HC Butcher - Concentration Barbar

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Lyon » 15.02.2011, 08:02 hod.

Zdravim pratele.Rozjel jsem pred nejakym casem HC barbara,zamereni na concentrate.Bohuzel tehle kategorie na foru jsem si vsiml az ted.Momentalne se nachazim uz na zacatku tretiho aktu na hell.Ma cenu jeste psat svuj pribeh?Na zazitky z 1. a 2. katu hell bych si jeste mozna vzpomnel,nightmare a normal zrejme ne.

Vyjadrete se prosim nekdo,jestli je zajem o zbytek meho pribehu.Jestli ne,zadam timto moderatory o smazani meho prispevku.

P.S.Jeste doplnim,ze postava neni untwinked,ale hraju s vecma,ktere jsem sam nasel,byt u jine postavy.Ostatni "podminky" jsou shodne s ostatnimi pribehy.

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Bemik » 15.02.2011, 08:08 hod.

podmínky sou myslím jen na tobě... a pokud máš před sebou ještě 3 akty, myslím že si to každej přečte rád...
navíc concbarbar... to bude zajímavý s tím jak dlouho u něj trvají bitvy... :)
Jelikož mám taky HC barbara (ke kterýmu se časem jistě vrátím) conc ve 2. aktu, budu se na tvůj příběh těšit...
To je můj názor...
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Vorvy » 15.02.2011, 08:32 hod.

tak ona ta prava sranda zacina teprve na H, nerikam ze se neda ripnout aj na normal/NM (uz se mi povedlo oboji), ale tam to cloveku neni ani lito.. me by to take celkem zajimalo jak to dopadne, takze ja jsem pro abys to sem napsal ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Lyon » 15.02.2011, 09:00 hod.

Tak teda jo.

Pravidla:
- /players X povoleno - vyuzivam ale jen vyjimecne
- Esc zakazan
- Atma povolena, nehraju untwinked, ale pouzivam jenom mnou nalezene veci
- opakovane najezdy povoleny na Countess, Lower Kurast a Mepha (muj oblibenec)
- gamble povolen

Letem svetem z normal a nightmare.

Zacatek hry jsem mel dost ulehceny.Hned jak to bylo mozne,nahazel jsem na svoji postavu nejake ty setove vecicky,co uz mam nadropovane.Byly to veci hlavne z Sigons complete steel a pozdeji Angelic Raiment,ktere jsem nosil az do nightmare.Na normal si nepamatuju zadny vetsi zazitek ani zasek.Tuhle cast hry jsem prosel se zbrani Isenharts Lightbrand,tedy dalsi setovou vecickou a v druhe ruce jsem na "ozdobu" (samozrejme kvuli setovemu bonusu) mel Angelic Sickle.Mel jsem slusny magic find,celkem dost mi padaly zlate predmety,ale zadny jsem navyuzil.Co se tyce dropu u akt bossu,absolutne nic zajimaveho.Jako merce jsem si zvolil defensive z druheho aktu,ktery mi dava auru Defiance.Pozdeji se dozvite,proc zrovna jeho ;).

Na nightmare uz prituhlo,nebylo to koseni na jednu ranu.Muj setovy mec uz nebyl tak efektivni,takze na 39.levelu byl vymenen za Butchers pupil,unikatni sekyrku.Okamzite o dost vyskocilo damage a zase to zacalo padat na par ran.Merc zacinal dostavat vice zasahu,nez bylo zdravo,a tak vyfasoval na 41.levelu unikatni brneni Duriels shell.Obrana mu dost povyskocila a opet byl prakticky nesmrtelny (za nightmare mi myslim ripnul jenom jednou).Co se tyce dropu,za zminku stoji snad jen Fleshrender,ktery mi dropnul Meph a hned jak to bylo mozne,stal se mou hlavni zbrani.V patem aktu jeste nasledovaly dva unikaty pro Amazonku - luk Lycanders Aim a z Baala mi padly ostepy Titans Revenge.Nightmare jsem dohral s Flashrenderem v ruce,stit jsem mel Blade Barrier s runovym slovem Rhyme,kvuli Cannot Be Frozen a dalsim vlastnostem.Co bych zde jeste zminil je me prvni setkani s bugem u Poison Viperu.Toto setkani me malem stalo mou postavu.V patem aktu jsem miril k Nitlahakovi a jak jsem prochazel chodby,najednou jsem dostal 2,5k damage a ani jsem nevidel zadneho nepritele.Na posledni chvili me zachranila lahvicka uplneho uzdraveni,jinak by byl R.I.P.Kdyz jsem se pak opatrne priblizil onomu mistu,nasel jsem tam skupinku zmiji,ktere se mi malem staly osudne.Takze varovani pro vsechny...

