HC Windlord aneb Koniguv comeback

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 26.05.2017, 14:11 hod.

Sežeň si socketované brnění a napal tam dva perfect ametysty a problém s Collosus Voulge a Insightem v něm je vyřešen. Nebo helmu.... Jedno z toho si snad můžeš dovolit obětovat.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od RIP » 26.05.2017, 19:56 hod.

CV je podle meho skromneho nazoru naopak naprosto nejhorsi mozna varianta...Strasne pomala, naroky na silu jak svin, mno proste k prdu...Jak psal Slw, Thresher je daleko lepsi

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Slw » 27.05.2017, 08:09 hod.

se mrkni jaký je rozdíl jeho jabu s CV a treshem kalkulátor
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 27.05.2017, 18:58 hod.

Fraxinus: No vidíš, tohle mě vůbec nenapadlo :D Díky za tip!

Slw & RIP: Moje chyba, já měl za to, že mercove ignorují AS :roll: V takovém případě je samozřejmě Thresher skutečně nejlepší. Holt ty roky nehrání se někde musejí projevit :lol:
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.05.2017, 20:37 hod.

Taky je supr pro merce složit RW Treachery ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 27.05.2017, 20:50 hod.

To máš pravdu, treachery ftw.

Jen tak bokem, někde na incgamers jsem nedávno viděl návod na iron golem mancera, který spočíval v jeho tvorbě z treachery. Prej se jednalo o skoro nesmrtelnýho zabijáka. Stálo by to vyzkoušet, zda to tak funguje v praxi.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od RIP » 28.05.2017, 08:24 hod.

Nejak nechapu...Iron golema jde vytvorit nesmrtelnyho relativne normalni cestou, ale killer?Pokud chci poradnyho borce, tak pouziju jako base nejakou eth pecku zbran, ne?Treba ten Insight golem si myslim, ze je supr, levny na tvorbu, ze se nemusis bat ze o to prijdes, a Meditacni aura zadara,takze merc muze mit jinou vyuzitelnou auru

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 28.05.2017, 21:29 hod.

Act 2 Hell část 2

Dokončení druhého aktu byla neskutečná pakárna. Vzpomínáte, jak jsem byl v NM na runy a udělat díru do Colossus Voulge? No, tak jsem neměl místo a vyhodil jsem Horadrickou hůl z kostky. Samozřejmě, že zvednou nešla. Myslel jsem tedy, že bych si ji na prase stáhnul a hodil přes Atmu nebo Hero editor do postavy. Což samozřejmě nešlo, ke stažení nikde nebyla. A tak jsem si tedy mohl podzemí, na které jsem tak nadával, že nemůžu castit, projít znova, stejně tak jít znovu k hadům. Netřeba říkát, že má nasranost počas tohoto byla veliká a veškerá obezřetnost šla tatam, a já se divím, že jsem opravdu někde neripnul.

Kdž jsem konečně sebral vše co jsem potřeboval, vydal jsem se do Arcane Sanctuary, které jsem však procházel asi na čtyřikrát - s tím, že jeden prochod = jeden směr. Samozřejmě jsem tedy šel pokaždé v tom vesmírném bludišti špatně, a musel jsem tedy zkusit všechny směry. To by bylo ještě v pohodě, ale protože byly všechny monstra immunní na physical, jeden směr mi vždycky trval strašnou dobu a neskutečně mě to nebavilo. Postupně jsem si to teda kouskoval a každý den odehrál jeden směr, až jsem dnes konečně našel ten správný a konečně mohl jít do Kaňonu Mágu.

Netřeba říkát, že tady má smůla neskončila, a v Tal Rashově hrobce byly znovu další PI potvory. Bohužel tyhle měly podstatně větší resisty na cold, a tedy zabít je trvalo vždy velmi dlouho, a většinu času jsem měl nahazeno Edge s Thorns, aby to trvalo trošku méně dlouho. Alespoň vypadlo nějaké nemagické elitní brnění se dvěmi sockety, a já to mohl osadit Perfect Amethysty ( :wave: Fraxinus) a merc mohl obléct nové Insight, které mu zvedlo damage z 800 na 2200. Smoke je zatím v truhle. Co se hrobky týče, bohudík jsem vybral správný směr a asi po patnácti minutách jsem byl konečně v cíli. Vlezlo se k Durielovi, nahodil jsem Edge a prali jsme to do něj hlava nehlava, mezitím jsem recastoval méďu a použil asi tři fullky na merce. Těsně před smrtí jsem skočil domů na MF ringy, avšak drop byl tragický.

