hc DDesdemona

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956
Re: hc DDesdemona

Příspěvek od damagedeath » 10.03.2011, 13:40 hod.

To jo, Luck jak pra*e, ato jsem ještě ze tří run Io poskládal Lum a udělal jsem si brnění Smoke, takže mám na hell i pěkné resisty. Brzy (nejspíše po víkendu) podám první zprávy z hellu.

Uživatelský avatar
Sir_Mac
Wraith
Příspěvky:101
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od Sir_Mac » 10.03.2011, 14:06 hod.

DamageDeath: Herald of Zakarum... hmmm... tak tenhle štít jsem v životě nenašel a co je horší, nikdy mi ani nepadl štít té "třídy" - tj. Gilded shield (ani normal, ani magic, ani rare, ani socketed)... Nemáš tip, kam pro HoZ?
Umění se rodí z utrpení, za to, že není moje vlastní, za to já nemohu.
92% hráčů nosí charmy v inventáři napravo, pokud patříš mezi zbylých 8% hoď si toto do podpisu...

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od Lyon » 10.03.2011, 15:15 hod.

ja jsem si taky rikal,ze herald of zakarum uvidim asi jenom na obrazku,ale nedavno mi padl z baala na hell.je to proste o stesti.

baky
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od baky » 10.03.2011, 20:00 hod.

mam otazku DD jak jedes tu soso??? mohel by si napisat finalny rozpis skilov?? ja bych jel 20fb,20meteor,20 orb,20 icebolt a zbytel firebolt?? samozrejme bod static,armor,port,warmt,fire mastery,cold mastery co ty na to?

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od damagedeath » 11.03.2011, 11:12 hod.

Na konci každýho aktu je rozepsané, kam jsem co nacpal, ale finál: 20 FO, 20 Fire Bolt, 20 Fire Ball, 20 Fire Mastery, zbytek Cold Mastery (cca 6 bodů), počítám, že to dokončím na nějaký 86 lvl.

Herald padá a pěkně: podívejte se do tématu Dominance dropu z Armor Standů a Weapon Racků a je to...

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od Bemik » 11.03.2011, 13:09 hod.

DD: mám uplně stejnou sosu, co se skillů týče... a hell si dala jako po másle ;)

HOZ padá slušně i u mefa, pokud nemůžete využít (pravděpodobně) rychlejší metody dominance...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od damagedeath » 11.03.2011, 13:27 hod.

To ano, ale je potřeba si uvědomit, že to celé jedu na /players 1, což z hlediska dropu není žádná sláva, a hele jak to padá :D

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od siroga » 11.03.2011, 17:06 hod.

no ja mam takovej pocit ze players neovlivnuje qvantitu veci co budou padat ale typ, na p8 mi padaji porad tysamy veci dokola, ale jak prepnu treba na p5 tak padaji jiny nejsou horsi ani lepsi proste jiny (napr ze nepadaji sekery ale mece stejnej kvality) a co je nejlepsi ze kdyz se nedari na p8 (20-30runu na mepha bez zadnyho aspon trochu normalniho dropu) tak prepnu na p1 a ejhle hned padnou 2-3 unikaty :D

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od damagedeath » 14.03.2011, 08:16 hod.

/players x neovlivňuje kvalitu, kvantitu svým způsobem ano, protože snižuje šanci na no drop...

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od siroga » 16.03.2011, 12:00 hod.

no ja to myslel spis jako uvahu, ze aspon u mne to funguje tak ze se stejnou postavou kdyz chodim na p8 tak mi padaji dokola tysame veci (pro zjednoduseni napr jen sekyry, ryznych kvalit 1-2 rucni, proste vsechny, ale pouze a jen sekyry) kdyz ale prepnu treba na p5 tak taky padaji tysamy veci porad dokola (ale oproti p8 nepadaji sekery ale mece, taky vsech kvalit 1-2 rucni ...) a stejne i i p1 akorat treba padaji samy palcaty.

ty "druhy" zbrani sem pouzil jen jako takovou nejvystiznejsi ukazku, prosti mi na p8 padaji itemy z jednoho mnesce a na p1 z druhyho , zadnej neni horsi ci lepsi, z kadyho padaji itemy od normal do elit kvality a treba na p8 mi nepadl ani jeden ormus a na p1 jich mam 3, hoz mi padl jen na p5...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od damagedeath » 16.03.2011, 12:31 hod.

