Hardcore grál

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.10.2016, 21:03 hod.

Stačí dát vědět a můžem někam zajít. Nebo druhá možnost...můžeš hodit savy na flashku, nakoupit něco na pití v kšeftu a vykempit u mě :)

Ulítlej jsem na všechny 3 holky :) Nicméně Cold Ama je a vždy bude srdcovka. Byla to první postava, se kterou jsem dofrčel na Guardiana. Bylo to v rámci prvního MF turnaje, kterej se tu konal :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.06.2017, 12:21 hod.

Update!

Konečně jsem od ukončení posledního MF turnaje (před 4 měsíci :shock: ) udělal update svého grálu. Ale když na to tak koukám, tak to zatím stojí zaprd. Nějakej základ sice je, ale nic extra. Alespoň mám za sebou tu nejhorší část a sice editaci. Teď když bude chvilu čas, tak můžu konečně i něco poběhat, i když postavy mám taky k pláči :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.06.2017, 13:31 hod.

Update!

Dnes toho bude trochu víc. Vemu to popořadě...

Jak jsem psal posledně...ke hraní D2 jsem se vrátil po 4 měsících a hned to bylo poznat. Absolutně se nešlo vyportovat ven, takže Light Sosa šla asi po 20 Countess runech ke dnu. Obratem jsem ale založil novou bleskovku. Po ripu jsem sice nic neodečítal, ale tato Circlet, co měla na sobě, zamrzela :( Cíl nové Light Sorc byl sesbírat 3x3 klíče skrz über Tristram. Od lvl 1, až po záchranu Anyi na Hell stojí za zmíňku jen Hellforge na Hell. Zachránil jsem Anyu a šel rovnou oběhat všechny klíče. Když se tak stalo, tak naklusal Smiter. Jako první se šel Izual, což byla pohoda. Následovala Lilith, u které už to moc velká pohoda nebyla, jelikož ještě nemám CtA. Snad 5x jsem polkl fullku, když mi zbývalo tak 10% life. Zbýval Duriel, což už bylo v cajku. V UT byl Baal a Diablo naklid. Na Mefa jsem radši nahodil Salvu. Po delší rubačce padl i on a odměna byla luxusní :love: Frost Nova Sorc už teď mlaská blahem :D

Jelikož mi ale k FN Sorc buildu ještě pár itemů chybí, tak jsem se rozhodl to vzít popořadě. První na seznamu byla 2x Ist (jedna na CtA a druhá do Oculusu), tak jsem si to namířil ke Countess, která má na drop (p1) Ist šanci 1:1142, což není zlé. Abych to moc neokecával...Celkem jsem Countess sejmul 450x. Získal jsem 5 HR's: 1, 2, 3, 4 a kanon na konec :twisted: Btw...Countess může dát max Lo, takže ten drop byl z nějaký saláta kolem :) Pak ještě popadalo pár nižších run, který ještě stojí za zmíňku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. Na 450 runů celkem slušnej počin. Countess pustila i jeden uniq amulet, co jsem v grálu ještě neměl. Z gamblu jsem pak vytáhl jeden zajímavej amulet a při jednom runu ve Forgotten Tower jsem narazil na pěknej small charm. Ještě mi padl jeden skiller a sice +1 to Bow and Crossbow, +4 to Strength. Za 450 runů jsem spokojen :)

Trošku jsem upravil i první příspěvek tohoto topicu. U žijicích postav je uvedeno, kolik jsem s nima od poslední aktualizace nahrál. Pokud u nich není nic, tak jsem na ně nesáh. Dále jsem vytvořil novou tabulku a sice Total drops, ve které budou číselně zaznamenány počty dropů vypsaných předmětů v rámci všech lokací ve hře. Je to vlastně takovej sumář, kolik toho celkem padlo. TC 87 item jsem zatím žádnej nenašel, tak tam jsou čísla jen u HR's a skillerů.

Jinak dál budu běhat Countess, protože ještě chybí jedna Ist. Pak si to namířím za Mefem, protože mi k FN buildu chybí Arach a Oculus. Snad taky někde narazím na 4 socketed Monarch, protože ten mi taky ještě nepadl. Jak bude toto vše complete, tak si to namířím do AT a tam budu lítat tak dlouho, dokud nepadne Tyrael's :)

V této aktualizaci mi do grálu přibyl: Immortal King's Detail (opasek), Naj's Puzzler (zbraň), Highlord's Wrath, Hellfire Torch, Mal, Ist a Jah. Z RW's pak: Lionheart, Voice of Reason, Wealth, Lawbringer, Duress, Stone, Gloom, Prudence, Rain, Venom a Sanctuary.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hardcore grál

Příspěvek od RIP » 12.06.2017, 18:48 hod.