Act 2 Hell dokončen na levelu 78 3/4.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od dawemorraless » 29.05.2017, 08:52 hod.

Drop je celkem gut...mě dal jednou 6x scroll of townportal :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 29.05.2017, 21:13 hod.

Tak ano, předpokládám, že vždy může být hůř :D

Lidi nějaké nápady co s těmi PI? Pokračují v třetím aktu, a jak jsou tady i vysoké cold resisty, tak mě to opravdu leze krkem...
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 29.05.2017, 23:24 hod.

Act 3 Hell

Dnes jsem zase trošku popojel a vydal se vstříc nástrahům třetího aktu. Džungle byla "překvapivě" neuvěřitelně protáhlá a prošel jsem pomalu každý centimetr než jsem se dostal kde jsem potřeboval, po cestě žádný zajímavý moment ani drop nebyl. U Stromtreeho se tank opět ukázal jako neuvěřitelně skvělý pomocník, kdy je s mercem tankovali a já ze zálohy házel tornáda. V Lower Kurastu nic zajímavého, čekal jsem alespoň nějakou runu, ale ani prd. Aspoň jsem se zašel podívat do Ruined Temple, kde to bylo dost v pohodě. V Sewers jsem měl neskutečnou haluz, protože hned asi tři obrazovky od vchodu byl i vchod do druhého patra, takže jsem nemusel proplouvat celým protáhlým Sewers. Na druhou stranu jsem si chtěl zopaknout naší pár let starou haluz s Fraxem a Bakym, kdy nám tam padla Zod. To se u mě však neopakovalo, na druhou stranu neprocházel jsem to celé ale jen část. Určitě by padla :lol:

Celkově od Lower Kurastu nahoru jsem měl asi nějaký death-wish, protože jsem prošel všech šest podzemí :D Alespoň byla sranda. Travincal relativně v pohodě, musel jsem si je trošku roztahat, ale jinak vklidu. V Durance jsem našel vchod do druhého patra relativně rychle, ale hledání třetího pak byla jehla v kupce sena. Jednou jsem špatně vešel do dveří a dolky do mě lítaly ze všech stran a já se nemohl hnout. Tornáda je sice sejmou hned, ale taky mě to vždycky stojí spousty životů. Použil jsem dvě fullky, ale čistě jen proto, aby mi HP nepadly pod více než polovinu, nějaká extrémní krize to nebyla. Jinak mi během druhého patra padnul amulet 24% magic find, takže zase něco do mé sbírky MF itemů. U Mephista dost v pohodě, u vchodu mi sice sejmuli merce, ale trošku jsme je roztahali a bylo fajn. Mephisto vůbec nepotrápil a během minuty bylo po srandě. Těsně před jeho smrtí jsem skočil pro mf equip, ale evidentn nebylo třeba :roll: http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t010_1.jpg

Act 3 Hell dokončen na levelu 80.

Pokračování příště..
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Slw » 30.05.2017, 09:30 hod.

Konig píše: Lidi nějaké nápady co s těmi PI?
pokud není reapers, spellsteel nebo lawbringer tak se jim vyhýbej.... gl
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 30.05.2017, 10:38 hod.

Bohužel není ani jedno :D Čtvrtý akt by měl být snad v pohodě, horší co v tom pátém...Uvidíme.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 30.05.2017, 12:38 hod.

