Hardcore grál + Character challenge

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Hardcore grál + Character challenge

Příspěvek od Javurek » 05.12.2015, 15:22 hod.

Díky turnaji 5 jsem po docela dlouhé době opět začal hrát diablo 2 a vzhledem k tomu, že mě to zase docela chytlo, jsem se rozhodl pro zapisování mého postupu a nálezů. Myslím si, že kromě run jsem už v minulosti našel všechny unikáty a sety, ale musím přiznat, že většina těch nálezů byla s hraním maphacku nebo c3po. Turnaj 5 jsem samozřejmě začal čistě 1.13 bez maphacku a rád bych si udělal grál také takto čistě, Přemýšlel jsem, zda mám taky hrát i na složení všech runvých slov, ale to mi přijde takové nereálné, protože sehnat 13 nebo kolik jah je fakt extrém :D:D

Rozhodl jsem se tedy pro jinou modifikaci, která bude ale asi taky lahůdka :) . Kromě toho že musím najít všechny sety, runy a unikáty,musím najít také u všech předmětů, u kterých je to možné jejich ethereal verzi.

Na hardcore už jsem asi nějakej starej, takže jsem se rozhodl pro Softcore, ale u všech postav co pojedu budu psát kolikrát umřela, takže se mi alespoň můžete smát :) jaká jsem lama. Takže změna. Nakonec to pojedu Hardcore, ať je to větší výzva a některé turnaje budou třeba jen hardcore tak a´t můžu do grálu využít vše co najdu i s turnajovými postavami. Navíc mám z turnaje 5 už blizz sorcku na hell. Budu používat plugy, můžu zapínat players, libovolně přehazovat předměty, dělat respec atd, žádná omezení. Chci si hru a hledání užít, ne si zbytečně házet klacky pod nohy.



Na rajčeti budu mít fotky všech věcí, tak jak postupně padaly. Zde budu mít progress a také postavy co hraji. Mám ještě takový bonus ke grálu a to seznam postav které chci dohrát na min lvl 90. Některé jsem v minulosti hrát dost,některé moc ne. Níže je seznam všech postav, které budu hrát. Vždy uvedu jméno, zaměření a na co se bude orientovat, pokud nebude jen na expení, to pak nebude vedeno nic. Za jménem je číslo, to bude level jaký postava aktuálně má. Úplně na konci bude červeně číslo kolikrát mi postava umřela :) .

Pokud by se ke mě někdo chtěl přidat a také jet podobně jako já, budu jedině rád. Nijak to však nebudu hrotit a neberu to jako nějaký závod v hledání. Prostě to občas zapnu a v klidu zahraju.

GALERIE: http://javurek.rajce.idnes.cz/Hardcore_gral#

NÁLEZY

3 nejlepší nálezy:
Poslední update: 7.10.2016

Unique Items:
Axes:
The Gnasher - Deathspade - Bladebone - Skull Splitter - Rakescar - Axe of Fechmar - Goreshovel - The Chieftain - Brainhew - Humongous
Coldkill - Butcher's Pupil - Islestrike - Pompeii's Wrath - Guardian Naga - Warlord's Trust - Spellsteel - Stormrider - Boneslayer Blade - The Minotaur
Razor's Edge - Rune Master - Cranebeak - Death Cleaver - Ethereal Edge - Hellslayer - Messerschmidt's Reaver - Executioner's Justice

Swords:
Rixot's Keen - Blood Crescent - Skewer of Krintiz - Gleamscythe - Griswold's Edge - Hellplague - Culwen's Point - Shadowfang - Soulflay - Kinemil's Awl - Blacktongue - Ripsaw - The Patriarch
Bloodletter - Coldsteel Eye - Hexfire - Blade Of Ali Baba - Ginther's Rift - Headstriker - Plague Bearer - The Atlantean - Crainte Vomir - Bing Sz Wang - The Vile Husk - Cloudcrack - Todesfaelle Flamme - Swordguard
Djinn Slayer - Bloodmoon - Lightsabre - Azurewrath - Frostwind - Flamebellow - Doombringer - The Grandfather