Lucker :ble: :lol:

CG ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Abuzus » 13.06.2017, 08:47 hod.

Tomu říkám tah na branku. Congr!!!
Ten circlet riplé sossky byl taky bombovej.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Slw » 13.06.2017, 09:13 hod.

buď pilný jak včelička a istek budeš mít celý úl :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.06.2017, 16:52 hod.

RIP: Holt skill no :D

Abuzus: Snažím se, když mám čas :) Jinak jo...ta Circlet zamrzela :{

Slw: Stačí mi už jen jedna :) Spíš Jah můžou padat jak o život :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.11.2017, 12:04 hod.

Toto není update co se týče itemů, ale jen oznámení, že jsem přešel na novej web ohledně uploadu fotek, takže na první stránce už zas vše funguje jak má :) Levely postav ale k dnešku aktuální nejsou ani nic jiného. Velkej update asi provedu až před začátkem MF turnaje. Nicméně pořád do D2 sem tam kouknu...aby si někdo nemyslel, že na to peču :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.12.2017, 23:44 hod.

!!! ÜBER UPDATE !!!

Jen pár zasvěcených, kteří byli na letošním letním srazu v Brně (1.červenec) ví, že jsem se chystal na neskutečnou prasečinu, o které jsem doufal, že ju do zimního MF turnaje stihnu. Stihl jsem! Za 6 měsíců jsem chtěl v Ancient Tunnels udělat 10 000 runů s Frost Nova Sorceress. Asi to nemá cenu moc okecávat a jít rovnou k věci...

Příprava:
Než jsem na tuto akci vůbec mohl vydat, tak mi ještě chybělo pár věcí...Musel jsem skočit k Mefovi pro The Oculus a taky jsem neměl Sorceress Hellfire Torch. U Mefa jsem se dočkal po cca 200 runech a Torch pro Sorc mi padl hned na první pokus. Screeny jsem ale někde prošustroval. Každopádně vše je poctivě vymlácené a dropnuté. Když jsem v AT začínal, tak jsem měl slabých 320% MF. Během runů jsem to hlavně přes small charmy vyšrouboval až na hodnotu 519%. V Cube jsem za perfect gemy točil pouze small charmy a doufal v 7% kousky. Teď už ale k výsledkům.


10 000 Ancient Tunnels runs (p1/MF 519%)


TC87 unique: zde a zde
TC87 sety: zde
Elite runes: zde
TC3: zde
ostatní: zde
bižuterie: zde

Equip:

Helma: Shako + PTopaz (74% MF)
Zbraň: The Oculus + Ist (80% MF)
Štít: RW Spirit (35% FCR)
Brnění: Skin of the Vipermagi + PTopaz (24% MF)
Rukavice: Chance Guards (40% MF)
Boty: War Traveler (37% MF)
Opasek: Arachnid Mesh
Amulet: Mara's Kaleidoscope
Prsten1: Nagelring (30% MF)
Prsten2: Felicitous Ring of Fortune (30% MF)

Switch:
RW Call to Arms (Battle Orders +1) + RW Spirit

Charmy: Hellfire Torch, Annihilus, Gheed Fortune (40% MF), 23x small charm of luck = 198% MF, 2x Ruby small charm = 22% Fire rezist

Merc (Prayer):
RW Insight (lvl 17 Meditation), RW Treachery, Andariel's Visage (socketed: 15 IAS/13% Fire rez jewel)

Video z posledníchch 5 runů: https://www.youtube.com/watch?v=pvzmMDXJE1E
Time per run: 74 sec

Jak to celé šlo po sobě:

