HC Kodiak

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice
Re: HC Kodiak

Příspěvek od Marast » 26.10.2010, 20:46 hod.

Jsem ti k službám virtuální kamárade. :D
S videem si nedělej těžkou hlavu. Času je fůra. Jen máš prostě přednější záležitosti k prožívání a to tě šlechtí. ;)
Hmmm. Když nad tím tak přemýšlím, o rychlost bych se bál až na posledním místě, přestože hraješ medvěda. Už jen možnost neomezeně navštěvovat hraběnku ti dodá dostatek Shael run a je toho i víc. Jistě sám moc dobře víš, že, co se zbraně týče, lze jít i cestou socketed weapons a na ty lze opět narazit na podstavcích v zapomenuté věži, nebo spodním Kurastu. Aspoň doufám, že v tomto případě uvedené výjimky chápu správně a vztahují se třeba i na ty podstavce.
U elementárního poškození je to trochu horší. Solidní talismany jsou v tomto případě vzácné a to nemluvím o těch, u kterých se vyskytuje předpona i přípona. Tady bych zapojil i pomocníka a koupil bych mu zbraň typu např. Arcing Throwing Spear of Quickness. Tohle není vůbec nereálné získat a vhodným použitím v boji lze získat výhodu na svou stranu.
Bezesporu největším problémem při untwinked hraní je zisk solidní hodnoty Crushing Blow. Předměty s touto vlastností bývá často složitější najít. Proto si myslím, že se chleba celé hry začne lámat ve čtvrtém aktu na nightmare. A to i přesto, že některé "klíče" lze najít už dříve. Mephistův kámen duše ti napoví...
Jak jsem zmínil výše. Postupně budu studovat tvoji hru a další připomínky dodám časem.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Fraxinus » 26.10.2010, 20:56 hod.

Vím, kam tím míříš. Pomalu začínám syslit charmy s element dmg, brnění bude jasné-duress, jestli budou runy. A fajn by bylo najít co nejvíc věcí z Immortal king setu, hlavně palici.
A v jednom se pleteš. U tohoto buildu je IAS pak na hellu tou nejzásadnější věcí. Pokud teda máš dostatek ele poškození a taky ten crushing blow, (kterej je ale na players 8 tady na nightmaru skoro na nic(viz pak druhý akt vs. immune to physical, ale na hellu na pl1 bude hodně znát) ;)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Marast » 26.10.2010, 21:33 hod.

Tak pletu. Jistě si sám dokážeš představit ten rozdíl, když máš na jednu stranu rychlost útoku rovnu hodnotě 4 frame attack s nulovou hodnotou CB, na straně druhé pak útok o hodnotě 6 (7) frame attack s hodnotou CB až 50%. V tomto případě volím druhou možnost, kterou získám, budu-li používat např. Ribcrakcer. ;) Nicméně. Ne vždy je po ruce tak dobré "bacátko", a tak i ten 4 frame attack s hodnotou aspoň 25% (Goblin Toe boty mám moc rád) dokáže udělat "bordel pěkné". :)
A těch důležitých hodnot je tu mnohem více. Vem si jen fyzické poškození, na kterém závisí množství získaných životů. Po všech penalizacích je to na hell to pravé peklo....
Přál bych ti však zažít ten 4 frame attack (6 socketed Phase Blade) se 75% CB a hromádkou solidního elementárního poškození.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Konig » 27.10.2010, 00:22 hod.

Nojono, s 1k dmg si to botíš. To jen já mám takovou smůlu, že všechno zabíjí Meph, jelikož já mám od druhého aktu norm až do prvního Nm stále pos*aný steel s dmg 40...Taková prkotina jako Bonesnap, co mi na BNETTU padal pořád, mi v singlu nepadne...

Každopádně hodně štěstí, nicméně s equipem který máš, to myslím nebude problém...Alespoň do hellu, a pak už ti zase něco lepšího padne..
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Dark_Deamon » 27.10.2010, 09:43 hod.

Přeju hafo štěstí při dobití hellu. Hlavně nepodcenit žádnou situaci, což je někdy obtížné. Moje mrtvá Amazonka s lvl 82 by mohla vyprávět.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2010, 09:55 hod.

Konig: Je to dokonce po nabuffení maulu přes 2k. A s tou zbraní to vyřeš jako já několikrát tady i u jiných charů: gamblením a následným upgradem na exceptional verzi. Snad na tebe Meph pár minut počká, než ti Gheed něco hezkého dá.

Dark Deamon: ;) Jasně, díky za podporu.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Konig » 27.10.2010, 10:44 hod.

Tak s 2k to už musí jet jako po másle...

Gamble mi nikdy nešel (vždy padl nějaký šrot), takže jej ani neprovozuji...Holt věřím, že mi padnou nějaký pěkný runky (rozuměj HEL KO (Thul) (Eth) FAL) a poskládám si Obedience...A jak tak zjišťuji, za každou cenu bude muset mít very fast attack speed, protože "jen" s fast attack speed, to je hrozné...
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2010, 10:54 hod.

Gambluj dál. Na nightmaru je už šance, že zbraň bude mít solidní dmg i +30% IAS. Jinak na ty runy se načekáš, pokud teda neprolézáte na padesátkrát forgotten tower.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Konig » 27.10.2010, 17:36 hod.

Uvidím...A co se Countessy týče, tak tam už jsme se dohodli, že tam zajdeme Xkrát, aby jsme měli opravdu něco dobrýho..My holt štěstí nemáme, tak budeme chodit jak... :)
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2010, 17:43 hod.

