Crecovo HC hledání

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Crecovo HC hledání

Příspěvek od Crec » 19.02.2019, 15:51 hod.

Tak je to tu, SC grál hotový, proto následuje další výzva a tím je HC grál :wave: Ti kdo sledovali moje počiny ať už v pitu, či tunelech budu muset na chvilku zklamat - tyto projekty hodlám rozjet, ale protože s HC teprve začínám tak je nutno nafarmit základ abych měl co ripovat :D Proto jako první větší počin vyhlašuju šikanu mefa hell a to jak je u mě zvykem hned 10 000 x - žádné božské TC87 tedy v nejbližších dnech nečekejte, tak gl a hlavně nou rips :wave:
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Kisuvka » 20.02.2019, 10:45 hod.

10k Mefů?? OMG :D chápu, že hledáš basic gear, ale na to stačí 1-2k, ne? Proč 10k?
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.02.2019, 13:11 hod.

10k Mefů se mi zdá taky zybtečně moc. Myslím, že rozumná hranice je max 2k. Nebo dokud ti nepadne Swirling Crystal, Shako a Serpentskin Armor. To je takovej ten základ. Pak bych spíš mrknul do LK skrz CtA. Nemá moc cenu to u Mefa přehánět, protože než ti v nějaké alvl85 lokaci padne Tyrael's, tak ti ty krámy, co by ti dal Mef stejně padnou 100x.

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Crec » 04.03.2019, 21:08 hod.

Kolegové měli pravdu, s těma 10K mefama sem to asi přehnal :lol: , dal sem jich 1700 a myslím stačilo, základ by tam byl - teď jsem ca týden běhal LK na cta no a dneska padla poslední GUL takže jsem mohl docubit OHM no a výsledek +5BO potěšil :wave: tímto opouštím LK a přesunuju se do tunelů
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Crec » 27.04.2019, 18:14 hod.

Po delší odmlce neco přidávám, po vyběhání run v LK jsem složil 5BO CTA a přesunul se do tunelů, zatím cca 2700 runů a padl první uniq sacred armor, bohužel se po identifikaci zazelenal, takže nic no...ale i tak je to grailer :)
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Crec » 28.07.2019, 19:37 hod.

Zdar a sílu, po delší době sem něco napíšu, abyste si nemysleli že jsem se na to vyprdnul :D od posledního postu došlo k několika velkým změnám, soso jsem zatím pustil k ledu a urobil si pit zerkera, neboť rád běhám pit a s lightkou na to nemám koule protože archers...no a protože relativně brzo padla Death's Web tak jsem udělal psn necrouše a aktuálně drtím pit na P7 s vidinou nalezení pěkných runek, zatím mám za sebou 800 game, lvl 95, tak snad to s ním brzy nezabalím, rip by teda setsakra mrzel :shock: Jinak co se týče itemů do grálu tak mi chybí 33 itemů :wave:
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.07.2019, 12:43 hod.

Toto prostě nepochopím. Všem ty DWeby padaj jak nic a já i kdybych se v pase zlomil, tak prd. Stejnej případ mám s Vortexem :roll:

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Crec » 17.11.2019, 10:51 hod.

Hola hej, je tu první velký zápich v tunelech a to první desetilitr s blizznou, začalo to někdy v březnu ale dotáhl sem to ke konci až teď :oops: no což, hlavně že to je, no ne :) do tunelů jsem se pustil hned po získání CTA a nějakého toho basic gearu od mefa, takže jsem tam natankoval hodně grailerů hlavně ve formě TC87ček. Hladinu mf jsem ladil postupně jak padaly sc s mf až na hladinu 613%. Vše jsem jel na players 1. Teď k tomu co teda npadalo:

Sacred armor - 3x
Scissors suwayyah - 4x
Diadem - 4x
Corona - 2x
Caduceus - 0x
Colossus blade - 7x
Mythical sword - 8x
Vortex shield - 2x

Archon staff - 0x
Berserker axe - 0x
Bloodlord skull - 1x
Caduceus - 0x
Colossus blade - 1x
Corona - 1x
Diadem - 1x
Dimensional shard - 2x
Giant thresher - 1x
Glorious axe - 1x
Hydra bow - 2x
Legend spike - 1x
Myrmidon greaves - 2x
Ogre gauntlets - 1x
Sacred armor - 1x
- Templar's Might - 1x
- Tyraels's Might - 0x
Thunder maul - 0x
Unearthed wand - 0x
War pike - 1x
Winged harpoon - 4x

Runy:
Mal - 2x
Ist - 3x
Gul - 4x
Vex - 2x
Ohm - 1x
Lo - 0x
Sur - 1x
Ber - 1x
Jah - 0x
Cham - 1x
Zod - 0x

Padl jeden uniq Sacred armor ale protože jsem ho hned idnul, ve videu ho nemám. Celkově jsem s dropy spokojen, hlavně bižu se mi povedla, chyběl mi metalgrid a wisp a oba padly, což je super. No a najít Tyraels hned v prvním desetilitru...no nebyla by to nuda :lol: No a tu je ještě video kdyby to někdo chtěl vidět live, je tam i pěkná eth reaperska s decentním rollem ---> https://www.youtube.com/watch?v=3YiyzQeytO8&t=
HC Grál od 18. 2. 2019

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od RIP » 17.11.2019, 22:11 hod.

