Ultimate HC grál

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Ultimate HC grál

Příspěvek od Javurek » 03.11.2016, 10:23 hod.

Jako první přísahám že žádné další téma na grál nezaložím, tohle je můj poslední projekt v Diablu 2. No spíš takové celoživotní dílo, kde nemám žádný časový interval do kdy to chci splnit. Prostě dokud budu žít :) . Na SC mě to prostě nebavilo, tak se vracím nadobro k HC.

Co je cíl? Na Hardcore odehrát spoustu postav, buildy budu postupně doplňovat. Najít všechny setové a unikátní věci. Unikátní i v ethereal verzích. Najít všechny runy a složit všechna runová slova. Verze hry 1.13 + Plugy. Všechny předchozí postavy jsem smazal včetně obsahu plugy bedny, protože pak nemám přehled co jsem našel kdy dřív a aby nebylo nutkání obléci nečo co jsem aktuálně nenalezl s grálem. Hrát budu postavy takovým styl že založím jednu, dojde kam to bude možné a když nastane situace že si nebudu jist že by další průchod nemusela přežít, založím další a vrátím se k té předchozí později.

Galerie nálezů bude na rajčeti, všechny ostatní alba jsem smazal budu mít na grál zvlášť více alb. na unikáty(N, NM, HELLL), sety, runy,runová slova, prostě aby to bylo hezky přehledné.

Hlavní profil galerie: http://javurek.rajce.idnes.cz
Postavy: http://javurek.rajce.idnes.cz/Postavy/
Sety: http://javurek.rajce.idnes.cz/Sety/
Unikáty(N): http://javurek.rajce.idnes.cz/Unikaty_Normal/
Unikáty(NM): http://javurek.rajce.idnes.cz/Unikaty_Nightmare/
Runy: http://javurek.rajce.idnes.cz/Runy/
Klenoty a Charmy: http://javurek.rajce.idnes.cz/Klenoty_a_Charmy/
Ostratní: http://javurek.rajce.idnes.cz/Ostatni/



Nálezy budou v tomto příspěvku níže. V druhém příspěvku hodlám psát všechny statistiky jako jaké postavy mám, nejlepší nálezy, počty nájezdů a tak podobně.

NÁLEZY
Oranžová barva: nalezené unikáty
Červená barva: nalezená ethereal verze unikátu
Zelená barba: nalezené sety
Červená barva: nalezené runy

3 nejlepší nálezy: Ko, Ist, Fal
Poslední update: 7.11.2016

Unique Items:
Axes:
The Gnasher - Deathspade - Bladebone - Skull Splitter - Rakescar - Axe of Fechmar - Goreshovel - The Chieftain - Brainhew - Humongous
Coldkill - Butcher's Pupil - Islestrike - Pompeii's Wrath - Guardian Naga - Warlord's Trust - Spellsteel - Stormrider - Boneslayer Blade - The Minotaur
Razor's Edge - Rune Master - Cranebeak - Death Cleaver - Ethereal Edge - Hellslayer - Messerschmidt's Reaver - Executioner's Justice

Swords:
Rixot's Keen - Blood Crescent - Skewer of Krintiz - Gleamscythe - Griswold's Edge - Hellplague - Culwen's Point - Shadowfang - Soulflay - Kinemil's Awl - Blacktongue - Ripsaw - The Patriarch
Bloodletter - Coldsteel Eye - Hexfire - Blade Of Ali Baba - Ginther's Rift - Headstriker - Plague Bearer - The Atlantean - Crainte Vomir - Bing Sz Wang - The Vile Husk - Cloudcrack - Todesfaelle Flamme - Swordguard
Djinn Slayer - Bloodmoon - Lightsabre - Azurewrath - Frostwind - Flamebellow - Doombringer - The Grandfather

Maces:
Felloak - Stoutnail - Crushflange - Bloodrise - The General's Tan Do Li Ga - Ironstone - Bonesnap - Steeldriver
Dark Clan Crusher - Fleshrender - Sureshrill Frost - Moonfall - Baezil's Vortex - Earthshaker - Bloodtree Stump - The Gavel Of Pain
Nord's Tenderizer - Demon Limb - Baranar's Star - Horizon's Tornado - Stormlash - Stone Crusher - Schaefer's Hammer - Windhammer - Earth Shifter - The Cranium Basher

Bows:
Pluckeye - Witherstring - Raven Claw - Rogue's Bow - Stormstrike - Wizendraw - Hellclap - Blastbark
Skystrike - Riphook - Kuko Shakaku - Endlesshail - Witchwild String - Cliffkiller - Magewrath - Goldstrike Arch
Eaglehorn - Widowmaker - Windforce