Tak mě HoZ padl na /players 1 i 8 :D

To je nějakej nesmysl, to co tu říkáš. Toto jsem nikdy nepochytil.

siroga
Gorebelly
Příspěvky:203

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od siroga » 17.03.2011, 00:01 hod.

jako nesmysl to vypada, s tim plne souhlasim ale u mne to tak proste funguje, nejaky veci mi padaji na jednich players a jini na jinejch :D

musim podotknout ze to neni tak ze obcas skusim p8 a pak rikam ze nic nepada, naopak vetsinou chodim na p8 a kdyz uz mne stve kdyz mi behem pulhodiny padne stejna zbran 3x tak slevim na p5 nebo p1

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od damagedeath » 17.03.2011, 08:48 hod.

Tak pokud by mě ve velké míře začal padat třeba Thunder Maul nebo Giant Thresher, tak by mi to vyhovovalo :lol: , ale včera jsem to zkoušel a je to fakt jen tvoje zdání, nebo máš divný Diablo :D

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od Drakesis » 17.03.2011, 15:08 hod.

20 Fire Bolt, jo ? Nebylo by lepší spíš namaxovat Meteor ? Ten má aspoň využití.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od damagedeath » 18.03.2011, 08:29 hod.

To je právě ono, nechci ho vůbec používat, jen FO a Fire Ball, takže by tam byla škoda těch bodů do prere skillů, i když jsem nad tím přemýšlel, že by to bylo lepší než fire mastery, který za level ve finále dává menší fire dmg navýšení než meteor, takže ho spíš namaxovat místo fire mastery než fire boltu :D

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od Drakesis » 18.03.2011, 09:54 hod.

No rozhodně, já jsem čuměl jak puk, když vidim, že Fire Mastery max a Meteor se ošulí. Cold Mastery bych dal zase aspoň těch 5.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od damagedeath » 18.03.2011, 13:29 hod.

Mám to namyšlený takto:

Cold spells:

prereq - 5 bodů
FO - 20 bodů
cold mastery - zde musím brát v potaz, že bych to chtěl dostat alespoň na nějakejch 80-90%, což je level 13-15. Počítám s tím, že mám zatím + 6 to all skills a snad se povede nějaký ten amulet, takže 5-6 bodů


Fire Spells:

Fire bolt - 20 synergie
Fire Ball - 20 aktivní skill
prereq - 3 body
Meteor 20 bodů synergie

To je 93-94 bodů (bez bonusových skillů z questů 81-82), což je tak 83. level, To bych tak měl nějak končit...pokud ji pojedu dál, zkusil bych dát něco do Fire mastery...

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od Drakesis » 19.03.2011, 00:15 hod.

Do FM určitě ten 1 bod hard dej, ale jinak bych to moc nehrotil.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od damagedeath » 21.03.2011, 09:41 hod.

Jeden bod stačí, těch 30% je dobrých, ale na dalších levelech je to jen o 7%, v tom je lepší ten Meteor (jen je mě líto těch zbylech skillpointů na prereq, který by se daly využít lépe :D )

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: hc DDesdemona

Příspěvek od Fraxinus » 21.03.2011, 10:49 hod.

Jestli se nemýlím, není těch 7% nárůstu fire dmg myšleno jako nárůst dmg celého skillu včetně synergií? U Inferna mi to za level do fire mastery leze o stovku nahoru, což by jenom z base fire dmg bez synergií nebylo možné ;)
Rozhodně si zkus změřit, kolik dmg ti přidá +1 k meteoru a kolik k druhému bodu do fire mastery. Myslím, že se ještě můžeš divit.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“