HC Cleric by Marast

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice
HC Cleric by Marast

Příspěvek od Marast » 14.04.2010, 16:13 hod.

Po jisté době plné zvažování jsem se rozhodl založit toto téma, které budu věnovat svému léčiteli. :) Na začátku bych chtěl upozornit, že jsem jej vytvořil už před více než rokem a v jeho počátcích mě nenapadlo dělat obrázkovou dokumentaci, přičemž jisté nálezy by si je jistě zasloužily. Teď už k věci. :arrow:

Jméno: Cleric :)
Zaměření paladina: Priest (Cleric)
Současná úroveň: 75
Stávající titul: Conqueror
Styl hraní: Hard Core; Single Player
Pravidla hry:
- Zákaz používat ESC jako záchranu před smrtí.
- Vyčistit všechny oblasti, včetně uren.
- Chodit pouze sám.
- Neopakovat nájezdy.
- Program ATMA jako rozšířená truhla.


Act I (Normal)
Je to už docela dlouho, ale jistě vím, že jsem s ním neměl žádný problém. Vzhledem k tomu, že celou dobu zatím hraji na osm hráčů, jsem k sobě s povděkem vzal rošťačku se zaměřením na ohnivý šíp. S Andariel mi velmi pomohla.

Act II (Normal)
V tomto aktu se začalo výrazněji projevovat paladinovo zaměření. Rošťačku nahradil Greizův pouštní žoldák, který měl auru Defiance. A důležitým bodem bylo sehnat nějakou dobrou zbraň pro žoldáka. Při hraní s Elzixem mi však štěstí nepřálo. Se znalostí, že můžu "vyhrát" i vzácný (rare) Partizan, jsem po nějaké době vytěžil pouze Partizan of Frost. Při snaze získat nějakou pěknou předponu u získaných Partizanů, tuším že lze získat Savage, jsem používal recept 3 Chipped Gems + Magic Weapon = Socketed Magic Weapon a utratil tak spoustu nastřádaných úlomků. I tak si to žoldák dával pěkně. Ode mě jej léčila aura Prayer a v případě potřeby jsem vykouzlil nějakou tu svatou střelu. Duriel byl vzhledem k nastavení hodně tuhý, ale nakonec jsme jej udolali.

Act III (Normal)
Třetí akt je nepříjemný svou zdlouhavostí díky typu potvor, které se tam vyskytují. Nemrtvých tu zase moc není, many je málo a výbava není kdo ví jak skvělá. Jisté řešení jsem však našel a to když mi vypadl unikátní flail - The General´s Tan do Liga. Díky svému 50% zpomalení nebyl v daný moment vůbec k zahození, ale co je hlavní. Při používání dovednosti Sacrifice jsem s ním uděloval i solidní poškození. Celou dobu jsem se však soustředil na to, aby poslední ránu dával žoldák. Také si moc dobře pamatuji na tu chvíli, kdy se mi podařilo u Alkora "vyhrát" magický Monk´s Circlet of Luck. Obrázek bohužel nemám, což je v tomto případě docela škoda. :? Mephisto byl jen o něco méně tužší než Duriel, ale i on nakonec povolil.

Act IV (Normal)
Na tento akt si moc nepamatuji. Jen vím, že jsem jej měl hodně rychle hotový. Diablo nebyl problém, neboť jsem měl k dispozic unikát Crushflange.

Act V (Normal)
Vzhledem k možnostem, kterých moc nebylo, se průchod tímto aktem hodně táhnul. Dokonce jsem si po dosažení Glacial Trail dával i na nějakou dobu pauzu. Pak jsem se ale obrnil trpělivostí a obzvláště u Minotaurů opatrností. Ani Baal mi na normální obtížnost nevěnoval do dalšího putování nic, co by stálo za zapamatování. :|

Cows (Normal)
Matně si vybavuji, že se to tam docela táhlo, ale zas takovým problémem krávy nebyly. Klasicky jsem se obohatil o pár nižších run a drahokamů.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Marast » 14.04.2010, 18:46 hod.

K postavě jsem vrátil asi až za půl roku od dokončení normální obtížnosti. Obtížnost Nightmare probíhala následovně. :arrow:

Act I (Nightmare)
První akt byl co do srovnání stejně obtížný asi jako akt čtvrtý na obtížnost normální. Bez problému jsem procházel jednotlivé lokace a začal pořizovat také první obrázky ze hry. V kryptě na mě v sarkofágu "čekal" v pořadí již druhý Nagelring. A nutno dodat, že nebyl z nejhorších (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Clerics-Nagelring.html). Hned v prvním patře Zapomenuté věže pak perfektní Tarnhelm. (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Clerics-Tarnhelm.html) A opět byl v sarkofágu. :D
Andariel sice zařvala, ale neposkytla nic co by stálo za zdokumentování. :evil:

Act II (Nightmare)
Snem spousty Paladinů (Kleriků a jim podobných) je bezpochyby druhý akt. Spousta nemrtvých, které při nedostatku trpělivosti můžete poslat do věčných lovišť buď jednotlivě (Svatou střelou), nebo hromadně (Zatím ne moc silnou Pěstí z nebes). Já u Greize vyměnil poušního paladina. Toho s aurou Defiance nahradil Razan s aurou Holy Freeze. Také se mi podařilo najít War Fork se třemi otvory a řešil jsem, jestli nemám vytvořit runové slovo Malice. Na základě ohlasů z tohoto fóra :waving: jsem se rozhodl pro uskutečnění své myšlenky a nelitoval. Jen pro zajímavost bych chtěl ukázat, že i z Vyvolávače (The Summoner) může být zajímavý tzv. Drop. (http://kodiak.wz.cz/2010/04/The-Mahim-O ... tml#foto26) Jen pro informaci. Ten svinčík (všude krev) měl na starosti můj žoldák :twisted: . "Dírou zaslíbenou" se však pro mne poslední dobou stává Maggot lair. V prvním podlaží by si přišel na své Necromancer. (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Blackbogs-Sharp.html#foto27)
Z čeho jsem měl ale, o dvě podlaží níže, neskutečnou radost byla Tal Rashova maska. (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Tal-Rashas- ... tml#foto28) Pro obtížnost Hell, a jak se ukázalo dříve u Stařešinů, naprosto ultimátní helma pro žoldnéře. Povedený druhý akt byl završen Durielem (tzv. quest drop :arrow: http://kodiak.wz.cz/2010/04/Duriels-Que ... tml#foto29). A takto to vypadá, když se na vás usměje štěstí (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Perfect-Cha ... tml#foto30).

Act III (Nightmare)
Procházel džunglí a brodil se hordami těl těch fanatických kmenů (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Io-rune-sel ... tml#foto31). Až do této doby jsem měl v rukách Tan do Ligu a v záloze Milabregův Orb. Nicméně. Podařilo se mi konečně koupit ucházející žezlo - Priest´s Grand Scepter of Craftmanship (+1 Konverze; +1 Svatyně). V Kurastských stokách jsem pak našel další kousek možné finální výbavy (http://kodiak.wz.cz/2010/04/The-Spirit- ... tml#foto32). Když jsem pak dorazil do Horního Kurastu a aktivoval si "wp", rozhodl jsem si dát na čas pauzu. Tu jsem pak prolomil v Březnu tohoto roku.
Pokračoval jsem z Horního Kurastu, kde jsem měl poslední wp. Vyčistil jsem tamější chrámy, stejně jako ty na Kurastské hrázi, abych si vzápětí posvítil na Zakarumskou radu. Až na Hierophanty byl Travincal bez problému. Skupinky (např. Champions), které byly pohromadě, jsem roztahoval do prostoru netypicky (knockback - Crushflange). Zakarumští radní chodili většinou po jednom, maximálně dvou, takže s nimi Greizův žoldák neměl problémy.

To Durance of Hate byla trošku jiná káva. Hned na začátku prvního patra na mě číhala banda, tuším že maulerů, s šéfem. A mezi nimi přimíchané "modrooké" panenky. :Diablo Ve středu 24. Března jsem to dotáhl až do druhého patra. Nicméně wp se mi nepodařilo najít.
(Ještě, že existuje možnost stáhnout si Diablo na lištu a uspat PC)

V pátek 26. Března jsem pokračoval. Pln očekávání, co mi Mephisto "věnuje", jsem se mu vydal vstříc. Quest drop byl následující: The Diggler a "velice potřebné" luky Rogue´s Bow a Hellclap. :evil: Nutno podotknout, že na začátku druhého patra mi trochu vylepšil dojem pouze Dwarf Star. (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Clerics-Dwarf-Star.html) Není to sice Stone of Jordan, ale i tak mě potěšil.