V tom pátém mě napadají jedině lordi někde v těch zamrzlých jeskyních, a taky nějaké ty sirény flusající koule, případně duchové tamtéž a u Nihlathaka, jinak by to snad měla být i v tom 5. aktu pohoda. V nejhorším případě save and exit a zkusit nový roll monster.

edit: A na ten tvůj výkřik, když ti tam padla tenkrát ta zodka, se fakt zapomenout nedá. Já s Bakym o obrazovku dál, jen mezi námi, zda ses tam nezbláznil, až pak když jsme viděli na vlastní oči, jsme chápali. :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 30.05.2017, 18:03 hod.

To byla moje první a jediná ZOD za celou kariéru D2, samozřejmě, že jsem z toho byl vedle :lol:

Act 4 Hell

Hned na začátku mi monstra ukázaly, že se opravdu jedná o hell a sotva jsem vyšel z Pandomenia, přímo před dvěřmi se mi vygeneroval bosspack se dvěmi PI. Bohudík jejich nehsledi immunní nebyli, takže jsme to upižlali. Trvalo to ale relativně dlouho, všechno to byli demoni, takže HP měli do aleluja. Měl jsem ale štěstí na mapu a vchod do Plan of Despair jsem našel víceméně do deseti minut. Tam jsem měl opět štěstí, a vchod nahoru jsem po kousíčku taky našel, stejně jako Izuála, takže jsem se venku vlastně zdržil všeho všudy asi dvacet minut. Žádná vážnější situace nenastala, Izuál padnul tak rychle, že jsem jej skoro ani nezpozoroval :lol:

V pekle to bylo celkem otravné, všude demoni, které než se zabilo tak celkem trvalo, holt 2k damage není zas tak moc. Hellforge celkem překvapil a hodil GUL, která je mi však platná jak mrtvému zimník a praktické využití v nějakém dostupném RW opravdu nemá. Za takovou LEM bych skákal do vzduchu, nevadí.

V Chaos Sanctuary byla neskutečná sranda, bolty, decra, amplifa a nevím co ještě lítaly vzduchem na denním pořádku, všechny monstra však měli relativně nízké HP a kombinace cast méďi do největšího davu & dávka tornád se ukázala v praxi jako naprosto skvělá, a padalo to jedna báseň. První Seal s Grand Vizierem of Chaos byl s prstem v nose, druhý seal s De Seisem ještě lehčí, to jsem ani nevěděl, že se objevil :lol: Infector a jeho banda ale trošku potrápili, vygenerovali se totiž tak, že obešli méďu a pálili to do něj ze všech stran. Já jsem tam cpal tornáda co to šlo, snažil jsem se i o recast, ale v okamžiku zabili Oaka, méďu a merc byl na hraně. Rychle jsem teda skočil do města a říkal jsem si, že tady toto je hell, nedělat blbosti, a raději jsem se přes waypoint vrátil a z druhé strany je sejmul. Asi by ani nebylo třeba, jak jsem do nich poprvé pálil tornáda než jsem použil TP, tak už jich moc nezůstalo. Jistota je ale kulomet.

Samotný Diablo poprvé dost potrápil, sejmul na jeden zátah Oaka, méďu, merce a mě půlku HP. Následoval taktický únik domu, recast zvířat, obnova merce a šlo se na věc znova. Tentokráte jsem mu méďu dal hned pod nohy, a v kombinaci Thorns a salvou tornád lehl do asi třiceti sekund, dokonce tak rychle, že jsem ani nestihl nahodit MF equip. Drop byl výsměch.

Act 4 Hell dokončen na levelu 80.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 31.05.2017, 21:19 hod.

Act 5 Hell část 1.

