HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Moderátor:Dark_Deamon

RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 26.10.2016, 09:29 hod.

A2 dokoncen a doplnen, tak si to pripadne muzete procist...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Fraxinus » 26.10.2016, 09:41 hod.

Koukám, taky ti padla Maelstrom, a k prdu je i mně, i když je dimenzovaná spíše pro můj build než tvůj. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.10.2016, 09:53 hod.

Asi před půl hodinou mi taky padla Maelstrom, ale s trošku jiným ilvl :D Jinak jsem koukal na breaky u A3 merce a hned ze startu jsi ho vytáhl na frame 13, což u Sosy odpovídá FCR 0% :) Asi budeš brát cold, ne?
Edit: Tak už jsem si to přečet v prvním příspěvku, že bude cold :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 26.10.2016, 11:57 hod.

Asi je Maelstrom obdobi :D

@Deamon: JJ, Cold mag, jeste kdyby padnul Lidless a snad bude Spirit Sword, pak by to bylo asi celkem fajne, mno uvidime...Necekam zadny superrychly progres, ani s touto postavou, ani s ostatnimi, fullcleary zaberou hafo casu a taky nesmim moc zanedbavat toho hammera ;)

Edit: Jo, a tady je bonusovej screen ze smrti Duriela, celkem zklamal chlapec, jen jeden Town portal :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 26.10.2016, 19:23 hod.

Tak jsem nacal A3 a zjistil dve zajimave veci...

1) Muj koncept s Cold Iron wolfem ma jednu zasadni slabinu, a to fakt, ze mi rozbiji vsechny (skoro vsechny) mrtvolky, takze nemam z ceho vyvolavat magy...A protoze muj necro sam nicim neutoci, nemam je ani jak vyrobit...Chtelo by to za par bodu nejakou slusnou muziku, uvazuju o Poison daggeru na slabsi monstra...CE pouzivat nechci vubec, takze v tomto ohledu mi to nevadi...

2) Prave Cold wolf se zatim projevil jako celkem schopny killer, hlavne na houfy mensich monster, ktera komplet zmrazi, ale ve spolupraci s vyvolanymi Cold magy se maloco muze hybat, takze je to zatim velmi bezpecne

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Abuzus » 06.12.2016, 06:14 hod.

Nějaké novinky? Už dojeď toho Lich Kinga, fakt se těším, jak se hráč tvého kalibru popere s Throwerem untw na pl 8/8/3. Právě jsem vlezl na non-ladderu na Hell a bojím, bojím. Takže jsem zvědav, s čím tam půjdeš ty...
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 06.12.2016, 09:02 hod.

Progres je v soucasne dobe nula, pac nehraju nic...Ani sveho hammera, ani jiny MF char, ani turnajove postavy...Nejak dosla motivace, takze mam malou pauzu...Moc se mi libi Fraxiho soucasny koncept sedmi postav sdilejicich jednu truhlu na p1, ale jak sam vis, uz toho ted mam tolik, ze nehodlam zacinat s nicim dalsim...Na toho throwera se strizlivym odhadem nedostane driv jak pristi rok nekdy v breznu :shock:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 14.05.2017, 08:35 hod.

Dle meho zcela zvraceneho zvyku jsem zatim nechal lezet necra ladem, a po par priblblostech co jsem zkousel :lol: ted prikrocim k jinemu charu pro tento sept, passives zone...Jedu ji podle tohoto turnajoveho vzoru, uz nazev Sword of destiny velice laka...

Pokud se Vam to nechce cist, tak v kostce ma pravidla...

Klasicky HC/Single pass/Ne ESC pro unik smrti, samozrejme i bez prehozu...

Turnajova pravidla - Prvni unikatni nebo setovy mec(obourucni), ktery postava nalezne je jejim Mecem osudu, to znamena, ze to je jedina zbran, kterou smi po celou dobu pouzivat...A musi ji pouzivat aktivne, tedy bojovat s ni na blizko...Smi byt jen dva aktivni kamosi, v mem pripade Merc a Valka, Decoy nedela dmg a je pasivni, takze i ona smi byt pouzita...