Act IV (Nightmare)
Sotva jsem vytáhl paty z pevnosti, už mi na ně šlapali mnou "oblíbené" Flesh Spawner. Kolem nich pak "tancovali" ještě Cliff Lurker, kteří však nebyli tak nebezpeční, jak jsem si původně myslel.
V pláních zoufalství se mi pak vygenerovali Megademons a Regurgitator. Zejména ti druzí jmenovaní, už když je vidím, mi nahání husí kůži. Nevím jestli to platí i ve verzi 1.11, ale v dřívějších verzích byli schopni sežrat mrtvolu žoldáka. Ten pak nešel oživit.
Samotného Izuala jsem si vychutnal ve velkém stylu. Téměř mrtvého jsem si nalákal do další lokace, kde hned na začátku byly tři tzv. bosspacky plus skupina šampiónů. :twisted:
Řeka plamenů byla, jako vždy, "výborná" zejména zpočátku. Skupina Urdar potvor vedená "mafiánem" :lol: s vlastnostmi extra strong a cursed. Zde mne však zaskočilo, že si vůbec nevšímali žoldáka a šli přímo po mě. Nevím čím to, ale občas se mi to během hry stává. Že by to bylo dáno rozdílem úrovní :?: :idea:
Zde také padá první unikátní halapartna Husoldal Evo (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Husoldal-Evo.html). Partizan s Malice se však jeví jako efektivnější.
Diablova svatyně je díky svaté střele a "pěsti z nebes" procházka zahrádkou. Hned na jejím začátku padá unikát Woestave. (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Woestave.html#foto37) Skvělé, přestože má téměř nejhorší navýšení poškození (22% z 40%) (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Woestave.html#foto38).
Pak mě čekal sám pán Hrůzy. Jeho quest drop byl stejně úžasný jako ten Mephistův. Jeden unikát a to ještě Venom Ward. :rolldiablo: Infector of Souls však byl trochu jiná liga :arrow: (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Skiller-fou ... tml#foto39).

Act V (Nightmare)
Ze začátku se nic podstatného nedělo a ani nenacházelo. Až v Arreat plateau se mi podařílo najít Artisan's Cuirass of the Colossus (+46 to Life; 3 perfekt topazy :arrow: 72% MF). Anya mi za svou záchranu dala vzácný protector shield s následujícími bonusy :arrow: Stone Aegis (All Resistances +16; +2 to Combat Skills; nějaké ty "drobné" :) ). Na druhém slotu mám zrovna unikátní sekeru Spellsteel (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Spellsteel.html#foto40). Teleport a především Decrepify, spolu s žoldákovou aurou Holy Freeze a halapartnou Woestave, je ultimátní. :twisted: Nihlathak skončil tak, jak má končit pravý zdráce. :dead: Nutno podotknout, že v jeho směru v jedné z postranních chodeb, mi vypadla runa Lem. (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Lem-rune-se ... tml#foto41) Vzhledem k tomu, že mi Mephistův kámen duše poskytl runu Ko (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Ko-rune-fro ... tml#foto43), nabízí se runové slovo Wealth :idea: .
Vzhledem k tomu, že většinou chodím na Nihlathaka v momentě, kdy mám wp na stezce stařešinů, šel jsem rovnou na vrchol Arreatu. A tam to bylo teprve maso, byť šlo zatím jen o nightmare. Až na čtvrtý pokus jsem se tam nějakým způsobem chytil.

Korlic - Lightning Enchanted
Madawc - Mana Burn
Talic - Extra Fast

Talic byl vzhledem ke své rychlosti docela nepříjemný. Holy Freeze na něj nefugoval, a proto jsem se vybavil sekyrou Spellsteel. Žoldák dostal do ruk zmiňovanou halapartnu Woestave. Padl však jako první. Pak Korlic a nakonec Madawc.

Baal byl už jen třešnička na dortu. :) Jeho quest drop byl stylový. Isenhartovo brnění a helma, Infernal hůlka. Dvě vzácný věci. :rolldiablo: Jen bych na závěr dodal, že mi ve 3. patře WK padla druhá Lem runa. (http://kodiak.wz.cz/2010/04/Lem-rune-se ... tml#foto42)

Teď přemýšlím, jestli vůbec chodit do Kravínu. :?
Naposledy upravil(a) Marast dne 15.04.2010, 00:24 hod., celkem upraveno 1 x.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Drakesis » 14.04.2010, 21:29 hod.

Krásný popis, Maraste, smekám. Užil jsem si to též díky tomu výčtu. :-)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Javurek » 15.04.2010, 11:00 hod.

Tak mě tak napadlo, nechtěli byste vytvořit speciální sekci pro takovéto příběhy postav? Já bych klidně něco podobného napsal až začnu novej char :)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Marast » 15.04.2010, 12:12 hod.

Jsem ochotný podpořit tuto tvou myšlenku Javůrku. :)

Jen by mne zajímal názor těch co sem nakouknou a to konkrétně na Kraví lokaci v obtížnosti nightmare. To jakým stylem tuto postavu hraji je uvedeno výše ,a proto se ptám. Jak by jste postupovali vy :?: Je možné vynechat Kraví lokaci a vrátit se tam třeba po dokončení prvního, či druhého aktu na obtížnosti Hell :?: Vzhledem k počtu krav co tam je, a mým možnostem skupinového zabíjení, mám vážné obavy s jeho současným zvládnutím. :?
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Bemik » 15.04.2010, 12:57 hod.

podle mě bys klidně mohl přeskočit.... dyť cow by byla smrt...
navíc si psal, že jen chceš všechny lokace vyhladit ale není tam napsaný kdy :wink:
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Abuzus » 15.04.2010, 18:41 hod.

