HC Melee Necromancer

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196
HC Melee Necromancer

Příspěvek od ihatemylifep » 31.01.2015, 14:02 hod.

Ahoj všem, tady Pítr.
Obrázek

Rozhodl jsem se po mém neúspěšném pokusu o magic a rare only Guardiana rozjet něco jiného a tedy něco co mě nejvíc lákalo a co jsem dotáhl na Bnetu na level 93 v HC.
Jedná se o melee nekra sice s používáním RW, unikátů a všeho možného co najdu ale jen s použítím 3 skillů- Amplify Damage, Clay Golem a Bone Armor.

Obrázek

Snad se dostanu alespoň na hell ale musím si dát obrovský pozor na elementární škody od monster neboť to je zabiják mých HC postav číslo 1.
Akt proběhl v pořádku, co se tak asi může stat v aktu 1 normal, že jo.Zbraň,se kterou jsem vymlátil akt.
Obrázek

Moje taktika byla a bude - vykouzlit amplifu na mostra předemnou a -poslat je mojí hlavnou zbraní do pekla odkud přišli.Jo,zní to jednoduše ale to jistě nebude.
Obrázek

Obrázek

Golema jsem si vybral hlavně pro zpomalení monster a taky to umí tankovat pěkne bez možný smrti tak pro HC hru je jako stvořený.

S Pandáriel jsem problémy neměl,ta zhořela po pár minutách běhaní do města když jsem se musel léčit.Není to sranda s melee nekrem a 115 life padat pod její rány jedem.
Obrázek

Co mě ale vážně pobavilo,že za paladina když jsem nesměl používat unikáty,mi padli leda tak 2 za celou hru až po hell.
Tady první boss a hned unikát.Hra se fakt přizpůsobuje tomu co hraju :) Zlatý D2 :)

Obrázek

Všem hezký den a dobré duševní zdraví ! ;)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“