Hardcore grál

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Re: Hardcore grál

Příspěvek od Abuzus » 29.07.2016, 18:37 hod.

Já myslím, že by ti prázdninový Torch slušel, tak GL.
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.08.2016, 11:55 hod.

Po nějaké době jsem aktualizoval tuto srandu :) Za zmíňku asi stojí zatím celkem příznivá bilance v Lower Kurastu. Elite unique mám zatím jen jeden a sice Wizardspike, kterej padl právě v LK ze stojanu.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.08.2016, 13:46 hod.

Málem bych zapomněl, že mi v LK padly dva parádní kousky 8-)

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.09.2016, 23:53 hod.

Naběháno dalších 400 LK runů. Celkem mám za sebou první tisícovku. Ohm stále nikde :roll: Co na LK ale miluju, tak je toto... Asi 300 runů v řadě padla nej runa Dol a pak přijde na řadu run číslo 814 a 815 8-) Padl i jeden čistej Cold skiller. Celkem už mám tři kusy. Ještě jich je teda potřeba 5. Předmětů zatím moc není, protože se neustále motám v LK, aby bylo CtA. Když něco padne, tak je to jen takovej bonus. Ale potěšily itemy jako třeba Knell Striker nebo Hotspur.

Tak zas příště.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.09.2016, 11:12 hod.

Update!

Dokončil jsem dalších 500 LK nájezdů. Snažím se sejmout každej bosspack, co mi vleze do předem stanovené dráhy portu k superchest's. Vynechávám jen cold immune. Většinou padne kulový, ale tentokrát se hned 2x celkem zadařilo. Prvně boty s fajn rollem a pak jedna high runa. Škoda...k Jah nebo Cham moc nechybělo :) Jednou jsem taky málem chcípl. To když na mě v chajdě čekal extra strong + cursed bosspack. Toto se stává jen vyjímečně, protože jinak v chajdách packy nemám.

Co se týče run za tuto pětistovku, tak: 3x Mal, 1x Gul a 2x Sur. Padlo taky 7 skillerů a asi další 3 se povedly přes Cube. Do statistik ale počítám jen ty, co dropnu. Jinak celkem fest začínám nesnášet Ort runy. Dycky už tam sroko vidím Ohm :D Celkově vzato to ale není špatný. Zatím to vychází 1 high runa a skiller na 100 runů, což ujde.

Když už ale Ohm nepadá, tak aspoň padá vše kolem a celkem se zaplňují prázdná políčká v Runewords. Celkem mě potěšilo, že jsem vyplnil první prázdné místo v předmětu, o kterým si já osobně myslím, že bude ten poslední, kvůli kterýmu budu D2 stále zapínat. Nejedná se o nic jiného než:

Last Wish
Jah (31) + Mal (23) + Jah (31) + Sur (29) + Jah (31) + Ber (30)

Uživatelský avatar
kmotor
Wraith
Příspěvky:109
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hardcore grál

Příspěvek od kmotor » 08.09.2016, 12:12 hod.

Dark_Deamon píše:Málem bych zapomněl, že mi v LK padly dva parádní kousky 8-)

Obrázek

Obrázek

co je na nich paradne?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.09.2016, 15:48 hod.

kmotor: Chce se to orientovat v hodnotách prefix/suffix. Skiller s life 30+ je už hodně dobrej kauf. Max life je 45, ale to musí mít charm ilvl 91+ a to splňují jen 3 monstra ve hře. Do ilvl 77 - 90 může být max life 40.

Co se týče toho magic ringu, tak když se sejde prefix a suffix, tak může být max 40% MF. Nikde jinde víc nenajdeš. Nagelring má max 30%.
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 20.11.2017, 11:48 hod., celkem upraveno 1 x.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hardcore grál

Příspěvek od RIP » 08.09.2016, 17:37 hod.