Nejdříve se omlouvám všem za to, co tady napíšu, ale nemohu si pomoci:
Většina buildů, které jsem na netu četl, jsou pro začátečníka k ničemu - s vyjímkou rozdělení Skillů. Pokud tzv. levnější equip začína Raven Frostem, tak děkuji. Já na SP jsem RF viděl jednou....

Marastova myšlenka popisu průchodu celým Diablem se mi jeví mnohem přitažlivější. Odpůrcům "perfect buildů" bych chtěl jenom říci, že na to, aby jste mohli takto uvažovat, už musíte mít pár Hellů za sebou, což zase není taková prča, pokud si vzpomínáte.

Každý takovýto článek je příběh sám o sobě. Někdo se pousmějě, někdo poučí.
- Jj, to znám, tam ani nelezu
- fakt, jo, to zkusím
- No jó, Claw Wiper, cos čekal
- Ta curse AD je ale sviňárna, co?
apod. :-)

Už teď se těším např. na Javůrkovu nebo Matýskovu popsanou cestu. Ta Marastova je v prozatím zveřejněných buildech jedinečná.
Of course, Gram, Krolth, Rakii apod. taky, jenže to bych musel popsat celou stránku :-)

Jsem všemi deseti pro založení takového topicu !!!
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Necrolyta
Wraith
Příspěvky:139
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Necrolyta » 15.04.2010, 18:45 hod.

Hezký a z javurkem úplně souhlasím :lol: .Až na to,že nevím jestli bych dokázal sepsat protokol o mé postavě,popravdě řečeno,trošku bych se styděl :oops: .
Obrázek meč je králem boje
Obrázek a kost, to je noha moje

Uživatelský avatar
Mirda
Gorebelly
Příspěvky:227
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Mirda » 15.04.2010, 19:11 hod.

Necrolyta: Styděl by ses za svou herní postavu, nebo za svůj písemný projev? :D

Jinak příběhy postav jsou určitě zajímavý nápad, ale nevím, jak se to ujme :? . Nicméně Marast začal výborně :wink:

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Bemik » 15.04.2010, 19:46 hod.

kdybych nebyl lvl 72 na svým nejnovějším (asi 2 měsíce starým charu), tak bych to asi zkusil taky... všechno dokumentovat....
občas je to zajímavý, když padne věc, kterou člověk nečeká, ale příjemně ho překvapí...
Já sem třeba teď šel poprvý na hell asi kolem lvl 69 a hned první procházka po cold plains a z bishboshe mi padlo moje historicky první uniqe shako a kousek dál ještě pro žoldáka uniqe partizan - pierre tombale couant...

Teď fakt lituju, že sem to nedokumentoval už od normalu.... :(
Jistě :D nemám tolik zkušeností, abych hrál hc a navíc ještě stylem - nefarmit, neutíkat, vyčistit oblast, ..... :D ne to nemá a upřímně... zírám, že se ti to tak povedlo... :wink:
seš dobrej... fakt úcta a respekt
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Slw » 16.04.2010, 07:58 hod.

klobouk dolů Maraste :waving: very good job :love:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od damagedeath » 16.04.2010, 14:15 hod.

Marast: tak je fakt, že při četbě tvých příspěvký mám nutkání vrátit se zpět ke starýmu diablu bez módu a nějaký ten hc si dát...

Uživatelský avatar
Necrolyta
Wraith
Příspěvky:139
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Necrolyta » 17.04.2010, 18:10 hod.

Mirda : Asi za ten pravopis. :lol:

Bermuk : Ty jsi šel s 69 levlem na Diablo v normalu nebo noční můře na nebo pekle?
Obrázek meč je králem boje
Obrázek a kost, to je noha moje

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Bemik » 17.04.2010, 22:35 hod.

jestli ten "Bermuk" jsem já, tak sem psal, že sem sem šel poprvý na hell (procházka po cold plains)
jiank sí zatím lítám nm mepha (na věci)
stačí číst.... nebo seš ještě víc nažranej než já :lol:
"Do what you fear and the death of fear is certain."

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od RIP » 27.04.2010, 14:21 hod.

Hezke Maro

Podobne thready byvaly na diii.net bezne, nez je vytlacil ten bordel okolo 1.13 a Travi runu...

Sam jsem mel v GWE tourney (Green with envy) Assku na Fire pasti, mozna jsem Ti ji uz popisoval, nemoznost pouzivat jine nez setove itemy nebo obycejne osazene emeraldy ci zelene zbarvenymi jouly z toho delala jeste zajimavejsi zalezitost, tedy spolu se vsemi ostatnimi pravidly, jake pouzivas Ty - tedy single pass, untwinck atd...

