Guardian Echuanta (Magezon)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:
Guardian Echuanta (Magezon)

Příspěvek od BliiNky » 08.03.2017, 05:39 hod.

Čau kamarádi,

spokojeně vás se ženou zdravíme z Thajska :wave: Místní prostředí a klima příznivě ovlivňuje nejen naši práci, ale očividně i úspěchy v Diablu, jelikož se opět po nějaké době povedlo dohrát hru a získat titul Guardian.

Jméno postavy: Echuanta
Třída: Amazon
Build: Magezon (Freezing + Immolation Arrow, samozřejmě synergie v podobě Cold a Explosion Arrow a 1 klíčový bodík ve Valkyrii)
Merc: Act II Defiance
Styl hraní: 90 % Untwinked, bez ESC, Ancients reroll & opakované nájezdy povoleny

Zrodu téhle amazonky předcházel Mellemancer z velmi zajímavého turnaje na Incgamers, který bohužel díky mojí nepozornosti zařval v Cold Plains na Hell. Čest jeho památce >:'(

Echuantu jsem založil prakticky ihned nato se záměrem rozjet několik postav naráz podle aktuální chuti (namátkou např. Thrower, Poison Necro, WW Barb, Druid Hunter, Echnantka a další...) a procházet s nimi hru simultánně. Podobný model, jaký právě jede Fraxinus.

Magezonka mě nicméně chytla tak, že ještě první den jsem profičel Normal a chvíli se usadil u Pindla, kde jsem z P1 přehodil na P8 a doexpil se cca na level 40.

Odsud jsem pak pokračoval na další obtížnost, během 1-2 dnů se dostal do 5. aktu a opět se usadil u Pindleskina se záměrem expit do levelu 70. Do té doby si Echuanta vše dávala v klidu, jediná hrozba byli právě chargující undeadi. Ovšem díky RW Zephyr a luxusnímu craftu (+2 Bow & Crossbow Skills a 20% IAS) se je dařilo držet víceméně permanentně zmražené.

Při přechodu na Hell jsem tentokrát držel klidnější tempo a jel si v pohodě až na konec A1. Cestou jsem dropnul KO a napadlo mě narvat do 3 socket luku RW Melody. Neměl jsem ale Shael a ten 3 socket luk a tak jsem to nechal na později.

A2 proběhl bez problémů. Duriel se snažil dělat ramena, ale merc ho ustál v pohodě díky Life Tap wandce na switchi. Navíc mu solidně nakládal díky nálezu Demon Limb a Insightu, který jsem mu složil do Collosus Voulge (DMG někde kolem 2,5 k).

A3 byl opět rychlovka, stažený půlky jsem měl pouze v Great Marsch kde jsem se musel potýkat se Souly. Tzn. žádný běhání a střílení Freezing Arrows naslepo.

V A4 mi konečně došlo, že čekat na 3 socket elite armor pro merce nemá smysl a tak jsem mu nasolil Duress do Cuirassu (UM padla v NM Hellforge - na Hellu dala mimochodem MAL).

A5 se už trochu táhl, zejména Frozen River byla porod díky všudypřítomným sucubám, které mi sundavaly merce dřív, než k nim stihnul dojít. Navíc mi rychle docházely prachy i Ort runy a chipped gemy na recharge Life Tap wandky a Demon Limb. Nicméně jsme se nějak prokousali až ke Frozensteinovi, který se seknul na mostě a Immolation Arrow ho spolu s jeho gorilama rozcupoval na kusy.

Nihlatak byl v pohodě, našel jsem ho na první pokus a mrtvoly raději obíhal obloukem.

Co napsat k Ancientům? To známe asi všichni - porod. Včerejší večer jsem strávil trénováním taktiky a připomínáním si, čeho jsou schopní. Zkoušel jsem bojovat se všema různýma kombinacema vygenerovaných vlastností, Fana, Might, Cursed, prostě všechno. Merc se vždycky odporoučel k zemi Life tap neLife tap.