V dalsim prispevku uz popisu soucasny stav a neco malo vzpominek z prvnich dvou katu Hell.

P.S.Uvitam jakekoli rady,pripominky nebo vycitky...
Naposledy upravil(a) Lyon dne 17.02.2011, 20:24 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Lyon » 15.02.2011, 09:39 hod.

I. a II.AKT Hell

Poradne prituhlo.Muj flashrender uz tezce nestihal.Navic nemel zadnou elemental damage.Za cely nightmare jsem potkal jedine monstrum,ktery bylo physic imune,ale tady jsem takove potkal hned v prvnim aktu,takze Flashrender vystridala asi moje nejlepsi jednorucni zbran co mam - Baranars star osocketovana Amn runou.Moje damage nebylo o moc vetsi,ale preci jenom se to kosilo o neco lip.Pomerne rychle jsem se prosekal k Blood Raven.Slo to ztuha,neustale mi utikala a moje rany ji moc nebolely.Kdyz jsem ji nakonec sejmul,dropla uplny kulovy.Sel jsem tedy prohledat hrobky.Asi nejhorsi cast I.aktu.Sami duchove a i kdyz na Baranars star je elemental damage,slo to velmi pomalu.Kdyz jsem obe dve hrobky po dlouhem mlaceni vycistil,byl jsem pekne nastvany,protoze jsem tam nic nenasel.Countess nebyla o moc privetivejsi,zadna runa,ktera by se mi mohla hodit.

Krasne chvilky ale teprve mely prijit...Ve vezi jsem konecne dropnul jednu vec,na kterou jsem dlouho cekal - Monarch (pekne ulozeny v rohu na stojanku).Okamzite jsem mu pridal sockety,vlozil runy a RW Spirit byl na svete.Obrovska radost :).Po chvilce hloubani jsem ale dosel k tomu,ze ho zde moc nevyuziju a radeji si necham Rhyme,ktery pro me v danou chvili mel vetsi uzitek a Spirit jsem prehodil na sveho Werebeara.

Behem cesty k Andariel se mi jeste podarilo dropnout dva skillery pro amazonku - jeden dava bod do passive a magic skills a druhy dava bod do bow and crossbow skills.Kdyz k tomu prictu ten luk a ostepy z nightmare,celkem slusna vybavicka pro Amazonku.Pri ceste k Andariel jsem v chodbach nasel,v uplne obycejne truhle,unikatni hulku.Tak trochu jsem doufal,ze by to mohla byt ta,co jsem myslel,tak jsem rychle spechal do mesta...A fakt ze jo,Arm of King Leroic.Nejlepsi hulka pro summonera,tedy pro moji dalsi postavu,ktera uz hell sice dohrala,ale hulka krasna a zahralo u srdce :).Nakonec me potesila i Andariel.Kdyz jsem ji umlatil,vypadla z ni setova helma pro meho druida a elite unique polearm Bonehew.Hned tuto zbran vyfasoval muj merc,do soketu dostal jednu Eth a jednu Amn runu.

Druheho aktu jsem se docela obaval.Moje resisty nebyly uplne nejlepsi a nevedel jsem,co to udela v kombinaci s blesky scarabu.Byl jsem ale mile prekvapen,life steal fungoval docela solidne,takze jsem jejich blesky ani moc nepocitil.Stale jsem si cestu prosekaval s Baranars star,v druhe ruce RW Rhyme.Kdyz jsem dorazil do sini mrtvych,poprve jsem se na hell setkal s myma nejneoblibenejsima protivnikama - Hollow one.To jejich ozivovani padlych koster a duchu mi lezlo krkem.Pracne jsem umlatil nekolik duchu a pak se zpoza rohu vyritil tenhle smejd a vsechno mi to ozivil.Zde jsem zacal masivne vyuzivat skill leap,fantasticka vec.Kostry jsem vzdycky preskocil,zabil Hollowy a pak uz kostry tak nemachrovaly :).