Velmi pekny start ;)

A po zhlednuti videa - neskutecny rolly k tomu, CG, obzvlast ta Reaperska je super :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.11.2019, 08:00 hod.

Pěkný identifikace. Nejvíc mě asi pobavilo ta hrst po sobě jdoucích Dwarf Star :D Každopádně roll Dimensional Shard, Tresher, Corona nebo Mara's byl supr :)

Ještě by mě zajímalo co říkáš na změnu mezi SC a HC? Přijde ti to stejný nebo vidíš nějaké rozdíly?

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Crec » 18.11.2019, 18:22 hod.

No změna se softu na HC byla znát hlavně v rychlosti progresu, no a pak upravení playstylu - na jaro a přez léto jsem si střihnul untwinked barbara zerkera a to bylo pro mě teda maso, už jsem to chtěl i zabalit páč jsem neměl žádné schopné bacátko, pak ale dropl u kontesy unique tomahawk a s tím už to šlo jakž takž, pak jsem si s ním vyběhal runy na eni a griefa, no další sranda bylo hledání 5 soc phase blade, to taky trvalo, ale zážitek parádní, člověk je rád za každý malý progress co udělá, už teď můžu říct že bych zpět na sc nešel, to HC má prostě svůj náboj :P No jinak běhám relativně bezpečné lokace jako tunely a pit s psn necrem a zerkerem, takže moc nebezpečných okamžiků zatím nebylo, do keepů se zatím moc necítím :D

Jinak už mám za sebou první hrobeček, zarakvil jsem palacha u uber mefa v tristramu, je to cca 3 týdny, byl to one hit, budiž mu země lehká (ztráta hlavně grief + CTA 4 BO)
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.11.2019, 20:57 hod.

Jj, to je ten rozdíl mezi SC a HC. Člověk je rád za kde co. Na SC zmáčkneš esc a o nic nejde, kdežto na HC to může někdy hodně bolet. Třeba v jednom ripu přijít o Enigmu, CtA, Infinity a Hellfire Torch, to už není taková sranda :)

Co se týče über Mefa, tak u něj bych doporučoval nahazovat Salvation, aby jsi i přes jeho Convu měl full rezy. Taky se vyplatí jako prvního poslat merce, aby jsi viděl, jakým směrem z Mefa lítají blesky ;)

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Kisuvka » 18.11.2019, 21:59 hod.

No, velmi pěkné dropy - jen si řikám, jestli celkovej počet neni trochu menší ve srovnání s předešlými počiny?
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Crec » 19.11.2019, 15:37 hod.

Taky jsem si říkal, že sumarizace je trošku hubenější než bývalo zvykem, ale zase se povedly rolly, no snad další štace bude výživnější :)
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od dawemorraless » 19.11.2019, 17:37 hod.

Měl by ses víc snažit :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Crec » 29.09.2020, 15:51 hod.

Tak jelikož jsem dal na moudrá slova posledního příspěvku od dawea a začal jsem se víc snažit, :lol: mám tu 2 lahůdky pro všechny milovníky hromadných identifikací, nebudu tu rozepisovat kde čeho kolik padlo a jdu rovnou na věc. Pokud byste se divili proč to na vás huláká anglicky tak vězte že to nejsem já, ale jeden D2 hráč, se kterým na videu spolupracuju resp. já nadropuju a on natočí identifikaci, aby to mělo nějakou tu kulturu páč já se ve videoeditaci nevyznám :wave:

10 000 runů Ancient tunnels
https://www.youtube.com/watch?v=pJqR6f2yYqA

10 000 Pit runů
https://www.youtube.com/watch?v=l2baS-lw2VM

Suma sumárum do HC grálu z itemů chybí Tyrael's a Mang song lesson. Uvidíme se u dalšího desetilitru, pokud to moc nezaripem :wave: :P
HC Grál od 18. 2. 2019

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Crecovo HC hledání

Příspěvek od Kisuvka » 29.09.2020, 23:36 hod.

Moooc fajnové, gratuluju a držím palce :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“