HC Sarah (Kick Assassin)

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.08.2012, 12:09 hod.

Nejsem mrtev. Ten příspěvěk, kterej tě nejspíš zmátl, je napsanej tak, jak tomu v danej okamžik bylo. Když si přečteš znovu první větu, tak z ní nejde vysloveně cítit, že jsem mrtev, ale že si myslím, že umřu. Psal jsem to sem v okamžik, kdy jsem narazil na tu bandu Soulů a utekl jsem portálem do města. V ten okamžik jsem věřil tomu, že to nepřežiju.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od BliiNky » 11.08.2012, 12:18 hod.

Ah tak, mažu teda svůj soustrastnej post :)

GL i nadále

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.08.2012, 22:48 hod.

Act 5 - Nightmare + The Secret Cow Level

Každej, s kým jsem si promluvil, se divil, co tu pohledává taková křehotinka. Však já vám ještě ukážu...Začalo to pěkně od podlahy. Brána se ani pořádně neotevřela a už na mě kostlivci pouštějí své ohnivé šípy. Okamžitě na to reaguju CoS a je klid. Shadow Master je čím dál tím vzdělanější. Už se naučil další trik :) Z jednoho z kosťáků vypadl tento fešnej charm. Určitě pro něj později najdu využití. První superunikátní monstrum (Dac Farren) se snažil, jenže tyto runy už mám tak nějak okoukaný. Chtělo by to přejít o level výš. Shenk the Overseer a Eldritch the Rectifier = nic. 15 borců jsem zachránil, odměnu dostal a navštívil i Abaddon. Teprv až od kozlíků na Arreat Plateau, jsem vyfasoval první zajímavější předmět. Byly to tyto setové rukavice. Thresh Socket nic nedal, ale po pár krocích v Crystalline Passage jsem narazil na další setovej předmět. V ten okamžik jsem si říkal, že by to mohlo začít padat. V koutku duše jsem myslel na Gore Rider botky. Díky mému štítu to v těchto zamrzlých uličkách nebylo tak nepříjemné, jako když jsem tu byl naposled. Opět tu bylo dost nepřátel, kteří se mě snažili zpomalit svým chladem, ale já už byl na toto vyzbrojen. Když jsem šel zachránit Anyu, tak jsem narazil na jeden zajímavej talisman, kterej možná později využiju. Její ochranka nebyla tak nebezpečná, jak jsem očekával. Možná to bylo tím, že jsem si je hodně roztrhal a zabíjel je po menších tlupách. Mladou dívku jsem zachránil, ale asi ji to bylo málo, když mi dala takovej krám. Zato odměna od jiné paní byla o poznání sladší. Před a po :) Nanic jsem nečekal a vydal se sejmout toho křiváka, kterej všechny zradil. Jeho pevnost byla posetá pány, kteří ne a ne umřít. Pořád je něco stavělo na nohy :) Bylo to ale celkem snadné. Když jsem ale došel do Halls of Vaught, tak mě smích přešel. A to v okamžiku, kdy jsem uviděl tyto smrady. Říkal jsem, že jsem přece na Nightmare, že to nemůže být ještě tak vostrý. Jo, tak leda pendrek. Jen jsem proběhl přes jejich poison a už slyším, jak mi životy křičí a míří směrem dolů. Fofrem piju rejuvenation a zachraňuju se. Fazel to chtěl asi zkusit taky, jenže zapomněl, že u sebe nenosí flašky :D Během vteřiny byl k.o. Já si takto horlivě zaklikal ještě 4x, z toho jednou to bylo za minutu dvanáct. Možná i míň, jak tu minutu. Po těchto eskapádách jsem našel Nihlathaka a tvrdě to s ním skoncoval. Parádní drop :ble: Nastal čas vrátit se do zamrzlých chodeb.V Glacial Trail jsem našel další charm, kterej si ale ponechám u sebe. V téže lokaci jsem narazil na tyto pekelníky, kteří mi celkem zatopili. Trošku podobný experty jsem na sebe pustil z Evil urn a měl jsem co dělat, abych zdrhl. Tak nějakej celkově jsem měl na tyto urny zla celkem pech, protože mi pokaždé někdo skočil přímo do zad. Konečně jsem se odtam vymotal a vešel jsem do lokace Frozen Tundra. Kolem jejího vstupu se to hemžilo hned čtyřmi bosspacky. Tento byl z nich asi nejnebezpečnější. Všechny do jednoho jsem poctivě vymlátil a tím dostal i level. Už dávám body jen do Vitality. Shadow Mastera jsem dostal už na maximum a asi se zaměřím na navyšování Burst of Speed. Pokračoval jsem dál po zamrzlé pláni a už ani nevím z koho, jsem vykuchal tuto unikátní kládu. Fazel z ní měl velkou radost. V lokacích Infernal Pit a The Ancient's Way se nic zajímavého nestalo a tak jsem došel až na vrchol hory. Players 8 jsem nechával a vydal se do boje. Jako první to odnesl Madawc, kterej měl Spectral Hit. Hned po něm přišla řada na Korlic, kterej vše znepříjemňoval svým prokletím. Asi nejhůř dopadl Talic, kterej umřel nejspíš na vykrvácení :) Vše teda bylo tak, jak to začalo. Jedinej rozdíl byl v tom, že jsem získal level. V 1.patře Worldstone Keep jsem šílel z těchto ženskejch, protože jsem měl permanentně nad hlavou amplifu. Jen jsem doufal, ať nepotkám někoho, kdo by toto prokletí podpořil nečím škaredým. Druhé patro na mě pro změnu připravilo tyto nabušený borce, kteří byli hodně ostří. Kdykoliv jsem potkal někoho, kdo byl očarován nějakým elementem, tak jsem projistotu nechával poslední úder Fazelovi. Navíc se zde nacházeli ještě jedni šmejdi. Okamžitě jsem si vzpomněl na 4.akt a vnímal jsem, jak se mi zrychluje tep. Jeden z nich mi předal na první pohled pěknej kousek. Na druhej pohled už tak hezkej nebyl :( Tohle patro bylo opravdu utrpení. Třetí patro bylo luxusní. Nikdy jsem ho tak rychle neprošel :D Nastal čas poměřit síly s těma nejlepšíma. Colenza jsem jaksi prošvih. Achmel the Cursed byl celkem v klidu. Další na řadě byl Bartuc the Bloody, kterého opět dorážel Fazel. Stejně tak i Ventar the Unholy. Poslední experty jsem si tahal jednoho po druhém a celkem jsem koukal, jak je rychle posílám k zemi. Asi jako čtvrtej v řadě mě přišel navštívit Lister the Tormentor. Jeho životy mu taky moc dlouho nevydržely. Ze všech bossů byl drop vyloženě žalostnej. Jen pár penízků a lahviček. Na nic jsem nečekal a šel jsem za tím, kterej tady tomu všemu chce vládnout. Celkem slušně jsem mu to rozmlouval až jsem ho nakonec přesvědčil, že ne e. Asi ho to tak naštvalo, že ze sebe vysypal totok :-x Fakt boží. Jediné, co vypadalo celkem slušně, byl ten Suwayyah. Zbytek šel do kšeftu. Rychle jsem zdrhl do rudého portálu, abych zapomněl na tento nezdar.