Crossbows:
Leadcrow - Ichorsting - Hellcast - Doomslinger
Langer Briser - Pus Spitter - Buriza-Do Kyanon - Demon Machine
Hellrack - Gut Siphon

Polearms:
Dimoak's Hew - Steelgoad - Soul Harvest - The Battlebranch - Woestave - The Grim Reaper
The Meat Scraper - Blackleach Blade - Athena's Wrath - Pierre Tombale Couant - Husoldal Evo - Grim's Burning Dead
Bonehew - The Reaper's Toll - Tomb Reaver - Stormspire

Spears:
The Dragon Chang - Razortine - Bloodthief - Lance of Yaggai - The Tannr Gorerod
The Impaler - Kelpie Snare - Soulfeast Tine - Hone Sundan - Spire of Honor
Arioc's Needle - Viperfork - Steel Pillar

Daggers:
Gull - The Diggler - The Jade Tan Do - Spectral Shard
Spineripper - Heart Carver - Blackbog's Sharp - Stormspike
Wizardspike - Fleshripper - Ghostflame

Scepters:
Knell Striker - Rusthandle - Stormeye
Zakarum's Hand - The Fetid Sprinkler - Hand of Blessed Light
Heaven's Light - The Redeemer - Astreon's Iron Ward

Staves:
Bane Ash - Serpent Lord - Spire of Lazarus - The Salamander - The Iron Jang Bong
Razorswitch - Ribcracker - Chromatic Ire - Warpspear - Skull Collector
Ondal's Wisdom - Mang Song's Lesson

Wands:
Torch of Iro - Maelstrom - Gravenspine - Ume's Lament
Suicide Branch - Carin Shard - Arm of King Leoric - Blackhand Key
Boneshade - Death's Web

Throwing Weapons:
Deathbit - The Scalper
Warshrike - Gimmershred - Lacerator

Javelins:
Demon's Arch - Wraith Flight - Gargoyle's Bite

Armor:
Greyform - Blinkbat's Form - The Centurion - Twitchthroe - Darkglow - Hawkmail - Venom Ward - Sparking Mail - Iceblink - Heavenly Garb - Boneflesh - Rockfleece - Rattlecage - Goldskin - Silks of the Victor
The Spirit Shroud - Skin of the Vipermagi - Skin of the Flayed One - Iron Pelt - Crow Caw - Spirit Forge - Duriel's Shell - Shaftstop - Skullder's Ire - Que-Hegan's Wisdom - Toothrow - Guardian Angel - Atma's Wail - Black Hades - Corpsemourn
Ormus' Robes - The Gladiator's Bane - Arkaine's Valor - Leviathan - Steel Carapace - Templar's Might - Tyrael's Might

Shields:
Pelta Lunata - Umbral Disk - Stormguild - Steelclash - Swordback Hold - Bverrit Keep - Wall of the Eyeless - The Ward
Visceratuant - Moser's Blessed Circle - Stormchaser - Tiamat's Rebuke - Lance Guard - Gerke's Sanctuary - Lidless Wall - Radament's Sphere
Blackoak Shield - Stormshield - Spike Thorn - Medusa's Gaze - Head Hunter's Glory - Spirit Ward

Helms:
Biggin's Bonnet - Tarnhelm - Coif of Glory - Duskdeep - Howltusk - The Face of Horror - Undead Crown - Wormskull
Peasant Crown - Rockstopper - Stealskull - Darksight Helm - Valkyrie Wing - Blackhorn's Face - Crown of Thieves - Vampire Gaze
Harlequin Crest - Steel Shade - Veil of Steel - Nightwing's Veil - Andariel's Visage - Crown of Ages - Giant Skull

Belts:
Lenymo - Snakecord - Nightsmoke - Goldwrap - Bladebuckle
String of Ears - Razortail - Gloom's Trap - Snowclash - Thundergod's Vigor
Arachnid Mesh - Nosferatu's Coil - Verdungo's Hearty Cord

Boots:
Hotspur - Gorefoot - Treads of Cthon - Goblin Toe - Tearhaunch
Infernostride - Waterwalk - Silkweave - War Traveler - Gore Rider
Sandstorm Trek - Marrowwalk - Shadow Dancer

Gloves:
The Hand of Broc - Bloodfist - Chance Guards - Magefist - Frostburn
Venom Grip - Gravepalm - Ghoulhide - Lava Gout - Hellmouth
Dracul's Grasp - Soul Drainer - Steelrend

