HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Moderátor:Dark_Deamon

RIP
Warlord
Příspěvky:2860
HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od RIP » 24.10.2015, 07:28 hod.

Ahoj kamaradi zlati :lol:

Tak jak jsem slibil, tak i cinim, rozjel jsem tuto amazonku, bude to po dobu, co bude nazivu muj jediny projekt, takze se ji budu venovat na 100% :lol: ;) Hned od zacatku se ji snazim koncipovat jako MF charakter, ikdyz to neni zrovna jednoduche, aby bylo mozne ziskat predstavu, jake mnozstvi setu/unikatu/run lze najit pri pouhem jednom pruchodu hrou...Jinymi slovy, po dobu, nez dosahne (doufejme) status Guardiana se bude ridit pravidly untwincked (selftwincked bude vlastne vzdy) single pass a full clear, tedy bez prehozu veci, jeden pruchod hrou a cisteni vsech lokaci a zabiti vsech monster, aby se maximalizovaly moznosti dropu...V tomto ohledu chci jit tak daleko (ci spise uz jsem takto zacal), ze posledni ranu da merc, aby se pocitala co nejvyssi hodnota MF, jde mi hlavne o zabiti Bossu a Championu...

Po dosazeni titulu Guardian uz bude behat ruzne lokace s tim, aby si maximalne vylepsila vybaveni a dosahla co nejvyssiho lvlu...To je asi pro zacatek vsechno...

Protoze chci, aby zaznamy byly co nejvice kompletni, budu psat progres za kazdy akt, vcetne tech normalovych, coz obvykle nedelam, ale v tomto ohledu chci co nejvice potesit Fraxiho a mou cast vyzkumne osobnosti :lol:

Co se tyce hrani, pojedu tak, jak jsem zvykly s unwtinck postavami, tedy p8/8/3 nastaveni hracu v jednotlivych obtiznostech, tim se navic i maximalizuje moznost nejakeho dropu...V Hell bude zrejme obtizne udrzet co nejvyssi hodnotu MF%, presto se pokusim v oblastech, kde nebudou nebezpecna monstra :lol: i pocet hracu navysit, ale uvidime...

to je pro zacatek vse, ted k vlastnimu progresu - u Normalovych aktu budu trochu strucnejsi, neni asi potreba se moc rozepisovat, co se tyce bojuvek




Act 1 Normal:


Zacal jsem tim, ze jsem si zvolil jako hlavni skill Freeze arrow, tedy prvni schopny, ktery budu maxovat, to je dulezite z toho pohledu, ze tento pristup je daleko tezsi nez kdybych zvolil nejdrive Lightning vetev...Pro ty, kdo pripadne netusi (a Deamon 100% vi :lol: ), Freeze arrow je pristupny AZ na lvl 30 a do te doby nemate nic, nez Cold arrow, ktery dela dmg prd prd nic :ble: To znamena, ze do 30lvu je pruchod hrou doslova utrpeni, pak je to ovsem brutalni obrat a ta ama je i po vlozeni jedineho bodu do Freeze arrow (diky bodum ze synergie Cold arrow) brutalne silna...

Nechtel jsem zacit lightning vetvi z nekolika duvodu

1) Timto zpusobem jseh hral snad uz 15 amazonek :roll:
2) Tato vetev je tak silna, ze by se to nakonec zase promenilo v cistou javu :lol:

Sice bych to mel na zacatku jednodusi, ale zase by to byla nuda...

Co se tyce vlastni hry, hmm, neni moc, co reportovat, ze zacatku vse pada jak mouchy, at pouzivate cokoliv, v mem pripade 3 socketove hunters bowy (ama +mercine) nacpane cim se dalo...A to by bylo k Actu 1, co se tyce vyvoje zbranovych systemu :lol: vse

Co se tyce dropu, byla to naproste mizerie, celou dobu prakticky nic, az v tretim patre Jailu padl tento prstynek....Chtel jsem Nagelring a byl to Nagelring :love: , ale pouze 16%MF :ble: Ale i tak obrovsky vyvoj, co se tyce MF...Jinak nepadalo nic, az potom samotna Andy dala toto...Sice nevyuzitelny unikat, ale kazdy ve sbirce se pocita ;) Abych byl kompletni, hrabenka se celkem predala (p8 nastaveni je na ni bohuzel nevhodne) a dala TAL, ktera putovala do jednoho z luku na vylepseni do te doby prachmizerene dmg...