117 Ber
422 Diadem
746 Giant Tresher
860 Sacred Armor
870 Glorious Axe
1043 Jah
1153 Myrmidon Greaves
1404 Glorious Axe
1476 Berserker Axe
1568 Berserker Axe
1649 Sacred Armor
2097 Sacred Armor
2217 Vex
2420 Giant Tresher
2464 Mal golden chest
2538 Mythical Sword
2604 Colossus Blade
2651 Mythical Sword
2773 Ogre Gauntlets
2890 Sacred Armor
3322 Ohm
3577 Diadem
3580 Corona
3610 Scissors Suwayyah
3727 Diadem
3897 Diadem
4003 Dimensional Shard
4097 Ohm
4300 Glorious Axe
4343 Berserker Axe
4431 Winged Harpoon
4508 Ogre Gauntlets
4708 Dimensional Shard
4891 Diadem
4939 Scissors Suwayyah
4979 Sacred Armor
5008 Scissors Suwayyah
5081 Scissors Suwayyah
5192 Colossus Blade
5259 Gul
5303 Winged Harpoon
5541 Corona
5920 War Pike
6195 Colossus Blade
6260 Vex
6280 Mythical Sword
6343 Ogre Gauntlets
6366 Ist
6408 Diadem
6465 Scissors Suwayyah
6518 Glorious Axe
6523 Vex
6801 Mythical Sword
7211 Vex golden chest
7274 Myrmidon Greaves
7435 War Pike
7526 Thunder Maul
7631 Vex
7650 Caduceus
7779 Colossus Blade
7834 Diadem
8163 Corona
8340 Legend Spike
8474 Ohm golden chest
8721 Legend Spike
8823 Winged Harpoon
8877 Corona
9023 Scissors Suwayyah
9036 Scissors Suwayyah
9127 Mythical Sword
9443 Berserker Axe
9510 Thunder Maul
9543 War Pike
9554 Ber
9563 Gul golden chest
9610 Diadem
9962 Caduceus
9994 Colossus Blade

Celkem:
63x TC87: 35x unique, 28x set
15x Elite rune
33x skiller
Zde je celé album fotek.

Závěr:
První run jsem začal na lvl 80 a dotáhl jsem to skoro až na lvl 97. Za těch 10k runů jsem měl max tak 10x na kahánku, když mi Mana Burn boss shodil Energy Shield, ale nebylo to nic, s čím by si neporadila fullka. Určitě vás zajímá, jak dopadla identifikace nalezených předmětů. Udělal jsem video, ve kterém se na vše podstatné můžete mrknout: www.youtube.com/watch?v=zxv10YohEVo&t Ve screenu bižuterie jsem zapomněl přidat Metalgrid, kterej také padl.

Nové předměty do grálu od poslední aktualizace:
Arcanna's Sign, Aldur's Deception, Bul-Kathos' Sacred Charge, Bul-Kathos' Tribal Guardian, Griswold's Valor, Griswold's Redemption, Taebaek's Glory, Immortal King's Soul Cage, M'avina's True Sight, M'avina's Caster, M'avina's Embrace, M'avina's Icy Clutch, Naj's Light Plate, Natalya's Mark, Guillaume's Face, Sazabi's Cobalt Redeemer, Tal Rasha's Guardianship, Telling of Beads, Credendum, Trang-Oul's Guise, Trang-Oul's Wing, Trang-Oul's Girth

The Iron Jang Bong, Greyform, The Hand of Broc, Pelta Lunata

Goldtrike Arch, Athena's Wrath, Ribcracker, Chromatic Ire, Spirit Forge, Skullder's Ire, Snowclash, War Traveler, Gore Rider, Lava Gout, Rockstopper, Stormchaser, Gerke's Sanctuary

Rune Master, Cranebeak, Death Claver, Messerschmidt's Reaver, Executioner's Justice, Eaglehorn, Widowmaker, Fleshripper, Ghostflame, Wraith Flight, Gargoyle's Bite, Horizon's Tornado, Stormlash, Stone Crusher, Earth Shiffter, The Cranium Basher, Tomb Reaver, Stormspire, The Redeemer, Arioc's Needle, Steel Pillar, Ondal's Wisdom, Lightsabre, Azurewrath, Frostwind, Doombringer, The Grandfather, Warshrike, Lacerator, Boneshade, Arkanie's Valor, Leviathan, Steel Carapace, Templar's Might, Arachnid Mesh, Nosferatu's Coil, Verdungo's Hearty Cord, Marrowwalk, Shadow Dancer, Steelrend, Veil of Steel, Nightwing's Veil, Andariel's Visage, Crown of Ages, Giant Skull, Blackoak Shield, Stormshield, Spike Thorn, Medusa's Gaze, Head Hunter's Glory, Spirit Ward

Stone of Jordan, Raven Frost, Carrion Wind, The Cat's Eye, Atma's Scarab, Metalgrid, RF (Blaze, Frost Nova, Nova, Blizzard, Poison Nova), Kira's Guardian, Griffon's Eye

