byl dvoudírový Spiked Shield, do kterého jsem na radu Dark_Deamona složil Rhyme. Po nasazení jsem byl se vším spokojen. Třetí věc byla Io, zatím moje nejvyšší runa. Také jsem zde dosáhl 63 levelu, na kterém jsem domaxoval Frozen Orb. Nihlathak mě svými explozemi nedostal pod půlku HP, moc toho po něm nezbylo. Na Ancient's way mi padl první unique v tomto aktu. Jednalo se o Cliffkiller. Dal jsem ho pomocnici, které se tak skoro zdvojnásobilo poškození, které bylo u předchozího luku navíc z většiny tvořen jedem. S knockbackem má ještě o trošičku větší kontrolu nad nepřáteli. Ancové byli asi minutová obíhačka, při které nebyl kromě nich nikdo zraněn. Taktika Lower resist+Frozen Orb. Dodám jen fotky před a po. Ve WSK nastal problém až ve druhém a třetím patře. Velmi nepříjemný spawn Death Lord+Oblivion Knight+Doom Fighter+Zealot. Narazil jsem i na bosspack s Fanatismem, naštěstí se chovali jako bych je nezajímal a nechali se zabíjet z dálky. Před vstupem do Throne of Destuction jsem si raději udělal fotku, kdyby se náhodou něco pokazilo. Všechny vlny Baalových kámošů šli jako po másle, vypadalo to až moc snadně. Bezproblémový byl i Baal, stačilo akorát kouzlit a pít lahvičky. Loot ucházející, i když není na mě. Při identifikaci a focení tohoto klacku se ale stala nemilá věc. Spadla hra. Naštvaně jsem zapnul hru a zjistil, že se mi quest nedokončil a musím tedy Baala zabít znova, stejně tak mi zmizel loot i věci v hodnotě asi 50 000, co jsem měl vyházené ve městě. Naštvaně jsem se proportoval až k Baalovi, kde i na podruhé šlo všechno poměrně snadně. Druhý loot byl samozřejmě úplně na nic. Nightmare je tímto až na Cow level dohraný, Chcíplotina se tak může pyšnit novým titulem.
Jsem rád, že jsem se dostal, kam jsem se zatím dostal, nicméně s takovou smůlou na dropy nevím jak to půjde na Hell. Pro zvědavé jsem zase vyfotil všechny stromy skillů.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od raisen » 09.09.2012, 11:58 hod.

Pěkné :-) Ať se daří na Hell a ať padají nějaké lepší věci, které využiješ.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Dragonius » 09.09.2012, 14:38 hod.

Cliffkiller pekny, ale preju vuc dripu pro Tebe uzitecnych a hodne stesti na ceste po Hell..
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.09.2012, 15:01 hod.

Tak ten "dárek" od Anyi je fakt výsměch. Bych ji to okamžitě hodil do xichtu, aby se probrala :D Rhyme je fajn RW :)

Jináč gratuluju k titulu. Teď teprv začne ta pravá hra. Ale myslím, že si tady dáš tak na měsíc pauzu, že?

EDIT: Jinak koukám, že jsou teď v kurzu unikátní luky...každýmu tady nějak padaj. Jak už to ale bejvá...až pojedu během MF turnaje Amu já, tak se vsadím, že se budu trápit s nějakým žlutým krámem :{

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Fraxinus » 09.09.2012, 15:32 hod.

Dárek od Anyi bych nazval praktickou ukázkou teorie pravděpodobnosti....že to bude šit 99 %, že to bude dobré 0 %, že to bude něco mezi 1 %.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Asman » 09.09.2012, 15:44 hod.

Dark_Deamon: Ano, MF turnaj má přednost. Luky mi padali vždycky celkem hodně, samozřejmě vždycky padá to, co není potřeba.
Fraxinus: Na sorceress mi Anya dávala slušné upgrady, vždy +1 nebo +2 sorc skills a něco k tomu. Na druhou stranu kdyby to tak bylo pořád, tak by to byla nuda. Pokud mi nic nepadne a Charsi skazí imbue, tak nevím, co budu dělat. Běhat od 1. aktu normal s dosavadní hůlkou je trošku zoufalost, i když je na ten level nadprůměrná.

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Asman » 18.11.2012, 09:48 hod.

Secret Cow Level Nightmare

Můůů. Po dlouhé době jsem si chtěl znovu zahrát s mou Chcíplotinou, na řadě byl Cow level na Nightmare. Doufal jsem, že mi padne něco použitelného. Hned u portálu čekal Cow King s dalším Lightning Immune kámošem, z jejich ostatků jsem rád jak za bílý Jared Stone, který můžu později dát Charsi tak za tento slušný Grand Charm. Od posledního hraní jsem zapomněl na sílu tohoto buildu, kravičky lehaly celkem rychle, za celý level jsem dostal jen jednu ránu. Ale ty dropy... Tento pásek byl asi nejslušnější, identifikace odhalila M'avinu. Z barevných věcí padl už jen Cathan Ring. Z run to byla Hel, Amn, Tal a Io(moje nejvyšší runa, zatím mám dvě). Nejvíce mě zamrzel bílý Serpentskin Armor, za Vipermagi bych rval ruce :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Chcíplotina (FB/FO Sorceress)

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.11.2012, 16:31 hod.

Bílá verze itemu by mě nechala naprosto cladným. Ale když padne například rare Sacred Armor, Dimensional Shard nebo Unearthed Wand, tak to už se ve mě vaří krev :D

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“