Je mi jasny, proc me nikde nikdy nic nepada - vsechno mi to vyzerete :roll:

50%War trav roll jsem mel jen jednou kdysi v 1.11, a to mi jich uz padly desitky...O runach z monster v LK radsi ani nemluvim, tam jsem rad za tu ORT...a btw., podle me tam mas chybu, pac me pada HR v LK tak jednou za 300 runu (a to musi bejt hyper mega luck den :lol: )

GL ;)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Slw » 08.09.2016, 19:00 hod.

jde Ti to moc pěkně :) taky už Ti popadaly hezké kousky (třeba Raven slinty stlint)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.09.2016, 21:46 hod.

RIP:Jako já WT neviděl ani nepamatuju a s 50% je ve své hře vidím prvně :) Co se týče těch run, tak bych klidně všechny Sur vyměnil za jednu Ohm :)

slw: Tak zatím běhám jen LK. Ale až se dostanu do AT (snad to půjde), tak se to teprv roztočí :twisted:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.09.2016, 17:05 hod.

Update!

Tak se v LK konečně zadařilo. V runu 1920 padla toužená runa. Tak jsem složil CtA (5-5-3 8-) ) a šlo se kuchat Mefa. Za prozatimních 600 runů Shako nikde :( , ale aspoň že hodil 2x Aracha a další tunu krámů, která od poslední aktualizace značně hnula s celkovou hodnotou grálu.
Už ale Mef moc času na to Shako nemá :D

p3/MF 284%

Kód: Vybrat vše

Mephisto - mephisto (H)	Durance of Hate Level 3	1:666
Mám zatím jen 2 uniq amulety. Z toho Mara's Kaleidoscope padl 2x. Nejprv 20 a pak 21 all rez. Asi to půjde popořadě :green:

Cílem je teď pro mě sehnat Shako. Pak zprovoznit Light Sosu na keywardeny. V UT vybouchat Sorc Torch a pak už vylevelit, oblíct FN Sorc a běhat AT, dokud nepadne Tyrael's. Jednoduchý jak facka :D
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 20.11.2017, 11:48 hod., celkem upraveno 2 x.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hardcore grál

Příspěvek od RIP » 28.09.2016, 18:03 hod.

Ty ses vazne neskutecnej lucker...Na co ja dru tisice runu mas za par stovek :roll: Mno ju, uz jsem na to zvyklej...

Congrats a GL ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.09.2016, 19:24 hod.

Co myslíš, že mám za pár runů?

Díky.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hardcore grál

Příspěvek od RIP » 28.09.2016, 20:06 hod.

Ja jsem narazel na ty Marasy :D , ale to je jedno...Me to ted celkem extremne nepada, ale treba se to zase protrhne ;)

GL

Edit: Jo, a petkovy CtA jsem nemel ani v jednom z 5 rollu :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.09.2016, 20:20 hod.

Jn, s Marasama byla celkem klika/neklika. Podobný to je s uniq ringošema. Padlo jich asi 10. 5x Nagel, 4x Raven a pak ten jeden Projektor :D

Ale Shako jsem za těch 600 runů viděl jen jedno - rare :{

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.09.2016, 21:57 hod.

Tak to Mef stihl tak tak. Run číslo 637 :)

Jde se založit Light Sosa.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Slw » 29.09.2016, 08:17 hod.

pěkné skillery - taky sem cosi vycubil (i coldový sk s life). shako zatím marně vyhlížím. ale baal mi pustil grand charm - to sem zvědav co z toho udělám
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.10.2016, 13:02 hod.

Update!

Moc toho sice není, ale nějakej dílčí úspěch tu je. Navíc se nechci dostat do situace, kdy budu mít ve složce Diabla 300 fotek a představa než se tím vším prohrabu a udělám z toho rozumnou aktualizaci by zabrala tejden. To už je pak spíš demotivující. Někteří jistě potvrdí :)

Takže jak už jsem před pár dny a na srazu zmiňoval, tak Shako padlo celkem záhy po předchozí aktualizaci. Ještě než jsem to u Mefa stihl zaokrouhlit na 650 runů, tak z bedny padla elite runa.