Nemohl jsem se dockat levelu 76.A zde se dostavame k tomu,proc merc s aurou Defiance na zvyseni obrany.Nejedu klasickeho conc barbara se stitem,ale s obourucni zbrani.Proto jsem se rozhodl,ze mu to aspon vykompenzuju tou vysokou obranou...Po tom,co jsem se prosekal Maggot Lair (celkem makacka) a nasel tam jeden unikat (uz si nepamatuju co),jsem poskocil na 76.level a dal do ruky moji finalni zbran - Immortal King Stone Crusher a do socketu jsem vlozil jednu Eth a jednu Shael runu.Chtel bych nadropovat cely set,zatim mi chybi helma a brneni.Moje poskozeni vyskocilo z nejakych 1000-2000 na 2500-4200.To byla najednou krasa.Monstra padala na 1-2 udery,ty silnejsi 3-5.Uz me pomalu prestavalo bavit to pomale prosekavani se,tohle bylo uplne o necem jinem.Velice se zrychlilo me prochazeni dalsima lokacema a v udoli zmiji jsem v druhem patre nasel dalsi unikat,na ktery jsem dlouho cekal - "prilbu" Harlequin Crest,ta me potesila a hned sla na hlavu.

V Arcane Sanctuary bych zminil snad jenom to,ze jsem poprve dropnul nejaky ze tri klicu,ze summonera mi vypadl key of hate.Jeste teda dropnout ty zbyvajici dva :).Prosekavani se hrobkama k Durielovi zas bylo o nervy (prochazim vsechno).Samej duch a Hollow one.Kdyz uz jsem se dostal k Durielovi,az me prekvapilo,ze nemel vubec zadnou sanci.Sebral mi snad 200 life,ale jinak jenom dostaval rany.Nevypadlo z neho nic zajimaveho,snad jenom poprve jsem videl,ze z bosse nevypadla jedna essence,ale hned dve (jsou mi k nicemu,od Duriela a Andariel uz mam schovane tri).

V dalsim pokracovani uz se pochlubim podrobne se soucasnym stavem vybaveni,skillu a dalsi zalezitostmi tykajicich se me postavy a z dalsich aktu uz poridim i nejake screeny.
Naposledy upravil(a) Lyon dne 17.02.2011, 20:24 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Vorvy » 15.02.2011, 09:53 hod.

hodis sem pak suma sumarum nascrnovanej equip?.. je jedno ze hrajes se vsim cos nasel, stejne me zajima jak si to poskladal ;)
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od damagedeath » 15.02.2011, 09:55 hod.

Mě taky...hraji také za kontráka a zajímalo by mě i rozdělení skillů, atributů atp...

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Lyon » 15.02.2011, 10:19 hod.

Soucasny stav:
- zamereni: concentration barbar
- jmeno: Butcher
- level 79
- pozice: III.akt Hell, zacatek

Atributy
- sila: 150 (227)
- obratnost: 20 (77)
- vitalita: 305 (323)
- energie: 10 (22)

- damage: 2544-4265 (po nabufovani 2567-4297)
- attack rating: 10266 (p.n. 10589)
- defense: 3895 (p.n. 7531, po aktivovani mercovy aury 14023, pri utoku 22853)
- life: 1910 (p.n. 3647)
- mana: 266 (p.n. 403)
- stamina: 738 (p.n. 1260)

Rezistence
- fire: 46 (p.n. 53)
- cold: 50 (p.n. 57)
- lightning: 53 (p.n. 60)
- poison: 35 (p.n. 42)

Skilly
- warcries:
Howl, Taunt, Battle Cry, Shout, Battle Command - 1 (4)
Battle Orders - 20 (23)

- combat masteries:
Mace mastery - 20 (23)
Increased Stamina & Speed, Iron Skin, Natural Resistance - 1 (4)

- combat skills:
Stun, Leap - 1 (6)
Bash - 17 (22)
Concentrate - 20 (25)

- zbyvajici body pujdou do bash a pak jeste nevim...