Itemy - jedine, co smi byt socketovano, je prave Mec osudu, jinak nic...Ostatni sloty smi zaplnit POUZE Bile/Sede/Rare/Crafted veci, tedy nesmi se pouzivat sety a unikaty...Coz je v pripade nalezeni setoveho mece dost pruser - narazim hlavne na Cleglaws sadu (Edit - Cleglaws stejne nejde - jednoruc)...Navic se nesmi pouzivat gamble, coz ja jsem rozsiril na to, ze krom Town portalu, klicu a svitku identifikace nesmim kupovat NIC...A take jsem to rozsiril o to, ze se nesmim ve meste lecit...Jinymi slovy, jedine leceni pochazi z lahvicek nalezenych na bitevnim poli z padlych monster...Aby to byla jeste vetsi sranda, tak jsem si zakazal nakup i nejake zbrane pro zacatek (mluvim ted o obourucnim bilem meci, pac ten mec by mel byt obourucni), a nevim, jestli jste to nekdy postrehli, ale obourucni mece ze zacatku vubec nepadaji, takze jsem v Outer cloister Normal a porad boxuju :lol:

Vim, ze nema cenu v mem pripade cokoliv slibovat, tedy co se tyce progresu, pac neni moc casu a jsem lempl, na druhou sranu tento char je pro me natolik zajimavy, ze mu ted chci venovat veskery cas, ktery budu mit na hrani k dispozici, az do uspechu ci smrti...Jako merce bych rad pouzil Barbara, myslim, ze nejvic tematicky sedi...

Jo, jeste k Meci osudu - je zde jedna vyjimka, ktera smi byt pouzita, ale POUZE jednou za celou dobu, a to je, ze smi byt vyroben jeden takovyto mec pomoci RWs, ten pak ale musi byt pouzivan celou dobu...Ja osobne bych byl nejradsi, aby mi padl nejaky obourucni unikat, byla by to vetsi sranda nez s RWdem, ikdyz Passion laka velmi...Mno tak jako tak, pri jednom pruchodu hrou a ZATIM s 0%MF (pamatujte, nic se nesmi socketovat krome mece) to zase asi hned tak nebude, nez neco padne...Do te doby bile/rare predpokladam, craft az od NM


Edit: build samozrejme Valka/Decoy/Critical strike/Uhyby
Naposledy upravil(a) RIP dne 15.05.2017, 21:20 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Slw » 14.05.2017, 10:41 hod.

no to je pěkná čuňárna :D cleglaws, death a vlastně jakýkoliv norm a spasí Tě jen výměna za Rw....
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od dawemorraless » 14.05.2017, 16:41 hod.

Hmmmm pán mě nahlodal.... :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 15.05.2017, 11:47 hod.

Dik za reakce...

@slw: Jo, setovej mec bude asi pruser, pokud nepadne prvni az Bul kathos sacred charge nekde v Hell :lol:

@dawe: Tak na co cekas prde, kokej kopnot do vrtule a jede se ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 15.05.2017, 14:44 hod.

Tak A1 uspesne dokoncen...Drop celkem potesil, pac to byly rare, nektere z nich i pouzitelne

Hlavni upgrade probehl v tomto okamziku, diky cemuz jsem provedl i imbue a Brunhilde ma konecne zbran

Cele jsem to jel na p3, full clear kvuli dropum a trochu expum, bylo to celkem na pohodu, ikdyz jsem to po vetsinu actu mlatil pestmi jak Rocky Balboa...Ale uz ted je verna jmenu sveho buildu, tedy Tankazonka, tankovala pro mercyni cely act..Lvl temer 19

Gear:

Sword of destiny
Hlava - hezke jmeno btw :D
Telo - krutak, tuplovanej :lol:
Ruce
Haksny
Pasek

Amulet ani ring rare nepadly, takze nic...Inventar, hmm, par scheise res/life charmu, pak jeden s 15 poison dmg, ktery na zacatku pomohl, a jeden s LI dmg

Merc:

Klandr - ten dala Andy
Telo - toto byl armor Brunhilde po cely 1. act, vymenila ho az za ten, co dala Andy

Hura do A2

Edit: Radamant dead...A malem bych zapomnel, jeden suprozni pic, ta ama je proste cool s velkym mecem :lol:

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Slw » 15.05.2017, 19:42 hod.

gratz. teď tam čtu v pravidlech na diabloII.net , že to musí být obouručák - takže cajk, žádný cleglaws nebude :green:
edit: ale vypadá to zajímavě, takovej fanouš se zealem taky nevypadá špatně když se napřahuje s colossus swordem 8-)
edit2: ale u toho dudu bych polemizoval, že musí být v natural formě, bo na samotném BN se píše:
"While in Werewolf or Werebear form you will still use the damage from weapons or ranged weapons. It's really just a graphical change. You will still be swinging your sword or shooting your bow but it will appear as if you're hitting them in Werewolf or Werebear form. "
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 15.05.2017, 21:24 hod.

