Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Příspěvek od RIP » 28.11.2019, 17:42 hod.

Zdravim Vazeni pratele!

Jak nazev napovida, konecne se mi podarilo dohrat sveho paladina na kyzeny level 99...Od zacatku cesty, tedy zalozeni Avenger threadu je to uz velmi dlouho, cca 6 a 1/2 roku, s timto questem jsem zacinal v cervnu 2013, po spouste prutahu, odkladu a zmen v konceptu (predevsim v tom, kdo se bude pokouset o bajny lvl 99) jsem ale nakonec preci jen dosel tam, kam jsem si vysnil...

Ale abych byl uprimny, tento cil jsem si vytknul jiz mnohem drive, a to velmi kratce potom, co jsem zacal D2 venovat plnou pozornost, a to uz roku 2006...jenze to byla doba temna (patch 1.11) a runova slova obsahujici High runes byla v te dobe spise silenym snem nez realitou...ale po prechodu sem na forum, a zapoceti meho Avenger questu tento sen zacal nabirat cim dal realnejsi obrysy, az se tedy nakonec stal skutecnosti :)

Nez se zacnu venovat tomu, co Vas asi zajima nejvic, tedy dropum, tak dovolte, abych tu trosku navodil atmosferu...tenhle song me provazel prakticky po celou dobu, a myslim ze presne odpovida tematu ;)

Takze, v podstate prubeh Thorovi cesty muzete vysledovat v mem Avenger threadu, a to vcetne stylu behani poplatnemu danemu levelu, a i tipu, ceho se vyvarovat... v kratkosti - hnusne kombinace monster (Might/Fana/Conva a k tomu Amplifa, ktera je v CS pritomna prakticky porad) a OBZVLASTE pack Lorda De Seis...zdaleka nejnebezpecnejsi monstrum v dane lokaci, tedy se s svymi pohunky, vzdy ma Fanatismus, vzdy je pritomna Amplifa, a take Extra Strong, a aby toho nebylo malo, tak kazdy tak treti run je Extra fast, coz je obzvlaste smrtici...Paladin se svou obrovskou defense a blokem je povetsinu casu v pohode, obzvlast, pokud ma na switchi CtA a disponuje 3500+ HP, takze staci se portit a zabijet...Ne tak v predchozich dvou pripadech, a obzvlaste u Lorda De Seis doporucuju udrzovat bezpecnou vzdalenost a lakat ho do smrticiho kruhu jiz roztocenych kladivek...Situace, kdy mi dal jeho pohunek ranu za vic jak 2000HP byly castejsi, nez by mi bylo mile...A nekolikrat jsem pri behani skoncil s temer neviditelnou hodnotu HP, a to v jednom pripade tak 50 a min...

Jinak behani je monotonni rutina, jako kdekoliv jinde, jen s tim rozdilem, ze je na p7, coz znamena mit se neustale napozoru, a take, ze jeden run neni extra rychly (cca 3minuty)...a obzvlast u me, kdy jsem jich dal vice jak 7000, a to takovych, abych maximalizoval drop - tedy vcetne zabijeni Bosspacku v RoF i tech v CS....k tomu pridejte moji touhu vymlatit i velke packy obycejnych monster(20+) a je to nekonecna cesta :)

Co se tyce dropu, nevim, jestli se zcela zadarilo, obzvlaste v oblasti dropu run je to vysoce diskutabilni, ale s dropy itemu jsem velmi spokojen...skoda, ze jedno ze dvou Templars brneni, ktere padly, nebylo Tyraels, ale clovek nemuze mit vse...presto - ted pri pouhych 5ti chybejicich itemech jsem z Gralu odepsal hned tri - a to Mang songs lesson, Shadow dancers a KONECNE take Steel pillar WP, takze posun velmi znacny...Zbyvajici itemy jsou tedy samozrejme Tyraels, a pak Ravenlore

Screeny, ktere ted uvidite, jsou pouze za posledni level, a to podle me jeste ne cely, ale cely ten quest trval tak dlouho, ze uz si presne nepamatuju, jak je to presne...ale toto padlo rozhodne v poslednim levelu

98-99 dropy

Zrejme Vas bude zajimat i Thorova vybava, tu najdete zde

Zde jsou take screeny, ktere zde vypichnu samostatne

Sety

Unikaty

Runy PUL - GUL

Runy VEX+


Ano ZOD runa padla Thorovi hned 2x!!!Neuveritelne samo o sobe, ale je to tak...bohuzel dale uz to bylo horsi, a tak mohu reportovat celkove

2x ZOD
1x JAH
2x BER
5x SUR
7x LO
8x OHM
5x VEX


a nechtejte vedet, kolik run MAL - GUL, ale ve vsech pripadech jsem byl na cisle 10+...I tak mi to prijde nejak malo, mozna nejaka VEX ve vyctu chybi, a to predevsim ze zacatku lvl 98-99

Co se tyce itemu, tak tam je to jeste slozitesi, krom toho, co vidite na screenu tam byl urcite jeste Darkforce spawn (tedy druhy), Dweb v RoF, jedina Windforce z CS, dale pak minimalne tri dalsi Gripphony, bylo toho vazne spousta...Pokud Vas to zajima, tak znovu odkazuji na svuj Avenger thread, melo by to tam byt vse zpracovano...

