HC avenger by Vorvy

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104
Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Vorvy » 12.12.2010, 16:52 hod.

tak jsem se rozhodl ze popojedu, bohuzel se stalo to ceho jsem se nejvic bal, moje stesti v dropu je pryc a zacinam mit problemy.. nicmene urcite nemam problemy s akt bossy:

cestou k Andy jsem se nejvic bal fouldoga, rikal jsem si ze kdybych ho vubec nepotkal, nic by se nestalo.. no potkal jsem ho, ale kupodivu byl velice easy (nic radneho nedropl).. samotna Andy pak lehla asi na 3 rany - http://vorvy.rajce.idnes.cz/Aladin/#andy.jpg

II. akt pomalu ale jiste prestavam mit rad, runy zadny a ostatni itemy taky nicmoc.. alespon me provazelo stesti a nemel jsem cestou k durimu kostaky s ozivovacema, ale jen stunnery se zombikama a tu a tam nejakej ten wraith.. ni co by me mohlo ohrozit - http://vorvy.rajce.idnes.cz/Aladin/#duri.jpg

III. akt sliboval zmenu, vsechno bezelo jak po masle, jen cestou k WP spider forest mi droply 2xRAL, AMN, SOL, KO.. takze jsem cekal ze se s runama protrhne pytel, omyl, az do konce III. aktu uz mi zadna nepadla.. councilove byly celkem bez problemu, navic jsem se hrozne tesil na mepha.. panenky bouchaly a bouchaly, bylo jich hodne, ale ja jsem byl opatrny a natahoval jsem je na merce, na ktereho jejich bouchani nema takovy negativni vliv.. nu prisel ten velky okamzik, na ktery ceka spousta hracu.. meph.. nu a co se nestalo - sice mam MF jen +54%, ale zaslouzil bych si alespon nejakej magic ne? :OXO :OXO (hodil jen prachy, scrolly a nejakej crap - screen ani nemelo cenu delat) :ble:

znechucen jsem se vydal do aktu IV. kde jsem se tesil na 2 bodiky od tyraela.. byly celkem zadarmo, Izual se nestacil ani rozprahnout.. nvm cim to, bosove lehaji na 2-3 rany, ale obycejny mladata grotesque nemuzu umlatit ani kdybych se zblaznil.. Hephasto mel fanu, takze merc sel na jednu ranu k zemi, taktika uder utec nesla pouzit, protoze byl rychlejsi nez ja, takze kdyz jsem chtel odbehnou, tak me behem vteriny dohnal a pretahnul me pres hrbet, coz nebylo nic prijemnyho, kazdopadne jsem to diky HS ublokoval, ale i tak me to stalo vsechny fullky co jsem mel.. takze od teto chvile jedu bez nich :!: :!: http://vorvy.rajce.idnes.cz/Aladin/#hellforge.jpg.. dalsi na programu byl dia, jako tradicne jsem se bal hlavne de seise a infectora.. aby toho nebylo malo, oba meli taktez fanu, takze merc chcipal jak na bezicim pasu, krome fullek jsem tedy byl i bez penez.. zacinal jsem byt nervozni a vubec se mi nechtelo pokracovat.. nakonec jsem je vsechny udolal (v prubehu boju mi padly 2 fullky), takze jsem mohl na samorneho dia.. ted vam ukazu hracku, kterou jsem na zacatku tohoto aktu dostal z jednoho grotesque bosse a ktera mi okamzite a velice slusive padla do ruky http://vorvy.rajce.idnes.cz/Aladin/#sacred.jpg.. diky teto hracce mam resy 80,80,76,73, takze jsem z diovo kouzel nemel strach http://vorvy.rajce.idnes.cz/Aladin/#dia.jpg (drop sice nic moc, ale aspon jsem vydelal nejaky prachy)

akt V ceka, uz se celkem tesim, protoze je alespon pro mne nejzabavnejsi..

abych si odpocinul, odskocil jsem si dnes take jednou za hrabenkou - http://vorvy.rajce.idnes.cz/Aladin/#ko.jpg, cestou jsem nasel toto http://vorvy.rajce.idnes.cz/Aladin/#dia.jpg >:D
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Konig » 12.12.2010, 17:05 hod.