Hmmm, u Werewolfa/Beara nevim, moc je nepouzivam...Jo, MUSI to byt obourucak, upravil jsem puvodni post, stejne jsem nemel v planu pouzivat nic jednorucniho

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 17.05.2017, 12:13 hod.

Act 2 dokoncen na lvl 26.4

Cely act se nesl ve znameni tun brouku bleskometniku a vsude, kde to bylo mozne, byli ti zatraceni Unreavealeri (vyvolavaci kostaku)...Ale na p3 se to dalo celkem snadno, na p8 bych si asi vyrval zbytky vlasu :lol: Dlouho to vypadalo, ze nedojde k zadnemu upgrade-u gearu, az Duriel sam se predal, no posudte sami...Zbran ted pouziva merc, Breast plate taky, Studded leather je zatim nejlepsi brnco a pouziva ho Brunhilde

Projel jsem to cele full clearem, duvod je krome dropu hlavne ten, ze potrebuju lvl 30 a tim padem Valku pred soubojem s Diablem...

Merc byl drzak a celkem i killer, tato zbran, ktera dropla nekde na zacatku actu se stala nakonec nedocenitelnou, ta Ampa z ni litala krasne, takze prestoze uz neni hlavni mercovou zbrani, zatim si ji schovam...Jinak merc umrel pouze dvakrat, jednou ho sejmul Duriel, samozrejme, a v tom predchozim pripade se mu stal osudny vstup do falesne hrobky c. 6...Cekali tam na me v jedne mistnosti dva Unreavealeri se svymi armadami, Bosspack Blunderbose (narachanych Stunovacu) + Bosspack tech jedovatych zombie, to uz pres velky prisun flasek neustal, ani s pomoci Decoy a Brunhilde, ktera se snazila take tankovat

Dropy, hmm, sem tam neco padlo, bohuzel nic z toho nesmim pouzivat

Skewer, Hsarus belt + Coif of glory a hlavne Crushflange, ten diky vlastnosti Crushing blow mrzi nejvic...Jo, a jeste Civerbs stit

Jinak situace vypadala prevazne tak, ze padaly same modre veci, co pouzivat nesmim, a vyjimecne toto, coz ovsem bylo taky k prdu...Padl alespon rare amulet, ale je to desna plecka, to muzete skouknout v sekci Gear...Na to, ze diky full clearu jsem otevrel fakt hafo zlatych truhel, je to bida...

Ted k te vybave:

Sword of destiny - ano, stejna plecka z Imbue v A1
Hlava - taky stejny kousek
Telo - thx MR. Duriel ;)
Ruce - male zlepseni
Haksny - vetsi zlepseni
Pasek - take puvodni z A1
Amulet - No comment :roll:

Merc:

Zbran
Telo

To je vse pratele, hura do A3

Edit: Samozrejme jsem zase zapomnel, takhle vypadaji skilly, takhle staty

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od Slw » 17.05.2017, 12:42 hod.

Gz. myslím si, že takový uniq espadon (Vomir) nebo tusk (Vile Husk) by asi byla výhra, ne?
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 17.05.2017, 13:43 hod.

Jo, presne, to jsou me dve vysnene volby...Ale takovej peknej rare by taky nebyl spatnej ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 18.05.2017, 20:50 hod.

Act 3 taky kompletni...Nevim sice, proc si Meph mysli, ze hraju ranged charakter, ale budiz, zadna zmena k lepsimu, co se tyce gearu...

Tedy zadna, dve preci jen byly, prvni byla odmena od Ormuse, a to tento rare ring. co rict, lepsi nez prazdnej slot :lol: , a pak pracne vytvorene rukavice..Ty uz jsou lepsi, ikdyz pri dostatku ingredienci to samozrejme budu zkouset dal...Ted v Normalu ten prvni pokus byl mozny jen diky temto kraskam, ktere byly doted dve, jedna hned za Lut Gholeinem a druha v tomto podzemi...

