HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Moderátor:Dark_Deamon

RIP
Warlord
Příspěvky:2860
HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 22.10.2016, 10:43 hod.

Devet...Presne takovy pocet postav tu mam v rozpracovanem stavu...A to nepocitam me dva hlavni projekty, tedy Avengers a 99ku, kterym se ale opravdu venuju...Na druhou stranu, k casti tech charakteru (asi 1/3) uz se na 99% nikdy nevratim, protoze jsou z me 1.11 ery a ta je velmi pravdepodobne nenavratne pryc...Tak proc nezacit dalsi megalomansky projekt? :roll: :lol:

Jedna se o to, ze jak jsem psal mnohokrat, obcas si clovek potrebuje odpocinout od nekonecneho hunteni, a hrat s prehozem veci je nuda...Na druhou stranu nektere me projekty z opacne strany spektra (Paladin bez skillu, Pacifistka) jsou sice velice zajimave co se tyce stylu hrani, ale casove velice narocne a proto s nimi pokracuju jen pomalu, pokud vubec...Takze to chce neco mezi...A to neco je tento muj projekt....

Musim priznat, ze zde na foru me nejvic inspiruji dva lide, a tem bych chtel taky timto podekovat...Deamon je pro me supr motivace v hunteni a hledani gralu, a taky v 99ce (neni problem dat za tyden 2000 tunelu kamo :D ) a Fraxi zase co se tyce mych hovezinoprojektu, a prave jeho Zlaty gral je castecnou inspiraci pro tento quest...

Ale dost uz blafani a a o co jde...

Chci dohrat 7 charu (tedy septavirat, za kazdy typ postavy jednu - tedy Barbar, Paladin, Asska atd) jako rekneme opravdovy HC, to znamena bez prehozu veci, jeden pruchod hrou, a kompletni vycisteni vseho a vsude...Nastaveni poctu hracu je natvrdo 8/8/3 pro Normal/NM/Hell...Aby to nebylo tak jednoduche :D a zaroven mi to neco dalo, musim takto dohrat buildy, ktere jsem doted bud nehral vubec, nebo jen malo...A po 15 letech D2 intezivni D2 kariery je uz celkem zajimave neco takoveho poskladat...Navic musim splnit jeste podminku, ze v septaviratu bude jako hlavni (koncovy) merc pouzit kazdy typ zoldaka, tedy roguna, desert warr, mag i barbar, at je to zajimavejsi...

Ted k mym navrhum

1) Necromancer - tady jsem zacal jednoduse, a to Lich kingem, tedy necro na Skeletal magy (+Mastery, Golem mastery a hlavni prokleti Lower resist), merc bude pouzit Cold wolf z A3

2) Asska - Phoenix striker, je s podivem, ale nikdy jsem ji nehral, takze to bude pro me zajimave

3) Amazonka - Passives zonka, bude bojovat nablizko bud mecem, kladivem, mno proste cimkoliv krome standartnich ostepu a kopi, silna Valka a uhyby

4) Barbar - zde jsou na vyber tri, bud Leaper :shock: , nebo Concentrate (ten se mi opravdu nechce), nebo Thrower (zde bude mit Abu radost, protoze to je na 99% ma volba)

A ted se dostavam do bodu, kde asi budu potrebovat od Vas helfnout...Preci jen je tezke vybrat u Pala ci sosy skilly, ktere jsem nehral, nebo malo, a u Druida cokoliv, co by me bavilo (zde se priznam je ma predstavivost tezce omezena a tak spoleham na Vasi pomoc)

5) Sosa - hmm, lakala by me Frost nova/Nova, ale to je narocne na manu jak prase, a to nejak nesedi se stylem, ktery budu hrat...Pak je tu ranged Enchantress (na blizko uz jsem parkrat hral), nebo nejaka kombinace ne tak castych skillu (Blaze, Thunderstorm apod)...Ci neco jineho?

6)Paladin - tady jsem hral naprostou vetsinu buildu, napada me snad jen Charger, asi by me bavil Ranger, toho jsem kdysi davno zkousel, jinak nevim

7) Druid - caster ne, Winda mam rad, ale dohraneho na lvl 92 z minuleho turnaje, Fire/Physical jsem uz taky hral, takze zbyva melee...Bud meda (k tomu bych se asi vic priklanel) nebo vlcek...Zde si ABSOLUTNE necham poradit - Bemiku/Slw/kdokoliv ;) Dik ;)

Tot vse, jak jsem psal, zacal jsem necrem, zatim A1 Normal Outer cloister :D , az se trochu posune, tak to tu sepisu

Nalezy - mno, bude celkem zajimave zjistit, kolik % z gralu se podari nashromazdit za 7 pouhych pruchodu hrou ;) Uvidime

Pokud postava R.I.Pne, budu pokracovat jinou a k te mrtve se casem vratim, ale budu hrat vzdy jen jeden char bud do smrtaku, nebo dokonceni

Diky za Vas cas pri cteni a diky za pripadne navrhy ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 22.10.2016, 11:07 hod.