Maces:
Felloak - Stoutnail - Crushflange - Bloodrise - The General's Tan Do Li Ga - Ironstone - Bonesnap - Steeldriver
Dark Clan Crusher - Fleshrender - Sureshrill Frost - Moonfall - Baezil's Vortex - Earthshaker - Bloodtree Stump - The Gavel Of Pain
Nord's Tenderizer - Demon Limb - Baranar's Star - Horizon's Tornado - Stormlash - Stone Crusher - Schaefer's Hammer - Windhammer - Earth Shifter - The Cranium Basher

Bows:
Pluckeye - Witherstring - Raven Claw - Rogue's Bow - Stormstrike - Wizendraw - Hellclap - Blastbark
Skystrike - Riphook - Kuko Shakaku - Endlesshail - Witchwild String - Cliffkiller - Magewrath - Goldstrike Arch
Eaglehorn - Widowmaker - Windforce

Crossbows:
Leadcrow - Ichorsting - Hellcast - Doomslinger
Langer Briser - Pus Spitter - Buriza-Do Kyanon - Demon Machine
Hellrack - Gut Siphon

Polearms:
Dimoak's Hew - Steelgoad - Soul Harvest - The Battlebranch - Woestave - The Grim Reaper
The Meat Scraper - Blackleach Blade - Athena's Wrath - Pierre Tombale Couant - Husoldal Evo - Grim's Burning Dead
Bonehew - The Reaper's Toll - Tomb Reaver - Stormspire

Spears:
The Dragon Chang - Razortine - Bloodthief - Lance of Yaggai - The Tannr Gorerod
The Impaler - Kelpie Snare - Soulfeast Tine - Hone Sundan - Spire of Honor
Arioc's Needle - Viperfork - Steel Pillar

Daggers:
Gull - The Diggler - The Jade Tan Do - Spectral Shard
Spineripper - Heart Carver - Blackbog's Sharp - Stormspike
Wizardspike - Fleshripper - Ghostflame

Scepters:
Knell Striker - Rusthandle - Stormeye
Zakarum's Hand - The Fetid Sprinkler - Hand of Blessed Light
Heaven's Light - The Redeemer - Astreon's Iron Ward

Staves:
Bane Ash - Serpent Lord - Spire of Lazarus - The Salamander - The Iron Jang Bong
Razorswitch - Ribcracker - Chromatic Ire - Warpspear - Skull Collector
Ondal's Wisdom - Mang Song's Lesson

Wands:
Torch of Iro - Maelstrom - Gravenspine - Ume's Lament
Suicide Branch - Carin Shard - Arm of King Leoric - Blackhand Key
Boneshade - Death's Web

Throwing Weapons:
Deathbit - The Scalper
Warshrike - Gimmershred - Lacerator

Javelins:
Demon's Arch - Wraith Flight - Gargoyle's Bite

Armor:
Greyform - Blinkbat's Form - The Centurion - Twitchthroe - Darkglow - Hawkmail - Venom Ward - Sparking Mail - Iceblink - Heavenly Garb - Boneflesh - Rockfleece - Rattlecage - Goldskin - Silks of the Victor
The Spirit Shroud - Skin of the Vipermagi - Skin of the Flayed One - Iron Pelt - Crow Caw - Spirit Forge - Duriel's Shell - Shaftstop - Skullder's Ire - Que-Hegan's Wisdom - Toothrow - Guardian Angel - Atma's Wail - Black Hades - Corpsemourn
Ormus' Robes - The Gladiator's Bane - Arkaine's Valor - Leviathan - Steel Carapace - Templar's Might - Tyrael's Might

Shields:
Pelta Lunata - Umbral Disk - Stormguild - Steelclash - Swordback Hold - Bverrit Keep - Wall of the Eyeless - The Ward
Visceratuant - Moser's Blessed Circle - Stormchaser - Tiamat's Rebuke - Lance Guard - Gerke's Sanctuary - Lidless Wall - Radament's Sphere
Blackoak Shield - Stormshield - Spike Thorn - Medusa's Gaze - Head Hunter's Glory - Spirit Ward