Vybava
- merc:
helma - setova, Natalyas Totem
brneni - Duriels Shell
zbran - unikat Bonehew

- Butcher:
helma - Harlequin Crest
brneni - Great Hauberk, RW Stone
zbran - Immortal Kings Stone Crusher s Eth a Shael runou (switch - Fleshrender a Blade Barrier s RW Rhyme)
rukavice - Immortal Kings Forge
opasek - Immortal Kings Detail
boty - Immortal Kings Pillar
1.prsten a amulet - Angelic combo
2.prsten - Skull Grip (rare prsten, dava resistence)

Runy a gemy
- gemy - od kazdeho druhu 2 perfect gemy
- essence - zluta a modra 3x
- runy - zakladni runy mam vsechny, z polovzacnych mi chybi Fal a Lum, z vzacnych mam Gul, Vex a Ohm, vetsinu run mam 2x a vicekrat nesbiram

To je tak k soucasnemu stavu asi vsechno,ted musim valit na prednasku,ale vecer uz se urcite podivam do tretiho aktu a budu dale doplnovat info.
Naposledy upravil(a) Lyon dne 16.02.2011, 18:20 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od damagedeath » 15.02.2011, 10:39 hod.

Nacpi klidně do řevu na armor...budeěš větší tank a ještě ti BO vydrží déle, proč ještě nesbíráš runy, můžeš je cubit...

máš ode mne PM zprávu

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od raisen » 15.02.2011, 11:29 hod.

Také zbytek bodů dávám do Shout.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od damagedeath » 15.02.2011, 13:08 hod.

Dávám ještě jeden bod do war cry na kontrolu davu a jeden bod do find item...

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Lyon » 15.02.2011, 13:13 hod.

Find item?Uz si s tim nekdy nasel neco,co by stalo za to?Jsou de facto dva body,tak nevim,jestli se to vyplati.War Cry davat nebudu,kontrolu davu nepouzivam.Kdyz je nejake nebezpeci,pouzivam leap a zdrhnu.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Fraxinus » 15.02.2011, 15:22 hod.

Vyplatí se to dost. Díky tomu můžeš získat z bosů ještě jeden drop lahví + věci navíc. A počítá se do toho i MF. Takže bys teoreticky měl získat mnohem více unikátů a setů než jakýkoliv jiný char.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Lyon » 15.02.2011, 21:46 hod.

Tak narocny studentsky den je za mnou a jde se na to (posledni prednaska byla nekonecna,uz jsem se tak tesil na svojeho reznika :D).

III.AKT

Vstoupil jsem do Spider Forest.Prvni monstra na ktere jsem narazil,byli sampioni suckler.Po jejich zabiti mi z nich hned vypadlo unikatni brneni,ale jak je videt v reportech,k nicemu...

http://sajty.rajce.idnes.cz/Diablo/#Screenshot001.jpg
http://sajty.rajce.idnes.cz/Diablo/#Screenshot002.jpg

Narazil jsem na prvni unique monstrum,ale nevypadla mi z nej figurka.Trochu jsem znervoznel,preci jenom za tenhle ukol je lahvicka se zivotama,to by me mrzelo.Nervozne hledam dalsi unique monstrum a tentokrat uz figurka padla,splnen prvni ukol a ziskana odmena.

Pokracuju dale a hledam Arachnid Lair.Po ceste potkavam hordy fetishu a sackleru.Nejsou zadny problem,killy na jednu az dve rany.Zacinam ale pocitovat absenci vlastnosti Cannot Be Frozen.Pekne otravna to vec.Vidim bocni ulicku,vstupuju do ni a vidim prvni waypoint a hned vedle nej vstup do jeskyne arachnidu.Vstupuju a potkavam pavoucky,spousty pavoucku.Tyhle rezby mam nejradsi.Poison spineri ale jsou dost nebezpeci,jejich jed je hodne silny a ma dlouhou dobu trvani.V kombinaci se slabsima rezistama to pro me znamena dve navstevy ve meste kvuli uzdravi.Jeskyne je vycistena a pokracuje se dal,hledam pavouci jeskyni a s ni prvni cast Khalima - ocicko.

Po ceste k pavouci jeskyni zazivam prvni infarkt na hell.Obestoupila me skupinka suckleru v cele s bossem.Zacali si na me vylivat zlost a nejak rychle mi padaly zivoty.Pak jsem si vsiml,ze nejsem nabufovany a musel jsem se rychle dolecit a leapnout se pryc.Utikam z mista cinu,bufuju zivoty a sel jsem je rozmlatit.Davam si facku a pokracuju dale.Narazim na jeskyni a cistim.Zase ti neprijemni poison spineri...Sbiram v truhle prvni cast Khalima a jedu dale.