No ty jo, ja jsem trotl, Fraxi/nekdo, mohli byste prosim presunout thread do HC grupy?Diky

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 22.10.2016, 14:50 hod.

Part 1 - Wrath of the Lich King

Act 1. Normal

Bylo to celkem na pohodu, ze zacatku jsem pouzival hulky s +Raise skeleton, pote jsem aktivoval Clay golema a koupil hulku s +3 Clay golem a dal bod do Golem mastery, pozdeji i nasel Necrohlavu s +2 Clay golem, takze ho vyvolavam s 300zivoty a je to drzak, nic ho nebylo schopne zabit krome Andy...Pote jsem se soustredil na Skele mastery a Raise skeletal mage, coz jsou me hlavni skilly, je supr, ze je mam hned na zacatku...Po celou dobu jsem pouzival AD, pouze na Andy jsem vyzkousel Iron maiden, tu pouziju hlavne na Duriho...

Dropy:

Sety:

Arctic binding, Cleglaws claw

Unikaty:

Crushflange


Drop z Andy - same rare




Act 2. Normal

Zacal jsem powershopingem hulek u Drognana, bohuzel vysnenou bilou s +3 Skeleton Mastery jsem nesehnal...Dvakrat jsem tam mel +3 Bone spear a dva sockety, jednu z nich jsem koupil pro budouciho Bonera, jinak vsechny mozne skilly s +3 neco tam byly, jen ne ta hulka co jsem chtel...Takze jako zaklad pro White pouziju +3 Raise skeletal mage, jen musim pouzit Larzukovu odmenu v A5...

Pokracovani

Tak A2 sice nebyl nijak nebezpecny, zato zdlouhavy az hruza, sice jsem mel vyvolavace (Unrevealery) az v poslednich trech hrobkach, ale i to stacilo...A tolik brouku bleskometniku jsem snad v zivote nevidel, tech snad byly miliardy...Nastesti zrovna Lightning resist se mi podarilo celkem snadno vyhnat na 75% (a to mam necrohlavu jen s jednim socketem), takze moc problemu nedelali...Nejvic jsem to schytal prave od Unrevealeru a jejich Magic utoku...

Magove jsou zatim celkem slabi, na druhou stranu v nekterych situacich bylo jejich nasazeni celkem klicove, treba kdyz jsem potkal v Maggot lairu Bossaka much, ktery byl Physical imunne, takze merc ani Golem mu nic nedelali, musel jsem je ale znovu vyvolat z okolnich padlych monster, protoze predtim jsem je rozlozil (v teto lokaci jen blokovali cestu)...Druhe vyuziti bylo proti Ghostly monstrum, ta sla diky nim k zemi velmi rychle, coz rozhodne potesilo...

Ancient KAA moc problemu nenadelal, a Duriel uz vubec zadne, po chvilce snazeni s IM jsem zjistil, ze to nema cenu, diky dvou Coldovym magum a Clay golemovi se pohyboval tak pomalu, ze si nic nedelal, takze jsem presel na Decrepify a tim ho zastavil uplne...Doted jsem nepotreboval pouzit jedinou fialovou flasku, at malou nebo velkou...

Za cely akt jsem hlavne litoval, ze nemam uz hulku s chargemi teleportu, coz se ted diky Ormusovi napravilo...Jen me mrzi, ze nemam tri weapon sloty, pac na jednom vyvolavam magy, na druhem Clay Golema a na tretim budu potrebovat ten teleport, ale tak budu to prohazovat podle potreby a topologie mapy...Venkovni prostory jsou vetsinou v pohode, na ty vnitrni holt pujde hul s tele...

Take se zadarilo v priprave vybavy pro A3 merce, a to dvakrat, nejdriv prvni gamble circletu, pak jeden levny RW do brnca


Co se tyce dropu


Sety:


Cathans mesh, pak take Insenheart case (/zde jsem zapomnel screen udelat :roll: )


Unikaty:


Blood crescent a Maelstrom, zde pred ID...