Helms:
Biggin's Bonnet - Tarnhelm - Coif of Glory - Duskdeep - Howltusk - The Face of Horror - Undead Crown - Wormskull
Peasant Crown - Rockstopper - Stealskull - Darksight Helm - Valkyrie Wing - Blackhorn's Face - Crown of Thieves - Vampire Gaze
Harlequin Crest - Steel Shade - Veil of Steel - Nightwing's Veil - Andariel's Visage - Crown of Ages - Giant Skull

Belts:
Lenymo - Snakecord - Nightsmoke - Goldwrap - Bladebuckle
String of Ears - Razortail - Gloom's Trap - Snowclash - Thundergod's Vigor
Arachnid Mesh - Nosferatu's Coil - Verdungo's Hearty Cord

Boots:
Hotspur - Gorefoot - Treads of Cthon - Goblin Toe - Tearhaunch
Infernostride - Waterwalk - Silkweave - War Traveler - Gore Rider
Sandstorm Trek - Marrowwalk - Shadow Dancer

Gloves:
The Hand of Broc - Bloodfist - Chance Guards - Magefist - Frostburn
Venom Grip - Gravepalm - Ghoulhide - Lava Gout - Hellmouth
Dracul's Grasp - Soul Drainer - Steelrend

Class-specific:
Amazon: Stoneraven - Lycander's Flank - Titan's Revenge - Thunderstroke - Lycander's Aim - Blood Raven's Charge
Assassin: Shadow Killer - Bartuc's Cut-Throat - Jade Talon - Firelizard's Talons
Barbarian: Arreat's Face - Wolfhowl - Demonhorn's Edge - Halaberd's Reign
Sorceress: The Oculus - Eschuta's Temper - Death's Fathom
Druid: Jalal's Mane - Cerebus' Bite - Ravenlore - Spirit Keeper
Necromancer: Homunculus - Darkforce Spawn - Boneflame
Paladin: Alma Negra - Herald Of Zakarum - Dragonscale

Rings:
Nagelring - Manald Heal - Stone of Jordan - Dwarf Star - Raven Frost - Bul-Kathos' Wedding Band - Carrion Wind - Nature's Peace - Wisp Projector

Amulets:
Nokozan Relic - The Eye of Etlich - The Mahim-Oak Curio - Saracen's Chance - The Cat's Eye - Crescent Moon - Atma's Scarab - The Rising Sun - Highlord's Wrath - Mara's Kaleidoscope - Seraph's Hymn - Metalgrid

Circlets:
Kira's Guardian - Griffon's Eye

Jewels:
Rainbow Facet (Bl) - Rainbow Facet (FN) - Rainbow Facet (N) - Rainbow Facet (V) - Rainbow Facet (M) - Rainbow Facet (B) - Rainbow Facet (CL) - Rainbow Facet (PN)

Charms:
Gheed's Fortune - Annihilus - Hellfire Torch

Set items:
Normal:
Angelic Mantle - Angelic Sickle - Angelic Halo - Angelic Wings
Arcanna's Head - Arcanna's Flesh - Arcanna's Deathwand - Arcanna's Sign
Arctic Furs - Arctic Binding - Arctic Mitts - Arctic Horn
Berserker's Headgear - Berserker's Hauberk - Berserker's Hatchet
Cathan's Visage - Cathan's Mesh - Cathan's Rule - Cathan's Sigil - Cathan's Seal
Civerb's Cudgel - Civerb's Icon - Civerb's Ward
Cleglaw's Tooth - Cleglaw's Pincers - Cleglaw's Claw
Death's Touch - Death's Hand - Death's Guard
Hsarus' Iron Fist - Hsarus' Iron Stay - Hsarus' Iron Heel
Infernal Cranium - Infernal Sign - Infernal Torch
Iratha's Coil - Iratha's Collar - Iratha's Cord - Iratha's Cuff
Isenhart's Lightbrand - Isenhart's Horns - Isenhart's Case - Isenhart's Parry
Milabrega's Diadem - Milabrega's Robe - Milabrega's Orb - Milabrega's Rod
Sigon's Visor - Sigon's Shelter - Sigon's Sabot - Sigon's Guard - Sigon's Wrap - Sigon's Gage
Tancred's Skull - Tancred's Spine - Tancred's Hobnails - Tancred's Crowbill - Tancred's Weird
Vidala's Barb - Vidala's Ambush - Vidala's Fetlock - Vidala's Snare