Mam ji v A3 NM, ale nemam cas na hrani

Sve dva Clericy uz jsem Ti popisoval, tak snad v nich najdes inspiraci...Cleric je potencialne skvela postava pro Pindle hunt

Tak at se dari :wink:

Btw., z tech p8 full clears urcite pro Hell slev, jinak to bude pomale az hruza, a vesmes boj merc vs monstra

Pokud mate radi opravdu blazniviny, tak bych Vam doporucil jednu postavu od Insane Wayna, je to pekne poctenicko

Najdete ji tady http://diablo.incgamers.com/forums/show ... p?t=700599

Edit:Mimochodem, tradice Mat/pat/guardian threadu je na diii.net docela slavna, je tam thread venovany ciste jim a jejich progresum/dokoncovani, mam tam taky par postav...Je to vyborny zdroj inspirace a informaci, pokud chcete hrat nejakou konkretni postavu...

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Marast » 29.11.2010, 12:57 hod.

Se vzpomínkou na arcibiskupa Lazaruse jsem se vrátil k hraní této postavy. Pořád mi zní v hlavě. "Je už příliš pozdě na záchranu chlapce (princ Albrecht). Nyní nadešel čas, aby jsi se připojil k peklu..." A já tak učinil :!: :twisted:

Act I (Hell)
Je to už nějaká doba, kdy jsem se opět objevil v táboře tulaček (rošťaček :) ). Už potřetí. Dlouze jsem přemýšlel nad svými možnostmi, které mám. Přeci jenom. Výbava je na hony vzdálená ideálu a v každé oblasti mám stále jen jednu možnost získat něco cenného. Je to jedna z věcí, která mne s touto postavou žene vpřed, jako nějakou splašenou noční můru, kterou lovím... :arrow:

Blood Moor
Vyrazil jsem z tábora a vstoupil do divočiny. Věděl jsem, že zrovna zde se monstra negenerují náhodně. Zde jsem RIPa neuposlechl a nastavil si 8 hráčů do hry. Rozeberme si to. Očekával jsem, že i při těchto hráčích budou mít Fallens nízkou hladina života, což se mi nakonec potvrdilo. Byly tu dvě skupinky velené silnější mrchou (rozuměj Boss ;) ) a ani jeden neznamenal problém, který by se nedal několika ranami vyřešit. Přestože má pěst z nebes není kdo ví jak silná, dá se s ní solidně zabíjet i ty, jenž nejsou nemrtví. A nakonec. Greizův žoldák neustále ukazuje svoji odvahu v boji. Quill Rats také neoplývají mnoha životy. Víc než zřídka však mají vlastnost Immune to physical, a proto je třeba si na ně do budoucna dávat velký pozor. :idea:
Nakonec tu jsou Zombie. Nemrtví, které, aspoň pro mne, není problém poslat k opětovnému odpočinku.

Den of Evil
Zde už je to o něco složitější. Především díky šamanům, kteří oživují svoje kmeny. Jak se ale nakonec ukázalo, mám proti nim zbraň, která převažuje mističky na vahách v můj prospěch. :twisted: Mým největším problémem se zdá být zvěřina. Gargantuan Beast a další jeho druhy mají moře životů, drtivý omračující útok a vytrvalost pekelných psů. Těch pár jedinců zde padlo. Ve vzduchu však visí hrozba mnohem větší... Vyčištěno střídavě na players 3 a 5.

Cold Plains
Fanatismus a zkaženost zvrácených tulaček se zde často vyrovná fanatismu a prohnilosti zakarumských následovníku. Jejich rychlost a skupinové pojetí boje je smrtící. Nikoliv však pro mne. Až na Bishiboshe (http://kodiak.wz.cz/2010/11/Bishibosh.html) to byly právě ony, co se svýmy skupinami hlídaly zdejší cesty. Vyčištěno na players 3.

Cave
Za necelou hodinu zely obě patra prázdnotou. Největším problémem byla Coldcrow se svými nohsledy. Její věhlas z ní dělá smrtonosného soupeře. Já však přežil. Občas u sebe má nějakou vzácnost, ale... Players 3.

Burial Grounds
Myšlenka, že v osmi hráčích pošlu všechny nemrtvé v mžiku za světlem, se ukázala jako mylná. Blood Raven povolávala hladové mrtvé rychleji, než jsem je stačil likvidovat. Během chvíle se hřbitov hemžil obrovskou zkázou a já si vzpomněl na bájný Ureh (pozn.: Království stínů). Boj trval celou věčnost, nicméně lstí a odvahou jsem ji já sám zatlačil do úzkých a spolu s Razanem jsme ji ubili.