Poslední, co mě čekalo, byl kravín. Tady to byla hrůza. Fazel furt chcípal a na mě se jako mexické vlny valil jeden houf dobytka za druhým. Kupříkladu jeden z nic. Celkem mě naštvalo (velmi, velmi mírně řečeno), že toto bylo to nejlepší, co jsem si odtud odnesl. Ještě jsem potkal tohoto tuhého kraváka, ale tím moje focení skončilo. Vlastně ani nebylo co. Fakt bída. Ani ten Tower Shield nepadl. Řek bych, že dřív padne Jah než 2 socketed Tower Shield :D Tady ještě obrázky z truhly 1 a 2. Celkem mě zamrzelo, že v 5.aktu nepadla žádná schopnější runa. Pořád jen Thul - Shael.

Teď to bude probíhat tak, že pokud se doplazím k Forgotten Tower, tak tam strávím snad roky. Potřebuju co nejdřív získat Ko a Pul runy, abych mohl zlepšit svoje boty. Snad taky vygambluju nějakej kousek, se slušnýma statama. Taky doufám, že neripnu za prvním rohem. Tak jako tak...odteď začíná ta pravá hra. Teď už jde o všechno. Nevím, za jak dlouho bude další report. Ty runy prostě chcu :) Jdu na to...

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od DeathHero » 12.08.2012, 17:13 hod.

@Dark_Deamon docela pekny ten ik pasek se hodi jinak koukam ze mas dost perfect gemu skousis neco craftit nebo cubit talismany ??
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dragonius » 12.08.2012, 19:19 hod.

Opět fajn počtení, tak jsem zvědavy, jak to dopadne s hledáním run :-) a držim palce.. Jinak i truhla je pěkně plná, nač tolik kamenů?
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.08.2012, 10:48 hod.