Hned po dropu Harley jsem založil Light Sorc a šlo se levelovat. Vše šlo celkem v cajku. Jakmile jsem dostal do ruky Spirit + Insight, tak se vše 100x zrychlilo. Hell Helforge se nečekaně hecla :) Pak jsem to ještě dotáhl k záchraně Anyi, aby bylo víc rezů a šly se běhat klíče.

The Countess

Naprostá pohodička. Ona a její banda se mi spawnuje v úplně pravým horním rohu, takže se můžu v klidu nejdál naportovat do středu místnosti. Na drop 3 klíčů bylo zapotřebí přesně 30 runů. Během jednoho zafungoval její special rune drop :) Tuto fotku nemám, páč mi to přišlo zbytečný, ale z jednoho packu lítajích duchů (Wraith) jsem získal Shako, takže už mám 2 8-)

Summoner

Opět pohodička. Nic zajímavýho nedropl...zatím :) Na 3 klíče bylo potřeba 31 runů.

Nihlathak

TheMaximumÜberCocot :OXO Myslel jsem, že 1b v ES a 20b v Tele bude jakž takž stačit, jenže ouha. Jako jo, stačí to, aby mě nesejmul na 1 CE :D Nesmí teda mít Convu nebo házet Cursed. To pak mažu co nejdál to jde. Light enhanced taky 2x nepomůže. Nejvíc to nedává merc, kterej už mi z pokladničky vyžral 2 miliony kaček :-x Rejuv flašky taky závratně docházejí a když k tomu připočtu Nihlathakovu hamižnost...Na 3 klíče bylo potřeba 67 runů. Jediné plus asi je, že mi hodil jeden grand charm, takže můžu zkoušet otočky v cube.

No...takže mám 3x3 klíče, ale jak už víte, Paladin byl indisponován :D Respektive jeho nejzazší WP bylo v Black Marsh. Tak jsem se vydal na dlouhou single target cestu. Bwt...o těch borcích v trenkách v A3 se mi bude zdát asi ještě tejden :green: Jinak to šlo celkem rychle. Co jsem opravdu nemusel zabíjet, to jsem prostě přes Charge prolítal a hotovo. Asi po 2,5 hodinách už vedle mě třepala zadkem zachráněná Anya :) No a pak už jsem konečně začal otvírat ty rudé portály. První byl Izual...hračka pro malý děcka :) Pak Lilith s jejím sexy nakřáplým hlasem :green: :love: Taky v klidu. To už mě víc vysíraly ty Sucuby, co sesílaly perma Amplifu. Největší "prča" byla u Duriela. Ale ne s ním, ale s těma fčelama, který jsou parádně physic immune :ble: Tak jsem nejprv jak ocas nejprv našel Duriela, abych se mu zase co nejrychleji ztratil :D Pak jsem si z jednoho rohu mapy odlákal všechny fčelky, to abych si tam mohl nasměrovat Duriho bez nějaké další havěti. Bitka opět veget.
Pak už konečně návštěva v UT. První Diablo...20s a bylo hotovo. Pak Baal...stejnej průběh. Mef byl zhruba v místě Wirts leg. Už když jsem k němu přibíhal, tak mi to pod nohama lentilkovalo :D Light rez budu muset ale ještě poladit, protože i tak jsem měl jen +40%. Bez nějakých ztrát na životech i třetí brácha padl. No a výsledný produkt...

Ještěže jsem na začátku psal, že toho moc není :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Hardcore grál

Příspěvek od RIP » 07.10.2016, 18:09 hod.

Tak z myho pohledu je toho ku*va dost :D , gratuluju ;)

Celkem si to projel ve svym velkym stylu, po ceste samo popadaly nejaky HRs (ikdyz asi by potesilo neco vyssiho, coz?!), takze ted uz to bude jenom lepsi a cekam, ze brzo Ti budu koukat s gralem na zada ;)

Ja se ted peru s tim Fury troubou a vsechno ostatni jde tak nejak mimo me :roll:

GL

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hardcore grál

Příspěvek od Javurek » 07.10.2016, 19:42 hod.

Dobrá práce. Btw ten photobucket je děs ty reklamy tam :(

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“