Začátek pátého aktu byl dosti v pohodě, celkem ty "upgradované plivačky z prvního aktu" štípaly, ale v kombinace cast méďi do davu to fungovalo. K Shankovi jsem došel docela rychle a měl zajímavý drop (http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot013.jpg, http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t019_1.jpg), "škoda" však, že nosím Spirita. Pokračoval jsem dále, u vojáku jsem se nezastavoval, do podzemí jsem tedy nešel, a ihned po jejich vysvobození jsem šel směr Crystalline Passage. Tam to bylo ze začátku docela v pohodě, ale po chvilce se začalo objevovat plno Lordů s PI, takže jsem jen našel waypoint, ukončil hru a zkusil to znova. Crystalline již bylo v pohodě, zato Frozen Tundra měla samé PI. Tak tedy bohužel znovu vypnutí hry, a tentokráte již obě lokace byly v pohodě. Ve Frozen Tundře to bylo místami dost drsné (http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t020_1.jpg), konec konců jak to tam již bývá a já byl rád, že jsem players nezvyšoval a jsem stále na 1. Šlo se na Nihla, protože vím, že kdybych na něj nešel teď, už bych se k tomu asi nevrátil...Pindl nedal nic, první dvě lokace nuda jako prase, no ve třetí u Nihla to začalo...Tam jsou takové ty zasrané plivačky, co se nic neděje a najednou člověk vidí jak HP padají neskutečnou rychlosti dolů (vzpomínáš Fraxi na ten tuším můj sekundový RIP na NM?)...Zachraňoval jsem to několikrát fullkou, nejenom pro mě, ale párkrát i pro merce, nakonec jsme jej však zdolali a nedal nic užitečného, stejně jako Anya. V Glacial Trail jsem brzy našel východ a hnal jsem si to nahoru a směr Ancients Way. Po cestě mi padnul moc "pěkný" rare amulet (http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot021.jpg), který jsem i na chvíli nahodil, nakonec jsem si ale říkal, že od rezistů tady mám cyclone armor. Taky si ale říkám, že kdybych byl jakýkoliv melee paladin, tak mám již equip snů, protože tolik skvělých rare pala předmětů co mi padlo, je až nechutné...Než jsem pa šel dále, zkusil jsem craft, ale vůbec se nepodařil, tak jsem vyhodil (http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot022.jpg) - blood prsten je to proto, že oba amethysty jsem vypotřeboval na mercove brnění aby mohl obléct Insight v CV, takže jsem caster nemohl...

V Ancients Way jsem brzo našel vchod k ancikům a šlo se na věc. Vyhodil jsem tři opasky a šlo se na to. No...Na poprvé mi padnul merc, oak a medvěd během asi dvaceti sekund, takže portál domů a zkusili jsme to znovu. Šlo se podruhé...No lidi...V tomhle boji jsem nechal úplně všechno co jsem v sobě měl. Nestihl jsem ani fotnout jejich staty, bylo to hodně drsné, jen teda vím, že než padnul jeden z barbarů, vypotřeboval jsem na merce tři řádky fullek, více jsem už neměl. Druhý nám dál taky zabrat, vypotřeboval jsem skoro všechny HPčka, přesto však merc zemřel. A tady to začalo být pravé peklo...Měl jsem jen asi tři láhvé HP, tři many a zbýval Talic a Korlic. Korlica jsme už dopitvali s méďou, avšak Talic jakožto Stone skin mi dal zabrat neuvěřitelně. Šel jsem na něj s posledními dvěmi HP a jednou láhvi many...Samozřejmě, že když došly láhve many byl jsem totálně v háji, a protože tornáda na jeden rychle hýbající se cíl, ještě když furt házel WW, tak to prostě nefunguje a musel jsem do něj to prát z blízka. Což samozřejmě mě stalo HPčka. Zároveň jsem věděl, že nemůžu udělat port domů, protože bych se tak daleko, jakože dva ze tři mrtví, nedostal, protože jsem neměl žádné fullky už ani v truhle, a merc by zdechnul okamžitě a byl bych v pr...ještě více, musel jsem to tedy nějak zkusit...Boj trval asi třicet minut, kdy jak mi došly všechny láhve, tak jsem běhal prostě dookola dokud se mi mana nezregeneruje (a panečku to trvalo), mezitím mi stihl zabít oaka a méďu, takže jsem manu na kterou jsem čekal tak dlouho, zase vypotřeboval na zvířata a zbylo sotva pár ran Tornád...No, těžko se to popisuje, ale tvrzení, že boj trval přes půl hodiny a dal jsem do toho všechno Diablo umění, které mám, vám prostě musí stačit...Nakonec padl i Talic, já dostal level up, vítězně jsem si zařval, ale stálo mě to veškerou psychickou a paradoxně jak jsem posléze zjistil v posilovně i fyzickou sílu a proto jsem si dal pro dnešek pauzu...Pro představu, takhle vypadaly mé HPčka posledních deset minut boje (http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... hot025.jpg). Než se pustím do WSK tak skočím do prvního aktu pro nějaké fullky, protože jsem úplně všechno, i zásoby v truhle, vypotřeboval.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Slw » 31.05.2017, 22:00 hod.

i o tomhle je d2. gz a gl!!! 8-) vrchol se blíží :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 01.06.2017, 11:31 hod.