Class-specific:
Amazon: Stoneraven - Lycander's Flank - Titan's Revenge - Thunderstroke - Lycander's Aim - Blood Raven's Charge
Assassin: Shadow Killer - Bartuc's Cut-Throat - Jade Talon - Firelizard's Talons
Barbarian: Arreat's Face - Wolfhowl - Demonhorn's Edge - Halaberd's Reign
Sorceress: The Oculus - Eschuta's Temper - Death's Fathom
Druid: Jalal's Mane - Cerebus' Bite - Ravenlore - Spirit Keeper
Necromancer: Homunculus - Darkforce Spawn - Boneflame
Paladin: Alma Negra - Herald Of Zakarum - Dragonscale

Rings:
Nagelring - Manald Heal - Stone of Jordan - Dwarf Star - Raven Frost - Bul-Kathos' Wedding Band - Carrion Wind - Nature's Peace - Wisp Projector

Amulets:
Nokozan Relic - The Eye of Etlich - The Mahim-Oak Curio - Saracen's Chance - The Cat's Eye - Crescent Moon - Atma's Scarab - The Rising Sun - Highlord's Wrath - Mara's Kaleidoscope - Seraph's Hymn - Metalgrid

Circlets:
Kira's Guardian - Griffon's Eye

Jewels:
Rainbow Facet (Bl) - Rainbow Facet (FN) - Rainbow Facet (N) - Rainbow Facet (V) - Rainbow Facet (M) - Rainbow Facet (B) - Rainbow Facet (CL) - Rainbow Facet (PN)

Charms:
Gheed's Fortune - Annihilus - Hellfire Torch

Set items:
Normal:
Angelic Mantle - Angelic Sickle - Angelic Halo - Angelic Wings
Arcanna's Head - Arcanna's Flesh - Arcanna's Deathwand - Arcanna's Sign
Arctic Furs - Arctic Binding - Arctic Mitts - Arctic Horn
Berserker's Headgear - Berserker's Hauberk - Berserker's Hatchet
Cathan's Visage - Cathan's Mesh - Cathan's Rule - Cathan's Sigil - Cathan's Seal
Civerb's Cudgel - Civerb's Icon - Civerb's Ward
Cleglaw's Tooth - Cleglaw's Pincers - Cleglaw's Claw
Death's Touch - Death's Hand - Death's Guard
Hsarus' Iron Fist - Hsarus' Iron Stay - Hsarus' Iron Heel
Infernal Cranium - Infernal Sign - Infernal Torch
Iratha's Coil - Iratha's Collar - Iratha's Cord - Iratha's Cuff
Isenhart's Lightbrand - Isenhart's Horns - Isenhart's Case - Isenhart's Parry
Milabrega's Diadem - Milabrega's Robe - Milabrega's Orb - Milabrega's Rod
Sigon's Visor - Sigon's Shelter - Sigon's Sabot - Sigon's Guard - Sigon's Wrap - Sigon's Gage
Tancred's Skull - Tancred's Spine - Tancred's Hobnails - Tancred's Crowbill - Tancred's Weird
Vidala's Barb - Vidala's Ambush - Vidala's Fetlock - Vidala's Snare

Exceptional:
Aldur's Stony Gaze - Aldur's Advance - Aldur's Deception - Aldur's Rhythm
Bul-Kathos' Sacred Charge - Bul-Kathos' Tribal Guardian
Cow King's Horns - Cow King's Hide - Cow King's Hooves
Griswold's Heart - Griswold's Valor - Griswold's Redemption - Griswold's Honor
Haemosu's Adamant - Dangoon's Teaching - Taebaek's Glory - Ondal's Almighty
Hwanin's Splendor - Hwanin's Justice - Hwanin's Refuge - Hwanin's Blessing
Immortal King's Will - Immortal King's Stone Crusher - Immortal King's Soul Cage - Immortal King's Detail - Immortal King's Forge - Immortal King's Pillar
M'avina's True Sight - M'avina's Caster - M'avina's Embrace - M'avina's Icy Clutch - M'avina's Tenet
Naj's Circlet - Naj's Light Plate - Naj's Puzzler
Natalya's Totem - Natalya's Mark - Natalya's Shadow - Natalya's Soul
Guillaume's Face - Whitstan's Guard - Magnus' Skin - Wilhelm's Pride
Sazabi's Mental Sheath - Sazabi's Cobalt Redeemer - Sazabi's Ghost Liberator
Tal Rasha's Lidless Eye - Tal Rasha's Horadric Crest - Tal Rasha's Guardianship - Tal Rasha's Fine-Spun Cloth - Tal Rasha's Adjudication
Sander's Paragon - Sander's Superstition - Sander's Taboo - Sander's Riprap
Telling of Beads - Laying of Hands - Dark Adherent - Rite of Passage - Credendum
Trang-Oul's Guise - Trang-Oul's Scales - Trang-Oul's Wing - Trang-Oul's Girth - Trang-Oul's Claws