Great March projity velice rychle.Po ceste me nepotkalo nic zajimaveho.Hojne vyuzivam leap,fantasticky skill.Jelikoz prochazim uplne vsechna mista,nemusim se furt drzet cesticek a lavek,ale muzu pres reku jednoduse preskocit.

Vchazim do Flayer Jungle.Poklidna to lokace,nez vstoupim do Swampy Pit,tedy prvniho kanalu.Jeste pred tim jsem poskocil na 80.level,body jdou samozrejme do vitality a skill do find potion,rozhodl jsem se pro jeden bod v find item,takze asi tak...V Swampy Pit jsou desitky Undead Soulkilleru,tech malych skakavych zmetku,co se po zabiti rozprsknou - nocni mura vsech meele charu.Mam takovej pocit,ze cim vice je postava odkazana na meele utok,tim vice jich hra generuje.Zazivam zde par krusnych chvil,kdy zivoty leti hodne rychle dolu,ale nakonec ve zdravi vycisteno a pokracuju dale.

Probijim se dal,po ceste jsem dropnul par rare predmetu,ale nic co by stalo za screen.Dosel jsem k hladomorne lidojedu.Hned vedle byl waypoint a quest s gidbinem.Za ten jsem dostal prsten,ktery mi je uplne k nicemu,takze vchazim nastvane do hladomorny.Tentokrat zadni otravni Undead Soulkilleri,ale vystridali je duchove.To trochu prodluzuje me cisteni,ale nenarazil jsem na vetsi problem a masiruju si to rychle k Lower Kurastu.Zde probiham,hledam waypoint,port do mesta a pro dnesek koncim.Zitra budu pokracovat,snad dropnu nejakou peknou runu nebo aspon pekny unique...
Naposledy upravil(a) Lyon dne 17.02.2011, 18:48 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Lyon » 16.02.2011, 21:33 hod.

III.AKT - pokracovani

Pokracuju v hrani.Musim si plnit studijni povinnosti,takze behem dne jsem stihl jenom par runu na Countess.Nedropla mi ani zadnou poradnou runu ani klic,v ktery stale doufam (screen 5-7).Udelal jsem jen par screenu,co z ni zhruba padalo.Pri jedne ceste k ni jsem aspon vymlatil z jednoho monstra exceptional unique mec (screen 3-4).Co je aspon exceptional,ukladam si.Poskocil jsem ale na 81.level.Atributove body samozrejme do vitality a skill point jde do find item.Snad jsem neprohloupil...

http://sajty.rajce.idnes.cz/Diablo/#Screenshot003.jpg
proklikejte se az ke screenu 7

A jde se na Lower Kurast.Celkem rychle se mi podarilo v jedne trule najit
unikatni brneni (8-9).Jak je ale videt na screenu,uplne na prd a jeste etheral,
takze jsem ho prodal.Jinak mi zde nepadlo vubec nic kvalitniho magickeho,ani
pouziti find item neprineslo zadny unique nebo setovy predmet.Potesilo me jen najiti elite normal brneni s celkem slusnou defense,ktere si schovam pro budouci pouziti (11).Mam za sebou i prvni setkani se vcelickama (10).A hned jich bylo pozehnane.Nastesti az na uzirani staminy pro me nebyly nebezpecne.Pokracuju do Kurast Bazar.

http://sajty.rajce.idnes.cz/Diablo/#Screenshot008.jpg
proklikejte se az ke screenu 11

Hned za zacatku Kurast Bazaru nachazim vchod do Ruined Temple,tudiz jdu splnit dalsi quest.Narazim zde na tuhy odpor a po vymlaceni tu zustava hora mrtveho masa (12-14).Rychle si jdu pro knihu (15) a dalsi atributove body za splneny quest,vitalita opet stoupa.Pokracuju dale a z jednoho monstra mi vypadla runa (16).Bohuzel jenom hell,takze ji ignoruju.Potkavam par championu,kteri nekladou velky odpor a jako odmenu mi po sobe nechavaji unikatni hulku (17-18).Je to ale brak,takze ji hned prodavam a pokracuju dale.Ve zbytku Bazaru potkavam stale dokola sextony s zealotama.Jak ja nesnasim ten jejich blizzard...Padla mi jeste ith runa,ktere si nevsimam a vstupuju do kanalu.

