HC - melee čarodějka

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2
HC - melee čarodějka

Příspěvek od Obter!vr » 28.05.2017, 09:35 hod.

Ahoj, v poslední době jsem se přistihl, že celkem často myslím na Diablo a tak jsem se rozhodl, že si zase zahraju :) Momentálně neni ještě nálada na huntění grálu, takže jsem se rozhodl pro nový hc příběh v podání čarodějky, která do toho jde na blízko :)

Představa je asi taková:
20 Warmth
20 Enchant
10+ Fire mastery
20 Energy shield
20 Telekinesis
1+ Frozen armor
1 Cold mastery
1+ Lightning mastery

Snaha bude o full clear, ale viděl bych to tak na 95%, protože se mi nebude chtít do každého růžku :) Ale lokace navštívím všechny.

Hrát budu 1.13c + plugy, bez přehazování věcí, žádné zachraňování před smrtí (... osudu neporučíš :) ), žádná tvrdá pravidla, aby mě to nepřestalo bavit kuli tomu :D

Zatím jsem na levelu 12, chystám se do Stone field a v ruce mám (už ne dlouho) toto kopí, které padlo z Blood raven :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.05.2017, 13:10 hod.

Tak na toto se velmi těším, protože to je moje oblíbený netradiční Sorc build. Pojedeš na RW Passion nebo se budeš pokoušet o IK kombo?
Taky si myslím (ale nejsem si 100% jist, protože jsem ji už mrtě dlouho nehrál), že je lepší maxovat Fire Mastery a jako poslední jet Warmth.
A Lightning Mastery by taky sneslo 20b na úkor ES, kde by byl 1b. Ale to se maximálně vyplatí asi jen v okamžiku, kdy má na sobě člověk 2x RW Dream.
A až budeš mít Enchant, tak si v kšeftu pořiď Scimitar, kterej je pro Sorc Fast nebo Extra Fast...teď přesně nevím.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od Fraxinus » 28.05.2017, 13:23 hod.

Chlape, tos mi vnuknul parádní myšlenku....nechtěl bys tu sosu zkusit jet tak, jak jsi napsal, ale používala by jako zbraň JEDINĚ kopí? (tedy bez štítu?) To by byla bomba! :)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od Obter!vr » 28.05.2017, 14:26 hod.

Nad Passion určitě přemýšlím, protože jinak by byl pouze obyč. útok a tímto bych získal alespoň Zeal (+ zerk v případě nutnosti). Uvidím jak se zadaří Lem :)

Popravdě ze začátku jsem přemýšlel, že bych ji hrál s obouruč zbraní (uplně konkrétní jsem nebyl ve svých představách). Zatím mám kopí (už jiné než to etheral, to se zničilo někdo ve Stone field :D ) a vyhovuje mi to, takže třeba u toho zůstanu :) Ikdyž pouze na kopí bych ti asi neviděl, ale kdyby třeba padnul unikátní Maul tak by to bylo taky fajn :) Uvidím jak to půjde :) každopádně díky za nápad.

Když už píšu, tak přidám menší update:
Nacházím se v Black marsh, jeskyně projdutá, už jen věž s Countess a pak hurá dál (ideálně s nějákou fajn runou do začátku). Btw ve stone field jsem byl odměněn botami, které jsou takhle do začátku supr :) Nějáké to dmg, hp, odolnost, prostě fajn úlovek (mimo jiné taky do grálu, tak snad je nepohřbím :) to by mě naštvalo)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od RIP » 28.05.2017, 15:08 hod.

HC melee sosa bez stitu, pri jednom pruchodu hrou ci bez vetsiho hunteni je pri vsem respektu k Obter!vr-ovi skoro jista cesta do kytek...Sosa neni zrovna tank a Energy shield neni vsespasny...

Tak jako tak GL ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od dawemorraless » 28.05.2017, 16:18 hod.

GL HF a hodně grailerů ;)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od Slw » 28.05.2017, 20:39 hod.

GL! souhlasím s RIPem, tady to chce aspoň rhyme... btw Hotspury chcíííí jak sviiiň :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.05.2017, 00:00 hod.

2h Sorc je fakt blbost. Zaprvé bude děsně pomalá a zadruhé potřebuješ CbF, což se dá nejsnáze získat přes Rhyme. A až bude ES a 20b v Telekineis, tak bacha na Mana Burn.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od Fraxinus » 29.05.2017, 12:32 hod.

Tohle se nedovíme dřív, než to někdo vyzkouší. Pamatuju si, že moje 1. HC zde v HC příbězích byla Enchidna.
Enchantka, a protože neměla moc dobré zbraňové dropy, jela obouruč s Goreshovelem (sekera, co hodně rychle seká). A pokud si dobře pamatuju, vydržela mi skoro až do hellu, a tam se konečnou zbraní stala Baranar Star.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od RIP » 29.05.2017, 14:48 hod.