Act 1 - Hell

Nastavuji players 3 a vydávám se do totální divočiny. Hned kousek za tábořištěm narážím na tuto velmi nepříjemnou skupinku fallenů. V Blood Mooru narážím ještě asi na další 4 takové potvory. V Den of Evil to bylo celkem bezproblémové až na Corspefire, který byl nesmírně tuhej, díky své imunitě. V Mauzoleu jsem narazil na jemu podobného dacana. Do posledního monstra jsem vyčistil Mausoleum i Cryptu a tak už zbývala jen Blood Raven. Ta na mě v hojném počtu posílala své vzkříšené. Dařilo se mi jejich počet redukovat. Potom ale Raven zaběhla do jednoho z rohů a výsledek...? Byla to výhoda i nevýhoda. Výhoda v tom, že jsem do ní mohl v klidu kopat a ona neměla moc únikových cest. Nevýhoda v tom, že jsem byl i já v pasti. Podařilo se jí poodběhnout a v neskutečné rychlosti oživovat mrtvé. Fazel umírá, Shadow Master taktéž a já jsem díky neustálým úderům od zombie neschopen vyvolat Cloak of Shadows nebo Mind Blast. Mezitím to do mě Blood Raven stále šije. V poklidu stíhám doplňovat životy. Zničeho nic ale nastává zrada. Zřejmě se projevuje její Critical Strike a mě mizí na jeden zásah nějakých 600 life. Proč?! :cry:

Takto na Hell dopadne 90% mojich HC untwinked postav. Nedokážu srovnat krok s přechodem z NM na Hell a výsledkem je smrt už během 1.aktu. Jsem neskutečně zklamán. Dám si na nějakej čas od Diabla pokoj. Těžko se zas bude hledat motivace. Tak se tu mějte a zas někdy někde... :wave:

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od BliiNky » 14.08.2012, 10:52 hod.

Kašli na to, já teď taky ripnul ;) Pojď rozjet duo :)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dragonius » 14.08.2012, 11:02 hod.

O důvod víc začít znovu a pokořit to ;)
Štěstí přeje připraveným...

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Asman » 14.08.2012, 11:05 hod.

RIP, doufám, že se brzo vrátíš.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od BliiNky » 14.08.2012, 11:24 hod.

Dřív, než by kdokoliv očekával ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.08.2012, 12:42 hod.

A v celkem kruté kombinaci :)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od DeathHero » 14.08.2012, 12:59 hod.

@Dark_Deamon ja vim jak to boli skoda snad priste bude vic stesti.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Dragonius » 14.08.2012, 13:05 hod.

Taky doufám, že brzo, rád si čtu HC..
Máte můj obdiv, ja hraji cca 14 dní SC a teprve dnes ráno jsem dohrál normal, proto se mi líbí a obdivuji, že si k tomu sednete, v pondělí napíšete začátek scénáře na HC a ve středu už máte normal hotový a v neděli NM.. Věřim, že za chvíli pojedeš další postavu :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Fraxinus » 14.08.2012, 13:11 hod.

Tak to mě velice mrzí. Aspoň to bylo ve férovém souboji.

You joined her army of undead....R.I.P.

bohužel tě zradil nejen critical strike, ale i faster hit recovery... :(
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od raisen » 14.08.2012, 15:15 hod.

Tak to je mi moc líto :-( Nechť odpočívá její duše v klidu a pokoji.
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od RIP » 14.08.2012, 17:18 hod.

Nekdo me volal?

Ja vim, blba sranda, Tve assy je mi lito, ale neves hlavu a zkus to znovu, uvidis, ze ted to pujde zase o neco lip, a ze tentokrat se dostanes mnohem dal nez do 1.actu Hell...Popravde ja Blood Raven zrovna nemusim, je to cubka, ktera neustale chaoticky meni svou pozici a neustale vyvolavani zombiku je taky velmi otravne, takze dokazu pochopit frustraci, ktera mohla vest k takovemu obkliceni...Skoda jen, ze se Ti nepodarilo nahodit MB nebo CoS, to by byla sance se dostat ven...Btw., mel jsi aktivovany Dragon Flight?Nejsem uplne expert na assy, ale tenhle skill se da taky pouzit jako unikovy z obkliceni, tedy myslim

Preju hodne stesti s dalsim charem ;)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Marast » 14.08.2012, 18:01 hod.

Co se Blood Raven týče tak s Honzou plně souhlasím. S kým však nesouhlasím je Death Hero a na druhou stranu i s Honzou. Tohle přece není o štěstí. Možná vám budu znít až moc přísně, ale už jsem to psal v tématu BliiNkyho kouzelnice. Být vámi, tak bych však nevěsil hlavy. ;) Co já umřel postav, než jsem sám dosáhl na titul Guardian. Rozhodně bych si vzal RIPovi poznámky k srdci. Jeho rady a podpora mne celé ty roky hraní hnaly a stále ženou za všemi těmi cíli. :love: :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Fraxinus » 14.08.2012, 18:15 hod.

