Slw´s weird grail

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov
Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Secondface » 05.09.2016, 18:14 hod.

Dobře, tady jeden z mých random LK Runů :D 29 sec. 6 truhel.
https://youtu.be/mXjQ6ZlNjrU
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.09.2016, 18:26 hod.

dawemorraless píše:Mno ideální je pootvirat úplně všecko v Lk burst of speed mind blast shadow a není co řešit. Chvilku teda vždy zabere se to naučit běhat co kde jak ale jen super chesty nedoporučuji...DD tak určitě a proto máš s wizznou houno po 1K runech :green: :ble:
Měřítkem všeho je čas. Nevím, za jak dlouho s Assou proběhneš celou mapu, ale řekl bych, že to pod 2 minuty nebude.

Když budu brát v úvahu 24 hodin čistýho času, tak pokud by člověk běhal čistě jen superchesty a zaměřil se pouze na runy, tak se dá 1 run stihnout za 30 sec. Za těch 24 hodin těch 30s runů stihneš cca 2880. Při nájezdu za 2 minuty to vychází už jen na 720 runů. A teď nastává otázka, kde těch HR's člověk najde víc.

Já včera dokončil 1000 runů. Průměr na run mám 1,5 minuty, protože sbírám spoustu jiných věcí: amulety, prsteny, circlety, gemy, všechny charmy. Za těch 1000 runů mi padlo 9 HR's, což si myslím, že je super výsledek. Znám i případy, kdy lidem v 1.13 za 1000 runů padla max Ko. Z těch 9 HR's jich bylo 7 ze superchesty a 2 z jiných objektů. Tuším, že to byla dokonce 2x kostra. Takže když bych si měl 100x vybrat, tak 100x upřednostním superchesty. A to ne jen díky poslední statistice. Za poslední 3 roky mám v LK nalítáno tak 20 000 runů a superchesty dycky dávaly víc, i když jsem po cestě k nim "otevřel" kde co se dalo.

slw bude štěstím bez sebe, až zjistí, jak mu to tu spamujeme :green:

Secondface: Pěknej Barbar :) Dobrej run. Na můj vkus máš ty bedny moc daleko od sebe :) A i tak to byl fofr.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od dawemorraless » 05.09.2016, 18:59 hod.

Duriel says....Looking for spaaaaam >:D já si expnu 2 assu a udělám si test hlavně roll 1 >:D . Slw snad promine že tu má zalískáno :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Slw » 05.09.2016, 19:52 hod.

Dark_Deamon píše: slw bude štěstím bez sebe, až zjistí, jak mu to tu spamujeme :green:
chlopi, sakra, tu máte téma téma na řešení kurast runů. někdo to tu ustřihněte od mého posledního příspěvku a přesuňte tam. thx.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Slw » 07.09.2016, 12:46 hod.

před chvílí se mi podařil malý posun. z templů a3 sem si včera odnesl krom pár itemů i Ohm :twisted: teď hellforge pustila Mal, Ist mi zůstala z turnaje - tož CtA je na světě. a hned 6tková :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.09.2016, 12:59 hod.

Jak to může být jednoduché, když se to sejde :) Mě v tom LK nepadne snad nikdy :OXO

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Slw » 07.09.2016, 17:39 hod.

jo, taky sem čuměl jak puk, když mi to došlo že to můžu poskládat. btw nechci rozpoutávat další LK peklo, ale ta Ohm mi padla v templech, keré taky rychle prosvištím. a jinak velkou radost mám z eth Laceratora 8-)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.09.2016, 18:20 hod.

Slušný kousky ti padaj :) Já mám teď taky zajímavý dropy, ale o tom víc až při dalším updatu, kterej bude asi zítra. To snad počet runů v LK zaokrouhlím na 1500.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od RIP » 08.09.2016, 07:54 hod.

To je fakt cune...Ja roloval Cta uz snad 6x a byly z toho 1,1,2,3,3,4 :roll: To by se z toho jeden pos*al...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Slw » 08.09.2016, 09:28 hod.

