HC - Project melee septavirate (D2R)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
HC - Project melee septavirate (D2R)

Příspěvek od RIP » 05.12.2021, 14:35 hod.

Zdar vespolek ;)

sice je tady na foru samostatna sekce D2R, ale prislo mi lepsi to dat do teto sekce, tak snad to nebude nikomu vadit

Tak jako nekteri dalsi jsem si nainstaloval D2R diky lepsimu zelezu ktere mam od lonskeho roku a rekl jsem si, ze vyzkousim tuto hru do detailu, a taky trochu jinak nez ma predchozi dobrodruzstvi v D2LoD...nakonec to trochu jinak je v podstate kosmeticka uprava, pac jsem se rozhodl hrat septavirat, a to melee only...kdyz pisu melee only, tak je tim mysleno to, ze zadny char nesmi pouzivat jakykoliv typ ranged utoku...takze zadny Static field pro sosnu, zadna CE pro necra atd...abych byl presny, pouzivat treba Telekinezi ci Mind blast me postavy smi, samozrejme jsou to ranged utoky ktere maji potencial nejak poskozovat monstra, ale zkuste s nimi nekoho zabit treba v Hell :lol: Tim chci rict, ze je povazuji za podpurne skilly prakticky bez dmg a tudiz se na ne to predchozi pravidlo nevztahuje...

To jen tak pro vyjasneni situatce...

Septavirat jak asi kazdy vi je 7 ruznych charakteru ktere Diablo 2 v jakekoliv podobe nabizi, tedy Barbar/Palach/Sosna atd...kazdy z techto charu musi jet melee, tedy nablizko, a navic jsem se snazil o co nejvetsi rozmanitost typu utoku, tedy Phys/Cold/Lightning atd, bohuzel uplne idealne to vyvazit nejde, ale snaha byla...

Puvodne jsem vybral takto:

Barb - Zerker/Magic atack - primarne hodlam navstevovat Pit, jak jinak, na to je ovsem potreba kotel dobreho vybaveni, ktere chci ziskat nejspis dost hloupe prave tam...tedy Enigma/Grief atd...standartni MF Zerker

Paladin - klasicka zealoti plechovka (physical attack) + Smite na Ubery, coz by mel byt jeho primarni job

Sosna - tady jsem sel logicky do Enchantu, tedy fire dmg, puvodne jsem to chtel podporit VoR RW a synergizovat ty FOrby ze zbrane pomoci mastery, ale nakonec jsem si rekl, proc se drzet pri zemi, a tak se rozhodl pro Dream/Dream Enchantress, merc Infi, proste psychopaticky drahej build, coz znaci haldu casu pri hledani run, pocinaje LK

Ama - shock lightning combat, pouziva CS, ale zbran jsou Speary...tedy zadne LFury, primarne CS...na Immune Jab, samozrejme Valka a Decoy support, na konci idealne dalsi Infinity + Silence (+3 Matriarchal) :lol:

Assa - MA tree u assky je pro me nejmene prozkoumanou vetvi, a nikdy jsem nehral Phoenix build, tak zde je to tedy tato varianta a mix elementu...asi Infi merce (tedy treti Infi :lol: :lol: :lol: ) pokud se rozhodnu s ni pokracovat po jejim standartnim dohrani

Necromancer - zdaleka nejhorsi klasa, zde se neda mluvit o zadnem poradnem melee skillu (Poison dagger to fakt neni, sorry :D ), tak jsem se rozhodl pro Normal attack masochismuz, pote Passion RW na Zeal a nakonec Oath...Oath vypousti BSpirity ktere hodlam synergizovat pres body ve skillech, tak uvidime...tohle je jasne char pro projiti hrou max, zadne dalsi dobrodruzstvi s nim neplanuju

Druid - Fire claw Bear byla moje volba a zbran nejspis Tomb reaver, idelane ten ETH ZOD 2x 40/15 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale Druid je ted bohuzel u ledu, kam ho poslal Szsark pavouk uz na Normal :oops:


Progres - zatim jsem se snazil postupovat se vsemi postavami soumerne, tedy samozrejme krome Druida...Jeho oziveni asi necham na dobu, kdy pro nej uz budu mit nejake lepsi vybaveni...ostatni chary jsou rozprostreny od A2 NM do A4 NM (Smiter zde bude behat Mepha pro HoZ atd, pozdeji se pripoji nejspis Ama...