LEM? Tak už skládej Delirium x)
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Vorvy » 12.12.2010, 18:45 hod.

delirko nebude, vsechno jsem procubil a udelal si glooma, pak hodim scrn..

to co ted uvidite vazeni je nejvetsi hardcore jakej jsem kdy videl..

10 Eldritch (H) pl1 runes:

1) takovej malej run pro soso..(staffka je salamander, amulet +2 soso fire skills)
2) no tohle me fakt sestrelilo - 1, 2.. Eldritch muze dat i schaefera, takze kdyz bude nejhur a neda ho, tak asi tohle upnu a socknu shaelkou
3) jeste ted se klepu

zkracene, welcome back lucky bastard :shock:
Naposledy upravil(a) Vorvy dne 12.12.2010, 22:41 hod., celkem upraveno 1 x.
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Gladiator91 » 12.12.2010, 18:54 hod.

Tak to moc gratuluju :) jakpak s ní naložíš?
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Konig » 12.12.2010, 19:51 hod.

Obrázek

:D
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Vorvy » 12.12.2010, 22:29 hod.

tak vazeni, trosku jsem na eldritchovi jeste zevlil a uz to nebylo tak ohromujici, nicmene:

merc si konecne taky prisel na sve: http://vorvy.rajce.idnes.cz/Aladin/#corbin.jpg
nejak se mi zacalo darit na opasky 1 a lespi varianta 2 :D :D
kdyz uz jsem to chtel zabalit, tak hodil nature
celkem daval i runy: 3x dol, 3x ith, shael a fal

jinak slibovanej Gloom, je fakt vydarenej, jsem rad, ze jsem za nej utratil veskety low a middle runy.. ty high si setrim, sice netusim na co, ale s tim mi tu poradite vy (pak hodim scrn truhly at vite s cim muzete pracovat)..pro dnesek koncim..
Gladiator91 píše:Tak to moc gratuluju :) jakpak s ní naložíš?
kdyby nahodou padla i LO, tak bych premyslel o dragon, holy fire v kombu s moji konvou by mohla byt smrtici >:D
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Konig » 12.12.2010, 23:39 hod.

Super, dát to do Dusk Shroudu je to nejlepší řešení x)

Jinak identifikuj prosím to, co padne.Ať se mohu kochat :)
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Vorvy » 13.12.2010, 00:09 hod.

ok, priste budu davat i identifikovane verze..

tohle uz se mi nechce predelavat.. jinak ty opasky jsou Credendum a Thundergods vigor.. polearm potom Husoldal evo

dusk byl superior, proto tak vysoka def.. (v zaloze jsem mel jeste sacred armor a shadow plate, kde ta def byla tuplem brutalni, ale req str me odradila - navic jsem jednu dobu dost potreboval prachy jak jsem psal drive, takze jsem vetsinu zasob rozprodal, zustal mi jen 4 socket wire fleece) :{
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Marast » 13.12.2010, 01:06 hod.

Nádhera Vorvy. Doufám, že svoje nálezy náležitě oslavuješ. >:D
Jinak k těm runám. Z těch obrázku to vypadá spíše na jeho poskoky, než na samotného Eldritche. :idea: Jak to vidíš ty :?:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Vorvy » 13.12.2010, 07:43 hod.

Marast: casto se mi stane, ze ten predmet seberu a az pak si uvedomim, ze jsem neudelal scrn, tak ho zase vyhodim a tim ho posunu.. je to o case a kdyz se clovek snazi udelat co nejvic runu/casovou jednotku, snadno si to neuvedomi..

dnes mam hodne uceni (coz ale neznamena ze nebudou najezdy), takze to dnes nebude tak vyzivne a urcite to nebude tak vyzivne jako vcerejsi start na Eldovi, ono se to sice nezda, ale tech runu bylo opravdu hodne (udelal jsem na nem 1a1/2 lvlu), takze se to pak vyrazne naredilo..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Slw » 13.12.2010, 11:26 hod.

Konig píše: Oh my god, what the hell is that?! Si nehorázný lucker, snad ti to pomůže ke GUARDIANovi :)
sry OT: no ani moc neni... ja to v 1.13 zabalil po resetu na bn po dropu Ber, Ohm, Vex a Ist behem normalni gameplay v rozmezi cca 2-3 dnu (cisty cas asi 8hod) ...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Welwet » 13.12.2010, 13:50 hod.