Crypt, Mausoleum
Drakesis byl vyslyšen. Nastavení osmi hráčů zůstalo zachováno. Vše bylo nelítosně posíláno k zemi. Duše zemřelých následovaly světlo. Při procházení temnými a zatuchlými kobkami jsem si uvědomil jejich význam. Za určitých okolností se tu totiž dalo nalézt něco vzácného, ale opět se má očekávání nenaplnila. Přesto zde uvedu pár obrázků. Vše je z Mausolea, neboť Krypta byla "prázdná".
http://kodiak.wz.cz/2010/11/Mausoleum.html#foto
http://kodiak.wz.cz/2010/11/Treasure-in-Mausoleum.html
http://kodiak.wz.cz/2010/11/Rare-Ring-f ... asure.html

Stony Field
Vygenerovaná monstra mne opět přivedla k šílené myšlence osmi hráčů. Kosti koster se bortily, křídla vran padala spálena a rosekána k zemi. Z jedné extrémně silné vrány jsme získali tyto rukavice. (http://kodiak.wz.cz/2010/11/The-Disciple-Gloves.html) Co se však ukázalo jako problém. Démonická hnízdiště oněch vran se tyčila jako nedobytné věže a chrlila tyto jedovaté potvory jednu po druhé. Zvítězila však trpělivost a víra Clericova.

Underground Passage
Poprvé jsem na své cestě začal potkávat démony, jímž mé svaté blesky nepůsobily žádnou újmu. Misshapens ve mně budí hrůzu a děs. Vím kdo je jejich šampion. Čeká na mne ve vězeňských sklepení kláštera. :evil:
Obě patra vyčištěna na Players 3.

Tristram
http://kodiak.wz.cz/2010/11/The-Search- ... leric.html Decard Cain i Akara mi byli vděční. Obzvlášť ten prsten se třpytí pěkně. Players 3.

Dark Wood
Nebyly to jen stromy, které vrhaly temné stíny. Kopinice a především Treehead Woodfist byli ďábelsky zuřivý. Přišly tak na řadu léčivé schopnosti, které jakoby dodávaly sílu mému příteli Razanovi. Jeho bojové schopnosti s každým dalším léčivým bleskem rostly (http://kodiak.wz.cz/2010/11/Fight.html#foto100). Players 3.

Black Marsh
Při vstupu do močálu jsem hned na začátku narazil na kamenný teleportační podstavec. Dobrý záchytný bod do další výpravy. Co mne však čekalo o kus dál. Žádné příjemné zjištění. Spolupráce dvou odporných zvířecích velitelů. Brutes :!: V ostatcích jednoho z nich leželo toto brnění (http://kodiak.wz.cz/2010/11/Hwanins-Majesty-Armor.html). Carvers a jejich šamani se měnili v kusy ledu (pozn.: Woestave) a já postupoval dál vstříc polorozpadlé tvrzi. Na cestě po močálu mi vypadlo následující (http://kodiak.wz.cz/2010/11/Small-Charms.html). Nutno dodat, že šlo o dvě, po sobě zabité, příšery. Co mne však zaujalo, byla díra tak temná, že i světlo louče nedosvitlo dále, než je délka meče. Cítil jsem přítomnost zla, které je třeba vymýtit. :arrow: Players 3.

Hole
Mé obavy se naplnily. Pomalými kroky jsem postupoval vstříc možné smrti. Čas však ještě nenadešel a můj Cleric brzy zíral s úlevou na oblohu. Při pohledu na schody vedoucí do hlubin věže mi však mrzl úsměv na rtech. Players 3.