Od teto chvile je budu hrat ruzne, podle chuti a casu, okolo Vanoc samozrejme bude obojiho o neco vice ;)

Ultimatnim cilem je bavit se, samozrejme, a dohrat ty chary do bodu, kdy je budu povazovat za dokoncene...zadne jine chary v D2R startovat nechci...MF nebude primarnim cilem, presto budu sledovat pomoci DDho turnajove tabulky, jak moc veci pred dokoncenim najdou...ale rozhodne to nema byt honba za dalsim Gralem, kdyz k tomu predchozimu mi stale chybi TM ;)

Diky za pozornost ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project melee septavirate (D2R)

Příspěvek od RIP » 05.12.2021, 14:36 hod.

Unique Items:
Axes:
The Gnasher - Deathspade - Bladebone - Skull Splitter - Rakescar - Axe of Fechmar - Goreshovel - The Chieftain - Brainhew - Humongous
Coldkill - Butcher's Pupil - Islestrike - Pompeii's Wrath - Guardian Naga - Warlord's Trust - Spellsteel - Stormrider - Boneslayer Blade - The Minotaur
Razor's Edge - Rune Master - Cranebeak - Death Cleaver - Ethereal Edge - Hellslayer - Messerschmidt's Reaver - Executioner's Justice

Swords:
Rixot's Keen - Blood Crescent - Skewer of Krintiz - Gleamscythe - Griswold's Edge - Hellplague - Culwen's Point - Shadowfang - Soulflay - Kinemil's Awl - Blacktongue - Ripsaw - The Patriarch
Bloodletter - Coldsteel Eye - Hexfire - Blade Of Ali Baba - Ginther's Rift - Headstriker - Plague Bearer - The Atlantean - Crainte Vomir - Bing Sz Wang - The Vile Husk - Cloudcrack - Todesfaelle Flamme - Swordguard
Djinn Slayer - Bloodmoon - Lightsabre - Azurewrath - Frostwind - Flamebellow - Doombringer - The Grandfather

Maces:
Felloak - Stoutnail - Crushflange - Bloodrise - The General's Tan Do Li Ga - Ironstone - Bonesnap - Steeldriver
Dark Clan Crusher - Fleshrender - Sureshrill Frost - Moonfall - Baezil's Vortex - Earthshaker - Bloodtree Stump - The Gavel Of Pain
Nord's Tenderizer - Demon Limb - Baranar's Star - Horizon's Tornado - Stormlash - Stone Crusher - Schaefer's Hammer - Windhammer - Earth Shifter - The Cranium Basher

Bows:
Pluckeye - Witherstring - Raven Claw - Rogue's Bow - Stormstrike - Wizendraw - Hellclap - Blastbark
Skystrike - Riphook - Kuko Shakaku - Endlesshail - Witchwild String - Cliffkiller - Magewrath - Goldstrike Arch
Eaglehorn - Widowmaker - Windforce

Crossbows:
Leadcrow - Ichorsting - Hellcast - Doomslinger
Langer Briser - Pus Spitter - Buriza-Do Kyanon - Demon Machine
Hellrack - Gut Siphon

Polearms:
Dimoak's Hew - Steelgoad - Soul Harvest - The Battlebranch - Woestave - The Grim Reaper
The Meat Scraper - Blackleach Blade - Athena's Wrath - Pierre Tombale Couant - Husoldal Evo - Grim's Burning Dead
Bonehew - The Reaper's Toll - Tomb Reaver - Stormspire

Spears:
The Dragon Chang - Razortine - Bloodthief - Lance of Yaggai - The Tannr Gorerod
The Impaler - Kelpie Snare - Soulfeast Tine - Hone Sundan - Spire of Honor
Arioc's Needle - Viperfork - Steel Pillar

Daggers:
Gull - The Diggler - The Jade Tan Do - Spectral Shard
Spineripper - Heart Carver - Blackbog's Sharp - Stormspike
Wizardspike - Fleshripper - Ghostflame