Blood Raven's Charge, Firelizard's Talons, Homunculus, Boneflame, Arreat's Face, Wolfhowl, Demonhorn's Edge, Halaberd's Reign, The Oculus, Death's Fathom, Ravenlore, Spirit Keeper, Alma Negra, Dragonscale


Vex, Ber

RW Bone, RW Oath, RW Delirium, RW Rift, RW Kingslayer, RW Hearth of the Oak, RW Silence, RW Death, RW Chaos, RW Dream (H)



Když to celé shrnu, tak mám spoustu nových přírustků do grálu, takže z této strany spokojenost. Opravdu jsem ale doufal, že mi ten modrák padne. Šance na něj byla sice jen 2x, ale byla. Ten etheral SA být TM nemohl. Byl to vlastně ten první, co jsem dropl.

Teď už budu jen vyhlížet MF turnaj, kterej je za pár dní a doufat v něm, že mi padne nějakej grailer. Když nebudu počítat těch pár Normal/Exceptional krámů co mi chybí (viz první stránka), tak už to jsou vesměs samý děla. Největší mezery mám v Runewords, ale je to hlavně tím, že jsem ještě cíleně neběhal LK nebo Hell Cows.

Snad to koukání pro vás stálo za to a třeba to i někoho před turnajem správně namotivovalo :)
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 20.12.2017, 00:58 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Hardcore grál

Příspěvek od dawemorraless » 19.12.2017, 23:50 hod.

Masakr :wave: Doufám že to TM brzy řachne :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hardcore grál

Příspěvek od RIP » 19.12.2017, 23:58 hod.

Very nice

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Hardcore grál

Příspěvek od ZOMB » 20.12.2017, 09:49 hod.

Velmi pěkné :)

Nečekal jsem, že může být frost nova sorcka takhle použitelná :)

Gratulace ke všem nálezům :wave:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Fraxinus » 20.12.2017, 15:53 hod.

Pěkné a gratulace. :wave:

Celkem mě překvapuje, že zrovna drápky slečny Natálky budou ty nejméně vzácné.
A taky už chápu, proč ses odmítnul účastnit mého turnaje. Ale aspoň jsi mi soukromě mohl dát vědět, že máš tohle, a já si zatím myslel, že prostě běháš jen tak AT bez nějaké vize. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Hardcore grál

Příspěvek od dawemorraless » 20.12.2017, 17:07 hod.

on to na nás hraje za bukem :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Slw » 20.12.2017, 20:18 hod.

klobouček Démone :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Secondface » 21.12.2017, 20:21 hod.

CG & "May the force be still with you!" Démone :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Neposunuse » 22.12.2017, 10:55 hod.

Hodně solidní počin, Démone :twisted: A krásné výsledky! Gratulace! :D

2x Dimensional Shard, 3x unique Sacred Armor (škoda ho), obě Thunder palice, 2x SoJ a Stormlash... wow!

Tak schválně, co ti padne při turnaji. V každém případě, krásně se na to dívá, na tu kupu velmi vzácných věcí takhle pospolu...

Tak si říkám, jestli bys neměl nosit titul Tunelář roku :D
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Abuzus » 24.12.2017, 02:23 hod.

Tunelář roku >:D
CG!
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.12.2017, 11:35 hod.

Díky :)

Kdyby padl i ten Tyrael's, tak tu snad oběhnou i 2 mexické vlny :D Ale třeba se zadaří teď v turnaji :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.02.2018, 01:24 hod.

Update!

Jelikož jsem v turnaji kaput a na posledních 7 dní novou postavu už zakládat nebudu, tak udělám update toho, co jsem si během turnaje dával do shared stash. Celkově to mohlo být lepší, ale taky horší :) Takže nové přírustky do grálu jsou:

Hotspur
Thundergod's Vigor, Tiamat's Rebuke
Windforce, Asteron's Iron Ward

Sur
RW Call to Amrs, RW Exile, RW Wind, RW Wrath, RW Beast, RW Chains of Honor


Taky jsem konečně načal runeword, kterej bude podle mě tím posledním kouskem, co mi bude v grálu chybět:
Last Wish - Jah (31) + Mal (23) + Jah (31) + Sur (29) + Jah (31) + Ber (30)

Moje další působení bude s Frost Nova Sorc v Ancient Tunnels. Snad už ten modrák padne.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“