Forgotten Tower (The Countess)
Démony se to tu hemžilo, až to hezké nebylo. Všichni až na jednu výjimku (un :dead: ) chtěli jediné. Krev mé postavy :!: :evil:
První patro jsem zbavil veškerého zla bez sebemenších problémů. V patře druhém se poprvé objevily přízraky (http://kodiak.wz.cz/2010/11/Wraith-Boss.html). Jeden jeho podmaněný nohsled při své smrti vypustil něco zajímavého (http://kodiak.wz.cz/2010/11/Ko-Rune-Tower-Cellar.html).
Patro třetí bylo zlé. Stál jsem s postavou na schodech a viděl (slyšel) jak se ke mně rychle něco blíží. Za chvíli jsem byl nucen ustoupit o patro výše zahnán skupinou démonických kozlů krvavého klanu. Nakonec jsem sebral veškeré síly a skupinu porazil. Třetí patro bylo mé.
Čím více jsem postupoval do hlubin zapomenuté věže, tím větší hrůzy na mne čekaly. Další skupina kozlů z krvavého klanu vedena prokletým démonem, ze kterého vyzařovala síla a moc (aura Might). Nebyl jsem schopen ustát jejich nápor a utíkal jsem chodbami. Vydal jsem se do prava v domění, že popadnu dech a promyslím si strategii. Byla to léčka v podobě salvy šípů démonických lučištnic, jejichž šípy v sobě nesly bleskovou a mrazivou podstatu. První šíp jsem vyblokoval, druhý mne zasáhl, třetí jsem opět zastavil svým štítem a před čtvrým jsem stihnul utéct. Razan to štěstí neměl, za což jsem se mu dodatečně 46. tisíci omluvil. :) Utíkal jsem však jinou chodbou v domnění, že naleznu potřebný klid. Další kozlové vedené odpornou stvůrou a nebyli sami. Další skřeti vedeni šampiony je doprovázeli. Utíkal jsem kam až to bylo možné a nalezl tak vchod do páteho patra. U něj vyvolal portál a zmizel.
Dlouze jsem pak přemýšlel co s tím. Oživil jsem Razana a dali jsme hlavy dohromady. Domluva zněla. Zabít je jednoho po druhém. Vynořili jsme se z portálu a soustředěně jsme zabíjeli. Jeden ze skřetích šampiónů se kryl tímto štítem (http://kodiak.wz.cz/2010/11/Orphans-Call-Shield.html). Byl to krásný pocit, když jako poslední padl prokletý kozel s aurou Might.
Nakonec jsme vstoupili do nejspodnějšího patra věže (http://kodiak.wz.cz/2010/11/Stair-Trap.html). Razan se obětoval, abych přežil. Přiznám se, že jsem měl srdce až v krku. :dead:
Hraběnka mne ve svých komnatách již čekala (http://kodiak.wz.cz/2010/11/The-Countess.html). Je zvláštní, co se stalo po jejím zabití (http://kodiak.wz.cz/2010/11/Quest-completed.html). Nakonec jsem z tohoto prokletého místa zmizel a doufám, že už se sem jen tak nevrátím. Všechna patra byla "vymýcena" na players 3.

Outer Cloister
Proběhl jsem podél zdi. Nepozorován a netrefen jsem šel přímo pro záchytný bod s myšlenkou, že se na Tamoeskou vysočinu co nevidět vrátím. Ještě předtím, než jsem si aktivoval kamenný podstavec mne zarazila jedna věc. Na vnějším nádvoří kláštera jsem podstoupil několik potyček a hlavním cílem jsem byl . Zkorumpované tulačky s meči probíhaly kolem Razana a snažily se mne sejmout. Opět se však projevilo, jak skvělou zbraní Woestave je :!: Oslepené a krvácející se potulovaly po nádvoří a já do nich pouštěl blesky. Z jedné z nich vypadl vzácný spiderweb sash (http://kodiak.wz.cz/2010/11/Belt-vs-Spiderweb-Sash.html).
Klášter se zdá být zlověstným místem. Vrchol se blíží každým dnem...

Jméno: Cleric
Zaměření paladina: Priest (Cleric)
Současná úroveň: 79
Stávající titul: Conqueror
Styl hraní: Hard Core; Single Player
Pravidla hry:
- Zákaz používat ESC jako záchranu před smrtí.
- Vyčistit všechny oblasti, včetně uren.
- Chodit pouze sám.
- Neopakovat nájezdy.
- Program ATMA jako rozšířená truhla.

Edit: Opraveny chyby v textu.
Naposledy upravil(a) Marast dne 01.12.2010, 01:40 hod., celkem upraveno 1 x.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Fraxinus » 29.11.2010, 13:57 hod.

Rád vidím, že jsi se vrátil ke klerikovi ;) Nechť se tvého světla peklo jak čert kříže bojí.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Drakesis » 30.11.2010, 15:59 hod.

Tak toto jsem zde dlouho neměli. Pěkné počteníčko. :)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od Marast » 19.03.2011, 21:46 hod.

Stále žije a ve své pouti pokračuje. Zatímco cesta do Lut Gholeinu za doprovodu Warriva pomalu ubíhá, dny strávené ve zkorumpovaném klášteře, jež vyvrcholily zabitím Andariel, se Clericovi stále vrací ve vzpomínkách.

Tamoe Highland
Po delší odmlce jsem se k němu opět vrátil. On je takovým běžcem na dlouhou trať. Objeví se, pomodlí se, něco vyčistí a zmizí :) . Ale vraťme se na Tamojskou vysočinu. Aktivoval jsem players 3 a opatrně jsem se dostával do tempa. Spolu s Razanem jsme zde vše zabili. A i přes mých 343% MF + 168% MF Razanových se nedá říci, že by se konávala nějaká sklizeň extra vzácných předmětů. Nicméně. Začínám být rád i za takovéto poslíčky (http://kodiak.wz.cz/2011/02/Rogues-Bow.html#foto106). Ale co víc. Čím méně těch opravdu dobrých předmětů padá, tím zajímavější mi hra přijde...