Co se tyce souboju, tak dobre nakladali dedci s Meteorama, a uplne nejhur bylo po vstupu do Ruined templu...Nejen, ze tam byl tento Bosspack, ktery vidite na screenu, a jedovati pavouci, kteri utvorili samozrejme Stair trap (past na schodech), ale na screenu chybi cely pack Battlemaid sariny, ten se pridal k bitve jen, co jsem se hnul od schodu, takhle blizko za pruchodem jsem je snad nikdy nemel, nezbylo mi, nez zbabele utect do koridoru nalevo, natahnout je za sebou, v posledni mistnosti dat TP a vratit se pres waypoint a vchod do Ruined templu...Screen je prave z toho navratu, pak nasledovalo samozrejme pobiti Bosspacku dedku, pote navrat k Sarine a docisteni (zde pomohly dvere)...Meph taky nesel zrovn lehce, ikdyz byl pouze na p3, jako koneckoncu vse doted...Opet full clear, takze jsem na lvl 29.5, uz citim Valku ve vzduchu :D

Gear:

Jak jsem rekl, temer zadna zmena az na ty dve vyjimky, jsem zvedavej, jak to budu kuchat v A4, kde maji monstra mnohem vic hpcek s temi pleckami z A1, hlavne ta zbran je hruza


Sword of destiny - hruza
Hlava - des
Telo - bes
Ruce - nadeje
Haksny - zazrak :lol:
Pasek - uberhumus
Amulet - :ble:
Ring 1 - Ormus scheise


Merc:

Zbran
Telo

Dropy, hmm, jsem linej postovat, ale Sanders haksny a ruce (jak to by bodlo, kdybys to slo pouzivat ;) ), Isenherats stit a druhy Crushflange, asi provokace :lol:

A4 bude asi maso, Big D obvzlast, tak jsem na to zvedavej...Snad bude nejaky ten zbranovy upgrade...Mno, hlavne bude Valka, tak snad cajk :lol:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od dawemorraless » 20.05.2017, 06:49 hod.

tak sem se zdovolenkoval a asi na to vletím ...vypadá to na assu pokud může vůbec nosit obouručák :green: jel bych to co s těma ocasama DD+ Welvet tzn cold assa....jako druhá varianta poison vlček :green: uvidíme ještě si to řádně pročtu :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC untwincked single pass septavirat (1.13)

Příspěvek od RIP » 21.05.2017, 17:03 hod.

@dawe: Asska muze byt velmi silna, GL ;)


Act 4 kompletni

Jak jsem avizoval, velmi brzo doslo k aktivaci Valkyrie, takze se hra opet velmi ulehcila, coz bylo nutne, pac vybava Brunhilde stoji za starou belu...Celkove to byl act na pohodu, s jednou jedinou a zavaznou vyjimkou, a to souboj s Diablem, samozrejme...Malem me ctyrikrat ci petkrat sejmul, celou dobu jsem doted nepotreboval jedinou fialovou flasku, mno tady jsem musel pouzit aspon deset fullek...Duvod je jasny, a to jsou predevsim rezisty, obzvlast na ohnicek jsou naprosto libove :ble: Mno, ten lightning taky neni zadna hitparada...Drop jak vidno naprosto k prdu, verrte nebo ne, ale od zacatku hry mi nepadl jeden JEDINY POSRANY raritni obourucni mec :OXO Ta slupka, co nosim vznikla diky imbue v 1. actu a je jasne, ze uz to nedava

Co se tyce dropu a gearu, jedinou zmenou byl nalez tohoto pasku, jinak velky kulovy a s prehazovackou...

Ikdyz. nebyt limitovany vyberem gearu, urcite by me potesily tyhle rukavice, a obzvlast jejich roll...Unikaty ale nosit nesmim, takze bohuzel...Pak padl jeste tento nozik, ktery by se na Diabla urcite siknul, ale taky smula...Z run potesila aspon SOL, ikdyz s vyrobou jakehokoliv RW bych pockal radeji az do konce NM, preci jen lze pouzit jen jednou a nechci si ji vyplacat

Tot vse, jak jsem psal, gear stejny jako po A3, jen ten jiny pasek...

Hura do A5 (snad uz konecne padne neco zajimaveho, a hlavne neco s MF, zatim porad 0%

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“