Scepters:
Knell Striker - Rusthandle - Stormeye
Zakarum's Hand - The Fetid Sprinkler - Hand of Blessed Light
Heaven's Light - The Redeemer - Astreon's Iron Ward

Staves:
Bane Ash - Serpent Lord - Spire of Lazarus - The Salamander - The Iron Jang Bong
Razorswitch - Ribcracker - Chromatic Ire - Warpspear - Skull Collector
Ondal's Wisdom - Mang Song's Lesson

Wands:
Torch of Iro - Maelstrom - Gravenspine - Ume's Lament
Suicide Branch - Carin Shard - Arm of King Leoric - Blackhand Key
Boneshade - Death's Web

Throwing Weapons:
Deathbit - The Scalper
Warshrike - Gimmershred - Lacerator

Javelins:
Demon's Arch - Wraith Flight - Gargoyle's Bite

Armor:
Greyform - Blinkbat's Form - The Centurion - Twitchthroe - Darkglow - Hawkmail - Venom Ward - Sparking Mail - Iceblink - Heavenly Garb - Boneflesh - Rockfleece - Rattlecage - Goldskin - Silks of the Victor
The Spirit Shroud - Skin of the Vipermagi - Skin of the Flayed One - Iron Pelt - Crow Caw - Spirit Forge - Duriel's Shell - Shaftstop - Skullder's Ire - Que-Hegan's Wisdom - Toothrow - Guardian Angel - Atma's Wail - Black Hades - Corpsemourn
Ormus' Robes - The Gladiator's Bane - Arkaine's Valor - Leviathan - Steel Carapace - Templar's Might - Tyrael's Might

Shields:
Pelta Lunata - Umbral Disk - Stormguild - Steelclash - Swordback Hold - Bverrit Keep - Wall of the Eyeless - The Ward
Visceratuant - Moser's Blessed Circle - Stormchaser - Tiamat's Rebuke - Lance Guard - Gerke's Sanctuary - Lidless Wall - Radament's Sphere
Blackoak Shield - Stormshield - Spike Thorn - Medusa's Gaze - Head Hunter's Glory - Spirit Ward

Helms:
Biggin's Bonnet - Tarnhelm - Coif of Glory - Duskdeep - Howltusk - The Face of Horror - Undead Crown - Wormskull
Peasant Crown - Rockstopper - Stealskull - Darksight Helm - Valkyrie Wing - Blackhorn's Face - Crown of Thieves - Vampire Gaze
Harlequin Crest - Steel Shade - Veil of Steel - Nightwing's Veil - Andariel's Visage - Crown of Ages - Giant Skull

Belts:
Lenymo - Snakecord - Nightsmoke - Goldwrap - Bladebuckle
String of Ears - Razortail - Gloom's Trap - Snowclash - Thundergod's Vigor
Arachnid Mesh - Nosferatu's Coil - Verdungo's Hearty Cord

Boots:
Hotspur - Gorefoot - Treads of Cthon - Goblin Toe - Tearhaunch
Infernostride - Waterwalk - Silkweave - War Traveler - Gore Rider
Sandstorm Trek - Marrowwalk - Shadow Dancer

Gloves:
The Hand of Broc - Bloodfist - Chance Guards - Magefist - Frostburn
Venom Grip - Gravepalm - Ghoulhide - Lava Gout - Hellmouth
Dracul's Grasp - Soul Drainer - Steelrend

Class-specific:
Amazon: Stoneraven - Lycander's Flank - Titan's Revenge - Thunderstroke - Lycander's Aim - Blood Raven's Charge
Assassin: Shadow Killer - Bartuc's Cut-Throat - Jade Talon - Firelizard's Talons
Barbarian: Arreat's Face - Wolfhowl - Demonhorn's Edge - Halaberd's Reign
Sorceress: The Oculus - Eschuta's Temper - Death's Fathom
Druid: Jalal's Mane - Cerebus' Bite - Ravenlore - Spirit Keeper
Necromancer: Homunculus - Darkforce Spawn - Boneflame
Paladin: Alma Negra - Herald Of Zakarum - Dragonscale

Rings:
Nagelring - Manald Heal - Stone of Jordan - Dwarf Star - Raven Frost - Bul-Kathos' Wedding Band - Carrion Wind - Nature's Peace - Wisp Projector

