HC Cholera

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Re: HC Cholera

Příspěvek od Lyon » 07.02.2012, 13:34 hod.

Nightmare - 1.akt

Aktualizovan uvodni prispevek.Hraju jenom minimalne,protoze jsem rozjel dalsi HC postavu spolecne s Dark_Deamonem (podrobnosti zatim neprozradim,pribeh napiseme zrejme az od nightmare).

Co se tyce Cholery,zatim celkem nuda.Damage Plague javelin neco pres 20k,takze vetsina potvor se ani nestaci poradne rozkoukat.Jediny,kdo delal problemy,byl Griswold.Ten mel poradne tuhy korinek a pomohli mu i strelci s might aurou,ktere jsem musel vyridit prednostne,jelikoz mi sundali i merce.Andariel samozrejme take nedala svou kuzi lacino,holt to je nevyhoda poison damage.Zadne screeny bohuzel neprihodim,jelikoz se mi nevim proc,neulozily :(.Z dropu stoji za zminku jenom String of Ears,jinak zatim nic moc.

Vyrazim do druheho aktu,zrejme to bude rychlovka.Zatim jsem nenarazil na jedine poison imune monstrum,takze je muj postup pomerne svizny.Poradna proverka bude asi fakt az hell uroven.
Naposledy upravil(a) Lyon dne 08.02.2012, 18:00 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
LoneWolf
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC Cholera

Příspěvek od LoneWolf » 07.02.2012, 14:10 hod.

Taky uvažuji o nějaké HC postavě zaměřené na jed, ale pořád se nemůžu rozhodnout jestli Amazonu, nebo Necrmancera. Jak si ale čtu tvůj příběh, tak by poison nemusel být až tak od věci zkusit. Jen opravdu nevím jakou postavu :-(

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Cholera

Příspěvek od Lyon » 07.02.2012, 16:02 hod.

Zkousel jsem i necra,ale ten me tolik nebavil.Ja tedy urcite doporucuju spise amazonku,co se tyce poison vetve,sedi mi lepe.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Cholera

Příspěvek od Fraxinus » 07.02.2012, 18:13 hod.

Zkus whirlwind barbara s co největším poison dmg ze zbraní a charmů.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Cholera

Příspěvek od Lyon » 08.02.2012, 18:04 hod.

Nightmare - 2.akt

Aktualizovan uvodni prispevek.

Druhy akt snad jeste jednodussi nez ten prvni.Pekne roste poison damage,takze nepratele padaji velmi rychle.Na dyl to bylo pouze s blood lordy,kteri maji trosku vetsi vydrz,jinak vsechno padalo prakticky okamzite po zasazeni jedem.Dobre se da vyuzivat umele blbosti nepratel,kteri se velice ochotne nechavaji zavest do oblaku jedu,tady to chlapci z Blizzardu nedoresili...

Stale mi nefunguji screeny,nevim proc.Vsiml jsem si toho az pred Durielem,takze aspon jeden screen...Ted uz si na to dam bacha a budu je muset holt delat rucne,coz je pekny vopruz,ale jinak to asi nepujde.

http://sajty.rajce.idnes.cz/HC_Cholera/#Clipboard01.jpg

Uz se nemuzu dockat hell.Nightmare je prilis jednoduchy,nemusim se bat ani vletet do pocetnejsi skupiny potvor,protoze me momentalne neni schopne nic zabit.Co nevyridi jed,docela statecne dorazi lightning fury.Taky zalezi na tom,jak to zrovna vybere damage,preci jenom 1 a nejakych momentalne 800 je celkem rozdil...

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Cholera

Příspěvek od BliiNky » 08.02.2012, 19:03 hod.

Koukám docela štěstí na drop. Good luck i nadále :twisted:

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Cholera

Příspěvek od Lyon » 09.02.2012, 23:36 hod.

Nightmare - 3.akt

Aktualizovan uvodni prispevek.

Stale nuda.Jediny,kdo delal problemy a musel jsem si davat pozor,byly ty male skakajici mrchy,co se po zabiti rozprsknou.Nejsem kontaktni char,ale i tak mi delaly problemy.Damage stale roste a jeste to stale neni finalni hodnota,mel bych se dostat na celkem zajimave cisla...

Uz prikladam i par screenu,sice je to pruda delat je rucne,ale co mi zbyva.Zitra si jdu pro novy notas,vykonostne uplne nekde jinde nez to,na cem hraju ted.Proc o tom mluvim.Ten stary nezvladal nahravat prubeh hrani,hra se strasne sekala.Ten novy uz to zvladne,takze planuju nektere bitvy zaznamenat ve forme videa :).Zde jsou slibene screeny (proklikejte se az ke screenu 009).

http://sajty.rajce.idnes.cz/HC_Cholera_ ... oard02.jpg

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Cholera

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.02.2012, 23:47 hod.

Pěkný runy a k tomu "malej/velkej" luk. Koukám, že ses sekl v povolání a měl jsi být bowa :)

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Cholera

Příspěvek od Lyon » 28.02.2012, 12:46 hod.

Nightmare - 3.akt

Aktualizovan uvodni prispevek.

Moc se nyni Cholere nevenuju,novej kompl me laka hrat narocnejsi hry,ktere jsem drive nerozjel,tudiz na Diablo ted prdim.Navic Windows 7 si s Diablem moc nerozumi,jsem rad,ze jsem to vubec rozjel (vsichni nadavaji na Visty,ale za 5 let pouzivani jsem s nima mel mene problemu nez se Sedmickama za 14 dnu...).

Zacina prituhovat.Objevily se prvni potvory s imunitou na jed.Drive byl merc spise jenom doplnek,od ted dulezita soucast souboju.Lightning damage sice neco udela,ale je to o nahode,jak se trefi sila,takze nektera monstra daji docela zabrat.Co se tyce dropu,nic moc.Diablo byla takova bida,ze jsem ani nedelal screen.Z kovarny mi vypadla Ko runa,takze takovy prumer.

Kdy se dostanu k patemu aktu,netusim.Warhammer 40k II nyni vypada o neco lakaveji nez Diablo :D .

Uživatelský avatar
Lyon
Gorebelly
Příspěvky:215
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha

Re: HC Cholera

Příspěvek od Lyon » 20.03.2012, 19:48 hod.

Neznate nekdo nejaky programek na nahravani obrazovky,ktery by byl schopny nahrat Diablo aniz by se video sekalo?Zkusil jsem Jing,ale nahrane video se strasne seka,jak kdyby od sebe byly hodne vzdalene klicove snimky.Pomalym komplem to neni,teda pokud nepovazuje i5 za pomaly procesor.

Uživatelský avatar
huibik
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Huibik#2776

Re: HC Cholera

Příspěvek od huibik » 20.03.2012, 22:11 hod.

tusim tu maju ludia dobre skusenosti s fraps

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Cholera

Příspěvek od Fraxinus » 20.03.2012, 22:58 hod.

Fraps je dobrá volba. Zkus sehnat plnou verzi, co ti neomezí nahrávky na 30 sekund, a aspoň 200 GB místa na nejlépe druhém disku. Zapisovat video bude rychlostí 5-8 MB/s.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „HC příběhy“