Dark_Deamon píše: ale o tom víc až při dalším updatu, kterej bude asi zítra.
už se těším
RIP píše:To je fakt cune...
njn, štěstí "začátečníka". u trapky se pěkně rollnul hephasto, pár sec a je tuhej. snad pustí něco zajímavého (zatím jen Manald)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Slw » 07.10.2016, 10:55 hod.

po měsíci malej update - aby ste věděli že sem se na to nevy*ral :green: termín updatů se patrně bude prodlužovat. zatím marně čekám na základní mfovací item-šáko >:'( ale zas na druhou stránku mám jordána (nm andy si vytrpěla a já s ní), pár elitek taky přibylo do grálu no a i Ber padla v kravíně
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od dawemorraless » 07.10.2016, 11:20 hod.

Ber v kravině to GZ mě tam padla max ist naštěstí už tam nemusím cow king set hotov.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Slw » 07.10.2016, 12:25 hod.

dawemorraless píše:Ber v kravině to GZ mě tam padla max ist naštěstí už tam nemusím cow king set hotov.
no vidíš a já tam chodím pokaždé. je tam moře potvor/dropů. kdysi sem četl, že při p8 je tam nejlepší šance na Zod (bylo to v angličtině před léty, ale nedám za to ruku do ohně :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od dawemorraless » 07.10.2016, 13:13 hod.

Je tam šance na zod ale musí to (podle toho co sem četl v angličtině) odcejpat. Tuším že ideální poměr tam byl vyčistit kravín do 6 minut. Dokonce tam bylo že i flayer jungle je dobrá :lol:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.10.2016, 14:26 hod.

Gratulace k Ber ;) Jinak krávy nemají nějak skvělej drop na Zod, ale kompenzuje to jejich kvantita.

Kód: Vybrat vše

players 1 - Hell Bowine

Lem Rune	The Secret Cow Level	1:359 636
Pul Rune	The Secret Cow Level	1:477 855
Mal Rune	The Secret Cow Level	1:706 596
Um Rune	        The Secret Cow Level	1:716 783
Gul Rune	The Secret Cow Level	1:1 005 217
Ist Rune	The Secret Cow Level	1:1 059 895
Ohm Rune	The Secret Cow Level	1:1 435 174
Vex Rune	The Secret Cow Level	1:1 507 825
Sur Rune	The Secret Cow Level	1:1 943 854
Lo Rune	        The Secret Cow Level	1:2 152 761
Jah Rune	The Secret Cow Level	1:2 625 879
Ber Rune	The Secret Cow Level	1:2 915 781
Cham Rune       The Secret Cow Level	1:3 938 819
Zod Rune	The Secret Cow Level	1:10 242 514

Kód: Vybrat vše

players 8 - Hell Bowine

Lem Rune	The Secret Cow Level	1:157 340
Pul Rune	The Secret Cow Level	1:209 061
Mal Rune	The Secret Cow Level	1:309 136
Um Rune	        The Secret Cow Level	1:313 592
Gul Rune	The Secret Cow Level	1:439 782
Ist Rune	The Secret Cow Level	1:463 704
Ohm Rune	The Secret Cow Level	1:627 888
Vex Rune	The Secret Cow Level	1:659 673
Sur Rune	The Secret Cow Level	1:850 436
Lo Rune	        The Secret Cow Level	1:941 833
Jah Rune	The Secret Cow Level	1:1 148 822
Ber Rune	The Secret Cow Level	1:1 275 654
Cham Rune       The Secret Cow Level	1:1 723 233
Zod Rune	The Secret Cow Level	1:4 481 100

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Slw » 09.10.2016, 09:38 hod.

Dark_Deamon píše:Gratulace k Ber ;) Jinak krávy nemají nějak skvělej drop na Zod, ale kompenzuje to jejich kvantita.
asi tak ;) assu s windym nechám chvíli odpočívat a pohrnu to s serkem/fanoušem. itemy jakž takž připravený, ale hlavně už potřebuju pořádnou rubaninu face 2 face 8-)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Abuzus » 09.10.2016, 09:42 hod.

Také jedeš jak namazanej, ten eth Lacerator ti upřímně závidím. CG
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Slw´s weird grail

Příspěvek od Slw » 14.02.2017, 16:00 hod.

tááák 2 dny přehazování (a hledání) v truhle. itemy seřazeny dle DDho tabulky. aspoň se tam už vyznám. Throwerovy (i ostatních) itemy připsány do prvního příspěvku. hmm, v tabulce mi to teď háže 968 bodů - to by nebylo ani na první místo v 7 mf turnaji :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“