Ale hlavniho cile bylo dosazeno, tedy Act 2 a najmuti Defenzivniho merce, ktery mi to ted vyrazne ulehci


Statistiky Actu 1 Normal:

Pocet nalezenych unikatu: 2
Pocet nalezenych setu: 0
Pocet nalezenych run: 1


Dale pak

MF na konci actu:

Zabiti charakterem: 77% MF
Zabiti mercem: 122% MF


Dale pak muze byt zajimave take sledovat, kolikrat zemre chudak merc, takze


Pocet smrti merce: 0

to je vse, jakmile dokoncim A2, zase neco sepisu, zatim se blizim k Far Oasis ;)



Act 2 Normal:


Jak jsem avizoval dopredu, tak se take stalo, doslo k vyraznemu narustu dmg u merce a vyraznemum narustu MF%, a tim padem i k narustu dropu setu a unikatu...Postup byl vicemene jasny, najmout Defenzivniho merce (Neeraj), dat mu do ruky slusnou zbran a jelo se (zde doslo k one upgrade-aci zbranovych systemu :lol: ), zacal s magic poleaxe, ktera byla bez nejakych uber modu, pokracoval pres poleaxe vytvorenou Savage receptem (cca 70%ED a 14 max dmg) a zkoncil s touto partizanou, vytvorenou pomoci Savage receptu + Chipped rerolly + (-) requirement jouly...Take jsem hodne behem aktu gamblil, bohuzel vysledky nebyly takove, jak bych si pral, presto urcite potesily tyto rukavice...

Boje byly celkem lehke, az v hrobkach bylo parkrat namale, ono totiz po vetsinu Actu delala Eowyn cvicny terc a nechal vsechno zabijet merce, a v kobkach preplnenych monstry a hlavne vyvolavaci monster to nebyl zadny med...Ale teste se pacholci, priste uz vas zametu pomoci Freeze arrow, tedy v NM obtiznosti :lol:

Duriel zabral nejaky ten cas a dost flasek, ale nic,co by se nedalo zvladnout...

Ted dropy:

Unikaty:

Shadowfang, Druhy Nagelring :love: , ale opet 16%MF :ble: a Crushflange

Sety:

Berserkers headgear, Hsarus Iron heel, Isenheart lightbrand, Angelic sickle + Isenheart lightbrand, Cleglaws Pincers, Civerbs ward a Cathans mesh


Runy (celkem 27 :lol: )

10 x El
1 x Eld
10 x Tir
1 x Nef
2 x Eth
3 x Tal


Duriel se tedy nepredal

Akt dokoncen na lvl 28 (a 3/4) :lol: , v tom pristim uz konecne dosahnu na kyzeny lvl 30 a pak se vsech na monstra mohou zacit trast >:D >:D


Statistiky Actu 2 Normal:

Pocet nalezenych unikatu: 3
Pocet nalezenych setu: 8
Pocet nalezenych run: 27


MF na konci actu:

Zabiti charakterem: 149% MF
Zabiti mercem: 194% MF


Pocet smrti merce: 0



Act 3 Normal:


Myslim, ze tady nema moc cenu se rozepisovat, proste jsem prochazel ze zacatku vse s pomoci merce, pak nekde ve Flayer jungli KONECNE dosahl na lvl 30 a zacal pouzivat Freeze arrow...Ma to jedinou vadu, a to ze zere omrdesat many...Proste uz se nemuzu dockat, az merc bude mit Insight polearmu...Boje byly v pohode, jen dedkove, co metaji fire wally a meteory byli neprijemni, mam na bow switchi nizky fire resist a dali mi to pocitit, budu muset trochu upravit vybavicku pred ctvrtym aktem, nebo to bude konecna :roll:

Ted k dropum - celkem to bylo pokracovani ve stylu Act 2, jen jsem pro tentokrat vylepsil i vybavu Eowyn, a to predevsim pomoci Rare Stag bow (+1 skill to Bow) a rare Maiden javelinu (+ 1 to Java skills)...

Ted k setum, unikatum, runam...Nepadl jediny unikat :OXO , sety nejake ano

Berserkers hauberk, Irathas cord, Cathans mesh, Cleglaws pincers, Cathans seal, Sanders taboo, Sanders riprap, Arctic binding, Sigons wrap, Isenheart lightbrand


Runy:

3x El
1x Eld
5x Tir
3x Nef
6x Eth
3x Ith
2x Tal
5x Ral


Statistiky Actu 3 Normal:

Pocet nalezenych unikatu: 0
Pocet nalezenych setu: 10
Pocet nalezenych run: 28


MF na konci actu:

Zabiti charakterem: 155% MF
Zabiti mercem: 221% MF


Pocet smrti merce: 0




Act 4 Normal:


Tady asi taky nema moc cenu neco rozepisovat, tenhle Act je proste o tom, jak zabit toho zmetka Diabla, tim myslim obtiznost Normal...To se mi podarilo, ikdyz na p8 to nebyl zadny med a chudak merc to odnesl svymi prvnimi tremi smrtaky...Na zacatku boje jsem mel celkem slusnou pozici a Diablo si vsimal me a ne merce, coz jsem chtel, ale dochazely mi flasky v invu i pasku a tak jsem musel do mesta pro dalsi a to byl velky problem, protoze od te chvile se mi nepodarilo znovu nastolit pozici jako byla ta puvodni...Diablo 3x lehce sfouknul merce pomoci Red Lightning hose a pak uz jsem ho do boje radsi ani neprivolal, skoda ho nechat takhle trpet...Takze nasledna taktika byla behat a strilet na toho rudyho dobytka, ten fight trval snad 20 minut :roll: , ale nakonec padl...Itemy, no co rict, neco dal, ale nic moc :roll:

Hellforge byla RAL, takze taky uplne nepotesila, chtel jsem AMN aspon, ale co uz...

Dropy:

Tentokrat spis padaly unikaty


Duskdeep, Ichorsting, Griswolds edge


Sety


Isenhearts case, Infernal Cranium


Runy:

1x Tir
1x Ith
1x Tal
3x Ral
1x Thul



Statistiky Actu 4 Normal:

Pocet nalezenych unikatu: 3
Pocet nalezenych setu: 2
Pocet nalezenych run: 7


MF na konci actu:

Zabiti charakterem: 110% MF :( Musel jsem tu hodnotu poprve snizit, abch mel slusny Fire resist
Zabiti mercem: 176% MF


Pocet smrti merce: 3




Nalezy celkove:

Unikaty Normalove:

2xNagelring, Stoutnail, Shadowfang, Crushflange, Duskdeep, Ichorsting, Griswolds edge

Unikaty exceptional:
Unikaty Elite:
Unikaty Class specific:



Originalni sety:

Berserkers headgear, Berserkers hauberk, Hsarus iron heel, 3x Isenhearts lightbrand, Isenhearts case, Angelic sickle, Arctic binding, 2x Cleglaws pincers, Civerbs ward, 2x Cathans mesh, Cathan seal, Irathas cord, Infernal cranium, Sanders taboo, Sanders riprap, Sigons wrap

Expansion sety:



Runy bezne: El, Eld, Tir, Nef, Eth, Ith, Tal, Ral, Thul
Runy vzacnejsi:
Runy vzacne:
Naposledy upravil(a) RIP dne 28.10.2015, 10:00 hod., celkem upraveno 11 x.

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od Maarshjaz » 24.10.2015, 17:30 hod.

Přeji ti hodně štěstí, taky jsem dnes rozjel amazonku na luk, ale místo light jedu klasickou fire/cold :)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od Neposunuse » 24.10.2015, 19:37 hod.

Krása! Hodně štěstí! Vždycky, když čtu tyhle posty, tak mám chuť si založit novou postavu a taky to vyzkoušet místo toho runování Ancient Tunnels... Ale už se to blíží a až budu mít 2000 runů, tak výsledky postnu :lol:
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od Dragonius » 25.10.2015, 00:39 hod.

Tak tohle budu sledovat a cist jak jak na trni :) tohle se mi libi a drzim palce.
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od RIP » 25.10.2015, 06:09 hod.

Diky moc chlapi za podporu, vazim si ji ;)

Druhy act je ponekud zdlouhavy, zatim jsem tak v pulce, nejvice casu pak zabere cisteni Tal rashovych hrobek, na druhou stranu zde pada velmi casto spousta setu a unikatu, tak snad se mi podari co nejvetsi ulovek ;)

Tak drzte palce a GL ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.10.2015, 10:46 hod.

Taky budu sledovat postup, ale z mého pohledu je toto krok zpět. Chápu, že frustrace ze ztráty equipu je asi veliká, ale ztrácet tolik času plácáním se na Normal a NM skrz nějakou cetku, která ti už padla 50x...Spíš bych s někým lítal po Hell :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od RIP » 25.10.2015, 14:45 hod.

Je to zmena, kterou kazdy po nejake dobe potrebuje...A pokud to pujde i jen trochu podle planu, stejne do par tydnu budu litat nekde po Hell obtiznosti jak magor :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.10.2015, 14:47 hod.

No a nechceš si to lítání schovat na MF turnaj? Jsi defacto na začátku, zas tak velká ztráta by to nebyla.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od RIP » 25.10.2015, 15:35 hod.

Kamo, uz jsem si to v hlave rovnal nekolikrat a proste mi to v turnaji nejak nejde...Radsi si pojedu svym tempickem jako vlk samotar, ale dik za pozvani...