Runes:
El - Eld - Tir - Nef - Eth - Ith - Tal - Ral - Ort - Thul - Amn - Sol - Shael - Dol - Hel - Io - Lum - Ko - Fal - Lem - Pul - Um - Mal - Ist - Gul - Vex - Ohm - Lo - Sur - Ber - Jah - Cham - Zod

Složená runová slova:
Ancients Pledge (Large Shield)
Insight (Partizan)
Spirit (Broad Sword)
Naposledy upravil(a) Javurek dne 13.11.2016, 08:52 hod., celkem upraveno 5 x.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Javurek » 03.11.2016, 10:24 hod.

Rezervace na postavy a statistiky.

POSTAVY

Sorceress Chloe
Build: ES/Frozen Orb
LVL: 69
HP: 392 / MANA: 1288
MF: 101%
Block: 9%
Resisty(NM):
Fire: 26%
Cold: -19%
Lightning: 34%
Poison: -19%

Barbarian Xion
Build: Momentálně double swing, později respecnu asi na zerka
LVL: 16
HP: 200 / MANA: 25
MF: 40%
Block: 0%
Resisty(N):
Fire: 20%
Cold: 75%
Lightning: 13%
Poison: 0%

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.11.2016, 12:36 hod.

Ty jseš prostě borec :D

K těm unikátům mám ale dotaz. To chceš najít všechny možné unikáty v klasik i eth verzi? Jestli totiž jo, tak to abys zároveň založil minimálně na 3 děcka (aby měl kdo pokračovat :D), protože všichni víme, jaká je "sranda" dropnout třeba DW, MSL, AIW, DF a podobné lahůdky aspoň normálně, natož aby byly eth :shock: :D

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Javurek » 03.11.2016, 15:56 hod.

Přesně tak i Eth verze :) samozřejmě úspech bude i klasickej grál, pak jen pokračuju v těch eth a runovejch slovech.

Co myslíte je horší složit všechna RW nebo najít ty Eth verze? Sice je potřeba 16 Jah, ale na to že jsem co pamatuju za x let farmení určitě nenašel eth verze dost elite věcí to asi jen tak sranda nebude :D

Jinak Sorcka dokončila Act I Normal. Celkem 4 grailery :lol: jsou vyznačeny v seznamu.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od RIP » 03.11.2016, 17:23 hod.

Preju hodne stesti ;) Palec nahoru za to, ze jedes HC, to je podle me volba, ktera v Tvem pripade dava smysl (preci jen veterani by meli jet ciste HC, ne?!)

Co se tyce meho nazoru, pak eth verze budou daleko narocnejsi nez ty runy...Jasne, JAH nepada casto, ale da se dokjubit :D pres SUR atd, je to taky supr Megalomansky projekt, ale stale snadnejsi nez naji ty eth verze ;)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Javurek » 04.11.2016, 15:25 hod.

A to si představ že mi pak bude chybět třeba už jen Eth Templars Might :D nebo Eth Griffon.

Act 2 dokončen, před durielem jsem se trošku bál jako vždy a tak jsem si řekl že si nafarmím na andy nějakej uniq shield aby byl block. Zrovna jsem měl tak debilní mapu že jsem do 3 patra šel asi 5 kilometrů, ale Andy byla hodná a hned první run dala Umbral disc. Nakoenc jsem block vytáhl až na 68% a neohrožen Duriela zabil. Dal Isenhart meč a k tomu mi padla i isenhart helma v tombech. Navíc drop i druhej Arctic binding. Budu si dělat statistiky u kolikrát jakej item padl.

Doplněny fotky do galerií, staty do druhého příspěvku, a zvýrazněny nalezené věci.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.11.2016, 16:05 hod.

Taky jsem si kdysi říkal, že si budu zapisovat kolikrát mi každej item padne. Ale jakmile jsem začal něco víc opakovaně runovat, tak jsem od toho rychle upustil, protože to moc zdržuje. Si třeba vem, že budeš běhat Hell Mefa. Run ti zabere cca 30s a další půl minutu si budeš zapisovat, že ti po 163. padl setovej Breast Plate a nějaký další 2 kraviny. To už jseš -1 run a takhle si to vem třeba po 500 runech.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od RIP » 04.11.2016, 16:50 hod.