Zrovna unikatni hulka, ktera je mi pekne k prdu...Hura do A3
Naposledy upravil(a) RIP dne 26.10.2016, 09:29 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 22.10.2016, 18:44 hod.

Vidím, že i tebe na hověziny užije. :)
No, k přesunu raději přímo přes PM kontaktuj někoho ze správců fóra.

A teď rady:
Sosa - Já jedu Fire bolt..... zkoušel jsi někdy čistej Ice Bolt? (na ostatní cold skilly bys měl absolutní zákaz používání)
Paladin - Kdysi jsem byl na battle.netu obdivován za "odvahu" - mít tam paladina se zaměřením Sacrifice + Holy Freeze. Byla to sranda, ale zvládnout ho technicky je náročné.
Druid - tady to chce udělat kočko-koňo-praso-ovco-psa....
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Welwet » 22.10.2016, 20:17 hod.

Frax: a medvěd je v té spatlanině jako kde?! :lol: jako ono to sacrifice je těžké i při faně, ale to dmg je prostě luxus :lol:

RIP: gl, tahle blbost napadla asi už každého a ti mágové nejsou tak marní, jen hebaj rychleji a průser u nich je když je nějaká chodba a jeden nebo pár je v dosahu ale ostatní ne a prostě nestřílej :oops: (brzdí se navzájem ještě víc jak klasičtí kosťáci)


add druid, summoner vlci/medvěd, bludička na dmg, + ten stun od medvěda..pravda, dmg je chabé, v topu kolem 500 :lol:
nebo nahradit rabbies (víc dmg ale méně podpory pro summony)

víc toho netuším, socka je silná jakákoliv..paladin se dá hrát vším, do jisté míry :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 23.10.2016, 07:23 hod.

Diky kuci za odpovedi ;)

@Fraxi:

Ice bolt jsem vzdycky pouzival ciste jako podpurnej skill, ne jako hlavni, ale to uz bych jel radsi Glacial spike...Ono celkove bych byl radsi, pokud bych se vyhnul Cold vetvi, tu jsem hral nejcasteji...

Martyr (Sacrifice) me bavil a je pravda, ze jsem ho nikdy nedohral nikam daleko, takze by to asi slo, jen se stejne jako Welwet obavam, ze s HF misto Fana to bude vice vo hubu, ale co uz, i to by slo ;) ...

Druid: Co? :shock:


@Welwet:

Jo, s temi magy je to pravda, ale s tim pocitam, mela by to spravit hulka s chargemi teleportu, ktera jde koupit uz v A3 Normal ;)

Druid, hmm, summon/Ranger by asi taky sel, jen by to bylo asi na vecne casy :D

Diky, dalsi inovativni rady samozrejme opet vitany ;)


Edit: Tak u soso jsem se rozhodl pro tu Ranged Enchantku, doplnenou nejspis Thunderstormem :lol: ...Pokud bych jel toho pala rangera a i Druida huntera, tak to bude skoro na samostatnej septavirat :D

Mno, u Druida a Palacha bych rad videl jeste nejake navrhy ;)

Edit 2: U Palacha jsem se rozhodl pro Sacrifice s obourucni zbrani :shock: To bude teda mrda :lol:

Takze ted jeste ten Druid ;)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Slw » 23.10.2016, 11:45 hod.

já mám v zárodku hungry kodiaka. fury je klasika. pokud chceš něco netradičního, zkus rabies. to sem neviděl (nehrál) v akci leta :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 23.10.2016, 12:37 hod.

Dik, ale co je to sakra ten Hungry Kodiak?Ja se v Druidech tedy zase tak detailne nevyznam...Je to premena/Shock wave/Maul/Summoni nebo neco jinyho?Fury urcite ne, a Rabies taky nejspis ne...Fire claws taky ne, toho uz jsem hral a byl celkem schopnej, ale jak rikam, chci zkouset neco novyho ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Welwet » 23.10.2016, 13:00 hod.

já sem nikdy nepochopil ten hungry build? a taky sem dlouho neviděl klasického maul/bludička na dmg/ medvěda, co by to pořádně kuchal, dmg má snad lepší jak ten hungry trapas ne? fhr stejné...block stejně mizernej, ale v topu/slušném equipu by mě to fakt zajímalo :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.10.2016, 13:39 hod.