Nakonec jsem se rozhodl vrátit do A1, naplnit opasek fullkama a při boji je do merce sázet dokud nedojdou. A tiše se modlit, aby zabil aspoň jednoho z Ancíků (mimochodem jsem se stavil na jeden run u Andariel a ta dropla Skystrike. se*u na hledání 3 socket luku na Melody :D ).

Naboostovanej jak to šlo, s páskem plným fullek a s vyvolanou Valkýrou (nosil jsem RW Peace, proto ten 1 bod ve Valkýře) jsem kliknul na oltář a čekal. Kombinace celkem dobrá. Talic měl sice Holy Fire, ale aspoň nikdo nebyl Cursed. Navíc všichni najednou ignorovali merce a šli rovnou po Valkýře. Díky tomu merc nesundal jen jednoho, ale rovnou dva Ancíky a vzápětí dodělal i Talica, kterého se nám nějak zázračně podařilo oddělit od zbylých dvou.

Chudák Baal zařval asi o hoďku později poté, co jsem si dal klidnou snídani a doopravoval si Life Tap Wandku a Demon Limb.

Nejpůsobivější drop bylo Studded Leather Armor s ilvl 99 :D

P. S. Na krávy jsem se radši vykašlal, protože tady v Thajsku mají blízko k posvátnosti ;)

Konečný EQ:

Lore
Rare Amulet (Resist All + další kravinky)
Skystrike
Peace
Crafted ruce (+2 Bow & Crossbow skills & 20 % IAS)
Upped Nightsmoke
Rare ringy na resisty
Rare botky na resisty a MF

Merc:

Tiara se třemi Perfect Amethysty
Insight v Collosus Voulge
Duress v Cuirassu

Dohráno z 90 % untwinked, vypůjčil jsem si jen pár run od mrtvýho necra a taky 4 socket Partizan pro první verzi Insightu.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Guardian Echuanta (Magezon)

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.03.2017, 22:24 hod.

BliiNky píše:Nakonec jsem se rozhodl vrátit do A1, naplnit opasek fullkama a při boji je do merce sázet dokud nedojdou. A tiše se modlit, aby zabil aspoň jednoho z Ancíků (mimochodem jsem se stavil na jeden run u Andariel a ta dropla Skystrike. se*u na hledání 3 socket luku na Melody :D ).
Toto mě teda pobavilo nejvíc :D

V jednom z MF turnajů (tuším že 4 nebo 5) jsem podobnou Amu zkoušel, ale frčela na Freezing Arrow + Exploding Arrow. Inspiroval jsem se zde: https://www.diabloii.net/forums/threads ... ta.648019/

Co se týče postupu, tak to podle psaní vypadá jako že to byla brnkačka :) Největší gratulace k povedenému craftu rukavic ;)

A když už jsi v tom Thajsku, tak mám pro tebe jeden vtípek :)

Jel jsem Thajskou MHD a naproti mě seděla moc pěkná holka, říkal jsem si x minut v duchu - jen nedostat erekci, ale ona ji dostala dřív.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Guardian Echuanta (Magezon)

Příspěvek od BliiNky » 09.03.2017, 00:51 hod.

Ten vtip nemá úplně daleko od toho, co se nám přihodilo včera cestou k bungalowu. Potkali jsme u silnici rybí restauraci a už z dálky na nás mávala nějaká slečna. Přijdem blíž a říkám si, že tady kurňa něco nehraje. Pak začala mluvit a všechno bylo jasný :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Guardian Echuanta (Magezon)

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.04.2017, 11:37 hod.

Malé pokračování k tomu Thajsku... :)

"Ve stánku, kam si chodívám pro zmrzlinu, začala pracovat hrozne pěkná malá Thajka, vždy oblečená v kratičkém triku a minisukýnce. Zbožňuju, když se nahne přes pult pro vanilkovou a já ji kouknu do výstřihu a vidím její krásné kozičky. Nikdy si však nedávám banánovou. Když se nahne tak moc, vždy ji vypadne ču*ák do oříškové."

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Guardian Echuanta (Magezon)

Příspěvek od RIP » 18.04.2017, 08:23 hod.

@Bliinky: CG ke Guardianovi ;)

@DD: A nedas si pokoj a nedas :lol:

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“