Teď jsi mi Máro daroval smeč. Popoženu tě dojet tvého clerica, protože je to vůbec první zdejší HC příběh a zaslouží si lepší konec než upadnutí v zapomnění :) V ostatním s tebou souhlasím. I já jsem tu hodně postav už pohřbil...postavy, co jsem jel v duu, triu nebo quattru jsem pohřbil dosud pokaždý. A hlavu nevěším, hraju dál, i když mi teď dost trvá, než s něčím pohnu. :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od RIP » 14.08.2012, 18:23 hod.

Za prve diky Maro,jsem rad, ze jsem Ti mohl byt nejakym zpusobem napomocny, ale jsem hodne daleko od toho byt vsevedouci, takze i me rady bych bral s rezervou, navic myslim, ze Daemon vi nejlip sam, kde byla asi chyba...

A co se tyce toho stesti ci smuly, v tom si dovolim oponovat...Napr. aktivace Critical strike u monster je veci vicemene stesti nebo smuly, chces -li, a ver mi, ze mohou nastat situace, z kterych se pri nejlepsi vuli a snaze prakticky nejde dostat...Dulezite je ovsem se z nich umet poucit a snazit se jim predchazet, a tim relativne omezit sanci na predcasnou smrt...Dalsi vec, kterou neovlivnis je to, co jsem popisoval uz predtim ,tedy skon moji predchozi naked Assy, pokud Te zasahuji nevidditelne LE Boltiky, tak nez si uvedomis, co s e deje a zaragujes, tak je s Tebou amen...Tedy aspon pokud si prumerny hrac s podprumernou reakcni dobou jako ja ;)

Dost OT, priste jim to nandej,Deamone ;)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Sarah (Kick Assassin)

Příspěvek od Marast » 14.08.2012, 19:24 hod.

Fraxinus píše:Teď jsi mi Máro daroval smeč. Popoženu tě dojet tvého clerica, protože je to vůbec první zdejší HC příběh a zaslouží si lepší konec než upadnutí v zapomnění :)
Kdéže smeč Lukáši. ;) Já s tebou souhlasím. Jen nevěřím, že to z fleku rozehraji tak, jak jsem skončil. Byla chyba to zaparkovat před Swampy Pit. :ble: Rozuměj. Mám strach. Nicméně. Každý z vás ví, že to chce jistou přípravu. A hlavně. Zítra se na něj zkusím podívat a zkusím vás zdejší poprosit o pár rad či postřehů. "Dvakrát měř..."
RIP píše:Za prve diky Maro,jsem rad, ze jsem Ti mohl byt nejakym zpusobem napomocny, ale jsem hodne daleko od toho byt vsevedouci, takze i me rady bych bral s rezervou, navic myslim, ze Daemon vi nejlip sam, kde byla asi chyba...
Však já nepsal o tom, že jsi vševědoucí příteli. Já jen zveřejnil, kdo mne ovlivnil. Samozřejmě v tom dobrém. :)

Já v tom stále nevidím štěstí ani smůlu. To i přes tvé oponování. Je to program, který vyhodnocuje určité výpočty a to co se stane je jen výsledkem jasně daných pravděpodobností. Přestože jsou jich desetitisíce, či snad statisíce ba miliony. A dalším faktorem je znalost mnoha herních mechanismů a situací, které jsou dané zkušeností, ba v prvním případě schopností se učit novým věcem. V téhle naší oblíbené hře proto platí více než kde jinde, že smrt má svůj význam. I můj strach zmíněný v odpovědi na Fraxina má svůj význam... Dále pak zmiňuješ bugy, které byly a stále jsou součástí všech verzí. Někde jich je více, někde méně. Nějaké zásadním způsobem ovlivňují hru, jiné nelze téměř zaznamenat. Když právě vezmu v úvahu zrovna je, tak 90% mých HC postav umřelo v situacích ovlivněných těmito programovými chybami. Zbylých deset, a těch procent by možná mohlo být ještě méně, spočívalo v hrubém podcenění situace a chybných krocích. Ani v jednom případě hráč nic neudělá. Tedy může podvést sám sebe, ale to už je jiná kapitola.

Myslím si, že i Dark Deamon je dobrý hráč a až se trochu zrelaxuje a nastoupí do Hell obtížnosti plně koncentrovaný, tak dojde až na samý vrchol. Nebudu ti přát kamaráde štěstí, neboť jak vidíš tak v něj nevěřím. Ale přeji ti pevnou vůli a železné odhodlání. S tím to půjde. ;)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“