Co se tyce budoucnosti, tak Thor pujde samozrejme do duchodu, bude uz pouze craftit itemy, pripadne gamblit, jeho vybava se posune k Black widow, coz je ma Trapassa na lvl 96, ktera pozdeji zacne behat WSK v hloupe snaze o druhou 99ku :lol:

Samozrejme spousta dalsich charu, do Gralu chybi dva itemy, runovych slov 11 (ikdyz minimalne na tri/ctyri je ted material), proste prace az nad hlavu...

Hlavni cil Avenger threadu, tedy char na lvl 99 povazuji za splneny, presto mi chybi jeste dohrat Barbara, Necra, Amazonku a Druida, pro vsechny krome Druida uz mam finalni vybavu, takze az je dojedu, bude tento Quest uzavren defenitivne...


Na zaver by se myslim sluselo nejake podekovani:

Me manzelce a synkovi za neustalou podporu a trpelivost

DDmu za podporu a inspiraci (zaverecny utok na lvl 99 zacal po jeho nalezu Tyraels)

Dawevovi za totez + 20 hodin ztravenych v CS ve vzajemnem klani

Fraximu za jeho Zlaty Gral, ktery to vse tady na foru nastartoval

Vsem klukum z nasi Skype grupy (a umyslne pisu vsem, protoze bych nerad na nekoho zapomnel) za neustalou podporu

a nakonec Abuovi za to, ze je Abu, pac jsem na nej myslel vzdy, kdyz jsem nekde potkal Bosse s krasnym nazvem Gut Drinker coz proste nikdo jiny nevystihuje lepe :lol: A to bylo velmi casto


A uplnym zaverem Vam vsem, kdoz jste vydrzeli plky stareho dedka a docetli az sem

GL, HF a doufam, ze muj Paladin jen odstartuje novou tradici 99 charu tady na foru, a ted jich tu budeme mit nekolik do roka

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.11.2019, 00:21 hod.

Big CG!! Za těch 9 let, co chodím sem na fórum, jsem nezaregistroval nikoho, kdo by levelu 99 dosáhl a řekl bych, že to tu nikdo nezvládl, i když jsem sem ještě nechodil. Těžko říct, co udělá větší radost. Jestli dosažení lvl 99 nebo drop Tyrale's Might. Nejlepší by asi bylo, dropnout TM při cestě za lvl 99 :) Každopádně jsi se tu tímto výkonem zapsal mezi nesmrtelné ;)

Co asi já nejvíc z těch všech dropů závidím, tak je Mang Song's Lesson.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Příspěvek od Slw » 29.11.2019, 09:20 hod.

tak to je maximální kus pekelné práce. smekám :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Crec
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Příspěvek od Crec » 29.11.2019, 16:15 hod.

Velký congrats i ode mě :) 2x Zod je teda maso, hodně štěstí a trpělivosti u assky a další 99tky :lol:
HC Grál od 18. 2. 2019

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Příspěvek od RIP » 29.11.2019, 21:19 hod.

Diky diky a jeste jednou diky...ano, je to super pocit to dohrat, a samozrejme mi to neda a musim to zkusit jeste jednou, tedy minimalne :lol: A jak psal DD, treba se postesti a dropne TM, nekdy proste clovek najde neco, co vlastne ani nehleda ;)

Rattus
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Příspěvek od Rattus » 29.11.2019, 22:04 hod.

Obrovská gratulace a hodně štěstí při hledání TM.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Příspěvek od Antabus » 01.12.2019, 15:15 hod.

RIP je legenda fora a CZSK komunity už bez tý HC 99tky, ale nyní už tu jeho příběh bude navždy inspirací! Velká gratulka a respekt.

Počítám, že na další se tak dlouho čekat nebude! :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Příspěvek od Abuzus » 12.12.2019, 04:28 hod.

No, když jsi tak pěkně popsal mou zásluhu a DD také zabodoval, není už čas to zapít ?
Ve Vašem případě alespoň naplánovat napřesrok? :wave:
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Příspěvek od Slw » 13.12.2019, 00:41 hod.

Abu, ThorII je ve Valhalle-tam se lije nonstop. Takže Tvoje poznámka vůbec není od věci :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Příspěvek od Kisuvka » 13.12.2019, 12:37 hod.

Sounds good to me! :)
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Příspěvek od Abuzus » 14.12.2019, 08:45 hod.

TAKže?? Asi to budeme muset naplánovat sami a chlapce pouze přizvat...
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Příspěvek od RIP » 16.12.2019, 15:51 hod.

Chlapi diky ale ted opravdu par tydnu nemuzu nic slavit...sice bych Vas moc rad videl, ale par tejdnu se moc nedostanu z baraku, natoz abych lil, ikdyz chut Vas videt i popit samozrejme je velka :lol: :lol: :lol: ;)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Guardian Thor II vstupuje do Valhally - level 99 thread

Příspěvek od Abuzus » 17.12.2019, 23:58 hod.

Abuzus píše:
12.12.2019, 04:28 hod.
...ve Vašem případě alespoň naplánovat napřesrok? :wave:
??
Greenhorn s duší Throwera

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“