Jo, upraven prvni post o druhy Act Normal, tak si to muzete precist :lol:

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od Neposunuse » 25.10.2015, 16:01 hod.

Turnaj může být ošidný jako hra sama, ale je to o kolektivním soutěžení. Taky bych tě RIPe rád viděl jako účastníka ;)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od Dragonius » 25.10.2015, 16:52 hod.

Koukam, ze na Nagelring mas stesti, jeste vic toho MF na nich :) jinak s DD a Neposunusem souhlasim, je skoda hrat postavu na MF mimo turnaj. Dosti z nas maji pomale tempo a ja nejsem vyjimkou :) ale rozhodnuti respektuji.
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od RIP » 25.10.2015, 17:20 hod.

Diky za snahu, ale rozhodnuti nezmenim...Moje turnajova kariera, tedy co se tyce MF turnaju, je za mnou...Prave ten fakt, ze budu mimo turnaj mi dava lepsi kontrolu nad denim, min stresu, a tim padem zarucene lepsi vysledky :lol:

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od Asman » 25.10.2015, 19:19 hod.

Vím přesně o čem mluvíš RIPe, mám to podobně. Účastnit se turnaje totiž u mě vyvolává pocit povinnosti hrát v určitém časovém období a to mě pak přestává bavit.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.10.2015, 19:53 hod.

Tvle borci...tady děláte, jak kdyby bylo za 1.místo milion korun. Především jde o to se během jedné akce pobavit s vícero lidma :) Jasný...někdo vyhrát musí, ale třeba pro mě je to příležitost zase najít nějakej ten grailer a po dlouhé době pokecat na jedno téma se starou gardou :) Nenechte se přemlouvat. Dyť zkusit to může přece každej. Když to nepůjde, tak to nepůjde...o nic přece nejde. Nikde není psaný a u nikoho to ani nečekám, že to bude pařit 24/7. Takže nekecat, přihlásit se, zakroužkovat v kalendářu páteční večer a jde se na věc :twisted:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od RIP » 26.10.2015, 06:40 hod.

Ty voe :lol: :lol: porad to nechapes...Ja si vazim Tvoji snahy tu neco usporadat, ale u poslednich turnaju jsem presne jako Asman zjistil, ze se proste nebavim prave proto, ze chci co nejlepsi vysledky a pokud se to po cca 14 dnech podela, tak uz neni moc sance, a to me stresuje jeste vic a vyzni to pro me doztracena...Ja nerikam, ze je chyba v turnaji ci v cemkoliv jinem, jen se ted chci tou hrou bavit a ne stresovat ;) A to bych v turnaji proste nedokazal :roll: Proste mam takovou naturu...A kecat o tom muzeme i tak, naopak si myslim, ze me to bude bavit vic, kdyz budu nezucastnene sledovat deni ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.10.2015, 11:34 hod.

Je to škoda, že budeš chybět :( Z mého pohledu...je jedno, jestli člověk umře v turnaji nebo mimo něj...rip jako rip. Však do pátku ještě času dost, třeba to s náma zkusíš ;)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od Dragonius » 26.10.2015, 13:31 hod.

V tomhle chapu Honzu, na me MF turnaj mel taky vliv v tom, ze musim hrat a musim hledat itemy. Ale tesim se na zabavu a komunikaci vice lidi opet :) a budme realiste, ja vyhrat nemuzu :D ikdyz cas mam nekdy, tak ai ho nenajdu pro D2, ale ten pocit z toho, ze muze padnout neco dobreho a pochlubit se, ten je dobry :D >:D
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.10.2015, 14:12 hod.

Jenže on stejně bude hrát a stejně tak bude hledat itemy :) Však to nemusí hrotit jak kdyby mu šlo o život :) Může být v turnaji a přitom si v klidu a napohodu hrát Amu :)

Nedělám ten turnaj kvůli umístění, ale pro to, aby se sešlo spoustu lidí na jednom fleku, kteří mají rádi D2 a droplo se zas něco parádního :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od RIP » 26.10.2015, 17:26 hod.

Ja uz mam letos za sebou ZOD a 2x DWeb, takze bych rekl, ze uz mam vybrano :lol:

Eowyn je uz v Kurast Bazaaru, lvl 31 :love: , konecne ty zmetky drtim pomoci Freeze arrow, jen te many je zoufale malo...Ted uz jen pobochat zbytek Normalu, najit ingredience na Insight polearmu pro merce a budu v sedmem nebi :lol:

Az dokoncim A3, tak zase neco sepisu ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Eowyn, Freeze Bow/Lightning Java - selftwincked

Příspěvek od RIP » 27.10.2015, 16:21 hod.

Tak, dokoncen a doplnen Akt 3, Diablo ceka ;)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“