Amulets:
Nokozan Relic - The Eye of Etlich - The Mahim-Oak Curio - Saracen's Chance - The Cat's Eye - Crescent Moon - Atma's Scarab - The Rising Sun - Highlord's Wrath - Mara's Kaleidoscope - Seraph's Hymn - Metalgrid

Circlets:
Kira's Guardian - Griffon's Eye

Jewels:
Rainbow Facet (Bl) - Rainbow Facet (FN) - Rainbow Facet (N) - Rainbow Facet (V) - Rainbow Facet (M) - Rainbow Facet (B) - Rainbow Facet (CL) - Rainbow Facet (PN)

Charms:
Gheed's Fortune - Annihilus - Hellfire Torch

Set Items:
Normal:
Angelic Mantle - Angelic Sickle - Angelic Halo - Angelic Wings
Arcanna's Head - Arcanna's Flesh - Arcanna's Deathwand - Arcanna's Sign
Arctic Furs - Arctic Binding - Arctic Mitts - Arctic Horn
Berserker's Headgear - Berserker's Hauberk - Berserker's Hatchet
Cathan's Visage - Cathan's Mesh - Cathan's Rule - Cathan's Sigil - Cathan's Seal
Civerb's Cudgel - Civerb's Icon - Civerb's Ward
Cleglaw's Tooth - Cleglaw's Pincers - Cleglaw's Claw
Death's Touch - Death's Hand - Death's Guard
Hsarus' Iron Fist - Hsarus' Iron Stay - Hsarus' Iron Heel
Infernal Cranium - Infernal Sign - Infernal Torch
Iratha's Coil - Iratha's Collar - Iratha's Cord - Iratha's Cuff
Isenhart's Lightbrand - Isenhart's Horns - Isenhart's Case - Isenhart's Parry
Milabrega's Diadem - Milabrega's Robe - Milabrega's Orb - Milabrega's Rod
Sigon's Visor - Sigon's Shelter - Sigon's Sabot - Sigon's Guard - Sigon's Wrap - Sigon's Gage
Tancred's Skull - Tancred's Spine - Tancred's Hobnails - Tancred's Crowbill - Tancred's Weird
Vidala's Barb - Vidala's Ambush - Vidala's Fetlock - Vidala's Snare

Exceptional:
Aldur's Stony Gaze - Aldur's Advance - Aldur's Deception - Aldur's Rhythm
Bul-Kathos' Sacred Charge - Bul-Kathos' Tribal Guardian
Cow King's Horns - Cow King's Hide - Cow King's Hooves
Griswold's Heart - Griswold's Valor - Griswold's Redemption - Griswold's Honor
Haemosu's Adamant - Dangoon's Teaching - Taebaek's Glory - Ondal's Almighty
Hwanin's Splendor - Hwanin's Justice - Hwanin's Refuge - Hwanin's Blessing
Immortal King's Will - Immortal King's Stone Crusher - Immortal King's Soul Cage - Immortal King's Detail - Immortal King's Forge - Immortal King's Pillar
M'avina's True Sight - M'avina's Caster - M'avina's Embrace - M'avina's Icy Clutch - M'avina's Tenet
Naj's Circlet - Naj's Light Plate - Naj's Puzzler
Natalya's Totem - Natalya's Mark - Natalya's Shadow - Natalya's Soul
Guillaume's Face - Whitstan's Guard - Magnus' Skin - Wilhelm's Pride
Sazabi's Mental Sheath - Sazabi's Cobalt Redeemer - Sazabi's Ghost Liberator
Tal Rasha's Lidless Eye - Tal Rasha's Horadric Crest - Tal Rasha's Guardianship - Tal Rasha's Fine-Spun Cloth - Tal Rasha's Adjudication
Sander's Paragon - Sander's Superstition - Sander's Taboo - Sander's Riprap
Telling of Beads - Laying of Hands - Dark Adherent - Rite of Passage - Credendum
Trang-Oul's Guise - Trang-Oul's Scales - Trang-Oul's Wing - Trang-Oul's Girth - Trang-Oul's Claws

Runes:
El - Eld - Tir - Nef - Eth - Ith - Tal - Ral - Ort - Thul - Amn - Sol
Shael - Dol - Hel - Io - Lum - Ko - Fal - Lem - Pul - Um
Mal - Ist - Gul - Vex - Ohm - Lo - Sur - Ber - Jah - Cham - Zod
Naposledy upravil(a) RIP dne 01.06.2022, 19:40 hod., celkem upraveno 140 x.