Exceptional:
Aldur's Stony Gaze - Aldur's Advance - Aldur's Deception - Aldur's Rhythm
Bul-Kathos' Sacred Charge - Bul-Kathos' Tribal Guardian
Cow King's Horns - Cow King's Hide - Cow King's Hooves
Griswold's Heart - Griswold's Valor - Griswold's Redemption - Griswold's Honor
Haemosu's Adamant - Dangoon's Teaching - Taebaek's Glory - Ondal's Almighty
Hwanin's Splendor - Hwanin's Justice - Hwanin's Refuge - Hwanin's Blessing
Immortal King's Will - Immortal King's Stone Crusher - Immortal King's Soul Cage - Immortal King's Detail - Immortal King's Forge - Immortal King's Pillar
M'avina's True Sight - M'avina's Caster - M'avina's Embrace - M'avina's Icy Clutch - M'avina's Tenet
Naj's Circlet - Naj's Light Plate - Naj's Puzzler
Natalya's Totem - Natalya's Mark - Natalya's Shadow - Natalya's Soul
Guillaume's Face - Whitstan's Guard - Magnus' Skin - Wilhelm's Pride
Sazabi's Mental Sheath - Sazabi's Cobalt Redeemer - Sazabi's Ghost Liberator
Tal Rasha's Lidless Eye - Tal Rasha's Horadric Crest - Tal Rasha's Guardianship - Tal Rasha's Fine-Spun Cloth - Tal Rasha's Adjudication
Sander's Paragon - Sander's Superstition - Sander's Taboo - Sander's Riprap
Telling of Beads - Laying of Hands - Dark Adherent - Rite of Passage - Credendum
Trang-Oul's Guise - Trang-Oul's Scales - Trang-Oul's Wing - Trang-Oul's Girth - Trang-Oul's Claws

Runes:
El - Eld - Tir - Nef - Eth - Ith - Tal - Ral - Ort - Thul - Amn - Sol - Shael - Dol - Hel - Io - Lum - Ko - Fal - Lem - Pul - Um - Mal - Ist - Gul - Vex - Ohm - Lo - Sur - Ber - Jah - Cham - Zod

Složená runová slova:


POSTAVY

SORCERESS

Chloe (5) - Fireball, Meteor
Adria (4) - Blizzard, Ice Blast
Raya (4) - Energy shield, Frozen Orb zaměřená na co největší odolnost
Faora (4) - Lightning

NECROMANCER

Ghost(5) - Summoner
Skeleton (5) - Bonemancer
Toxic (5) - Poison Necro

AMAZON

Xena(68) - Chargedzon
Sniper (1) - Guided arrow

DRUID

TedBear (5) - Medvídek a jeho skilly
Wolf(5) - Vlk a jeho skilly
Tornado (5) - Tornado, Hurricane
Devil (5) - Fire druid
Animal (5) - Summoner+rabies

ASSASSIN

Kickass (5) - kopací asska
Alexix (5) - nějaký hybrid s blade fury
Electra (5) - lightning assassin

BARBARIAN

Chaos (5) - speciální build pouze na pindla se zaměřením na podporu merca a find item
Zod (5) - whirlwind - také jsem nikdy moc nehrál, takže se uvidí.
Conan (5) - thrower - hrál jsem v minulosti minimálně takže uvidím na co se bude hodit ale asi na nic :D
Alex (5) - Berserker - travincal, hledání run, všeobecné hledání

PALADIN

God (5) - Hammerdin
Blade (5) - Zeal+Fanaticism
Fire (5) - Holy Fire
Freezer (5) - Holy Freeze
Electron (5) - Holy Shock
Angel (5) - překvapivě avenger(vengeance)
Stone (5) - Smiter

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Softcore grál

Příspěvek od Marast » 08.12.2015, 18:52 hod.

Tvl Javore neblbní;-D. Čím starší, tím lepší a on jde hrát softcore, jo :?: :wave:
Ten svět se vážně řítí do pekel. >:D
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Softcore grál

Příspěvek od M4rth » 10.12.2015, 21:23 hod.