RIP píše:neni problem dat za tyden 2000 tunelu kamo :D
Není problém 8-) :green:

Dobrou akci sis pro sebe připravil, to jo :) S výběrem postav už jdu krapet pozdě. Koukám, že zbývá už jen Druid a to není nic pro mě :D

Každopádně GL a ať padne něco do grálu ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 23.10.2016, 13:53 hod.

Vidím tady návrh na hungry kodiaka.....tak toho jsem hrál a mám tady na foru HC příběh i s videi skoro celého průběhu až do 5. aktu hell, pak těsně před koncem mě to přestalo bavit. Hunger jsem skoro ani nepoužíval, má totiž bug.....trefuje jen každou druhou ránu....a navíc je tam 75% redukce dmg. Toho fakt nedoporučuju.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 23.10.2016, 14:36 hod.

@DD: Rad Te tu vidim ;) Nic neni zatim set in stone, jak by rekli nasi anglicky mluvici pratele, takze klidne prijd s navrhy i na jine chary, pokud se mi to zalibi vic nez originalni myslenka, tak to rad zkusim ;)

@Fraxi: Hmm, otazka tedy zni, co pro Druida doporucujes? :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 23.10.2016, 14:38 hod.

Jedovatou liánu, oaka nebo srdce, havrany nad hlavou, a když ne rangera, co takhle zkusit vrhací nože a oštěpy + glass cannon na dexterity (na hellu bys z nich už měl 500% Enh. dmg)? Ať je sranda.

Mimochodem, jedovatá liána je zabiják stejnej jako u jedovatých hadů u Nihlathaka.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 23.10.2016, 14:43 hod.

Dobre, ja jsem netvrdil, ze Huntera ne, jen jsem cekal na dalsi navrhy...Jo, koukal jsem, ze u Huntera casto pouzivaji maxly Poison creeper, jen jsem netusil, jak moc je ci neni efektivni

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 23.10.2016, 15:07 hod.

OK, špatně jsem to tedy pochopil. Každopádně ta varianta s vrhacími zbraněmi určitě bude zajímavá, že? Jednou jsem zkoušel paladina s vrhacíma věcma...
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Welwet » 23.10.2016, 16:15 hod.

tak proč rovnou nehrát druida shape na luk/kuš only ..hmm? jde to ise šípama přes dexu? :lol:

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Slw » 24.10.2016, 10:12 hod.

no, pokud si přeměný, tak ranged nefunguje (to snad víš). postě šviháš nablízko i když máš v pařátech burizu(což je jedna z top ranged wep kvůli 80% wiasu)
hungry kodiak - hladovec
max lyc/werebear/maul/wolwerine
hunger/shock wave dle libosti
co potřebujem? - 75% phys dmg hovoří za vše. méďa by měl mít velmi rychlou wep (čím víc wias, tím lépe). dále, CB, OW a ele dmg (static/pestilent of anthrax charmy sou vítány)
preferuji BA merce (v invu steel charmy of vita potěší)
zastunuješ, nabufříš se pomalejším maulem, a pak jen kousáš rychlejším hungerem
o bugu slyším dnes poprvé
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Abuzus » 25.10.2016, 07:38 hod.

Doufám, že tvá druhá postava bude Thrower, než ti dojde nadšení z toho untwsinglepass. Jestli nebudeš mít štěstí v gamblu, tak moc zábavný nebude :-)
Až ho začneš, tak ti postnu nějaký ten názor. Od NM už jedu jednu rychlou zbraň (měla by být very fast, ale mám k tomu +IAS ruce - ideální je combo Sigons)

Obrázek

a jednu, co má range + dmg (dmg bude mít až jí upnu, ale fakt solidní kousek):

Obrázek

Prostě do druhé ruky patří javelin, protože když už někomu hodíš namelock, tak ti ho spolehlivě zabije i mimo obrazovku, což kudly ani sekerky neumí...

Jenže tohle jsem si vyběhal u Baala :-)) Takže upřímně přeji gooood gamble (GooGa)
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Slw » 25.10.2016, 08:19 hod.

fíha, to sem nevěl že je rozdíl v házení mezi javelinama a knajfama :shock: to bude asi tím, že sem throwera hrál pouze jednou na bn a nedohrál.
mi zas normal baal daroval tohle do začátku ;)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 25.10.2016, 15:54 hod.

Diky za tipy, u Druida mam jeste cas na rozhodnuti, pac pocitam pujde na radu asi jako posledni...

Dneska zkusim uhrat zase kousek, zacinam Maggot Lairem :ble:

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“