1.07

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
1.07

Příspěvek od dawemorraless » 05.03.2017, 20:51 hod.

Patch 1.07
trošku sme se na Skypu nahypovali tak nezbylo nic jiného než to vyzkoušet. Rozjel sem HC druida (sám si nejsem jist jestli to byla dobrá volba)na rubies + méda béda. Sám sem zvědav kam až se dostanu je to úplně jiná hra než v 1.13. Budu sem psát progres + nějaké postřehy,třeba to někoho nakopne a vyzkouší ze zvědavosti,protože za sebe musím říct ano je to challenge i na normal :green: Pokusd si budete chtít odpočnout od těch všech spiritů,insightů, infiniti šílenství vřele doporučuju :wave:
Nejsem zrovna spisovatel jako Frax tak to bude takové spíše heslovité :green:
Velké díky RIPovi :wave: za to že mi poslal char abych to mohl rozjet hned z ostra.

Uvidím kolik pokusů dám určitě to nebudu hrotit a sem tam si odskočím do D3 a ještě mám nějakou práci u SC grálu :)
1 sebevrah Dudu

První věc která mě padla do oka v 1.07 se nedají koupit mana flašky. Superunikáti vypadají krapet jinak třeba bishibos má takovou růžovofialovou barvu kdežto v 1.13 je oranžový. Další rozdíly jsou: nejsou synergie, runy se nedají cubit,countes nedropuje runy, celkově je hodně málo legendárek brnění jsou jen 2 a to normal unique, někde sem četl že legendárky jsou jen do TC 66, jiná runová slova (seznam je zde),runy mají barvu bílou, ranged mobové střílejí o trochu rychleji a blizzard od Cantoru v Kurastu má FCR snad 500% :green: Sou tu i jiné crafty seznam zde,nefunguje players x.

Něco málo o Dudu 1 akt byl celkem v klidu lightning enchanted sem nechal poison creepovi a vlčákům. Hodně mi na začátku pomohl strangling gas poiton. Na Blood raven sem šel tudíž až lvl 6. Celkem mě překvapila rouge která to solila jak vzteklá ,dokonce sem uvažoval chvíli že si ji nechám :green: S Andy sem měl celkem strach ale šla k zemi relativně rychle. A2 byl taky v klidu prošel sem vše jelikož není players x tak aby byl nějaký lvl. Jediný vážný moment byl když sem v hrobce narazil na KAA. Moje rezy byli 0 0 0 0. tak sem jednou kousl dostal 220 za 70% HP sklopil ocas a stáhnul se nechajíc vlkům s mercem špinavou práci. Díky hrobkám sem se nalevlil nasbíral nějaký resy a šel na Duriho. Ten se věnoval hlavně vlkům tak sme ho s mercem sundali hodně rychle. Na A3 byl plán prosvištět jungli očíhnout superchesty LK UK a trochu se plevlit na radní + nasbírat nějakej ten gear. Nakonec sem nejvíc času strávil v UK kde sem měl 5 superchest a občas padalo hodně rare z truhel + sem chodil Sarinu kvůli exp. Na radní sem vyrazil na lvlu 26 a problém nebyl rabies odvedli dobrou práci a Mef byl dole raz dva.Hodil jen sigon ruce což se dá asi považovat za hodně slušný loot. A4 Hell byl opravdu hell.Tady začli problémy po cestě na izuala vlčáci to přestali dávat a občas se toho seběhlo na mě dost ,tak sem obětoval pár bodů aby něco vydrželi a tady je aspon bonus z vlků do médových HP. Po cestě sem našel krásnou helmu.Life regen tím pádem díky kytce byl zajišten tak sem se rozhodl vyměnit merce z healovacího na defens. Tož sem si ho kupil,ale blbec sem přehlídl že mercové oproti 1.13 sou na lvlu aktu nikoli mě tudíž nejlepší co sem tam pak našel byl lvl 13. Musel sem proto běhat znovu A2 a nechat ho všechno zabíjet aby se dolevlil aspon na lvl 20 kdy už mu to pak v pekle expilo a nepadl na jednu ránu. Největší teror byla cesta k big D. Obvilion knighti a jejich cursy zabíjeli vlčaký one shotem a pokud se merc neodpálil iron maiden tak moc taky nevydržel. Nakonec sem se probil až k Diablovi ale musel sem ho vzdát ,protože došla mana a peníze. Master plán byl nafarmit flašky, sehnat life tap hůlku , lvl 30 a méda. Nakonec nepomhlo ani jedno merc občas Diabla sem tam bodnul ale ten ho uzemnil raz dva. Méda dostával perma IK. Naštestí sem body od toho kdy sem to zkoušel napoled narval do dex tak sem Diabla začal otravovat jedem,před tím to za boha nešlo. Médu sem mu házel za záda tak všechen teror směřoval většinou k němu já mohl v klidu kousat. Merc to tak nějak pochopil taky tak nakonec Diablo padl. Hell byl opravdu těžkej při první potyčce s Diablem sem málem 3x zařval,naštěstí sem vždy stihl utéct.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.07

Příspěvek od Fraxinus » 06.03.2017, 09:15 hod.

Pěkné, pěkné. :) Hodně štěstí v dalším postupu.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: 1.07

Příspěvek od dawemorraless » 06.03.2017, 21:38 hod.