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project melee septavirate (D2R)

Příspěvek od BliiNky » 06.12.2021, 14:11 hod.

Hodně štěstí, obdobným způsobem jsem hrál 1 HP Septavirát a stejně hraju druhým rokem i Ironman Challenge ve WoW. Za mě je velká výhoda hraní více postav v tom, že když jedna zařve, pořád jich zbývá dalších šest a člověka to tedy míň odradí od dalšího hraní. Na druhé misce vah je časová investice, ale kam bychom spěchali, že :twisted:

Jen pro upřesnění - chápu dobře, že přehazování věcí lze? Palach najde viperko, hodí ho Sosně apod.?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project melee septavirate (D2R)

Příspěvek od RIP » 06.12.2021, 15:59 hod.

Diky a ano mas pravdu, je to casove narocnejsi, ale zabavnejsi...

Ad prehoz veci, pocitam tim myslis sdileni mezi temito chary, s touto variantou pocitam, ale mam podminku, postava ktere jsou prehazovany itemy uz musi byt Guardian :-)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC - Project melee septavirate (D2R)

Příspěvek od Fraxinus » 06.12.2021, 18:08 hod.

Také přeji hodně zdaru. Sám jsem toto zkusil ale jiným způsobem. Velice zajímavá zkušenost, jen jsem to sdílení předmětů měl tak, že nasdílet předmět šlo jen jednou, tedy že dotyčný předmět, co postava dostala od nálezce, si už musela ponechat napořád.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project melee septavirate (D2R)

Příspěvek od RIP » 06.12.2021, 22:03 hod.

Diky Fraxi, ja to mam mirne volnejsi...preci jen hlavni ukol neni jen hru dokoncit, ale chary i optimalizovat

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC - Project melee septavirate (D2R)

Příspěvek od RIP » 30.12.2021, 09:42 hod.

Maly update - behal jsem se Smiterem NM a pozdeji Hell Mepha, bohuzel pote pri ceste skrz CS ho usmazil Infectoruv pack, do teto chvile moc nechapu jak je to mozne ale budiz...Mezitim nasel SoJ a ten pak prodal aby mohl bojovat s Uberem a ziskat Anni coz se i stalo...bohuzel ten Anni je ztracen i se Smiterem...

Nastesti mam jeste jeden SoJ v zaloze, ten dropla Ama pri quest fightu s NM Durielem...

Pote jsem pokracoval se Zerkem se kterym beham Pit, moc se nedari, jak runy tak itemy zadna slava...je na lvl 88 a nasel zatim jen IST z golden chesty ve druhem patre Pitky a MAL + IST z Countess...z itemu ten top je BK Colossus :lol: :lol: :lol:

Progres je pomaly, ale pomalu se gear zlepsuje, chce to extra trpelivost...

Az padne neco zajimavejsiho, hodim sem screeny, tedy pokud vubec :lol:

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC - Project melee septavirate (D2R)

Příspěvek od Obter!vr » 30.12.2021, 17:03 hod.

RIP píše:
30.12.2021, 09:42 hod.
Maly update - behal jsem se Smiterem NM a pozdeji Hell Mepha, bohuzel pote pri ceste skrz CS ho usmazil Infectoruv pack, do teto chvile moc nechapu jak je to mozne ale budiz...Mezitim nasel SoJ a ten pak prodal aby mohl bojovat s Uberem a ziskat Anni coz se i stalo...bohuzel ten Anni je ztracen i se Smiterem...
Nevím, jestli to mohl být tvůj případ, ale v D2R přidali mezi kletby, které mají mágové v CS lower resist. A trvá docela dlouho, než zmizí. Třeba to tak nebylo, ale může ti to pomoc do budoucna, pokud jsi tuto informaci nepostřehl. Hodně štěstí v projektu :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“