Ma pravdu, predseda ;)

Psat kazdou chujovinu, co Ti padla je vopruz, u me je to tak, ze uz tak 70% veci ani nesbiram, natoz pocitam :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od dawemorraless » 04.11.2016, 18:35 hod.

Já si to počítám pak zapíšu po 10 runech když už to mám v tom svým koutku...taky nesbírám vše....btw GL a málo ripů :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Fraxinus » 04.11.2016, 20:15 hod.

Zato já mám rád přehled a rád si to zapíšu.
A kdo nemá rád papír a tužku, pořád existuje ten seznam dropů z turnajů, ten se dá klíďo použít i na ty naše grály.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Javurek » 05.11.2016, 01:26 hod.

Act 3 dokončen na levelu 29. Pár set itemů padlo a co je hlavní, padl Nagelring 28% mf :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.11.2016, 01:40 hod.

Fraxinus: No jo, ale ty si jednou projdeš hru a tím to pro tebe končí. Ale když bys chtěl udělat třeba 1000 Mef runů a při tom si zapisoval každej item, co ti padl, tak za tu dobu by jsi už měl pomalu 2000 runů.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Fraxinus » 05.11.2016, 06:32 hod.

Tak v tom případě je řešením vytisknout seznam předmětů na papír a čárkovat. To zvládneš během loadingu na další run.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Javurek » 05.11.2016, 13:51 hod.

Chloe dokončila Normal na levelu 42 a hurá na Nightmare. Padlo zase pár set věcí, unikátní Chain Mail, Bloodfisty a v jedné ledové jeskyni další Nagelring :). Také pár run takže už můžu poskládat spirit. Jenže na to zatím není zbraň. To je to hlavní co s mou ES kouzelnicí momentálně budu skládat, spirit a insight, ten je pro ní zásadní. Chtěl jsem farmit baala párktát ale ta cesta je dlouhá a on není zrovna ES friendly, takže budu runovat Andy NM. Mohla by mi dát soj a frostburny :D

Doplněny statistiky a obrázky do galerie. Také přibyla nová galerie "Ostatní" a "Runová slova" kde jsou nyní 2 zakládající obrázky :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Javurek » 05.11.2016, 15:16 hod.

Tak to je zákon schválnosti :)

Padl mi v Act 1 NM broad sword a přes recept jsem vložil sockety a uspěšně získal 4 díry a hned jsem udělal spirit 34%. Kdybych počkal minutu, padl mi 4 socket crystal sword... Takže zbytečně jsem použil jednu Amn, Ral a Perfect Amethyst.

Insight už mám taky, sice není ethereal ale padla mi hned v cryptě 4 socket Partizan( další stejná padla ve stony field :) ). Takže už lítam se spirit+insight combem :D Zatím se daří fakt skěle. Jen je sorcka trochu křehká když by šel do háje ES. Asi jen 250 HP.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Javurek » 06.11.2016, 12:43 hod.

Chloe je Conqueror a musím říct že to byla neskutečná jízda přes Nightmare. Bossové sice nedali nic moc ale v pitu mi padly Frostburny a dále přes celé Nightmare spoustu unikátů a setů. Z run padla hlavně Fal, Ko a Hel. Nighmtae jsem dokončil na levelu 69 a vše šlo celkem v pohodě, jen v jednom okamžiku jsem se dostal asi na 30% HP což mě v tu chvíli docela vyděsilo, protože jsem se jinak nikdy nedostal pod asi 70% HP. Mohl zato Lightning, Cold Dac Farren(myslím že se tak jmenuje). Asi jsem stál moc u něj a schytal ty blesky.

Nyní je cíl dostat se k Andariel, trošku nevím zda to proportovat a riskovat, nebo vše pomalinku cestou zabíjet. Vždy se bojím průchodu ze Stony Field do Dark Wood, protože tam nejde moc manévrovat, nevím kde s teleportem skončím a jsou tam cold imune.

Do galerie jsem přidal přes 40 nových fotek a také založená nová sekce Unikáty Nighmate. Vtipné je, že jsem přešel na HELL a šel doplňovat do galerie fotky a když jsem se následně zase dostal do hry, přišl zrovna Diablo clone :) Na toho však zatím nemám ani omylem a smrt riskovat nehodlám.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od RIP » 07.11.2016, 19:12 hod.

Ty voe Javore, dyt si z toho hledani uz uplne zmodral, zase to tak neprehanej :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.11.2016, 19:47 hod.

RIP: :green:

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Ultimate HC grál

Příspěvek od Javurek » 07.11.2016, 19:56 hod.

:D

Zmodral jsem z d3 hatingu :)

Btw, založil jsem další postavu, barbariana Xiona, zatím jsem u konce aktu 3 normal.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“