Tak vzhledem k tomu že mě to krapet chytlo tak sem dnes trochu popojel. Při osvobozování barbarů sem si říkal že mi tam něco chybí , pak sem si vzpoměl na SU turnaj a že by tam někde měl být Sharptooth a nebyl. Sharptooth se nachazí tam kde bývá Thresh. Jako minioni se mu spawnují stejné potvory jak je on sám. To stejné má i Witchdoctor Endugu a HLAVNĚ Lord de seis a 5 obvilion knightů s fanatismem je celkem deadly combo :!: Po cestě zachránit Anyu mi padla první legendárka a to nagerling. Podle Arrerat Summit byl ale nagel měl ale padat až od patche 1.09. Nejspíše to mají špatně nebo nevím,zkoušel sem hledat list unikátů pro 1.07 a našel sem prd. Pak sem se krapet levlil stylem Eldritch Bonesav Drifting cavern a Icy cellar expy přibývali krásně a padla Shae runa (později přejmenovaná na shael) Dědky na kopci sem zabil celkem hodně rychle a to sem z nich měl vítr. Ve wsk mě v 2 patře překvapilo jaký šlupky dávaji bombermani. Baalovi minioni dropují item a 4 lahvičky. Nejvetší problém byl s Listerem a tou jeho bandou přišlo mi že mají o dost větší attack speed jinak ostatní vlny byli relativně v klidu. Baal samotný byl díky rabies bez HP velice rychle problém byl se ale k němu dostat. Hoarfrost házel jeden za druhým a jeho animace je teda taky o dost rychlejší prostě fcr 200 z místa. Dopadlo to ale dobře. Kravín sem vyčistil runu sem tam nepotkal. Zítra začnu ochutnávat NM půjdu pomalu a prolezu vše at jsou expy. Počítám že se někde otočím i víckrát dle povídání na skype je NM celkem nářez.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: 1.07

Příspěvek od RIP » 06.03.2017, 21:46 hod.

Dobre Ty!

1.07 je opravdu fajne, take ji zkousim a take muzu jen doporucit, pokud mate dost OP veci a buildu, tohle je presne pro Vas...

Jinak preju kamo dobrej a hlavne uspesnej let a hryz :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.07

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.03.2017, 22:06 hod.

Hodně štěstí v postupu a hlavně v craftech ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: 1.07

Příspěvek od dawemorraless » 08.03.2017, 23:27 hod.

Další update ...vyrazil sem vstříct noční můře. Jen pár malých poznatků z bossů z elitek padají opět jen 2 lahvičky ale 2 itemy oproti normalu kde padal jen 1. Quil rati (dikobrazové) nestřílí jeden projektil (1.13) ale 3. Tak nějaký bosspack extra fast+ might není zrovna prcina.Překvapilo mě že to ale vůbec ale vůbec neexpí vleče se to jak šichta v práci. V tristramu sem schytal 2pack + Griswolda méda není ale žádný ořezávázko tak to všecko umlátil. Já vždy přiběhl kousl a šel hryznout něco jinýho.Další horkou chvilku sem zažil v jail lvl1 kdy na mě nalítli extra strong ghosti a dávali šlehy teda jako blázen.třešnička na dortu byla v catacombách lvl 4 otevřu vrata do předsíně k andy a zde taky 2 pack zombíci + flusači. Dopadlo to opět dobře. Za celý 1 akt jen el runa :OXO . A2 ...opět to neexpilo tak sem ho vyloženě proletěl nikde nic vážnýho se nestalo ale mercefal to nějak přestává ustávat. Gear mám kromě beltu (kterýmu sem prostě neodolal) furt z normalu stejně jako merc.A2 sem zvládl. Lvl mám jen 39 resy celkem dobré ale vzhledem k tomu že v A2 padla pouze ith, tak lán zní dostat se do LK a tam se pokud možno bufnout a nalevlit.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: 1.07

Příspěvek od dawemorraless » 09.03.2017, 09:49 hod.

Do LK sem zdárně dorazil.V jungli sem vynechal jen hladomornu tam se mi vůbec nechtělo. Čouda dostávám celkem řádnýho hlavně stromečci v UK v nějakým packu dokážou pěkně zatopit.Budu běhat ted asi hodně dlouho LK UK ,nevím jestli vše nejsem si jist jestli se to vyplatí na p1...uvidíme. Potřeba sou nějaký ortky ideální by byli fal ko ale to je trošku sci-fi. :D Musím sebe i merce vytunit jinak dál nejdu. Zatím mám z runování sol shae tal. Lvl 41 chtělo by to minimálně 50 >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: 1.07

Příspěvek od dawemorraless » 16.03.2017, 08:01 hod.

Tak sem opět trochu popojel. Mám lvl 49. Založil sem si ještě castera a to assu zatím v inner cloister lvl9. pravděpodobně se ještě vrátím do kurastu na runy, ale uvidím co v A5 bude padat.Chtěl bych se doplazit k Bonesawovi + drifting cavern. Radní byli celkem v pohodě zato Mef celkem kopal a nechtěl umřít. A4 šlo taky relativně dobře v kovárně padla hel. Poprvé sem potkal katedrálu. Problém byl klasicky se Seisem a Infectorem.U nich to bylo celkem šílený manévrování.Merc byl k prdu odpálil se pokaždé když mu přistála iron maiden na květák. Diabla sem utankoval v klídku celkem padla jen 1 fullka a pár healing poitonu. Nejvíc brutální byl Hephasto měl convu a byl LE. Hodil sem mu médu před hubu a musel sem si stoupnout za něj kousnout a popoběhnout páč méda šel na dvě šlehy dolu merce sem ani neoživoval.Vyměním merce za barba jelikož deserták je pěkný máslo :lol: Napadalo i pár unikátů...nejvíc sem byl natěšenej na heavy bracery zelený,ale bohužel tady ještě nemají poison skill dmg :-x
Malý update....s barbíkem to jde skvělě má jen bílej meč (ortku za záchranu sem si craftnul já bouchačku)a řádí jak černá ruka. Anya zachráněna ted se bude farmit...chtělo by to aspon 2 ortky. Uvidíme do LK UK se mrknu občas mohlo by se zadařit :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“