Já ti držím palce Javore a cením to , že i po těch letech máš pořád nové nápady . Sám sem nedávno rozjel znovu grail a už sem na nějakých 30 % chybějících , z toho mi ale chybí ještě spousta exceptional a normal itemu které se snažím nahnat v AT kde většinou padají i takové low itemy . No každopádně sem si řekl že dokud ho nedokončím na 100 % tak tu hru budu hrát :D ( krom RW , zase takový magor nejsem :D )

Ještě jednou GL

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Softcore grál

Příspěvek od Javurek » 10.12.2015, 23:08 hod.

Já jsem to udělal právě hlavně z toho důvodu, že jsem vždy ty itemy v 90% hledal s maphackam ať už na malých realmech, nebo na battle netu i když tam byla doba kdy blizzard maphack docela banoval a to se hrálo raději čistě :). S tím to prostě byla výhoda, ušetřilo to strašně moc času co se týče hledání při určitých situacích.

Navíc jsem na singlu nikdo moc aktivně nehrál, tam jsem jel spíš většinou módy. Co se týče Hardcore, dost jsem to zvažoval, ale chci ten grál dokončit. Na hardcore by to tvrla určitě déle a rád bych se toho ještě dožil :D I tak to bude masakr to zkompletovat.

ES /ORB sorcka už je act 5 nightmare, o víkendu udělám update, už bylo pár menších nálezů.

Co se týče těch low itemů. já bych s vysokým levelem chodil třeba andariel, mephisto normal.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Softcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.12.2015, 00:46 hod.

Taky budu po očku sledovat ;) Je to jak mi jednou napsal RIP. Nemá moc cenu runovat Mephista, Pindla atd. Defacto celej grál je o Tyrael's Might. Takže to chce postavit char do nějaké alvl85 lokace a tam udělat 10k, 20k, 30k runů...možná i víc, než padne a do té doby se dá očekávat, že veškerej bordel kolem během toho popadá.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Softcore grál

Příspěvek od dawemorraless » 11.12.2015, 12:01 hod.

Gl :wave: docela o tom přemýšlím taky v turnaji už stihnu prd ale mezi svátkama mám 16 dní volna a D3 už netáhne...
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Softcore grál

Příspěvek od RIP » 11.12.2015, 14:03 hod.

Jak pise Deamon - v podstate pokud Vam staci gral -1, staci behat Hell Mepha a Hell Pindla a daji Vam casem (mozna) vse KROME Tyraels...Ale jelikoz chcete cely gral, je nutne behat nejaky alvl85, coz je obvykle Pit, nebo AT...Ja treba beham Chaos s Hammerem a nez mi cipla ma Java, tak jsem se snazil o to same s ni v Pitu, ikdyz tam beham s vice chary...AT moc nemusim, ale nakonec asi stejne postavim nejakou uber Blizznu a pujdu tam taky, ono to cloveka aspon pomaleji unavi, stridat ruzne lokace ;)

Abyste si uvedomili, jak heroicky ukol to je, tak nedavno jsem to pocital, a v D2 HC (tedy v 1.11 + 1.13) jsem uz ted nabehal cca 90000 runu, a stale nemam gral cely ;) V 1.11 mi chybi 6 itemu (5 unikatu, jeden set - tady nepocitam runy, protoze najit runy JAH, CHAM, ZOD je v tehle verzi nadlidsky ukol), v 1.13 18 itemu (17 unikatu, 1 set, runy mam vsechny)....Dokonce i 99ka je podle me lehci :roll:

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Softcore grál

Příspěvek od Slw » 11.12.2015, 19:56 hod.

Javore, chtěl bych mít Tvoji vytrvalost a hlavně Tvůj čas :green: držím palečky
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Softcore grál

Příspěvek od Javurek » 14.12.2015, 11:01 hod.

Rozhodl jsem se pro změnu, nakonec to pojedu na hardcore, aby byla větší sranda. Navíc už mám něco nahráno za sorcku z turnaje 5. Udělal jsem editaci tématu a doplnil jsem taktéž všechny postavy které pojedu.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Softcore grál

Příspěvek od RIP » 14.12.2015, 14:32 hod.