Pit
Před vstupem do této jeskyně jsem se odhodlal vyměnit brnění a využít tak jednu ze dvou Lem run, jež se mi podařilo najít. Mé staré brnění (http://kodiak.wz.cz/2011/02/New-Armor.html#foto107) jsem odložil stranou a oblékl jsem nové (http://kodiak.wz.cz/2011/02/New-Armor.html#foto108). Runové slovo Wealth mi dodalo mnoho nových sil a nadějí do budoucna. Už jen proto, že jsme měli nakročeno do další jámy zapáchající zlem. Pit :!: Ráj všech hrdinů, nebo rozkradačů mrtvol. Každý si hned vybaví ty možnosti, co se zde dá nalézt a i já jsem to měl na mysli, když jsem se svým společníkem procházel tamější prostory.
Nečekal zde však na mne žádný artefakt. Jen ona (http://kodiak.wz.cz/2011/02/Pit.html#foto109). Šampión v zabíjení hrdinů. Po manévrech a rozhodnutí skoncovat s touto fanatickou skupinou jsem začal Razana podporovat svou léčivou silou (http://kodiak.wz.cz/2011/02/Pit.html#foto110 ; http://kodiak.wz.cz/2011/02/Pit.html#foto111). Nakonec jsme zůstali jen já a Razan. Spolu jsme se posléze vydali hlouběji do jeskyní. A stačilo jen drobné zaváhaní, aby bylo zle (http://kodiak.wz.cz/2011/02/Pit.html#foto112). Zatlačili nás až téměř k východu. Jenže neuspěli a síla světla začala opět vítězit. Players 3.

Barracks
Poté, co jsme se vrátili do tábora, jsme byli požádáni Charsi o další úkol. Vydali jsme se z vnějšího nádvoří do kasáren a z nich přímo do kovárny pro Horadrické kladivo. A Razan se měl chvílemi co otáčet (http://kodiak.wz.cz/2011/02/Barracks.html#foto113). Boj s kovářem by byl v nezkušených rukou osudným (http://kodiak.wz.cz/2011/02/Barracks.html#foto114). Ale to jen tak pro pobavení místního osazenstva :D. Boj v mém podání skončil následovně (http://kodiak.wz.cz/2011/02/Barracks.html#foto115).

Jail
Kladivo bylo Charsi předáno. Přenosem skrz portál jsme se dostali opět do kasáren. Do míst, kde na nás čekal vchod do žalářů (http://kodiak.wz.cz/2011/02/Jail.html#foto116).
A zde postrach všech nočních šramotů :) . Mnohými obávaný Pitspawn Fouldog (http://kodiak.wz.cz/2011/02/Jail.html#foto117 ; http://kodiak.wz.cz/2011/02/Jail.html#foto118 ; http://kodiak.wz.cz/2011/02/Jail.html#foto119 ; http://kodiak.wz.cz/2011/02/Jail.html#foto120). Dali jsme si na něj řádný pozor. Především jsem byl rád, že neměl Conviction. To by se mi řádně rozklepala pr*el strachy :) . Players 3.

Inner Cloister, Cathedral
Tyhle oblasti šly tak rychle a bez problému, že ani nevím o nějakých hrozbách, které ukrývají. Bone Ash a všichni ostatní ulehli k odpočinku... Players 3.

Catacombs
Velké finále prvního aktu se blížilo se vstupem do katakomb. Z nalezených předmětů by mohl stát za zmínku tento klenot (http://kodiak.wz.cz/2011/02/Jewelry.html#foto121). Stejně tak se mi velice zalíbil a pro jistou příležitost jsem si uschoval následující prsten (http://kodiak.wz.cz/2011/02/Jewelry.html#foto122). V předsálí u Andariel se mi poštěstilo nalézt následující předmět (http://kodiak.wz.cz/2011/02/Rogues-Bow.html#foto126 ; http://kodiak.wz.cz/2011/02/Rogues-Bow.html#foto127). A dál už mne čekal pouze boj s Andariel (http://kodiak.wz.cz/2011/02/Sisters-of- ... .html#foto). Nutno podotknout, že mi několikrát umřel Razan, neboť jsem se nebyl schopen pořádně koncentrovat. Ale velké finále dopadlo v náš prospěch. Naše cesta nyní vede do pouští Aranochu. :arrow:

Jméno: Cleric
Zaměření paladina: Priest (Cleric)
Současná úroveň: 80
Stávající titul: Conqueror
Styl hraní: Hard Core; Single Player
Pravidla hry:
- Zákaz používat ESC jako záchranu před smrtí.
- Vyčistit všechny oblasti, včetně uren.
- Chodit pouze sám.
- Neopakovat nájezdy.
- Program ATMA jako rozšířená truhla.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Cleric by Marast

Příspěvek od BliiNky » 19.03.2011, 23:12 hod.

Moc se mi stýská po mém mrtvém klerikovi .... doufám že nedopadneš stejně :wave: Hodně štěstí v dalším postupu

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“