http://sajty.rajce.idnes.cz/Diablo/#Screenshot012.jpg
proklikejte se az ke screenu 18

V kanalu docela rezba.Plno Horadrim Ancientu (tech ozivovacu z druheho aktu) s kostrama (19).Hojne vyuzivam leap jednak pro preskakovani cesticek a taky pro zabijeni Ancientu,aby mi furt neozivovali kostry,sotva je umlatim.Nezda se to,sance na hit kostry 88%,ale prijde mi,ze toho docela dost vykryjou...Pomalu se probijim a mam docela stesti na drop.Padl mi stit Aegis (20),takze muzu poskladat dalsi RW Spirit.Pri dalsim koseni nepratel mi padl elite unikat (21-22),konecne se snad zase zacina aspon trochu darit s dropem.Find item ale zatim neprinesl zadny vysledek.Pokracuju dale,cistim a nestacim se divit,jak jsou tady monstra silna.Staci par ran a zivoty jdou rychle dolu,musim si davat pozor.Moc mi nepomaha ani moje vysoka obrana.Nachazim vstup do druheho levelu kanalu.V jedne z truhel jsem
nasel hned 3 rare predmety (23),opet k nicemu.Beru Khalimovo srdce a jdu si pro pochvalu k Decartovi.Cistim zbytek tunelu,nic prevratneho uz se nestalo a vchazim do Upper Kurastu.

http://sajty.rajce.idnes.cz/Diablo/#Screenshot019.jpg
proklikejte se az ke screenu 23

V Upper Kurastu nic zajimaveho.Rychle jsem ho probehnul,na tuzsi odpor jsem nenarazil.Aspon mi padl jeden charm,ze ktereho mam radost (24).Poison resist je vzdycky malo a v kombinaci se zivotem,ideal.Waypointem se vracim do mesta,ukladam a pro dnesek konec.Zitra mam pouze jedno cviko,takze dojedu III. a urcite stihnu i IV.akt.

http://sajty.rajce.idnes.cz/Diablo/#Screenshot024.jpg
Naposledy upravil(a) Lyon dne 17.02.2011, 20:25 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Lyon » 16.02.2011, 22:19 hod.

Tak mi to nedalo.Dal jsem par runu na Countess.Hned prvni nebyl spatny.Po ceste jsem nasel elite normal etheral brneni s velkou defense (25).Ja ho sice nevyuziju,ale idealni pro merce na RW Stone,samozrejme az mi padne um runa.Dale mi padl rare amulet pro necra,nevypada vubec zle (26).Ze samotne Countess padlo par run (27) a z vedlejsiho monstra ten samy unikat,co uz jsem jednou po ceste k ni nasel,takze zahazuju (28).Pak nasledovalo par dalsich runu az konecne mi z ni vypadlo to,proc na ni furt chodim - Key of Terror (29).Hura!Ted uz mi zbyva jenom klic od Nitlahaka a muzu do Uber levelu...

http://sajty.rajce.idnes.cz/Diablo/#Screenshot025.jpg
proklikejte se az ke screenu 29

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od damagedeath » 17.02.2011, 08:37 hod.

Tak na hell ti ta Komtesa dal tak pěkný kulový :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Lyon » 17.02.2011, 09:21 hod.

No takhle,kolik bych mel nastavit xplayers na Countess?Nekde jsem cetl,ze players8 neni ideal...

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od damagedeath » 17.02.2011, 10:27 hod.

Tak /players 1 je dle mne lepší...dobré dropy jsou už runy Lum, Ko, Fal, Lem Pul...nejlepší runou je u ní Lo...Když jsme s Marastem chodili na Komtesu s mým Kardiakem, tak zhruba za nějakých 50-60 runů dala 2xPul, jednou mi padlo zároveň Lo, Um a Jalal´s Mane

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Butcher - Concentration Barbar

Příspěvek od Lyon » 17.02.2011, 16:32 hod.