Ještě by mě zajímalo, jaký máš ty a hlavně Mephisto MF? Není přece možný, aby nic lepšího, než je nějaké steel, nepadlo. Nabo jsi měl využít imbue u Charsi. Moje fendzonka získala úžasné kopí, které jí zůstalo až do konce jejího života.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Konig » 27.10.2010, 17:47 hod.

Steel je runeword Tir+El a měl jsem ho v sekyře ve které to dávalo 41 dmg.

Teď jsem si u Charsi dal imbue na sekyru vcelku solidni, a dmg 80. Bohužel však "jen" fast attack.

MF nemáme snad žádnej, jestli ano, tak minimálni. Hrajeme samozřejmě na PL8.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Fraxinus » 27.10.2010, 18:04 hod.

To je právě chyba :( Se nediv, že nic nepadne, když není MF. Já pro MF většinou obětuju boty, rukavice, amulet a někdy čelenku. Když se povede rare kousek s dírama, dávám určitě aspoň 1 perf topaz. Málokdy z toho sice mám víc než 100, ale na to, co mám, to společně s gamblem stačí.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Vorvy » 27.10.2010, 18:12 hod.

presne tak, ja topazy peru hned od zacatku co to jde, prvni socket + prvni chipped topaz a uz je to tam.. ono ti to pak souctem da treba 50 coz neni nic moc ale znat to porad je..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Konig » 27.10.2010, 19:01 hod.

To se vam keca panove. Logicky kdyz padaji dobre itemy, tak si muzete dovolit rvat tam topazy. Tem, kterym padaji same nizkoodpadni sroty, jako me a Mephovi, si tenhle luxus nemuzem dovolit, a rveme tam co je zrovna treba, nejcasteji to jsou perf. diamanty.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Mephisto » 27.10.2010, 19:12 hod.

Zdravím!
Podle mě jde spíš než o nějakou taktiku o štěstí při hře. Mf sice ovlivní padání věcí, ale bez štěstí je to k ničemu. S mojí HC FO/FW sorckou mi bez socketování topazů vypadal opravdu solidní equip (max resisty na hellu) + equip, kterej využívám i na jinejch postavách.
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Vorvy » 27.10.2010, 22:08 hod.

Konig píše:To se vam keca panove. Logicky kdyz padaji dobre itemy, tak si muzete dovolit rvat tam topazy. Tem, kterym padaji same nizkoodpadni sroty, jako me a Mephovi, si tenhle luxus nemuzem dovolit, a rveme tam co je zrovna treba, nejcasteji to jsou perf. diamanty.
ale prosimte, padne ti prvni quilted armor s 1-2 dirama, bum tam topaz hned jak padne, padne chain mail s dirou, tamto dam mercovi, sobe chaina a bum tam topaz.. od toho mas celej normal a pulku NM aby sis nasyslil lepsi itemy, do te doby by spravne rozehrana postava nemela mit problem ani s low equipem..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Konig » 27.10.2010, 23:13 hod.

Promin, ale rika ten, ktery ripnul na normalu.

Do vsecho bys cpal topazy, a pak to taky tak dopada. Co z toho, ze mas nejaky MF 30 (a to prehanim), kdyz pak nemas zadny resisty ani dmg...

A nerikam, ze mam problem. Na PL1 si to povodim klidne i se zbrani s base dmg 30, ale na PL8 je to trosku o necem jinem.

Zkratka a dobre, mame na drop smulu. A uz jsem si na to zvykl, takze to neresim. Je mi jedno, jestli budu chodit na Countess treba 50x nebo 100x - Obedience si poskládám.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Bemik » 28.10.2010, 00:11 hod.

Tak já bych to tak nehrotil... pravda je že MF je MF a i bez štěstí ti s MF něco padne... ale bez štěstí ti budou padat samý slabý uniqe věci a věci naprd (někomu padnou 3 uniqe prsteny a 2 z nich sou blbý nagely a jeden je manald a někdo zas dropne jen jeden ring a hnedka je to raven nebo SOJ)

Věřím že Konig to má těžký, když s mefem hrajou jen s tím co padne na jeden run za obtížnost (kromě countess a LK) ... já bych na to neměl, já bych postavu asi nedal jen s tím co mi padne "napoprvý"... ale takový to prostě je... někomu padne bonesnap zatímco někdo jinej si to valí s Tir(a)El :D v nějkým poleaxe nebo třeba battle axe (což tipuju že máš ;) )
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Vorvy » 28.10.2010, 06:13 hod.

Konig píše:Promin, ale rika ten, ktery ripnul na normalu.
AU..musis si taky hochu uvedomit jakej to byl build a ze nebyl stavenej na to aby se to s nim dohralo..nicmene jak napovida muj podpis, tak ho mam rozehraneho znovu, tak uvidime..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Mephisto
Fallen Shaman
Příspěvky:94
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Kodiak

Příspěvek od Mephisto » 28.10.2010, 12:07 hod.

Já to teď (hlavně po včerejší komunikaci s Fraxinem) vidím takhle: Zkuste jet dvě untwink HC postavy se stejným buildem, rozdáváním skillů atd. Jedna by socketovala topazy, gamblila, snažila se MFovat a druhá ne. Která bude silnější? Myslím, že odpověď je jasná, ale stálo by za to to vyskoušet. :-)
My Brothers Have Escaped You!!!
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“