Ty bláho. To musel být fajt jak Brno i Prágl dohromady.
Ten amulet je krása. I mně by se momentálně hodil.
A pamatuju. Mimochodem, tenkrát jsem ripl také.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Konig » 01.06.2017, 18:39 hod.

Slw: Přesně jak říkáš, i vo tom to je :D

Fraxinus: Já si právě nebyl jistý, zda jsi tam neripnul taky se mnou :lol: Kruté časy. Jinak ano, vskutku fight jak Praha s Brnem :D

ACT 5 HELL - část 2

Než jsem vyrazil na závěrečný fight, odskočil jsem si do prvního aktu načerpat reju poty. Po asi patnácti minutách jsem měl dva řádky fullek, a já tedy mohl pokračovat. Ancients Way jsem proběhl velice rychle, a šel rovnou do WSK. První patro v pohodě, jen teda samí Ghouli, kteří sice PI zcela nebyli, ale měli tak vysoké fyzické rezisty, že byl celkem problém je zabít. Druhé a třetí patro taky v pohodě a v zásadě nic na co by se dalo ripat se nekonalo. Zato ve čtvrtém patře se to vše krásně napravilo a hned u vchodu mě čekali dollky, Venom Lordi a Doom Knighti, takže to začalo být už celkem zajímavé. Z jedné potvory vypadl nádherný Ethereal Edge (1, 2) a já si říkám jaká je škoda, že nejsem pes :roll: Šlo se na Baalovy miniony. První dvě vlny naprosto v pohodě, high councilové trošku popálili, ale nic co by CA nepořešilo. Venom Lordi už byli trošku horší a kousíček jsem je musel roztahat, byli totiž extra fast. Nicméně padli taky relativně rychle, asi dvacet sekund. Poslední vlna byla samozřejmě nejtěžší, takže jsem do davu vyvolal méďu, poslal dávku tornád, přecastil méďu a pokud bylo třeba, trošku odešel dolů, zrecastoval méďu a tak dookola, máte představu. Po asi dvou minutách bylo dílo dokonáno a šlo se na Baala. První nájezd trošku selhal a sejmul mi Oaka, následně méďu a půlku HP i mě. Podruhé jsem se už nedal, vycastil jsem méďu do jeho bezprostřední blízkosti, přiběhl k němu a pral to tornády co to šlo. Párkrát nás odhodil, zabil oaka, takže se šlo domů na recast, ale celkově to byl boj relativně rychlý a já stihl ještě skočit domů pro MF equip. A drop? No...posuďte sami... :ble:

Ale to nevadí, je to doma!!

Guardian Windlord

STATY NA HELLU
Staty vč. šance na block

Equipment
Zbraň 1 - Spirit
Zbraň 2 - Edge
Brnění - Stealth
Přilba - Lore
Amulet
Štít - Rhyme
Boty
Prsten 1
Prsten 2
Opasek
Rukavice
Charm 1
Charm 2
Charm 3
Charm 4
Charm 5
Charm 6
Charm 7
Charm 8
Charm 9
Charm 10
Charm 11

MERCENARY - akt 2 NM
Brnění
Přilba
Zbraň

ACT 5 HELL dokončen na levelu 82.

A došlo i na krávy :twisted:

http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t002_2.jpg
http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t003_1.jpg
http://kenzor.rajce.idnes.cz/HC_Windlor ... t004_3.jpg
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Windlord aneb Koniguv comeback

Příspěvek od Fraxinus » 02.06.2017, 09:07 hod.

Velká gratulace ke zdárnému dokonání díla. Co bude dál?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“