III.AKT - dokonceni

Na rozehrati par runu na Countess.Dropla mi 3 vecicky,se kteryma jsem spokojen.Podruhe Key of Terror (30),zatim nejvyssi runu u ni - Fal runu (32) a po ceste k ni pekny charm,ktery se mi hodi (31).Rezistence se pomalu plni a blizi se maximu i bez brneni,ktere mi v setu zatim chybi.

http://sajty.rajce.idnes.cz/Diablo/#Screenshot030.jpg
proklikejte se az ke screenu 32

Vstupuju do Travincalu.Hned u vstupu ceka uvitaci vybor,je to od nich mile (33).Uvitaci skupinka byl ale jenom slaby odvar.O kousek dale dalsi,tentokrat mnohem vetsi skupina zealotu a ozivovaci (34).Ozivovaci tam byli celkem 4 i s bossem,takze si dokazete predstavit,kolik zaelotu se na me vyritilo.V kombinaci s kletbou amplify damage jsem zacal dostavat masivni damage,takze full rejuv a leapem rychle pryc.Musel jsem si je roztahat a zabijet postupne.Dal se na me prisli podivat i blood lordi samozrejme v cele s bossem (35),ale ti nebyli zas takovy problem,i kdyz maji celkem solidni vydrz.Dropnul jsem i jeden unikat,ale ten uz jednou mam,takze prodavam (36-37).Taky padly dva charmy,ale ani jeden neni pouzitelny (38).Pak uz si to smaruju ke council memberum (39-40).Nikdo nema auru conviction,coz me potesilo a bitva s nima byla dost jednoducha.Po jejich vycisteni sbiram Khalims flail,spojuju v horadricke kostce a oteviram si vstup k Mephistovi (41).

http://sajty.rajce.idnes.cz/Diablo/#Screenshot033.jpg
proklikejte se az ke screenu 41

Uz prvni cast chodeb je pekne neprijemna.Uzasne vygenerovane.Potkavam same Undead Stygian Dolly (43-44).Vycistim je,ujdu par kroku a uz zase slysim to jejich chrasteni.Obcas se k nim pridaji i mauleri,aby toho nebylo malo (42).Muj merc se pro me stava nebezpecnym.Snazim se tem malym skakavym zmetkum vyhybat a nechavat je mercovi.Jenze oni merce uplne ignorujou a hned bezi na me.Chytry merc k nim pak samozrejme prijde,zacne je u me zabijet a ja vyzeru vsechno poskozeni...Casto se uzdravuju,cistim a vstupuju do druheho levelu chodeb.

Situace se moc nezmenila.Opet hordy stygian a cadaveru,obcas nejaky ten mauler (45).Poskocil jsem na 82.level.Atributove body opet vitalita,skill point Shout.Tak trochu jsem zapomnel,ze jeste nemam vymaxovany Bash,takze nve IV.aktu to musim dohnat.Postupuju celkem rychle a jsem zvedavy,jak daleko bude waypoint od vstupu do tretiho levelu chodeb.Prvni nachazim pruchod do tretiho levelu a pak se modlim,abych waypoint byl co nejbliz.Nachazim ho,no,uplne nejbliz to neni,ale neni to ani nejhorsi,dejme tomu.Meph tim ma zajisteno,ze ho budu casto navstevovat.Vstupuju do 3.levelelu chodeb.Potkavam velkou skupinu Blood Lordu v cele s bossem (46).Chvilku s nima zahodim a pokracuju ke council memberum (47). Obecne,pokud jejich boss nema auru conviction,jsou prakticky neskodni,takze jsem nemel problem a pomalu se blizim k Mephovi.Jsem u Mepha a zacina souboj.Na pomoc jsem si povolal i Clay Golema (48-49).Ten toho ale moc nevydri,takze musim casto vyvolavat znovu.Meph neni schopny zpusobit vetsi skodu,celkem rychle jde dolu a netrpelive cekam na drop.Divam se na drop a ... malem jsem se poblil.To je hnus tohle (50-51).No nic,jde se na IV.akt.

http://sajty.rajce.idnes.cz/Diablo/#Screenshot042.jpg
proklikejte se az ke screenu 51

Tak jo,priznavam.Jeste jsem dal 5 runu na Mepha.4 staly za hov...,jeden celkem usel (52-58).Vstupuju do IV.aktu,statistiky jsou videt na screenu (59).

http://sajty.rajce.idnes.cz/Diablo/#Screenshot052.jpg
proklikejte se az ke screenu 59
Naposledy upravil(a) Lyon dne 17.02.2011, 20:48 hod., celkem upraveno 2 x.

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“