Ja chapu, ze chce co nejvic omezit nudu rozmanitosti charu, ale podle me stejne nakonec zjistis, ze behas tak se 4-5 postavami, ktere jsou nejvice efektivni ;)

Jo, a ze to pojedes HC je supr, to je uplne jina vyzva ;)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hardcore grál + Character challenge

Příspěvek od Javurek » 14.12.2015, 19:25 hod.

Tak já mám v plánu hledat itemy jen s pár z těch postav. Ty ostatní chci dohrát na 90 a vybavit :) Aby byl odbyt všech věcí, včetně itemů jako dragonscale například :D

EDIT: proboha já zapoměl na zeal+fana paladina :wave:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál + Character challenge

Příspěvek od Fraxinus » 15.12.2015, 15:16 hod.

To Javore palec nahoru. Tomu se říká odvaha. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Medulin
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hardcore grál + Character challenge

Příspěvek od Medulin » 15.12.2015, 15:50 hod.

Sakra,talová inspirace,že se snad též zapojím =D
MF turnaj č.5 - 5.místo - Throw barb
MF turnaj č.6 - 10.místo - LI/Cold sosa

Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665

Re: Hardcore grál + Character challenge

Příspěvek od Tomovous » 16.12.2015, 11:15 hod.

Super nápad! Taky jsem si pohrával s myšlenkou začít Grál a myslím, že jsi mě definitivně zviklal pro :love: S tím souvisí i vyzkoušení si postav a buildů, které nemusí být zákonitě ke Grálu tolik vhodné, ale buď jsem je nikdy nehrál nebo je s nima prostě zábava :)

Možnáé založím podobné téma jako ty pro lepší přehlednost

PS: nechceš vyzkoušet i Martyra? Začal jsem budovat nového Zealota a na skilly to je téměř identické - tak to možná vyzkouším, páč ten mastný Sacrifice dmg mě láká :twisted:
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hardcore grál + Character challenge

Příspěvek od Obter!vr » 16.12.2015, 11:39 hod.

Tak to držím palce :) případně i všem ostatním, kteří byli tímto motivováni :) přiznám se, že i já mám čas od času takové cukání něco podobného rozjet :) ale když už, tak by to bylo SC :) přece jenom už mám celkem dost věcí nalezených z předchozích dvou turnajů :) uvidím :) ještě jednou hodně štěstí :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hardcore grál + Character challenge

Příspěvek od RIP » 16.12.2015, 20:13 hod.

@Tomovous: Martyra mam rozjeteho v ramci Ironman/Lady challenge, ten build je uchylarna masochizmus sam o sobe, jeste navic s takovymi restrikcemi, ale zatim jsem jen v pulce A2 Normal, nejak neni cas pokracovat ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál + Character challenge

Příspěvek od Abuzus » 21.12.2015, 07:33 hod.

Javůrek: nemáš nějaký přehled předmětů, které můžou padnou ethereal?
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál + Character challenge

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.12.2015, 11:57 hod.

Toto jsou itemy, které nemůžou být ethereal:

Azurewrath (phase blade)
Butcher's Pupil (cleaver, exceptional)
Crown Of Ages (corona)
Doombringer (champion sword)
Leviathan (kraken shell)
Lightsabre (phase blade)
Schaefer's Hammer (legendary mallet)
Steel Pillar (war pike)
Stormshield (monarch)
Stormspire (giant thresher)
The Cranium Basher (thunder maul)
The Gavel Of Pain (martel de fer, exceptional)
The Grandfather (colossus blade)
Tyrael's Might (sacred armour)
Wizardspike (bone knife)
+ všechny sety samozřejmě

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál + Character challenge

Příspěvek od Abuzus » 21.12.2015, 23:25 hod.

:-) ..., tak to nevím co je horší? Jestli 13x Jah nebo ty eth verze...

děkuji za seznam.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hardcore grál + Character challenge

Příspěvek od Javurek » 21.12.2015, 23:41 hod.

Taky díky za seznam.

Ono najít man song lesson, Dragonscale a takové chuťovky v eth verzi bude sranda no :D

Btw jednou jsem našel i 30% Death Fathom Ethereal _D

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“