Husoldal evo- ach ach :o(..vsadím se že mě něco takového nepadne ani za mák :o( :roll:

teťka mě padl pala štít- 4 sox,11 all rez, 50 def, 50 block..no žádnej zázak to není, ale pokud máš patch 1.11 a dovolují ti to pravidla tak je tvůj..

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od damagedeath » 14.12.2010, 09:56 hod.

Tak Marast byl u mne na návštěvě a trošku jsme runovali komtesu s mým Kardiakem a 2x Pul, což je slušný...vydrž vydrž Vorvy

Uživatelský avatar
Gladiator91
Doom Knight
Příspěvky:534
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:gladiatorcz#2171
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Gladiator91 » 14.12.2010, 10:04 hod.

Welwet píše:Husoldal evo- ach ach :o(..vsadím se že mě něco takového nepadne ani za mák :o( :roll:

teťka mě padl pala štít- 4 sox,11 all rez, 50 def, 50 block..no žádnej zázak to není, ale pokud máš patch 1.11 a dovolují ti to pravidla tak je tvůj..
Prvně hraje 1.13 ;) a zadruhý nosí tohle http://vorvy.rajce.idnes.cz/Aladin/#sacred.jpg :)
ALEA IACTA EST - Kostky jsou vrženy!

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Vorvy » 14.12.2010, 10:53 hod.

nedavno jsem nasel peknej kurast shield, tak premejslim nad RW dragon (kdyz bude LO)..

tak za dva dny a asi 250 zalostnejch Eldritch runu konecne neco poradneho - drop/identifikace.. coz melo za nasledek vyhozeni Moonfallu :ble: .. taky jsem se diky tomu odhodlal jit o kousek dal, ale stale to nebylo ono, takze jsem si akoraat dosel pro WP k ancum a pujdu nekam zase zevlit, cestou jsem potkal neco co mam opravdu rad - drop/identifikace a take neco co rad vubec nemam.. musel jsem to roztahat pres pul mapy, coz bylo blby, protoze se pobliz pohyboval cursed bone mage, ale ten je pomalej, takze jsem ho neresil 8-)

asi ted pujdu zevlit do LK :lol:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Vorvy » 14.12.2010, 16:02 hod.

tak dnes jen tak tu a tam probehnu LK, runy zatim nic moc (sol, tir, tal, amn) asi za 20 runu, ale tim jak je kovar v kurastu z ruky, tak jsem zapomnel opravovat a z meho tolik vychvalovaneho glooma vzniklo toto.. normalne opravuju casto, takze to neni znat, ale tohle je k placi..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od damagedeath » 15.12.2010, 09:16 hod.

sakra, už pohodněkráté...používej na opravy a na doplnění charges runy!!!! a kostku!!!! a gemy!!!!...jen na doplnění charges, za který dáš třeba i 300k goldů, dáš jednu runu Ral a flawed gem a máš to dobytý i opravený, takže co řešíš...ach jo Vorvy :-| (je fakt, že o week jsem taky opravoval a trošku jsem si neuvědomil, že mám na switchi Demon Limb, takže 200k v trapu, ale stane se, že...teď už jen a jen kostka)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Fraxinus » 15.12.2010, 12:35 hod.

Snad tě nerozčílím, že když po mě chtějí za opravu vyšší částku, že to opravím stejně ať to stojí co to stojí. :P
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Vorvy » 18.12.2010, 07:43 hod.

guardian,,ale jeste nedohrano..chybi mi anya a nithl, snad dnes dodelam a pak to sem doplnim:)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Konig
Gorebelly
Příspěvky:320

Re: HC avenger by Vorvy

Příspěvek od Konig » 18.12.2010, 10:16 hod.

Gratulace, měls na to dobře našlápnuto!

U Anya a Nihla ale pozor, je to tam nebezpečné.
Untwinked & 1.13 Only

GUARDIAN GandalfBily; Hammerdin - level 81
GUARDIAN EXPENDABLE; Werewolf - level 84
GUARDIAN ImmortalCINDER; Werewolf - level 87 - HC Trio with PL8 always
GUARDIAN Windlord; Winddruid - level 82 - 1.14d

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“