Skoro az do Hellu vydrzi temer cokoliv..,.Prave Hell je jediny, podle ceho se da urcovat hratelnost ci nehratelnost buildu ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od Fraxinus » 29.05.2017, 16:56 hod.

Proto říkám, že tohle se nedovíme dřív, než to někdo zkusí.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od Obter!vr » 29.05.2017, 17:42 hod.

... a to já nebudu :) viz níže*

Takže tu máme zase menší update. Hraběnka dala takovou průmernou runu, tak snad najde nějáké využití :). V Pitu jsem se docela lekl co se to na mě vyřítilo, ale díky helmě, které měla asi 5% na frost novu to brzo bylo přijatelnější a po menších skupinkách se to dalo v pohodě rozbít. Stačilo trochu opatrnosti. *Jak si už na těchto fotkách můžete všimnout, tak nemám obouručku. Je to z toho důvodu, že jsem byl už touto dobou asi 2x na pokraji smrti (<20 HP). Takže jsem se rozhodl pro bezpečnější variantu a zatím se toho budu držet.

Musim říct, že i přes to, že za celý 1. akt padly jen 2 unikáty (což koneckonců neni taky uplně málo), tak oba kousky jsou grailery :love: :love: . Prvně Boots jak jste již viděli a následně Wand, což je ještě lepší než botky :) Boty mám pořád na nohou, hůlka pečlivě uschována ve sdílené truhle.

Cesta k Andariel probíhala bez potíží. Hodně pomáhalo Static field, což je jediné kouzlo "na dálku" (zase taková dálka to s 1b neni :D), které se chystám používat a doufám, že bude užitečné jako doteď :). A to už je asi konec mého vyprávění k prvnímu aktu. Andariel dala jen rare krámy. V 2. aktu vyměněna rogue za defensive kopitníka.
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od RIP » 29.05.2017, 20:24 hod.

Tak to je hodne dobrej vysledek...Torch pada relativne malo, ty botky se daji sehnat snadno..GL

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od Obter!vr » 30.05.2017, 18:48 hod.

Byla chvilka na pokračování a tak jsem došel pomalu pro kostku. Ale prvně hurá pod město. Ve třetím patře padla zelená helma a z Radementa mě potěšil štít. Přece jen má hezký block (64% myslím) a +1 all skill. Jen teda než na něj budu mít sílu (75) a pak dostatek dexterity na block, tak už bude Rhyme :D ... Cesta pokračovala pomalu, ale relativně bezpečně i přes to, že HP neni ani 200... V halls of the dead padl další unikát a opět grailer :love: :love:.

Začaly padat také runy: El, El, El, Tir, Tir, El, Tir, Eld.
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od Fraxinus » 30.05.2017, 19:00 hod.

Ty brďo, tobě to padá.
Mimochodem, netušil jsem, že Radament může na normalu dát Sigon štít. ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od Slw » 31.05.2017, 08:14 hod.

jj, radament je první kdo můýe sigon štít hodit :wave: štěstí začátečníka :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od RIP » 31.05.2017, 10:29 hod.

To ju, hezka klika, ikdyz ten Greyform je daleko vzacnejsi ;)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od dawemorraless » 31.05.2017, 10:30 hod.

Pěkný dropy gz....to Rip torch je plecka mě jich napadalo mrak když sem lovil uniq short bow.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od RIP » 31.05.2017, 15:19 hod.

Vidis, ja to mam presne obracene, Pluckeye pada na kazdym rohu, Torch skoro nikdy :lol:

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - melee čarodějka

Příspěvek od Obter!vr » 03.06.2017, 08:53 hod.

Posunem se kousek v ději ...

Poušť byla velká, kamenitá a nudná. Snažil jsem se držet svého pravidla, že chci projít vše a tak jsem také činil a o to nudnější to bylo :D Zvláště když jsem narazil na skokany, kteří po každém úderu odskočí dozadu...No, ale zvládl jsem to, prokousal se tím a za odměnu mi byla dána tato sekera u červů v doupěti... :D
U zmijí jsem byl obdarován kyjem. Takže tahle část byla na drop něčeho zajímavého taková chudší, ale za to se roztrhl pytel s runami: Nef, El, El, Eld, El, Tir, Ith, Eld, Ith, Ith, Tir, Nef, Eth, Tal.

Zatím jsem to zakončil aktivací posledního portálu ve druhém aktu a až bude čas, projdu hrobky a vyzkouším, co moje křehká čarodějka udělá s Durielem :) V truhle mám několik MF předmětů, tak uvidíme jak to pomůže :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“